О внесении изменений и дополнений в решение Аксуского городского маслихата от 8 июля 2016 года № 38/5 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Аксу"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 27 февраля 2018 года № 179/22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 12 марта 2018 года № 5905. Утратило силу решением маслихата города Аксу Павлодарской области от 15 мая 2019 года № 313/42 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Аксу Павлодарской области от 15.05.2019 № 313/42 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категории нуждающихся граждан", Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата от 8 июля 2016 года № 38/5 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Аксу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5193, опубликованное 12 августа 2016 года в газетах "Ақсу жолы" и "Новый путь") следующие изменения и дополнения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий граждан города Аксу, утвержденных указанным решением:
пункт 8 дополнить подпунктом 7-6) следующего содержания: "7-6) малообеспеченным многодетным семьям, имеющим четырех и более несовершеннолетних детей, со среднедушевым доходом, не превышающим 1,5 кратного отношения к прожиточному минимуму;";
пункт 9:
дополнить подпунктом 7) "7) Ежемесячную социальную помощь с учетом доходов:";
подпунктом 7-1) следующего содержания:
"7-1) для категории, указанной в подпункте 7-6) пункта 8, для оплаты посещения детского дошкольного учреждения детьми (ребенком) в размере фактической установленной стоимости - на основании заявления с указанием лицевого счета в банках второго уровня или в организациях, имеющих соответствующую лицензию на осуществление отдельных видов банковских операций, документа, подтверждающего регистрацию места жительства на территории города Аксу (адресная справка), копии удостоверения личности, свидетельства о рождении ребенка (детей), документ подтверждающий статус заявителя, договора с дошкольным учреждением, оригинал квитанции об оплате фактической стоимости посещения за прошедший месяц и сведения о полученных доходах лиц, зарегистрированных по адресу заявителя, за предшествующий квартал.";
в подпункте 2-5) цифры "7-2)" исключить;
в подпункте 2-7) слова "справки коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Аксуская центральная больница" заменить словами "заключения врачебно-консультационной комиссии по месту прикрепления к поликлинике";
в подпункте 2-8) слова "государственным учреждением "Аксуская противотуберкулезная больница" (справка действительна в течение месяца со времени выдачи) заменить словами "коммунальным государственным казенным предприятием на праве хозяйственного ведения "Аксуская центральная больница,";
в подпункте 4-3) слова "государственным учреждением "Аксуская противотуберкулезная больница" заменить словами "коммунальным государственным казенным предприятием на праве хозяйственного ведения "Аксуская центральная больница;";
подпункты 4-2), 4- 4) исключить;
подпункт 4-5) после слов "фактической стоимости посещения" дополнить словами "за прошедший месяц и документ подтверждающий группу инвалидности;";
подпункты 5-1), 5-3) после слов "адресная справка" дополнить словами "акта обследования материально-бытовых условий заявителя, предоставленной участковой комиссией,";
подпункт 5-2) после слов "адресная справка" дополнить словами "сведений о полученных доходах членов семьи за предшествующий квартал,".

Ақсу қалалық мәслихатының 2016 жылғы 8 шілдедегі "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Ақсу қаласының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарының тізбесін айкындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 38/5 шешіміне өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 ақпандағы № 179/22 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 наурызда № 5905 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2019 жылғы 15 мамырдағы № 313/42 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 15.05.2019 № 313/42 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-3-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" № 504 қаулысына сәйкес, Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының 2016 жылғы 8 шілдедегі "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Ақсу қаласының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарының тізбесін айкындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 38/5 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5193 болып тіркелген, 2016 жылғы 12 тамызда "Ақсу жолы", "Новый путь" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер және толықтырулар енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Ақсу қаласының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларында:
8-тармақ мынадай мазмұндағы 7-6) тармақшамен толықтырылсын:
"7-6) төрт және одан да көп кәмелеттік жасқа толмаған, отбасының жан басына шаққандағы орташа табысы ең төмен күнкөріс деңгейінің 1,5 еселі ара қатынасынан аспайтын көпбалалы аз қамтылған отбасыларға;"
9 тармақ:
"7) Табысты есепке ала отырып, ай сайын әлеуметтік көмек:" деген 7) тармақшамен;
келесі мазмұндағы:
"7-1) 8-тармақтың 7-6) тармақшада көрсетілген санаттар үшін мектепке дейінгі мекемелерге бала (балалар) баруға нақты бекітілген төлемақы мөлшерінде, екінші дәрежелі банктерде немесе жекелеген банктік операцияларды жүзеге асырушы қажетті лицензиясы бар ұйымдарда көрсетілген өтініші, Ақсу қаласы аумағында тұрақты жері бойынша тіркелгенін растайтын құжат (мекенжай анықтамасы), жеке басын куәландыратын құжатың көшірмесі, баласының (балаларының) туу туралы куәлігінің көшірмесі, өтініш берушінің мәртебесін айқындайтын құжат, мектепке дейінгі мекемемен келісімшарт көшірмесін, өткен айда балабақшаға барғанының нақты төлемақысы туралы түбіртектің түпнұсқасы және өтініш берушінің мекен жайы бойынша тіркелген адамдардың алдыңғы тоқсанда алған табыстары туралы мәліметтері негізінде." деген 7-1) тармақшамен толықтырылсын;
2-5) тармақшада "7-2)" цифрасы алып тасталсын;
2-7) тармақшада "шаруашылық жүргізу құқындағы "Ақсу орталық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ауруды растайтын анықтамасы" деген сөздер "емханаға тіркелген жері бойынша дәрігерлік-кеңес комиссиясының қортындысы" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-8) тармақшада "Ақсу туберкулезге қарсы ауруханасы" (анықтама берілген уақыттан бастап бір ай мерзімінде жарамды) мемлекеттік мемкемесінің" деген сөздері "шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ақсу орталық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының" деген сөздермен ауыстырылсын;
4-3) тармақшада "Ақсу туберкулезге қарсы ауруханасы" мемлекеттік мемкемесінің" деген сөздері "шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ақсу орталық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының" деген сөздермен ауыстырылсын;
4-2), 4-4) тармақшалар алып тасталсын;
4-5) тармақшада "шартының көшірмесі" деген сөздерден кейін "мүгедектік тобын растайтын құжат және өткен айда" деген сөздермен толықтырылсын;
5-1), 5-3) тармақшалары "мекенжай анықтамасы" деген сөздерден кейін "учаскелік комиссия берген өтініш берушінің материалдық-тұрмыстық жағдайына тексеру жүргізу актісі," деген сөздермен толықтырылсын;
5-2) тармақшасы "мекенжай анықтамасы" деген сөздерден кейін "отбасы мүшерлерінің алдыңғы тоқсанда алған табыстары туралы мәліметтері," деген сөздермен толықтырылсын.

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Аксуского городского маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Б. Тусупбеков
Секретарь городского маслихата М. Омаргалиев

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақсу қалалық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б. Түсіпбеков
Қалалық мәслихаттың хатшысы М. Омарғалиев