О внесении изменений в решение акима Киялинского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 8 октября 2012 года № 11 "О присвоении наименования улице в селе Кучковка Киялинского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области"
Решение акима Киялинского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 24 августа 2018 года № 23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 29 августа 2018 года № 4890
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", исполняющий обязанности акима Киялинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Киялинского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 8 октября 2012 года № 11 "О присвоении наименования улице в селе Кучковка Киялинского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1945, опубликовано 29 ноября 2012 года в районных газетах "Колос" и "Аққайың", следующие изменения:
в реквизитах и по всему тексту решения, а также в приложении к решению на государственном языке слова "селосы", "селолық", заменить соответственно словами "ауылы", "ауылдық";
реквизиты и текст решения, а также приложение к решению на русском языке оставить без изменения.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Киялинского сельского
округа
Е. Мейрамов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель коммунального
государственного учреждения "Отдел
культуры и развития языков акимата
Аккайынского района Северо-
Казахстанской области"
________________О. Плищенко
"24" августа 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
руководителя коммунального
государственного учреждения "Отдел
архитектуры, строительства,
жилищно-коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и
автомобильных дорог акимата
Аккайынского района Северо-
Казахстанской области"
____________________Б. Омаров
"24" августа 2018 года

"Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Қиялы селолық округінің Кучковка селосы көшесіне атау беру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Қиялы селолық округі әкімінің 2012 жылғы 8 қазандағы № 11 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Қиялы ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 24 тамыздағы № 23 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 тамызда № 4890 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қантардағы Заңының 37-бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңы 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, Қиялы ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Қиялы селолық округінің Кучковка селосы көшесіне атау беру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Қиялы селолық округі әкімінің 2012 жылғы 8 қазандағы № 11 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1945 тіркелген, 2012 жылғы 29 қарашасында аудандық "Колос" және "Аққайың" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
шешiмнің мемлекеттік тілдегі деректемелерінде және бүкіл мәтіні бойынша, сонымен қатар шешімнің қосымшасында "селосы", "селолық" сөздері тиісінше "ауылы", "ауылдық" сөздерімен ауыстырылсын;
шешімнің орыс тіліндегі деректемелері мен мәтіні, сонымен қатар қосымшасы өзгеріссіз қалдырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қиялы ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушы
Е. Мейрамов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы әкімдігінің
мәдениет және тілдерді дамыту
бөлімі" коммуналдық мемлекеттік
мекемесі басшысы
________________ О. Плищенко
2018 жылғы "24" тамызы
"КЕЛІСІЛДІ"
"Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы әкімдігінің сәулет,
құрылыс, тұрғын үй-
коммуналдықшаруашылығы,
жолаушылар көлігі және
автомобиль жолдары бөлімі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін атқарушы
______________________Б. Омаров
2018 жылғы "24" тамызы