О бюджете села Родина города Аркалыка на 2019 - 2021 годы
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 25 декабря 2018 года № 223. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 декабря 2018 года № 8191. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Родина города Аркалыка на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 17409,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3196,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 14213,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 12754,0 тысячи тенге;
2) затраты – 17887,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -478,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 478,3 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 478,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 11.10.2019 № 272 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть, что в бюджете села Родина предусмотрен объем субвенций, передаваемых из бюджета города на 2019 год в сумме 12754,0 тысяч тенге.

Арқалық қаласы Родина ауылының 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 223 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 желтоқсанда № 8191 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағына сәйкес Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Арқалық қаласы Родина ауылының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17409,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3196,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 14213,0 мың тенге, оның ішінде субвенциялардың көлемі – 12754,0 мың теңге;
2) шығындар – 17887,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -478,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 478,3 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 478,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 11.10.2019 № 272 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Родина ауылының бюджетінде 2019 жылға арналған қала бюджетінен берілетін субвенциялардың көлемі 12754,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

2-1. Учесть, что в бюджете села Родина на 2019 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в сумме 1459,0 тысяч тенге, в том числе:
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в сумме 114,0 тысяч тенге;
на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих в сумме 1345,0 тысяч тенге.

2-1. 2019 жылға арналған Родина ауылы бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 1459,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге 114,0 мың теңге сомасында;
мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге 1345,0 мың теңге сомасында.

Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением маслихата города Аркалыка Костанайской области от 11.10.2019 № 272 (вводится в действие с 01.01.2019).
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение 1
к решению
от 25 декабря 2018 года
№ 223
Бюджет села Родина на 2019 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 27.11.2019 № 281 (вводится в действие с 01.01.2019).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Ескерту. Шешім 2-1 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 11.10.2019 № 272 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 223 шешіміне
1-қосымша
Родина ауылының 2019 жылға арналған бюджетi
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 27.11.2019 № 281 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. Кiрiстер