О признании утратившими силу некоторых решений Арысского городского маслихата
Решение Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 29 марта 2018 года № 20/144-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 10 апреля 2018 года № 4510
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Арысский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Арысского городского маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Арысского городского маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) направление копии настоящего решения в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) направление копии настоящего решения в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории города Арыс.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
городского маслихата Г. Ауезова
Секретарь городского маслихата А. Байтанаев
Приложение к решению
Арысского городского
маслихата от 29 марта 2018 года
№ 20/144-VІ
Перечень утративших силу некоторых решений Арысского городского маслихата
1. решение Арысского городского маслихата от 16 ноября 2015 года № 46/277-V "О корректировке базовых ставок земельного налога" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3468, опубликованного 1 января 2016 года в газете "Арыс ақиқаты");
2. решение Арысского городского маслихата от 16 ноября 2015 года № 46/278-V "О единых ставках фиксированного налога" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3469, опубликованного 1 января 2016 года в газете "Арыс ақиқаты");
3. решение Арысского городского маслихата от 29 сентября 2016 года № 6/34-VІ "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3863, опубликованного 29 октября 2016 года в газете "Арыс ақиқаты" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 28 октября 2016 года).

Арыс қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2018 жылғы 29 наурыздағы № 20/144-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 10 сәуірде № 4510 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5 тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабының 1 тармағына сәйкес, Арыс қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Арыс қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Арыс қалалық маслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Арыс қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы Г.Әуезова
Қалалық мәслихат хатшысы А.Байтанаев
Арыс қалалық
мәслихатының 2018 жылғы
29 наурыздағы № 20/144-VІ
шешіміне қосымша
Арыс қалалық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Арыс қалалық мәслихатының 2015 жылғы 16 қарашадағы № 46/277-V "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3468 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 1 қаңтардағы "Арыс ақиқаты" газетінде жарияланған);
2. Арыс қалалық мәслихатының 2015 жылғы 16 қарашадағы № 46/278-V "Бірыңғай тіркелген салықтың мөлшерлемелері туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3469 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 1 қаңтардағы "Арыс ақиқаты" газетінде жарияланған);
3. Арыс қалалық мәслихатының 2016 жылғы 29 қыркүйектегі № 6/34-VІ "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемесін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3863 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 29 қазандағы "Арыс ақиқаты" газетінде және 2016 жылғы 28 қазанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).