О переименовании некоторых административно-территориальных единиц Павлодарской области
Совместное постановление акимата Павлодарской области от 25 июля 2018 года № 5 и решение маслихата Павлодарской области от 25 июля 2018 года № 246/23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 6 августа 2018 года № 6035
В соответствии с подпунктом 4) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", подпунктом 4) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", учитывая мнение населения соответствующих территорий и на основании заключения областной ономастической комиссии от 23 мая 2018 года, акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие административно-территориальные единицы Павлодарской области:
1) село "Березовка" в село "Актау" Железинского района;
2) село "Акку" в село "Аққулы" и Лебяжинский сельский округ в сельский округ "Аққулы" Лебяжинского района.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления и решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам обеспечения прав и законных интересов граждан.
3. Настоящие постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарской области Б. Бакауов
Председатель сессии А. Поляков
Секретарь областного маслихата Б. Бексеитова

Павлодар облысының кейбір әкімшілік-аумақтық бірліктерін қайта атау туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2018 жылғы 25 шілдедегі № 5 және Павлодар облыстық мәслихатының 2018 жылғы 25 шілдедегі № 246/23 бірлескен қаулысы мен шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 6 тамызда № 6035 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 11-бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, тиісті аумақтар тұрғындарының пікірін ескере отырып және 2018 жылғы 23 мамырдағы облыстық ономастика комиссиясының корытындысы негізінде, Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар облысының келесі әкімшілік-аумақтық бірліктері:
1) Железин ауданының "Березовка" ауылы "Ақтау" ауылы болып;
2) Лебяжі ауданының "Аққу" ауылы "Аққулы" ауылы болып және Лебяжі ауылдық округі "Аққулы" ауылдық округі болып қайта аталсын.
2. Осы қаулының және шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың азаматтардың құқықтары мен заңды мүдделерін қамтамасыз ету мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облысының әкімі Б. Бақауов
Сессия төрағасы А. Поляков
Облыстық мәслихаттың хатшысы Б. Бексейітова