О бюджете Денисовского сельского округа на 2019-2021 годы
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 28 декабря 2018 года № 247. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 декабря 2018 года № 8216. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Денисовского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 88251,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 23379,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 64872,0 тысячи тенге;
2) затраты – 90474,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2223,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2223,0 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 25.04.2019 № 27 (вводится в действие с 01.01.2019).
1-1. Учесть, что в бюджет Денисовского сельского округа на 2019 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов:

Денисов ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 247 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 желтоқсанда № 8216 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Денисов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Денисов ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 88251,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 23379,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 64872,0 мың теңге;
2) шығындар – 90474,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2223,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2223,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 25.04.2019 № 27 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
1-1. 2019 жылға арналған Денисов ауылдық округінің бюджетінде ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімі көзделгені ескерілсін:

из районного бюджета в сумме 41415,0 тысяч тенге на благоустройство Денисовского сельского округа;
из республиканского бюджета в сумме 878,0 тысяч тенге на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-1 в соответствии с решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 25.04.2019 № 27 (вводится в действие с 01.01.2019).

аудандық бюджеттен Денисов ауылдық округін көркейтуге 41415,0 мың теңге сомасында;
республикалық бюджеттен ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге 878,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. Шешім 1-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 25.04.2019 № 27 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).

1-2. Учесть, что в бюджете Денисовского сельского округа на 2019 год предусмотрено распределение свободного остатка в сумме 2223,0 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-2 в соответствии с решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 25.04.2019 № 27 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть, что в бюджете Денисовского сельского округа на 2019 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 22579,0 тысяч тенге.

1-2. 2019 жылға арналған Денисов ауылдық округінің бюджетінде 2223,0 мың теңге сомасында бос қалдықты бөлу көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 1-2-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 25.04.2019 № 27 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019 жылға арналған Денисов ауылдық бюджетте аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция көлемі 22579,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.