О бюджете Камыстинского сельского округа Камыстинского района на 2019- 2021 годы
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 27 декабря 2018 года № 219. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 декабря 2018 года № 8219. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Камыстинского сельского округа Камыстинского района на 2019 - 2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 117716,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 18878,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 967,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 97871,4 тысяча тенге;
2) затраты – 119954,8 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -2238,4 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2238,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 28.11.2019 № 287 (вводится в действие с 01.01.2019).

Қамысты ауданы Қамысты ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 219 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 желтоқсанда № 8219 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттік басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қамысты ауданы Қамысты ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 117716,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 18878,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 967,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 97871,4 мың теңге;
2) шығындар – 119954,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, оның ішінде қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -2238,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2238,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 28.11.2019 № 287 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).

2. Учесть, что в бюджете Камыстинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета, в том числе:
на 2019 год в сумме 89689,0 тысяч тенге;
на 2020 год в сумме 103591,0 тысяча тенге;
на 2021 год в сумме 106155,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение 1
к решению маслихата
от 27 декабря 2018 года
№ 219
Бюджет Камыстинского сельского округа на 2019 год

2. Қамысты ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
2019 жылға 89 689,0 мың теңге сомасында;
2020 жылға 103 591,0 мың теңге сомасында;
2021 жылға 106 155,0 мың теңге сомасында.
3. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихаттың
2018 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 219 шешіміне
1- қосымша
Қамысты ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджеті