О переименовании некоторых улиц населенных пунктов Разумовского сельского округа Актогайского района
Решение акима Разумовского сельского округа Актогайского района Павлодарской области от 23 ноября 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 7 декабря 2018 года № 6144
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", учитывая мнение жителей Разумовского сельского округа и на основании заключения областной ономастической комиссии от 25 октября 2017 года, аким Разумовского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы населенных пунктов Разумовского сельского округа Актогайского района:
1) по селу Андриановка:
улицу "Комсомольская" на улицу "Достық";
улицу "Школьная" на улицу "Мектеп";
улицу "Невская" на улицу "Мереке".
2) по селу Разумовка:
улицу "Мира" на улицу "Береке".
3) по селу Барлыбай:
улицу "Ленина" на улицу "Орталық";
улицу "Комсомольская" на улицу "Жас Ұлан";
улицу "Ленинградская" на улицу "Достық";
улицу "Школьная" на улицу "Мектеп".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Разумовского
сельского округа О. Абельдинова

Ақтоғай ауданы Разумовка ауылдық округінің елді мекендеріндегі кейбір көшелерін қайта атау туралы
Павлодар облысы Ақтоғай ауданы Разумовка ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 23 қарашадағы № 1 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 7 желтоқсанда № 6144 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына сәйкес, Разумовка ауылдық округі тұрғындарының пікірін ескере отырып және 2017 жылғы 25 қазандағы облыстық ономастика комиссияның қорытындысы негізінде, Разумовка ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтоғай ауданы Разумовка ауылдық округінің елді мекендерінің келесі көшелері:
1) Андриановка ауылы бойынша:
"Комсомольская" көшесі "Достық" көшесі;
"Школьная" көшесі "Мектеп" көшесі;
"Невская" көшесі "Мереке" көшесі болып қайта аталсын.
2) Разумовка ауылы бойынша:
"Мира" көшесі "Береке" көшесі болып қайта аталсын.
3) Барлыбай ауылы бойынша:
"Ленина" көшесі "Орталық" көшесі;
"Комсомольская" көшесі "Жас Ұлан" көшесі;
"Ленинградская" көшесі "Достық" көшесі;
"Школьная" көшесі "Мектеп" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Разумовка ауылдық
округінің әкімі О. Абельдинова