О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2017 года № 143 "О районном бюджете Джангельдинского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 20 августа 2018 года № 192. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 29 августа 2018 года № 8020
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 22 декабря 2017 года № 143 "О районном бюджете Джангельдинского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7477, опубликовано 19 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Джангельдинского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 3258066,1 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 197360,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3500,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1500,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3055706,1 тысячи тенге;
2) затраты – 3417339,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4325,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 7215,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2890,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -163598,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 163598,6 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Т. Ахметов
Секретарь
Джангельдинского районного маслихата
С. Нургазин
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов Джангельдинского
района"
______________ Е. Биржикенов
Приложение
к решению маслихата
от 20 августа 2018 года № 192
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 декабря 2017 года № 143
Районный бюджет Джангельдинского района на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. ДОХОДЫ

Мәслихаттың 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 143 "Жангелдин ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2018 жылғы 20 тамыздағы № 192 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 тамызда № 8020 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 143 "Жангелдин ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7477 болып тіркелген, 2018 жылғы 19 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жангелдин ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3258066,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 197360,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3500,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1500,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 3055706,1 мың теңге;
2) шығындар – 3417339,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 4325,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 7215,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2890,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -163598,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 163598,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т. Ахметов
Жангелдин
аудандық мәслихатының хатшысы
С. Нургазин
КЕЛІСІЛДІ
"Жангелдин ауданының экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_________________ Е. Биржикенов
Мәслихаттың
2018 жылғы 20 тамыздағы
№ 192 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 143 шешіміне 1-қосымша
Жангелдин ауданының 2018 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. КІРІСТЕР