Об определении для заказчиков единого организатора государственных закупок и определении бюджетных программ и товаров, работ, услуг по которым организация и проведение государственных закупок выполняется единым организатором
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 12 декабря 2018 года № 1182/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 13 декабря 2018 года № 6158. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 12 июля 2019 года № 679/7 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 12.07.2019 № 679/7 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 1 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года "О государственных закупках", акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить для заказчиков единым организатором государственных закупок по городу Экибастузу государственное учреждение "Отдел строительства акимата города Экибастуза".
2. Определить бюджетные программы и товары, работы, услуги по которым организация и проведение государственных закупок выполняется единым организатором государственных закупок согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
3. Заказчикам, администраторам местных бюджетных программ обеспечить предоставление единому организатору государственных закупок необходимых документов для организации и проведения государственных закупок согласно действующему законодательству Республики Казахстан о государственных закупках.
4. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Экибастуза согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Экибастуза Кадырбаеву Г. Ш.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза Н. Ашимбетов
Приложение 1
к постановлению акимата
города Экибастуза от 12 декабря
2018 года № 1182/12
Бюджетные программы и товары, работы, услуги по которым
организация и проведение государственных закупок
осуществляется единым организатором по городу Экибастузу
№ п/п
Наименование
1
Государственные закупки товаров, работ, услуг способами конкурса (аукциона) в рамках бюджетных программ развития, предусматривающих реализацию бюджетных инвестиционных проектов городским местным исполнительным органом
2
Государственные закупки товаров, работ, услуг способами конкурса (аукциона), если сумма лота (пункта плана), выделенная на закуп превышает трехтысячекратный месячный расчҰтный показатель, но не более стотысячекратного месячного расчҰтного показателя, установленного на соответствующий финансовый год
Приложение 2
к постановлению акимата
города Экибастуза от 12 декабря
2018 года № 1182/12
Перечень утративших силу некоторых
постановлений акимата города Экибастуза

Тапсырыс берушілер үшін мемлекеттік сатып алудың бірыңғай ұйымдастырушысын айқындау және мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы орындайтын бюджеттік бағдарламаларды және тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді анықтау туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 1182/12 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 желтоқсанда № 6158 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2019 жылғы 12 шілдедегі № 679/7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 12.07.2019 № 679/7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 4 желтоқсандағы "Мемлекеттік сатып алу туралы" Заңының 8-бабы 1-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Екібастұз қаласы әкімдігінің құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі тапсырыс берушілер үшін Екібастұз қаласы бойынша мемлекеттік сатып алудың бірыңғай ұйымдастырушысы болып айқындалсын.
2. Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру мен өткізуді мемлекеттік сатып алудың бірыңғай ұйымдастырушы орындайтын бюджеттік бағдарламалар және тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтер анықталсын.
3. Тапсырыс берушілер, бюджеттік бағдарламалар әкімшілері Қазақстан Республикасының мемлекеттік сатып алу туралы қолданыстағы заңнамасына сәйкес мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушыға мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру және өткізу үшін қажетті құжаттардың ұсынылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес Екібастұз қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің орынбасары Г. Ш. Кадырбаеваға жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі Н. Ашимбетов
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2018 жылғы 12 желтоқсан
№ 1182/12 қаулысына
1-қосымша
Екібастұз қаласы бойынша мемлекеттік сатып алуды
ұйымдастыру мен өткізуді мемлекеттік сатып алудың
бірыңғай ұйымдастырушысы орындайтын бюджеттік
бағдарламалар және тауарлар, жұмыстар,көрсетілетін қызметтер
р/с №
Атауы
1
Қалалық жергілікті атқарушы органдармен бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруды қарастыратын бюджеттік даму бағдарламалары шеңберінде конкурс (аукцион) әдістерімен тауарларды, жұмыстарды, қызметтерді мемлекеттік сатып алулар
2
Егерде сатып алуға бөлінген лот сомасы (жоспар тармағы) үш мың есе айлық есептік көрсеткіштен асса, бірақ тиісті қаржы жылына белгіленген жүз мың есе айлық есептік көрсеткіштен артық болмаса, конкурс (аукцион) әдістерімен тауарларды, жұмыстарды, қызметтерді мемлекеттік сатып алулар
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2018 жылғы 12 желтоқсан
№ 1182/12 қаулысына
2-қосымша
Екібастұз қаласы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі

1. Постановление акимата города Экибастуза от 29 февраля 2016 года № 215/3 "Об определении для заказчиков единого организатора государственных закупок и определении бюджетных программ и товаров, работ, услуг по которым организация и проведение государственных закупок выполняется единым организатором" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4988, опубликовано 17 марта 2016 года в газетах "Отарқа" и "Голос Экибастуза").
2. Постановление акимата города Экибастуза от 05 августа 2016 года № 845/8 "О внесении дополнения в постановление акимата города Экибастуза от 29 февраля 2016 года № 215/3 "Об определении для заказчиков единого организатора государственных закупок и определении бюджетных программ и товаров, работ, услуг по которым организация и проведение государственных закупок выполняется единым организатором" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5214, опубликовано 25 августа 2016 года в газетах "Отарқа" и "Голос Экибастуза").
3. Постановление акимата города Экибастуза от 20 января 2017 года № 63/1 "О внесении изменения в постановление акимата города Экибастуза от 29 февраля 2016 года № 215/3 "Об определении для заказчиков единого организатора государственных закупок и определении бюджетных программ и товаров, работ, услуг по которым организация и проведение государственных закупок выполняется единым организатором" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5368, опубликовано 09 февраля 2017 года в газетах "Отарқа" и "Голос Экибастуза").
4. Постановление акимата города Экибастуза от 17 сентября 2018 года № 895/9 "О внесении изменения в постановление акимата города Экибастуза от 29 февраля 2016 года № 215/3 "Об определении для заказчиков единого организатора государственных закупок и определении бюджетных программ и товаров, работ, услуг по которым организация и проведение государственных закупок выполняется единым организатором" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6095, опубликовано 08 ноября 2018 года в газетах "Отарқа" и "Голос Экибастуза").

1. Екібастұз қаласы әкімдінің 2016 жылғы 29 ақпандағы "Тапсырыс берушілер үшін мемлекеттік сатып алудың бірыңғай ұйымдастырушысын айқындау және мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы орындайтын бюджеттік бағдарламаларды және тауарларды, жұмыстарды, қызметтерді анықтау туралы" № 215/3 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4988 болып тіркелген, 2016 жылғы 17 наурызда "Отарқа" және "Голос Экибастуза" газеттерінде жарияланған);
2. Екібастұз қаласы әкімдінің 2016 жылғы 05 тамыздағы "Екібастұз қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 29 ақпандағы "Тапсырыс берушілер үшін мемлекеттік сатып алудың бірыңғай ұйымдастырушысын айқындау және мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы орындайтын бюджеттік бағдарламаларды және тауарларды, жұмыстарды, қызметтерді анықтау туралы" № 215/3 қаулысына толықтыру енгізу туралы" № 845/8 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5214 болып тіркелген, 2016 жылғы 25 тамызда "Отарқа" және "Голос Экибастуза" газеттерінде жарияланған);
3. Екібастұз қаласы әкімдінің 2017 жылғы 20 қаңтардағы "Екібастұз қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 29 ақпандағы "Тапсырыс берушілер үшін мемлекеттік сатып алудың бірыңғай ұйымдастырушысын айқындау және мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы орындайтын бюджеттік бағдарламаларды және тауарларды, жұмыстарды, қызметтерді анықтау туралы" № 215/3 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" № 63/1 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5368 болып тіркелген, 2017 жылғы 09 ақпанда "Отарқа" және "Голос Экибастуза" газеттерінде жарияланған);
4. Екібастұз қаласы әкімдінің 2018 жылғы 17 қыркүйектегі "Екібастұз қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 29 ақпандағы "Тапсырыс берушілер үшін мемлекеттік сатып алудың бірыңғай ұйымдастырушысын айқындау және мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы орындайтын бюджеттік бағдарламаларды және тауарларды, жұмыстарды, қызметтерді анықтау туралы" № 215/3 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" № 895/9 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6095 болып тіркелген, 2018 жылғы 08 қарашада "Отарқа" және "Голос Экибастуза" газеттерінде жарияланған).