2019 - 2021 жылдарға арналған Аққулы ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 185/35 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 қаңтарда № 6220 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес, Аққулы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019 - 2021 жылдарға арналған Аққулы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 129380 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8658 мың теңге;
трансферттер түсімі – 120722 мың теңге;
2) шығындар – 130788 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1408;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1408.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 28.10.2019 № 219/46 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 18.12.2019 № 239/49 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

О бюджете сельского округа Аққулы на 2019 - 2021 годы
Решение маслихата района Аққулы Павлодарской области от 29 декабря 2018 года № 185/35. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 3 января 2019 года № 6220
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", маслихат района Аққулы РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Аққулы на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 129380 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8658 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 120722 тысяч тенге;
2) затраты – 130788 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1408;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1408.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата района Аққулы Павлодарской области от 28.10.2019 № 219/46 (вводится в действие с 01.01.2019); от 18.12.2019 № 239/49 (вводится в действие с 01.01.2019).

2. 2019 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенциялардың көлемі жалпы 99124 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт, ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер ескерілсін.

2. Учесть в бюджете сельского округа на 2019 год объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа, в общей сумме 99124 тысяч тенге.
3. Специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов предусмотреть повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджеттік саясат, заңдылық пен адам құқығын қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Қ. Әлтаев
Аудандық мәслихат хатшысы С. Мүсінова
Аққулы аудандық
мәслихатының 2018
жылғы 29 желтоқсандағы
№ 185/35 шешіміне
1-қосымша
2019 жылға арналған Аққулы ауылдық округінің бюджеті
(өзгерістерімен)

4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджетной политике, законности и защите прав человека.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии К. Альтаев
Секретарь районного маслихата С. Мусинова
Приложение 1
к решению маслихата
района Аққулы от 29 декабря
2018 года № 185/35
Бюджет сельского округа Аққулы на 2019 год
(с изменениями)