О бюджетах сельских округов на 2019-2021 годы
Решение Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 28 декабря 2018 года № 36/220. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 15 января 2019 года № 4891. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Байдибекского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 35/211 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4867, Байдибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Агыбет на 2019 - 2021 годы согласно приложении 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 81 931 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 485 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 101 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 79 345 тысяч тенге;
2) затраты – 82 045 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 114 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –114 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 97 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 03.12.2019 № 44/278 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Предусмотреть на 2019 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Агыбет в сумме 69 331 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет сельского округа Алгабас на 2019 - 2021 годы согласно приложении 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 126 558 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 334 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 56 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 121 168 тысяч тенге;
2) затраты – 126 655 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

2019-2021 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 36/220 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 15 қаңтарда № 4891 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2 - тармағына, 75 - бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 - тармағының 1) тармақшасына, Бәйдібек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 35/211 "2019-2021 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4867 тіркелген шешіміне сәйкес, Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ағыбет ауылдық округінің 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 81 931 мың теңге;
салықтық түсiмдер – 2 485 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 101 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 79 345 мың теңге;
2) шығындар – 82 045 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 114 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 114 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 03.12.2019 № 44/278 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019 жылы аудандық бюджеттен Ағыбет ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 69 331 мың теңге болып белгіленсін.
3. Алғабас ауылдық округінің 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 126 558 мың теңге;
салықтық түсiмдер – 5 334 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 56 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 121 168 мың теңге;
2) шығындар – 126 655 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

5) дефицит (профицит) бюджета – -97 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –97 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 97 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 03.12.2019 № 44/278 (вводится в действие с 01.01.2019).
4. Предусмотреть на 2019 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Алгабас в сумме 105 587 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет сельского округа Алмалы на 2019 - 2021 годы согласно приложении 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 334 тысяч тенге:
налоговые поступления –3 107 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 20 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов –35 207 тысяч тенге;
2) затраты – 38 334тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 03.12.2019 № 44/278 (вводится в действие с 01.01.2019).
6. Предусмотреть на 2019 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Алмалы в сумме 18 202 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет сельского округа Акбастау на 2019 - 2021 годы согласно приложении 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 74 115 тысяч тенге:
налоговые поступления – 7 887 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 120 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов –66 108 тысяч тенге;
2) затраты – 74 115 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 03.12.2019 № 44/278 (вводится в действие с 01.01.2019).

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -97;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 97 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 97 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 03.12.2019 № 44/278 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2019 жылы аудандық бюджеттен Алғабас ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 105 587 мың теңге болып белгіленсін.
5. Алмалы ауылдық округінің 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 38 334 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 107 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 20 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 35 207 мың теңге;
2) шығындар – 38 334 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 03.12.2019 № 44/278 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2019 жылы аудандық бюджеттен Алмалы ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 18 202 мың теңге болып белгіленсін.
7. Ақбастау ауылдық округінің 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 74 115 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 7 887 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 120 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 66 108 мың теңге;
2) шығындар – 74 115 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 03.12.2019 № 44/278 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).

8. Предусмотреть на 2019 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Акбастау в сумме 61 284 тысяч тенге.
9. Утвердить бюджет сельского округа Боралдай на 2019 - 2021 годы согласно приложении 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 135 752 тысяч тенге:
налоговые поступления – 14 997 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 316 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 120 439 тысяч тенге;
2) затраты – 135 959 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 207 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 207 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 03.12.2019 № 44/278 (вводится в действие с 01.01.2019).
10. Предусмотреть на 2019 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Боралдай в сумме 92 672 тысяч тенге
11. Утвердить бюджет сельского округа Боген на 2019 - 2021 годы согласно приложении 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 30486 тысяч тенге:
налоговые поступления – 8 485 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 139 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов –22001 тысяч тенге;
2) затраты – 30686тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -200 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –200 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 200 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 03.12.2019 № 44/278 (вводится в действие с 01.01.2019).
12. Предусмотреть на 2019 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Боген в сумме 18 399 тысяч тенге.
13. Утвердить бюджет сельского округа Борлысай на 2019 - 2021 годы согласно приложении 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

8. 2018 жылы аудандық бюджеттен Ақбастау ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 61 284 мың теңге болып белгіленсін.
9. Боралдай ауылдық округінің 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 135 752 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 14 997 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 316 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 120 439 мың теңге;
2) шығындар – 135 959 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 207 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 207 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 03.12.2019 № 44/278 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2019 жылы аудандық бюджеттен Боралдай ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 92 672 мың теңге болып белгіленсін.
11. Бөген ауылдық округінің 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 30486 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 8 485 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 139 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 22001 мың теңге;
2) шығындар – 30686 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -200;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 200 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 200 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 03.12.2019 № 44/278 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2019 жылы аудандық бюджеттен Бөген ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 18 399 мың теңге болып белгіленсін.
13. Борлысай ауылдық округінің 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

1) доходы – 35 315 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 589 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 73 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов –32 653 тысяч тенге;
2) затраты – 35 378 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -63 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 63 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 63 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 - в редакции решения Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 03.12.2019 № 44/278 (вводится в действие с 01.01.2019).
14. Предусмотреть на 2019 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Борлысай в сумме 19 349 тысяч тенге.
15. Утвердить бюджет сельского округа Жамбыл на 2019-2021 годы согласно приложении 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 119 248 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 165 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 215 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов –114 868 тысяч тенге;
2) затраты –119 323 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -75 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –75 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 75 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 - в редакции решения Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 03.12.2019 № 44/278 (вводится в действие с 01.01.2019).
16. Предусмотреть на 2019 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Жамбыл в сумме 78 374 тысяч тенге.
17. Утвердить бюджет сельского округа Коктерек на 2019 - 2021 годы согласно приложении 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 59774 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4326 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 127 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 55321 тысяч тенге;

1) кiрiстер –35 315 мың теңге:
салықтық түсiмдер –2 589 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 73 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 32 653 мың теңге;
2) шығындар – 35 378 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -63 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 63 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 63 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 03.12.2019 № 44/278 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. 2018 жылы аудандық бюджеттен Борлысай ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 19 349 мың теңге болып белгіленсін.
15. Жамбыл ауылдық округінің 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 119 248 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 4 165 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 215 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 114 868 мың теңге;
2) шығындар – 119 323 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -75 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 75 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 75 мың теңге.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 03.12.2019 № 44/278 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. 2019 жылы аудандық бюджеттен Жамбыл ауылдық округ бюджетіне берілетін трансферт мөлшерінің жалпы сомасы 78 374 мың теңге болып белгіленсін
17. Көктерек ауылдық округінің 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 59 774 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 4326 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 127 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 55 321 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – 7 465 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –7465 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 7465 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 21 - в редакции решения Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 03.12.2019 № 44/278 (вводится в действие с 01.01.2019).
22. Предусмотреть на 2019 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Шаян в сумме 184 726 тысяч тенге.
23. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового Кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года установить на 2018 год повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности в организациях, финансируемых из районного бюджета, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
24. Госдарственному учреждению "Аппарат Байдибекского районного маслихата" в установленном законадательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7465 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7465 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7465 мың теңге.
Ескерту. 21-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 03.12.2019 № 44/278 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
22. 2018 жылы аудандық бюджеттен Шаян ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 184 726 мың теңге болып белгіленсін.
23. 2015 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасының Еңбек Кодексінің 139 бабының 9 тармағына сәйкес, 2018 жылға азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдарда жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылары мен тарифтік мөлшерлемелері белгіленсін.
24. "Бәйдібек аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;

2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на правое хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Байдибекского района;

2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Бәйдібек ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;

4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Байдибекского районного маслихата после его официального опубликования.
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года
Председатель сессии
районного маслихата А. Елеусиз
Секретарь районного маслихата М. Нахипбеков
Приложение 1 к решению
Байдибекского районного
маслихата от 28 декабрь 2018
года № 36/220
Бюджет сельского округа Агыбет на 2019 год

4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Бәйдібек аудандық мәслихаттың интернет - ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
10. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы А. Елеусіз
Аудандық мәслихат хатшысы М. Нахипбеков
Бәйдібек аудандық мәслихатының
2018 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 36/220 шешіміне 1 қосымша
Ағыбет ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджеті