О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 116 "О городском бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 10 апреля 2018 года № 153. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 11 апреля 2018 года № 4517. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 20 марта 2018 года № 21/243-VI "О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2017 года № 18/209-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4481, Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 116 "О городском бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4356, опубликовано 15 января 2018 года в газете "Кентау" и в эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Кентау на 2018-2020 годы согласно приложению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 498 589 тысяч тенге:
налоговым поступлениям – 1 053 410 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 32 182 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15 980 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 12 397 017 тысяч тенге;
2) затраты – 13 548 994 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -281 617 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 7 215;
погашение бюджетных кредитов – 288 832 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 21 960:
приобретение финансовых активов – 21 960;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – 209 252 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – -209 252 тысяч тенге:
поступление займов – 7 215;
погашение займов – 291 832 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 75 365.".
2. Приложение 1 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Кентау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 116 "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 10 сәуірдегі № 153 шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 11 сәуірде № 4517 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы № 21/243-VI "Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 18/209-VI "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4481 тіркелген шешіміне сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 116 "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4356 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 15 қаңтардағы "Кентау шұғыласы" газетінде және 2018 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Кентау қаласының 2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 13 498 589 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 1 053 410 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 32 182 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15 980 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 12 397 017 мың теңге;
2) шығындар – 13 548 994 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – -281 617 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 7 215;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 288 832 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 21 960:
қаржы активтерін сатып алу – 21 960;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – 209 252 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – -209 252 мың теңге:
қарыздар түсімі – 7 215;
қарыздарды өтеу – 291 832 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 75 365.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

3. Государственному учреждению "Аппарат Кентауского городского маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие не праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3. "Кентау қалаллық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпараттық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;

3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территрии города Кентау;
4) размещение настоящего решение на интернет-ресурсе Кентауского городского маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
городского маслихата Д. Серикбаев
Приложение
к решению Кентауского
городского маслихата
от 10 апреля 2018 года № 153
Приложение 1
к решению Кентауского
городского маслихата
от 22 декабря 2018 года № 116
Городской бюджет на 2018 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
1
2
3
I. Доходы

3) осы шешім мемлекеттік тіркелеген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Кентау қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Кентау қалалық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Қалалық мәслихатының
сессия төрағасы Д. Серікбаев
Кентау қалалық мәслихатының
2018 жылғы 10 сәуірдегі
№ 153 шешіміне қосымша
Кентау қалалық мәслихатының
2018 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 116 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сома (мың тенге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
I. Кірістер