О внесении изменений и дополнений в решение Майского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 1/23 "О Майском районном бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата Майского района Павлодарской области от 15 февраля 2018 года № 1/27. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 21 февраля 2018 года № 5866
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Майского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 1/23 "О Майском районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5767, опубликованное в ИС "Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде" от 09 января 2018 года) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 2) цифры "3359699" заменить цифрами "3383323";
в подпункте 5) цифры "-32178" заменить цифрами "-55802";
в подпункте 6) цифры "32178" заменить цифрами "55802";
пункт 5 дополнить абзацами следующего содержания:
на расширение кабинетов детского сада "Балдаурен" в сумме 5314 тысяч тенге;
на текущий ремонт отопительной системы ясли сада "Айголек" в сумме 2566 тысяч тенге;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджета.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии К. Каримов
Секретарь районного маслихата Г. Арынов
Приложение
к решению Майского
районного маслихата
(27 внеочередная сессия,
6 созыв)
№ 1/27 от 15 февраля 2018 года
Приложение 1
к решению Майского
районного маслихата

Май аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Май аудандық бюджет туралы" № 1/23 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2018 жылғы 15 ақпандағы № 1/27 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 21 ақпанда № 5866 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Май аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Май аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5767 болып тіркелген, "Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкі" АЖ 2018 жылғы 09 қаңтарда жарияланған) № 1/23 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
2) тармақшасында "3359699" деген сандар "3383323" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында "-32178" деген сандар "-55802" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында "32178" деген сандар "55802" деген сандармен ауыстырылсын;
5-тармақ мына мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Балдаурен" балабақша кабинеттерін кеңейтуге сомасы 5314 мың теңге;
"Айгөлек" бөбектер бақшасының жылу жүйесін ағымдағы жөндеуден өткізуге сомасы 2566 мың теңге;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихатының әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет жөніндегі комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Қ. Кәрімов
Аудандық мәслихатының хатшысы Ғ. Арынов
Май аудандық мәслихатының
(6 сайланған 27 кезектен тыс
сессиясы) 2018 жылғы 15
ақпандағы № 1/27 шешіміне
қосымша
Май аудандық мәслихатының