О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 21 декабря 2017 года № 199 "О районном бюджете Костанайского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 14 февраля 2018 года № 217. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 февраля 2018 года № 7557. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 44, 104, 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2017 года № 199 "О районном бюджете Костанайского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7464, опубликовано 17 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Костанайского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 10483379,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 3148866,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 22362,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 582701,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов - 6729450,0 тысяч тенге;
2) затраты - 11694133,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 86747,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 119048,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 32301,0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -1297501,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1297501,1 тысячи тенге.";
подпункт 4) пункта 8 указанного решения изложить в новой редакции:
"4) создание цифровой образовательной инфраструктуры в сумме 38486,0 тысяч тенге;";
подпункт 6) пункта 8 указанного решения изложить в новой редакции:
"6) средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов в сумме 591512,0 тысяч тенге;";
подпункт 8) пункта 8 указанного решения изложить в новой редакции:
"8) создание, содержание, приобретение биологических активов и оргтехники для коммунального государственного учреждения "Детско-юношеская спортивная школа по национальным видам спорта" в сумме 39918,0 тысяч тенге;";
пункт 8 указанного решения дополнить подпунктами 11), 12) следующего содержания:
"11) текущий ремонт здания летнего оздоровительного комплекса в селе Садовое в сумме 80000,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 199 "Қостанай ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2018 жылғы 14 ақпандағы № 217 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 ақпанда № 7557 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 44, 104, 106, 109-баптарына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 199 "Қостанай ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7464 тіркелген, 2018 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 10483379,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 3148866,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 22362,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 582701,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 6729450,0 мың теңге;
2) шығындар - 11694133,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 86747,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 119048,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 32301,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1297501,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) -1297501,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 8-тармағының 4) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"4) сандық білім беру инфрақұрылымын құруға 38486,0 мың теңге сомасында;";
көрсетілген шешімнің 8-тармағының 6) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"6) аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін орташа жөндеуге 591512,0 мың теңге сомасында;";
көрсетілген шешімнің 8-тармағының 8) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"8) "Ұлттық спорт түрлері бойынша балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесін ұстауға, құруға, биологиялық активтер мен оргтехникалар сатып алуға 39918,0 мың теңге сомасында;";
көрсетілген шешімнің 8-тармағы мынадай мазмұндағы 11), 12) тармақшаларымен толықтырылсын:
"11) Садовое ауылында жазғы сауықтыру кешенінің ғимаратын ағымдағы жөндеуге 80000,0 мың теңге сомасында;

12) частичную замену поливной системы, приобретения спортивного инвентаря, специализированной техники по уходу за гольф - полями и запасных частей коммунальному государственному учреждению "Спортивная школа гольфа" Отдела физической культуры и спорта акимата Костанайского района в сумме 52000,0 тысячи тенге.";
подпункты 1), 2) пункта 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда в сумме 1662058,5 тысячи тенге, в том числе за счет кредитования бюджетов района на проектирование и (или) строительство жилья в сумме 1519623,5 тысячи тенге;
2) проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 383260,0 тысяч тенге;";
дополнить указанное решение пунктами 11-1, 11-2 следующего содержания:
"11-1. Учесть, что в бюджете района на 2018 год предусмотрен возврат неиспользованных целевых трансфертов в следующих объемах:
в республиканский бюджет в сумме 10,2 тысяч тенге;
в Национальный фонд Республики Казахстан в сумме 154,0 тысячи тенге;
в областной бюджет из бюджетов районов и городов в сумме 778,7 тысячи тенге.
11-2. Учесть, что в бюджете района на 2018 год предусмотрена пеня по возврату неиспользованных сумм кредитов, подлежащих перечислению в областной бюджет в сумме 82,9 тысячи тенге.";
приложения 1, 2, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель внеочередной сессии
Костанайского районного маслихата С. Байгабулов
Секретарь Костанайского районного маслихата Б. Копжасаров
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов" акимата
Костанайского района
________________________ З. Кенжегарина
"14" февраля 2018 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 14 февраля 2018 года
№ 217
Приложение 1
к решению маслихата

12) Қостанай ауданы әкімдігінің Дене шынықтыру және спорт бөлімі "Гольфтан спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне суарылатын жүйені ішінара ауыстыруға, гольф алаңын күту бойынша спорттық мүккамал құралдарын, арнайы техника және қосалқы бөлшектер сатып алуға 52000,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 9-тармағының 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға 1662058,5 мың теңге сомасында, оның ішінде аудан бюджеттерін кредиттеу есебінен тұрғын үйді жобалауға және (немесе) салуға 1519623,5 мың теңге сомасында;
2) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға 383260,0 мың теңге сомасында;";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 11-1, 11-2-тармақтарымен толықтырылсын:
"11-1. 2018 жылға арналған аудан бюджетінде пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді мынадай көлемдерде қайтару көзделгені ескерілсін:
республикалық бюджетке 10,2 мың теңге сомасында;
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына 154,0 мың теңге сомасында;
аудандық және қалалық бюджеттерден облыстық бюджетке 778,7 мың теңге сомасында.
11-2. 2018 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджетке 82,9 мың теңге сомасында аударуға жататын, пайдаланылмаған кредиттер сомаларын қайтару бойынша өсімпұл көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық мәслихатының
кезектен тыс сессиясының төрағасы С. Байгабулов
Қостанай аудандық мәслихатының хатшысы Б. Копжасаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Қостанай ауданы әкімдігінің
"Экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________ З. Кенжегарина
"14" ақпан 2018 жыл
Мәслихаттың
2018 жылғы 14 ақпандағы
№ 217 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
13983,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10603,0
022
Капитальные расходы государственного органа
3380,0
Государственное учреждение "Аппарат акима села Борис-Романовка Костанайского района"
8512,0
01
Государственные услуги общего характера
8512,0
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
8512,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8512,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8512,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Ждановского сельского округа Костанайского района"
15970,0
01
Государственные услуги общего характера
10650,0
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
10650,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10650,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10650,0
04
Образование
5320,0
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
5320,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5320,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
5320,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Надеждинского сельского округа Костанайского района"
14465,0
01
Государственные услуги общего характера
14465,0
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
14465,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14465,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14465,0
Государственное учреждение "Аппарат акима села Половниковка Костанайского района"
9591,0
01
Государственные услуги общего характера
9591,0
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
9591,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9591,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9591,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Ульяновского сельского округа Костанайского района"
10199,0
01
Государственные услуги общего характера
10199,0
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
10199,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10199,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10199,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Шишкинского сельского округа Костанайского района"

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
13983,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10603,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3380,0
"Қостанай ауданының Борис-Романов ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8512,0
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
8512,0
1
Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкілді, атқарушы және басқа органдар
8512,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
8512,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8512,0
"Қостанай ауданының Жданов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
15970,0
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
10650,0
1
Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкілді, атқарушы және басқа органдар
10650,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
10650,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10650,0
04
Білім беру
5320,0
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
5320,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
5320,0
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
5320,0
"Қостанай ауданының Надеждин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
14465,0
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
14465,0
1
Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкілді, атқарушы және басқа органдар
14465,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
14465,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14465,0
"Қостанай ауданының Половниковка ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
9591,0
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
9591,0
1
Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкілді, атқарушы және басқа органдар
9591,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
9591,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9591,0
"Қостанай ауданының Ульянов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
10199,0
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
10199,0
1
Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкілді, атқарушы және басқа органдар
10199,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
10199,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10199,0
"Қостанай ауданының Шишкин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі