О повышении базовых ставок земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 4 июня 2018 года № 206. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 июня 2018 года № 7856. Утратило силу решением маслихата Узункольского района Костанайской области от 16 февраля 2022 года № 116
Сноска. Утратило силу решением маслихата Узункольского района Костанайской области от 16.02.2022 № 116 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 509 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)" Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан.
2. Признать утратившим силу решение маслихата от 20 мая 2016 года № 16 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога в десять раз на неиспользуемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6484, опубликовано 1 июля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной сессии И. Горбатенков
Секретарь районного маслихата А. Бараншина
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по Узункольскому району
Департамента государственных
доходов по Костанайской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
________________ Д. Бектабанов
"4" июня 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющая обязанности
руководителя государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений Узункольского
района"
____________ Н. Нестеренко
"4" июня 2018 года

Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін он есеге арттыру туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 4 маусымдағы № 206 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 15 маусымда № 7856 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2022 жылғы 16 ақпандағы № 116 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 16.02.2022 № 116 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Қазақстан Республикасының Кодексі 509-бабының 5-тармағына сәйкес, Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін он есеге арттырылсын.
2. Ұзынкөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 мамырдағы № 16 "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін және базалық жер салығының мөлшерлемелерін он есеге жоғарылату туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6484 тіркелген, 2016 жылғы 1 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессия төрағасы И. Горбатенков
Аудандық мәслихаттың хатшысы А. Бараншина
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік кірістер
комитеті Қостанай облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Ұзынкөл ауданы бойынша Мемлекеттік
кірістер басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_______________ Д. Бектабанов
2018 жылғы " 4 " маусым
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ұзынкөл ауданының жер
қатынастары бөлімі" мемлекеттік
мекемесі басшысының міндетін
атқарушы
______________ Н. Нестеренко
2018 жылғы "4 " маусым