Об образовании избирательных участков на территории Амангельдинского района
Решение акима Амангельдинского района Костанайской области от 16 ноября 2018 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 16 ноября 2018 года № 8097. Утратило силу - решением акима Амангельдинского района Костанайской области от 17 июля 2020 года № 3
Сноска. Утратило силу - решением акима Амангельдинского района Костанайской области от 17.07.2020 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" по согласованию с районной территориальной избирательной комиссией, аким Амангельдинского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Амангельдинского района, согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу некоторые решения акима Амангельдинского района согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Амангельдинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе акимата Амангельдинского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Амангельдинского района.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Амангельдинского района А. Асанов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Амангельдинской
районной территориальной
избирательной комиссии
_________________ А. Ибраева
"16" ноября 2018 года
Приложение 1
к решению акима № 9
от "16" ноября 2018 года
Избирательные участки на территории Амангельдинского района
Избирательный участок № 213
В границах села Жетибай.
Избирательный участок № 214
В границах села Кумкешу и Айтбай.
Избирательный участок № 216
В границах села Амангельды: улица Байкадамова 16, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6, 18/7, 20/1, 20/2, 20/3, 27, 29/1, 29/2, 29/3, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 33/3, 37, 39/1; улица Дуйсенбина 22/1, 22/2, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 26, 27/1, 27/2, 27/3, 27/4, 27/5, 27/6, 27/7, 27/8, 27/9, 28, 29/3, 30, 31/1, 31/5, 31/7, 31/9, 34/1, 34/2; улица М.Дулатова 11, 13/1, 13/2, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 30/1, 30/2, 31, 38/1, 38/2, 42; улица Д.Ещанова 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21; улица Жалдама 1, 3, 5, 6, 23; улица Канжигалина 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; улица Б.Майлина 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 21/5, 21/6, 21/7, 21/8, 21/9, 21/10 21/11, 21/12, 21/13, 21/14, 21/15, 21/16, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 25/5, 25/6, 25/7, 25/8, 25/9, 25/10, 25/11, 25/12, 25/13, 25/14, 25/15, 25/16, 27/1, 27/2, 27/3, 27/6, 27/7, 27/8; улица М.Маметовой 1, 3, 5, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 19/5, 19/6, 19/7, 19/8, 19/9, 19/10, 19/11, 19/12, 19/13, 19/14, 19/15, 19/16, 25/1, 25/2; улица Сейдахмет Акына 1, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 7/3, 8/1, 8/2, 8/3, 10, 15, 19, 20, 21, 23, 25, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2; улица Танаткан Палуана 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2; улица Матибай Акына 1/1, 1/2, 1/3, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7, 9, 11.
Избирательный участок № 217
В границах села Амантогай.
Избирательный участок № 218
В границах села Жалдама.
Избирательный участок № 219
В границах села Шакпак.
Избирательный участок № 220
В границах села Тасты.
Избирательный участок № 222
В границах села Карынсалды и Горняк.
Избирательный участок № 223
В границах села Степняк.
Избирательный участок № 224
В границах села Жанатурмыс.
Избирательный участок № 225
В границах села Уштогай.
Избирательный участок № 226
В границах села Аксай.
Избирательный участок № 227

Амангелді ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімінің 2018 жылғы 16 қарашадағы № 9 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 қарашада № 8097 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімінің 2020 жылғы 17 шілдедегі № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімінің 17.07.2020 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 23-бабына сәйкес аудандық аумақтық сайлау комиссиясының келісімімен Амангелді ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімінің 1-қосымшасына сәйкес Амангелді ауданының аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес Амангелді ауданы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Амангелді ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін:
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Амангелді ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Амангелді ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Амангелді ауданының әкімі Ә. Асанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Амангелді аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрайымы
___________________ А. Ибраева
2018 жылғы "16" қараша
Әкімнің
2018 жылғы "16" қарашадағы
№ 9 шешіміне
1-қосымша
Амангелді ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
№ 213 сайлау учаскесі
Жетібай ауылының шекараларында.
№ 214 сайлау учаскесі
Құмкешу және Айтбай ауылдарының шекараларында.
№ 216 сайлау учаскесі
Амангелді ауылының шекараларында: Байқадамов көшесі 16, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6, 18/7, 20/1, 20/2, 20/3, 27, 29/1, 29/2, 29/3, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 33/3, 37, 39/1; Дүйсенбин көшесі 22/1, 22/2, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 26, 27/1, 27/2, 27/3, 27/4, 27/5, 27/6, 27/7, 27/8, 27/9, 28, 29/3, 30, 31/1, 31/5, 31/7, 31/9, 34/1, 34/2; М.Дулатов көшесі 11, 13/1, 13/2, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 30/1, 30/2, 31, 38/1, 38/2, 42; Д.Ещанов көшесі 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21; Жалдама көшесі 1, 3, 5, 6, 23; Қанжығалин көшесі 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; Б.Майлин көшесі 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 21/5, 21/6, 21/7, 21/8, 21/9, 21/10 21/11, 21/12, 21/13, 21/14, 21/15, 21/16, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 25/5, 25/6, 25/7, 25/8, 25/9, 25/10, 25/11, 25/12, 25/13, 25/14, 25/15, 25/16, 27/1, 27/2, 27/3, 27/6, 27/7, 27/8; М.Мәметова көшесі 1, 3, 5, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 19/5, 19/6, 19/7, 19/8, 19/9, 19/10, 19/11, 19/12, 19/13, 19/14, 19/15, 19/16, 25/1, 25/2; Сейдахмет Ақын көшесі 1, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 7/3, 8/1, 8/2, 8/3, 10, 15, 19, 20, 21, 23, 25, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2; Таңатқан Палуан көшесі 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2; Мәтібай Ақын көшесі 1/1, 1/2, 1/3, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7, 9, 11.
№ 217 сайлау учаскесі
Амантоғай ауылының шекараларында.
№ 218 сайлау учаскесі
Жалдама ауылының шекараларында.
№ 219 сайлау учаскесі
Шақпақ ауылының шекараларында .
№ 220 сайлау учаскесі
Тасты ауылының шекараларында.
№ 222 сайлау учаскесі
Қарынсалды және Горняк ауылдарының шекараларында.
№ 223 сайлау учаскесі
Степняк ауылының шекараларында.
№ 224 сайлау учаскесі
Жаңатұрмыс ауылының шекараларында.
№ 225 сайлау учаскесі
Үштоғай ауылының шекараларында.
№ 226 сайлау учаскесі
Ақсай ауылының шекараларында.
№ 227 сайлау учаскесі

В границах села Амангельды: улица А.Байтурсынова 1, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32/1, 33/1, 33/2, 34, 35/1, 35/2, 36, 37/1, 37/2, 52, 54, 56, 58; улица Божманова 1/1, 1/2, 2, 4, 4А, 6, 7, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 15, 16, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26/1, 26/2, 27/1, 28, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 32, 33/1, 33/2, 34, 35/1, 35/2, 36, 37, 42/1, 42/2, 43/1, 43/2, 45/1, 72/1, 72/2, 75/1, 75/2; улица Б.Гордеева 3/1, 3/2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 17, 19, 20, 21, 25; улица Дуйсенбина 37/1, 37/2, 42/1, 42/2, 43/1, 43/2, 43/3, 44/1, 44/2, 44/3, 45, 47/1, 47/2, 47/3, 47/5, 47/6, 47/7, 47/8, 49/1, 49/2, 49/3, 52/1, 52/2, 53, 54, 55, 56, 57/1, 57/2, 58, 60, 61/1, 62, 64/1, 64/2, 66/1, 66/2; улица М.Дулатова 33/1, 33/2, 33А, 35/1, 35/2, 36, 37/1, 37/4, 39, 43/1, 43/2, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 60, 62, 66, 68, 70; улица Д.Ещанова 2, 4/1, 4/2, 6, 8, 23, 25, 27, 29/1, 29/2, 31, 33, 35, 41; улица Жалдама 10, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 49; улица Матибай Акына 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28; улица Сейдахмет Акына 12/1,12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 24, 26, 28, 31, 41, 43, 44; улица Торгай 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 9, 10, 10А, 11, 11А, 12, 14.
Избирательный участок № 228
В границах села Амангельды: улица Абая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14/1, 14/2; улица М.Ауезова 2/1, 2/2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2; улица Ахметбекова 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 4/3, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 12/3, 13/1, 13/2, 13/3, 14/1, 14/2, 14/3, 15, 16, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 18/3, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 20/3, 21/1, 21/2, 21/3, 22/1, 22/2, 22/3, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26; улица Байкадамова 1/1, 1/2, 1/3, 1А, 2, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 6/3, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 13/3, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 15/3, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2; улица Дуйсенбина 1/1, 1/2, 1/4, 2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 8/3, 9/1, 9/2, 9А, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 15/1, 15/2, 15/3, 20; улица М.Дулатова 1, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 12, 14, 16; улица Б.Майлина 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10А, 11/1, 11/2; улица Наурыза 1/1, 1/2, 2/1, 2/3, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2; улица Ф.Сатыбалдина 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 7, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2.
Избирательный участок № 229

Амангелді ауылының шекараларында: А.Байтұрсынов көшесі 1, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32/1, 33/1, 33/2, 34, 35/1, 35/2, 36, 37/1, 37/2, 52, 54, 56, 58; Божманов көшесі 1/1, 1/2, 2, 4, 4А, 6, 7, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 15, 16, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26/1, 26/2, 27/1, 28, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 32, 33/1, 33/2, 34, 35/1, 35/2, 36, 37, 42/1, 42/2, 43/1, 43/2, 45/1, 72/1, 72/2, 75/1, 75/2; Б.Гордеев көшесі 3/1, 3/2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 17, 19, 20, 21, 25; Дүйсенбин көшесі 37/1, 37/2, 42/1, 42/2, 43/1, 43/2, 43/3, 44/1, 44/2, 44/3, 45, 47/1, 47/2, 47/3, 47/5, 47/6, 47/7, 47/8, 49/1, 49/2, 49/3, 52/1, 52/2, 53, 54, 55, 56, 57/1, 57/2, 58, 60, 61/1, 62, 64/1, 64/2, 66/1, 66/2; М.Дулатов көшесі 33/1, 33/2, 33А, 35/1, 35/2, 36, 37/1, 37/4, 39, 43/1, 43/2, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 60, 62, 66, 68, 70; Д.Ещанов көшесі 2, 4/1, 4/2, 6, 8, 23, 25, 27, 29/1, 29/2, 31, 33, 35, 41; Жалдама көшесі 10, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 49; Мәтібай Ақын көшесі 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28; Сейдахмет Ақын көшесі 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 24, 26, 28, 31, 41, 43, 44; Торғай көшесі 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 9, 10, 10А, 11, 11А, 12, 14.
№ 228 сайлау учаскесі
Амангелді ауылының шекараларында: Абай көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14/1, 14/2; М.Әуезов көшесі 2/1, 2/2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2; Ахметбеков көшесі 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 4/3, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 12/3, 13/1, 13/2, 13/3, 14/1, 14/2, 14/3, 15, 16, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 18/3, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 20/3, 21/1, 21/2, 21/3, 22/1, 22/2, 22/3, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26; Байқадамов көшесі 1/1, 1/2, 1/3, 1А, 2, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 6/3, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 13/3, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 15/3, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2; Дүйсенбин көшесі 1/1, 1/2, 1/4, 2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 8/3, 9/1, 9/2, 9А, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 15/1, 15/2, 15/3, 20; М.Дулатов көшесі 1, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 12, 14, 16; Б.Майлин көшесі 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10А, 11/1, 11/2; Наурыз көшесі 1/1, 1/2, 2/1, 2/3, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2; Ф.Сатыбалды көшесі 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 7, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2.
№ 229 сайлау учаскесі

В границах села Амангельды: улица К.Байдаулетова 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2; улица А.Байтурсынова 45/1, 45/2, 49/1, 51/1, 51/2, 53/1, 53/2, 55/1, 55/2, 57, 63, 65, 66/1, 66/2, 67/1, 67/2, 68, 69, 70/1, 70/2, 71, 72, 73, 74, 76, 78; улица Т.Бадамбаева 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 22, 23/1, 23/2, 25, 27; улица Ш.Дауылбаевой 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12; улица Жауке Батыра 1, 5, 7, 9; улица Иман Батыра 1, 3, 5, 7; улица Г.Касымова 2, 3, 4, 6, 8, 10; улица Кошкар Батыра 1, 2, 4, 5; улица М.Маметовой 8, 12/1, 12/2, 14, 16/1, 16/2, 16/3, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 27, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 30А, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 34, 35/1, 35/2, 37/1, 37/2, 39, 41, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 45/3, 47/1, 47/2, 47/3, 49/1, 49/2, 51, 53, 55, 57; улица С.Мауленова 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12, 16, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 38/1; улица Той Тобе 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 17, 19, 21/1, 23/2, 25, 27, 29, 31, 37, 39, 47, 49, 51.
Избирательный участок № 230
В границах села Амангельды: улица Божманова 39, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 47, 48/1, 49/1, 49/2, 50/1, 50/2, 51/2, 52, 54/1, 57, 60/1, 60/2, 63, 69, 70/1, 70/2, 77/1, 77/2, 85/1, 85/2, 87/1, 87/2; улица Ермаганбетова 1, 2, 3/1, 3/2, 3/3, 7, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 21, 23; улица Кейки Батыра 1, 2/1, 2/2, 2А, 3, 5/1, 5/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 15, 17, 19/1, 19/2, 21, 23/1, 23/2, 25, 27/1, 27/2, 29/2, 30, 35/1, 35/2, 37/1, 37/2, 39/1, 39/2, 41/1, 41/2, 43/1, 43/2, 48/1, 48/2; улица С.Мауленова 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23, 25, 27, 29, 33, 37, 39, 40, 42/1, 42/2, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 50/1, 50/3, 52/1, 52/2, 54/1, 54/2, 56/1, 56/2, 58/1, 58/2, 60/1, 60/2, 62/1, 62/2, 64/1, 64/2, 68, 68А, 68Б, 70/1, 70/2, 70/3, 72/1, 72/2, 78/1, 78/2, 84; улица А.Нурманова 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2; улица С.Сейфуллинна 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2; улица Ш.Уалиханова 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18.
Избирательный участок № 231
В границах села Есир.
Избирательный участок № 232
В границах села Кемер.
Избирательный участок № 233
В границах села Когалыколь.
Избирательный участок № 234
В границах села Аккиси.
Избирательный участок № 235
В границах села Карасу.
Избирательный участок № 236
В границах села Агайдар.
Избирательный участок № 237
В границах села Есенбаева.
Избирательный участок № 238
В границах села имени Абу Сыздыкова.
Избирательный участок № 239
В границах села Урпек и Карашатобе.
Избирательный участок № 240
В границах села Агаштыколь.
Избирательный участок № 241
В границах села Косжан.
Избирательный участок № 242
В границах села Кабырга.
Избирательный участок № 243
В границах села Жанатай.
Избирательный участок № 244
В границах села Байгабыл.
Приложение 2
к решению акима № 9

Амангелді ауылының шекараларында: К.Байдаулетов көшесі 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2; А.Байтұрсынова көшесі 45/1, 45/2, 49/1, 51/1, 51/2, 53/1, 53/2, 55/1, 55/2, 57, 63, 65, 66/1, 66/2 67/1, 67/2, 68, 69, 70/1, 70/2, 71, 72, 73, 74, 76, 78; Т.Бадамбаев көшесі 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 22, 23/1, 23/2, 25, 27; Ш.Дауылбаева көшесі 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12; Жәуке Батыр көшесі 1, 5, 7, 9; Иман Батыр көшесі 1, 3, 5, 7; Ғ.Қасымов көшесі 2, 3, 4, 6, 8, 10; Қошқар Батыр көшесі 1, 2, 4, 5; М.Мәметова көшесі 8, 12/1, 12/2, 14, 16/1, 16/2, 16/3, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 27, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 30А, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 34, 35/1, 35/2, 37/1, 37/2, 39, 41, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 45/3, 47/1, 47/2, 47/3, 49/1, 49/2, 51, 53, 55, 57; С.Мәуленов көшесі 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12, 16, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 38/1; Той Төбе көшесі 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 17, 19, 21/1, 23/2, 25, 27, 29, 31, 37, 39, 47, 49, 51.
№ 230 сайлау учаскесі
Амангелді ауылының шекараларында: Божманов көшесі 39, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 47, 48/1, 49/1, 49/2, 50/1, 50/2, 51/2, 52, 54/1, 57, 60/1, 60/2, 63, 69, 70/1, 70/2, 77/1, 77/2, 85/1, 85/2, 87/1, 87/2; Ермағанбетов көшесі 1, 2, 3/1, 3/2, 3/3, 7, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 21, 23; Кейкі Батыр көшесі 1, 2/1, 2/2, 2А, 3, 5/1, 5/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 15, 17, 19/1, 19/2, 21, 23/1, 23/2, 25, 27/1, 27/2, 29/2, 30, 35/1, 35/2, 37/1, 37/2, 39/1, 39/2, 41/1, 41/2, 43/1, 43/2, 48/1, 48/2; С.Мәуленов көшесі 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23, 25, 27, 29, 33, 37, 39, 40, 42/1, 42/2, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 50/1, 50/3, 52/1, 52/2, 54/1, 54/2, 56/1, 56/2, 58/1, 58/2, 60/1, 60/2, 62/1, 62/2, 64/1, 64/2, 68, 68А, 68Б, 70/1, 70/2, 70/3, 72/1, 72/2, 78/1, 78/2, 84; А.Нұрманов көшесі 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2; С.Сейфуллин көшесі 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2; Ш.Уәлиханов көшесі 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18.
№ 231 сайлау учаскесі
Есір ауылының шекараларында.
№ 232 сайлау учаскесі
Кемер ауылының шекараларында.
№ 233 сайлау учаскесі
Қоғалыкөл ауылының шекараларында.
№ 234 сайлау учаскесі
Ақкісі ауылының шекараларында.
№ 235 сайлау учаскесі
Қарасу ауылының шекараларында.
№ 236 сайлау учаскесі
Ағайдар ауылының шекараларында.
№ 237 сайлау учаскесі
Есенбаев ауылының шекараларында.
№ 238 сайлау учаскесі
Әбу Сыздықов атындағы ауылының шекараларында.
№ 239 сайлау учаскесі
Үрпек және Қарашатөбе ауылдарының шекараларында.
№ 240 сайлау учаскесі
Ағаштыкөл ауылының шекараларында.
№ 241 сайлау учаскесі
Қосжан ауылының шекараларында.
№ 242 сайлау учаскесі
Қабырға ауылының шекараларында.
№ 243 сайлау учаскесі
Жаңатай ауылының шекараларында.
№ 244 сайлау учаскесі
Байғабыл ауылының шекараларында.
Әкімнің

от "16" ноября 2018 года
Перечень утративших силу некоторых решений акима Амангельдинского района
1. Решение акима Амангельдинского района от 17 ноября 2011 года № 5 "Об образовании избирательных участков в Амангельдинском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9-6-135, опубликовано 21 ноября 2011 года в районной газете "Аманкелді арайы");
2. Решение акима Амангельдинского района от 28 февраля 2014 года № 1 "О внесении изменения в решение акима от 17 ноября 2011 года № 5 "Об образовании избирательных участков в Амангельдинском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4500, опубликовано 6 ноября 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет");
3. Решение акима Амангельдинского района от 10 ноября 2015 года № 16 "О внесении изменений в решение акима от 17 ноября 2011 года № 5 "Об образовании избирательных участков в Амангельдинском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6038, опубликовано 18 декабря 2015 года в районной газете "Аманкелді арайы").

2018 жылғы "16" қарашадағы
№ 9 шешіміне
2-қосымша
Амангелді ауданы әкімінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Амангелді ауданы әкімінің 2011 жылғы 17 қарашадағы № 5 "Аманкелді ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-6-135 болып тіркелген, 2011 жылғы 21 қарашада аудандық "Аманкелді арайы" газетінде жарияланған);
2. Амангелді ауданы әкімінің 2014 жылғы 28 ақпандағы № 1 "Әкімнің 2011 жылғы 17 қарашадағы № 5 "Аманкелді ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4500 болып тіркелген, 2014 жылғы 6 қарашада "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
3. Амангелді ауданы әкімінің 2015 жылғы 10 қарашадағы № 16 "Әкімнің 2011 жылғы 17 қарашадағы № 5 "Амангелді ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6038 болып тіркелген, 2015 жылғы 18 желтоқсанда аудандық "Аманкелді арайы" газетінде жарияланған).