О ставках платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников на 2018 год по Павлодарской области
Решение маслихата Павлодарской области от 14 марта 2018 года № 218/21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 27 марта 2018 года № 5925
В соответствии со статьей 569 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 25 декабря 2017 года и подпункта 5) статьи 38 "Водного кодекса Республики Казахстан" от 9 июля 2003 года, пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 14 апреля 2009 года № 223 "Об утверждении методики расчета платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников", Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:

Павлодар облысы бойынша жер үсті көздерінен су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2018 жылға арналған төлемақы мөлшерлемелері туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2018 жылғы 14 наурыздағы № 218/21 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 наурызда № 5925 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" кодексінің (Салық кодексі) 569-бабына және 2003 жылғы 9 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Су Кодексінің" 38-бабы 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2009 жылғы 14 сәуірдегі "Жер үсті көздерінің су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақыны есептеу әдістемесін бекіту туралы" № 223 бұйрығына сәйкес, Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Утвердить прилагаемые ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников на 2018 год по Павлодарской области согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам экологии и охраны окружающей среды.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии М. Стрелковская
Секретарь областного маслихата Б. Бексеитова
Приложение
к решению областного
маслихата от 14 марта
2018 года № 218/21
Ставки платы за пользование водными ресурсами из
поверхностных источников на 2018 год по Павлодарской области
№ п/п
Виды специального водопользования
Единица измерения
Ставки
тенге
1
2
3
4
1
Жилищно-эксплуатационные и коммунальные услуги
1000 кубических метров

1. Қоса беріліп отырған Павлодар облысы бойынша жер үсті көздерінен су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2018 жылға арналған төлемақы мөлшерлемелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экология және қоршаған ортаны қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Стрелковская
Облыстық мәслихаттың хатшысы Б. Бексейітова
Облыстық мәслихаттың
2018 жылғы 14 наурыздағы
№ 218/21 шешіміне
қосымша
Павлодар облысы бойынша жер үсті көздерінен су ресурстарын
пайдаланғаны үшін 2018 жылға арналған төлемақы мөлшерлемелері
Р/с №
Арнайы су пайдалану түрлері
Өлшем бірлігі
Мөлшерлемелер
теңге
1
2
3
4
1
Тұрғын үй-пайдалану және коммуналдық қызметтер
1000 текше метр