О признании утратившим силу решения районного маслихата от 23 июля 2014 года № 244-V "Об утверждении регламента Макатского районного маслихата
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 19 марта 2018 года № 164-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 9 апреля 2018 года № 4094
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", cо статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения районного маслихата от 23 июля 2014 года № 244-V "Об утверждении регламента Макатского районного маслихата (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2965, опубликовано 11 сентября 2014 года в газете "Мақат тынысы").
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на государственное учреждение "Аппарат Макатского районного маслихата" (Амиров А.).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной ХХІІІ
сессии районного маслихата
Ж. Тажибаев
Секретарь районного маслихата К. Исмагулов

Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 23 шілдедегі № 244-V "Мақат аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Мақат ауданы мәслихатының 2018 жылғы 19 наурыздағы № 164-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 сәуірде № 4094 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 23 шілдедегі № 244-V "Мақат аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2965 болып тіркелген, аудандық "Мақат тынысы" газетінде 2014 жылғы 11 қыркүйекте жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Мақат аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесіне жүктелсін (А. Әміров).
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
ХХІІІ сессиясының төрағасы
Ж. Тәжібаев
Аудандық мәслихат хатшысы Қ. Исмагулов