Об образовании избирательных участков на территории Тюлькубасского района
Решение акима Тюлькубасского района Туркестанской области от 9 ноября 2018 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 14 ноября 2018 года № 4777. Утратило силу решением акима Тюлькубасского района Туркестанской области от 17 марта 2020 года № 4
Сноска. Утратило силу решением акима Тюлькубасского района Туркестанской области от 17.03.2020 № 4 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Тюлькубасского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки для организации и проведения выборов на территории Тюлькубасского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Тюлькубасского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории Тюлькубасского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Тюлькубасского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Тюлькубасского района Е.Орманову.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Н.Турашбеков
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель территориальной
избирательной комиссии
Тюлькубасского района
____________________К.Умиралиев
9 ноября 2018 года
Приложение к решению
акима Тюлкубасского района
от 9 ноября 2018 года
№ 8
Перечень избирательных участков по Тюлькубасскому району
Избирательный участок № 792
Центр: Здание общей средней школы имени Бреусова, Шакпакский сельский округ, село Шакпак баба, улица Т.Сурашева № 70а.
Границы: село Шакпак баба, улицы Б.Багысбекова, Айманбетова, Т.Сурашева, М.Маметовой, Е.Сапарова, Журсинбая, Шукирова, Асанбекова, К.Уйсинбаева полностью.
Избирательный участок № 793

Түлкібас ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Түркістан облысы Түлкібас ауданы әкімінің 2018 жылғы 9 қарашадағы № 8 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 қарашада № 4777 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Түлкібас ауданы әкiмiнiң 2020 жылғы 17 наурыздағы № 4 шешімімен
Ескерту. Күшi жойылды - Түркiстан облысы Түлкiбас ауданы әкімінің 17.03.2020 № 4 шешiмiмен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабының 1-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабының 2-тармағына сәйкес Түлкібас ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түлкібас ауданының аумағында сайлауды ұйымдастыру және өткізу үшін сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. "Түлкібас ауданы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Түлкібас ауданы аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Түлкібас ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Түлкібас ауданы әкімі аппаратының басшысы Е.Ормановқа жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н.Турашбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Түлкібас аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
____________________К.Умиралиев
9 қараша 2018 жыл
Түлкібас ауданы әкімінің
2018 жылғы 9 қарашадағы
№ 8 шешіміне қосымша
Түлкібас ауданы бойынша сайлау учаскелерінің тізбесі
№ 792 сайлау учаскесі
Орталығы: Бреусов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты, Шақпақ ауылдық округі, Шақпақ баба ауылы,Т.Сұрашев көшесі № 70а.
Шекаралары: Шақпақ баба ауылы, Б.Бағысбеков, Айманбетов, Т.Сұрашев, М.Маметова, Е.Сапаров, Жүрсінбай, Шүкіров, Асанбеков, Қ.Үйсінбаев көшелері толығымен.
№ 793 сайлау учаскесі

Центр: Здание начальной школы Разъезд 114, Шакпакский сельский округ, Разъезд 114.
Границы: Разъезд 114 полностью.
Избирательный участок № 794
Центр: Здание малокомплектной начальной школы имени Н.Касымбекова, Жабаглинский сельский округ, село Абаил, улица Касымбекова № 23.
Границы: село Абаил, улица Н.Касымбекова, Разъезд 115 полностью.
Избирательный участок № 795
Центр: Здание общей средней школы имени А.Молдагуловой, Жабаглинский сельский округ, село Жабаглы, улица Абая № 72.
Границы: село Жабаглы, улицы Абая, Агабека, Тургына, Шалгын, А.Молдагуловой, Енбек, Е.Жартыбаева, Талдыбулак, Корикти, Рыскулова, Аксу-Жабаглы, Батылдык, Желтоксан, Т.Аубакирова полностью.
Избирательный часток № 796
Центр: Здание малокомплектной школы-гимназии имени Ш.Муртазы, Кемербастауский сельский округ, село Кумисбастау, улица Нурманова № 10.
Границы: село Кумисбастау, улицы М.Нурманова, Багысбаева полностью.
Избирательный участок № 797
Центр: Здание общей средней школы имени Багисбаева, Кемербастауский сельский округ, село Елтай, улица А.Шингисбекова № 15.
Границы: село Елтай, улицы Касабекова, А.Шынгысбекова, К.Асырауова, К.Кенжетаева, Новостройка полностью.
Избирательный участок № 798
Центр: Здание общей средней школы Кемербастау, Кемербастауский сельский округ, село Кемербастау, улица К.Лес № 40
Границы: село Кемербастау, улицы К.Лес, Т.Балтабаева, Жастар, Новостройка полностью.
Избирательный участок № 799
Центр: Здание общей средней школы Алгабас 1, Кемербастауский сельский округ, село Алгабас, улица Новостройка 2 № 1а.
Границы: село Алгабас, улицы Т.Рыскулова, Б.Абралиева, Новостройка 1, Новостройка 2 полностью.
Избирательный участок № 800
Центр: Здание общей средней школы имени А.Аскарова, Кемербастауский сельский округ, село М.Жаримбетова, улица Белгибая № 2.
Границы: село М.Жаримбетова, улицы К.Махамбета, Акментей баба, Белгибая, С.Естибая, Новостройка полностью.
Избирательный участок № 801
Центр: Здание начальной школы Майлыкент, Кемербастауский сельский округ, село Майлыкент, улица Саяжай № 4.
Границы: село Майлыкент, улицы Береке, Саяжай, Бейбитшилик полностью, Разъезд 117 полностью.
Избирательный участок № 802
Центр: Здание общей средней школы имени Дауан, Майлыкентский сельский округ, село Караагашты, улица М.Маметовой без номера.
Границы: село Караагашты, улицы Б.Момышулы, Аль-Фараби, Толеби, М.Маметовой, Шокеева, Торланбай полностью, детский санаторий "Акбулак", санаторий "Аксу-Жабаглы".
Избирательный участок № 803
Центр: Здание общей средней школы имени Б.Садыкова, Майлыкентский сельский округ, село Т.Рыскулова, улица Жамбыла № 134.

Орталығы: Разъезд 114 бастауыш мектебінің ғимараты, Шақпақ ауылдық округі, Разъезд 114.
Шекаралары: Разьезд 114 толығымен.
№ 794 сайлау учаскесі
Орталығы: Н.Қасымбеков атындағы шағын жинақты бастауыш мектебінің ғимараты, Жабағылы ауылдық округі, Абаил ауылы, Н.Қасымбеков көшесі № 23.
Шекаралары: Абаил ауылы, Н.Қасымбеков көшесі, Разъезд 115 толығымен.
№ 795 сайлау учаскесі
Орталығы: Ә.Молдағұлова атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты, Жабағылы ауылдық округі, Жабағылы ауылы Абай көшесі № 72.
Шекаралары: Жабағылы ауылы, Абай, Ағабек, Тұрғын, Шалғын, Ә.Молдағұлова, Еңбек, Е.Жартыбаев, Талдыбұлақ, Көрікті, Рысқұлов, Ақсу-Жабағылы, Батылдық, Желтоқсан, Т.Аубакиров көшелері толығымен.
№ 796 сайлау учаскесі
Орталығы: Ш.Мұртаза атындағы шағын жинақты мектеп-гимназия ғимараты, Кемербастау ауылдық округі, Күмісбастау ауылы, Нұрманов көшесі № 10.
Шекаралары: Күмісбастау ауылы, М.Нұрманов, Бағысбаев көшелері толығымен.
№ 797 сайлау учаскесі
Орталығы: Бағысбаев атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты, Кемербастау ауылдық округі, Елтай ауылы, А.Шыңғысбеков көшесі № 15.
Шекаралары: Елтай ауылы, Қасабеков, А.Шыңғысбеков, Қ.Асырауов, Қ.Кенжетаев, Жаңа құрылыс көшелері толығымен.
№ 798 сайлау учаскесі
Орталығы: Кемербастау жалпы орта мектебінің ғимараты, Кемербастау ауылдық округі, Кемербастау ауылы, Қ.Лес көшесі № 40.
Шекаралары: Кемербастау ауылы: Қ.Лес, Т.Балтабаев, Жастар, Жаңа құрылыс көшелері толығымен.
№ 799 сайлау учаскесі
Орталығы: Алгабас 1 жалпы орта мектебінің ғимараты, Кемербастау ауылдық округі, Алғабас ауылы, Жаңа құрылыс 2 көшесі № 1а.
Шекаралары: Алғабас ауылы, Т.Рысқұлов, Б.Абралиев, Жаңа құрылыс 1, Жаңа құрылыс 2 көшелері толығымен.
№ 800 сайлау учаскесі
Орталығы: А.Асқаров атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты, Кемербастау ауылдық округі, М.Жәрімбетов ауылы, Белгібай көшесі № 2.
Шекаралары: М.Жәрімбетов ауылы, К.Махамбет, Ақментей баба, Белгібай, С.Естібай, Жаңа құрылыс көшелері толығымен.
№ 801 сайлау учаскесі
Орталығы: Майлыкент бастауыш мектебінің ғимараты, Кемербастау ауылдық округі, Майлыкент ауылы, Саяжай көшесі № 4.
Шекаралары: Майлыкент ауылы, Береке, Саяжай, Бейбітшілік көшелері толығымен, Разъезд 117 толығымен.
№ 802 сайлау учаскесі
Орталығы: Дауан атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты, Майлыкент ауылдық округі, Қараағашты ауылы, М.Маметова номерсіз.
Шекаралары: Қараағашты ауылы, Б.Момышұлы, Әл-Фараби, Төлеби, М.Маметова, Шөкеев, Торланбай көшелері толығымен, "Ақбұлақ" балалар шипажайы, "Ақсу-Жабағылы" шипажайы.
№ 803 сайлау учаскесі
Орталығы: Б.Садықов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты, Майлыкент ауылдық округі, Т.Рыскұлов ауылы, Жамбыл көшесі, № 134.

Границы: село Т.Рыскулова, улица Арысь № 1-19, улица Джамбула № 1-47 и № 2-110, улица Т.Рыскулова № 1-125 и № 2-194, улица Б.Момышулы № 1-51 и № 2-56, улица Калдаякова № 12-150, улица Иманова полностью, улица Рахманкулова № 1-67 и № 2-50, улица Жандосова полностью, улица С.Ахметова № 1-55 и № 2-58, улица Бекбосынова № 1-67 и № 2-34.
Избирательный участок № 804
Центр: Здание Тюлькубасского колледжа агробизнеса и туризма, Майлыкентский сельский округ, село Рыскулов, улица О.Сейдалиева № 3.
Границы: село Т.Рыскулова, улица Б.Момышулы № 53-199 и № 58-176, улица Бекбосынова № 26-118а и № 69-225, улица Ш.Калдаякова № 31-121, улица М.Абирова № 70-122, улица Ауезова № 1-37 и № 2-38, улица Б.Садыкова № 70-158 и № 71-135, улица Жантурова № 30-66 и № 23-67, улица Кунаева № 20-100 и № 59-137, улица Майлыкент № 1-23 и № 2-6, улица О.Сейдалиева № 1-41 и № 2-40, улица Амирханова полностью, улица Жастык шак № 1-25 и № 2-28, улица Багисбаева № 1-25 и № 2-86, стационар районной центральной больницы, участок Телевышка полностью.
Избирательный участок № 805
Центр: Здание школы-лицея имени Абая, Майлыкентский сельский округ, село Т.Рыскулова, улица Кунаева № 18.
Границы: село Т.Рыскулова, улица Джамбула № 49-145 и № 112-232, улица Арысь № 20-66, улица Ахметова № 57-129 и № 60-164, улица Т.Рыскулова № 127-261 и № 196-330, улица Ш.Калдаякова № 7-29, улица Б.Садыкова № 24-68 и № 25-69, улица Жантурова № 1-21 и 2-28, улица Д.Кунаева № 11-57 и 10-26, улица М.Абирова № 36-68.
Избирательный участок № 806
Центр: Здание школы-гимназии имени Ломоносова, Майлыкентский сельский округ, село Т.Рыскулова, улица С.Ахметова № 135.
Границы: село Т.Рыскулова, улица Джамбула № 236-300, улица Б.Момышулы № 178-226 и № 203-243, улица М.Абирова № 3-131, улица Грицинина и переулок Грицинина полностью, улица Досалиева № 1-51 и № 2-50, улица Сыздыкбаева № 1-51 и № 2-42, улица Багысбаева № 88-128, улица Науан № 2-12, улица Жана гасыр № 1-15 и № 2-22, улица Бекбосынова № 118-172 и № 227-291, улица Алатау № 57-123 и № 234-до конца, улица Б.Батыра № 248-до конца и № 317-до конца, улица Жусипбекова № 277-до конца, улица Галамат полностью и улица МТФ.
Избирательный участок № 807
Центр: Здание общей средней школы имени Пушкина, Майлыкентский сельский округ, село Т.Рыскулова, улица Биназар батыра № 135.
Границы: село Т.Рыскулова, улица Алатау № 1-55 и № 2-232, улица Б.Батыра № 2-246 и № 1-315, улица Ушкыштар полностью, улица Жемисти № 2-106 и № 1-103, улица И.Жусипбекова № 2-108 и № 1-275, улица М.Абирова № 2-34, улица Садыкова № 2-22 и № 1-23, улица Кунаева № 1-9 и № 2-8, улица Калдаякова № 1-5 и 2-10.
Избирательный участок № 808
Центр: Здание спортивной школы "Жанкент", Майлыкентский сельский округ, село Т.Рыскулова, микрорайон Жанкент, улица Бекбосынова № 321.

Шекаралары: Т.Рыскұлов ауылы, Арыс көшесі № 1-19, Жамбыл көшесі № 1-47 және № 2-110, Т.Рыскұлов көшесі № 1-125 және № 2-194, Б.Момышұлы көшесі №1-51 және № 2-56, Қалдаяков көшесі № 12-150, Иманов көшесі толығымен, Рахманқұлов көшесі № 1-67 және № 2-50, Жандосов көшесі толығымен, С.Ахметов көшесі № 1-55 және № 2-58, Бекбосынов көшесі № 1-67 және № 2-34.
№ 804 сайлау учаскесі
Орталығы: Түлкібас агробизнес және саяхат колледжінің ғимараты, Майлыкент ауылдық округі, Т.Рысқұлов ауылы, О.Сейдалиев көшесі № 3.
Шекаралары: Т.Рысқұлов ауылы, Б. Момышұлы көшесі № 53-199 және № 58-176, Бекбосынов көшесі № 26-118а және № 69-225, Ш.Қалдаяков көшесі № 31-121, М.Абиров көшесі № 70-122, Әуезов көшесі № 1-37 және № 2-38, Б.Садықов көшесі № 70-158 және № 71-135, Жантуров көшесі № 30-66 және № 23-67, Қонаев көшесі № 20-100 және № 59-137, Майлыкент көшесі № 1-23 және №2-6, О.Сейдалиев көшесі № 1-41 және № 2-40, Амирханов көшесі толығымен, Жастық шақ көшесі № 1-25 және № 2-28, Бағысбаев көшесі № 1-25 және № 2-86, аудандық орталық аурухананың стационары, Телевышка учаскесі толығымен.
№ 805 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай атындағы мектеп-лицейінің ғимараты, Майлыкент ауылдық округі, Т.Рысқұлов ауылы, Қонаев көшесі № 18.
Шекаралары: Т.Рысқұлов ауылы, Жамбыл көшесі № 49-145 және № 112-232, Арыс көшесі № 20-66, Ахметов көшесі № 57-129 және № 60-164, Т.Рысқұлов көшесі № 127-261 және № 196-330, Ш.Қалдаяков көшесі №7-29, Б.Садықов көшесі № 24-68 және № 25-69, Жантуров көшесі № 1-21 және 2-28, Д.Қонаев көшесі № 11-57 және 10-26, М.Абиров көшесі № 36-68.
№ 806 сайлау учаскесі
Орталығы: Ломоносов атындағы мектеп-гимназиясының ғимараты, Майлыкент ауылдық округі, Т.Рысқұлов ауылы, С.Ахметов көшесі № 135.
Шекаралары: Т.Рысқұлов ауылы, Жамбыл көшесі № 236-300, Б.Момышұлы көшесі № 178-226 және № 203-243, М.Абиров көшесі № 3-131, Грицинин көшесі және Грицинин тұйық көшесі толығымен, Досалиев көшесі № 1-51 және № 2-50, Сыздықбаев көшесі № 1-51 және № 2-42, Бағысбаев көшесі № 88-128, Науан көшесі № 2-12, Жаңа ғасыр көшесі № 1-15 және № 2-22, Бекбосынов көшесі № 118-172 және № 227-291, Алатау көшесі № 57-123 және № 234-соңына дейін, Б.Батыр көшесі № 248-соңына және № 317-соңына дейін, Жүсіпбеков көшесі № 277-соңына дейін, Ғаламат көшесі толығымен және МТФ көшесі.
№ 807 сайлау учаскесі
Орталығы: Пушкин атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты, Майлыкент ауылдық округі, Т.Рысқұлов ауылы, Биназар батыр көшесі № 135.
Шекаралары: Т.Рысқұлов ауылы, Алатау көшесі № 1-55 және № 2-232, Б.Батыр көшесі № 2-246 және № 1-315, Ұшқыштар көшесі толығымен, Жемісті көшесі № 2-106 және № 1-103, И.Жүсіпбеков көшесі № 2-108 және № 1-275, М.Абиров көшесі № 2-34, Садыков көшесі № 2-22 және № 1-23, Қонаев көшесі № 1-9 және № 2-8, Қалдаяков көшесі № 1-5 және 2-10.
№ 808 сайлау учаскесі
Орталығы: "Жанкент" спорт мектебінің ғимараты, Майлыкент ауылдық округі, Т.Рысқұлов ауылы, Жанкент мөлтек ауданы, Бекбосынов көшесі № 321.

Границы: село Т.Рыскулова, улица Бекбосынова № 174-до конца и № 293-до конца, улица Пушкина полностью и многоэтажные жилые дома полностью, улица Абая полностью, улицы Х.Ахметова, Ж.Пралиева, А.Махмутова, Н.Сарыбекова, Р.Маматаева и Жана курылыс полностью, улица Т.Рыскулова № 263-451 и № 332-420.
Избирательный участок № 809
Центр: Здание школы-интерната Дарын, Майлыкентский сельский округ, село Т.Рыскулова, 1 микрорайон № 135.
Границы: село Т.Рыскулова, все многоэтажные жилые дома в 1 микрорайоне, улицы К.Ахметова, Ш.Айманова полностью, улица М.Абирова многоэтажный жилой дом № 1.
Избирательный участок № 810
Центр: Здание начальной школы Кизень, Майлыкентский сельский округ, село Бакыбек, улица Достык № 29.
Границы: село Бакыбек, улицы Достык, Ынтымак, Бозжорга, Т.Рыскулова, Сейфуллина, Егиндик, Зерде, Келешек полностью.
Избирательный участок № 811
Центр: Здание общей средней школы имени Гайдара, Акбиикский сельский округ, село Кулан, улица Куншуак № 6.
Границы: село Кулан, улицы Бейбитшилик, Достык, Т.Турымбетова, М.Ауезова, Жастар, Умит, Куншуак, Маметова, Игилик, Б.Момышулы полностью.
Избирательный участок № 812
Центр: Здание малокомплектной основной средней школы имени М.Маметовой, Акбиикский сельский округ, село Сартур, улица Т.Рыскулова № 8б
Границы: село Сартур, улицы Т.Рыскулова, А.Иманова полностью.
Избирательный участок № 813
Центр: Здание общей средней школы имени Т.Иманбекулы, Акбиикский сельский округ, село Акбиик, улица К.Саулетбек № 98.
Границы: село Акбиик, улицы К.Саулетбек, Жастар, Ынтымак, Бирлик полностью.
Избирательный участок № 814
Центр: Здание общей средней школы Жанаталап, Рыскуловский сельский округ, село Жанаталап, улица Ауезова № 32.
Границы: село Жанаталап, улицы М.Ауезова, С.Муханова полностью.
Избирательный участок № 815
Центр: Здание общей средней школы имени А.Навои, Рыскуловский сельский округ, село Азаттык, улица Интернациональная № 45.
Границы: село Азаттык, улицы А.Навои, Абая, Интернациональная, М.Сартбаева, Ш.Турсынбекова, Жанакурылыс, Н.Эралиева, А.Байысбаева, Е.Калдыбаева полностью.
Избирательный участок № 816
Центр: Здание общей средней школы имени Г.Муратбаева, Рыскуловский сельский округ, село Шукурбулак, улица Ахмет би № 105.
Границы: село Шукурбулак, улицы Ахмет би, Ш.Уалиханова, Т.Рыскулова, Мейрхана, Новостройка 1-2 полностью, село Шукурбулак-2, улицы Ы.Алтынсарина, Б.Момышулы, Жангелдина, Мамекбаева полностью, село Тастыбулак, улица Спатая полностью.
Избирательный участок № 817
Центр: Здание общей средней школы имени М.Лермонтова, Тастумсыкский сельский округ, село Тастумсык, улица Е.Дуйсенбаева № 65.
Границы: село Тастумсык, улицы Самал, К.Биболаева, Амангелды, Коктюбе, Е.Дуйсенбаева, Бирлик полностью, село Кабанбай, улицы Жаксылык, Жанакурылыс-1 полностью.
Избирательный участок № 818
Центр: Здание основной школы имени Амангелды, Тастумсыкский сельский округ, село Амангелды, улица Атамекен № 22.
Границы: село Амангелды, улицы Атамекен, Абая, Жамбыла, Есентаева полностью.
Избирательный участок № 819
Центр: Здание общей средней школы имени Кошевого, Тастумсыкский сельский округ, село Жыланды, улица Достык № 2а.
Границы: село Жыланды, улицы Шапагат, Достык, Актогай полностью, село Карабастау, улица М.Ауезова полностью.
Избирательный участок № 820
Центр: Здание дома культуры, Мичуринский сельский округ, село Майтобе, улица Гагарина без номера.
Границы: село Майтобе, улицы Уалиханова, Тауелсиздик, Гагарина, Жамбыла, Найзатас, Келешек, Батыр, Астана, Бейбитшилик, Б.Момышулы, Акдала, Ырыс, Панфилова, Т.Рыскулова, Азаттык, Сейфуллина, Жастыкшак, Зангар, Джакаева, Абая, Алтай, Амангелды, Кобегенулы, Суюнбайулы, Изет, Исабека, Достар, Карасу полностью.
Избирательный участок № 821
Центр: Здание средней школы имени М.Шаханова, Мичуринский сельский округ, село Кожамберды, улица Алтынсарина № 16.
Границы: село Кожамберды улицы Биторе, Алтынсарина, Муканова, Бастау полнностью.
Избирательный участок № 822
Центр: Здание средней школы имени З.Губайдуллина, Мичуринский сельский округ, село Коксагыз, улица Темирязева № 22.
Границы: село Коксагыз, улицы Кайрат, Мереке, Бирлик, Сатбаева, Талап, Жарасым полностью.
Избирательный участок № 823
Центр: Здание средней школы имени Титова, Мичуринский сельский округ, село Таусагыз, улица Б.Мелдебекова № 1.
Границы: село Таусагыз, улицы Жандосова, Байшешек, Аубакирова, Сагыныш, Достык, Б.Мелдебекова, Акжол полностью.
Избирательный участок № 824
Центр: Здание общей средней школы имени Сейфуллина, Жаскешуский сельский округ, село Жаскешу, улица Л.Демеушова № 113.
Границы: село Жаскешу, улицы Л.Демеушова, А.Мылтыкбаева, К.Тажибаева, Абая, Амангелды, Гагарина, Наурыз, Мира, Ж.Оналбекова, М.Жолымбекулы, Н.Кобланова, Бексейитова, Бесата полностью, разъезд Каракшы полностью.
Избирательный участок № 825
Центр: Здание начальной школы имени Жанзака, Жаскешуский сельский округ, село Жанузак, улица Жанузак без номера.
Границы: село Пистели, улица Л.Кокырова полностью, село Жанузак, улица Жанузака полностью.
Избирательный участок № 826
Центр: Здание общей средней школы имени Турара, Жаскешуский сельский округ, село Рыскул, улица Ш.Уалиханова № 17.
Границы: село Рыскул, улицы Т.Рыскулова, М.Ауезова, Ш.Уалиханова полностью, разъезд Коктерек полностью.
Избирательный участок № 827
Центр: Здание общей средней школы имени Аль-Фараби, Балыктинский сельский округ, село Шарафкент, улица Алтынсарина без номера.
Границы: село Шарафкент, улицы Амангелды, Т.Рыскулова, Алтынсарина, Батырхана полностью.
Избирательный участок № 828
Центр: Здание общей средней школы Урбулак, Балыктинский сельский округ, село Урбулак, улица А.Сазанбай без номера.

Шекаралары: Т.Рысқұлов ауылы, Бекбосынов көшесі № 174-соңына дейін және № 293-соңына дейін, Пушкин көшесі толығымен және көпқабатты тұрғын үйлер толығымен, Абай көшесі толығымен, Х.Ахметов, Ж.Пралиев, Ә.Махмутов, Н.Сарыбеков, Р.Маматаев және Жаңа құрылыс көшелері толығымен, Т.Рысқұлов көшесі № 263-451 және № 332-420.
№ 809 сайлау учаскесі
Орталығы: Дарын мектеп-интернатының ғимараты, Майлыкент ауылдық округі, Т.Рысқұлов ауылы, 1 мөлтек ауданы № 135.
Шекаралары: Т.Рысқұлов ауылы, 1 мөлтек аудандағы барлық көпқабатты тұрғын үйлер, Қ.Ахметов, Ш.Айманов көшелері толығымен, М.Абиров көшесі № 1 көпқабатты тұрғын үй.
№ 810 сайлау учаскесі
Орталығы: Кезең бастауыш мектебінің ғимараты, Майлыкент ауылдық округі, Бақыбек ауылы, Достык көшесі № 29.
Шекаралары: Бақыбек ауылы, Достық, Ынтымақ, Бозжорға, Т.Рысқұлов, Сейфуллин, Егіндік, Зерде, Келешек көшелері толығымен.
№ 811 сайлау учаскесі
Орталығы: Гайдар атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты, Ақбиік ауылдық округі, Құлан ауылы, Күншуақ көшесі № 6.
Шекаралары: Құлан ауылы, Бейбітшілік, Достық, Т.Тұрымбетов, М.Әуезов, Жастар, Үміт, Күншуақ, Маметова, Игілік, Б.Момышұлы көшелері толығымен.
№ 812 сайлау учаскесі
Орталығы: М.Маметова атындағы шағын жинақты негізгі орта мектебі ғимараты, Ақбиік ауылдық округі, Сарытөр ауылы, Т.Рысқұлов көшесі № 8б.
Шекаралары: Сарытөр ауылы, Т.Рысқұлов, А.Иманов көшелері толығымен.
№ 813 сайлау учаскесі
Орталығы: Т.Иманбекұлы атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты, Ақбиік ауылдық округі, Ақбиік ауылы, К.Сәулетбек көшесі № 98.
Шекаралары: Ақбиік ауылы, К.Сәулетбек, Жастар, Ынтымақ, Бірлік көшелері толығымен.
№ 814 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаталап жалпы орта мектебінің ғимараты, Рысқұлов ауылдық округі, Жаңаталап ауылы, Әуезов көшесі № 32.
Шекаралары: Жаңаталап ауылы, М.Әуезов, С.Мұханов көшелері толығымен.
№ 815 сайлау учаскесі
Орталығы: А.Навои жалпы орта мектебінің ғимараты, Рысқұлов ауылдық округі, Азаттық ауылы, Интернациональная көшесі № 45.
Шекаралары: Азаттық ауылы, А.Навои, Абай, Интернациональная, М.Сартбаев, Ш.Тұрсынбеков, Жаңақұрылыс, Н.Эралиев, Ә.Байысбаев, Е.Қалдыбаев көшелері толығымен.
№ 816 сайлау учаскесі
Орталығы: Ғ.Мұратбаев атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты, Рысқұлов ауылдық округі, Шұқырбұлақ ауылы, Ахмет би көшесі № 105.
Шекаралары: Шұқырбұлақ ауылы, Ахмет би, Ш.Уалиханов, Т.Рысқұлов, Мейірхан, Новостройка 1-2 көшелері толығымен, Шұқырбулақ-2 ауылы, Ы.Алтынсарин, Б.Момышұлы, Жангелдин, Мамекбаев көшелері толығымен, Тастыбұлақ ауылы, Спатай көшесі толығымен.
№ 817 сайлау учаскесі
Орталығы: М.Лермонтов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты, Тастұмсық ауылдық округі, Тастұмсық ауылы, Е.Дүйсенбаев көшесі № 65.
Шекаралары: Тастұмсық ауылы, Самал, Қ.Биболаев, Амангелді, Көктөбе, Е.Дүйсенбаев, Бірлік көшелері толығымен, Қабанбай ауылы, Жақсылық, Жаңақұрылыс-1 көшелері толығымен.
№ 818 сайлау учаскесі
Орталығы: Амангелді атындағы негізгі метебінің ғимараты, Тастұмсық ауылдық округі, Амангелді ауылы, Атамекен көшесі № 22.
Шекаралары: Амангелді ауылы, Атамекен, Абай, Жамбыл, Есентаев көшелері толығымен.
№ 819 сайлау учаскесі
Орталығы: Кошевой атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты, Тастұмсық ауылдық округі, Жыланды ауылы, Достық көшесі № 2А.
Шекаралары: Жыланды ауылы, Шапағат, Достық, Ақтоғай көшелері толығымен, Қарабастау ауылы, М.Әуезов көшесі толығымен.
№ 820 сайлау учаскесі
Орталығы: Мәдениет үйінің ғимараты, Мичурин ауылдық округі, Майтөбе ауылы, Гагарин көшесі номерсіз.
Шекаралары: Майтөбе ауылы, Уалиханов, Тәуелсіздік, Гагарин, Жамбыл, Найзатас, Келешек, Батыр, Астана, Бейбітшілік, Б.Момышұлы, Ақдала, Ырыс, Панфилов, Т.Рысқұлов, Азаттық, Сейфуллин, Жастықшақ, Заңғар, Джақаев, Абай, Алтай, Амангелді, Көбегенұлы, Сүйінбайұлы, Ізет, Исабек, Достар, Қарасу көшелері толығымен.
№ 821 сайлау учаскесі
Орталығы: М.Шаханов атындағы орта мектебінің ғимараты, Мичурин ауылдық округі, Қожамберді ауылы, Алтынсарин көшесі № 16.
Шекаралары: Қожамберді ауылы, Битөре, Алтынсарин, Муқанов, Бастау көшелері толығымен.
№ 822 сайлау учаскесі
Орталығы: З.Губайдуллин атындағы орта мектебінің ғимараты, Мичурин ауылдық округі, Көксағыз ауылы, Темирязев көшесі № 22.
Шекаралары: Көксағыз ауылы, Қайрат, Мереке, Бірлік, Сатбаев, Талап, Жарасым көшелері толығымен.
№ 823 сайлау учаскесі
Орталығы: Титов атындағы орта мектебінің ғимараты, Мичурин ауылдық округі, Таусағыз ауылы, Б.Мелдебеков көшесі № 1.
Шекаралары: Таусағыз ауылы, Жандосов, Бәйшешек, Аубакиров, Сағыныш, Достық, Б.Мелдебеков, Ақжол көшелері толығымен.
№ 824 сайлау учаскесі
Орталығы: С.Сейфуллин атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты, Жаскешу ауылдық округі, Жаскешу ауылы, Л.Демеуішов көшесі № 113.
Шекаралары: Жаскешу ауылы, Л.Демеуішов, А.Мылтықбаев, Қ.Тәжібаев, Абай, Амангелді, Гагарин, Наурыз, Мир, Ж.Оңалбеков, М.Жолымбекұлы, Н.Қобланов, Бексейітов, Бесата көшелері толығымен, разъезд Қарақшы толығымен.
№ 825 сайлау учаскесі
Орталығы: Жанзақ бастауыш мектебінің ғимараты, Жаскешу ауылдық округі, Жанұзақ ауылы, Жанұзақ көшесі номерсіз.
Шекаралары: Пістелі ауылы, Л.Қоқыров көшесі толығымен, Жанұзақ ауылы, Жанұзақ көшесі толығымен.
№ 826 сайлау учаскесі
Орталығы: Тұрар атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты, Жаскешу ауылдық округі, Рысқұл ауылы, Ш.Уалиханов көшесі № 17.
Шекаралары: Рысқұл ауылы, Т.Рысқұлов, М.Әуезов, Ш.Уалиханов көшелері толығымен, разъезд Көктерек толығымен.
№ 827 сайлау учаскесі
Орталығы: Әл-Фараби атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты, Балықты ауылдық округі, Шарафкент ауылы, Алтынсарин көшесі номерсіз.
Шекаралары: Шарафкент ауылы, Амангелді, Т.Рысқұлов, Алтынсарин Батырхан көшелері толығымен.
№ 828 сайлау учаскесі
Орталығы: Ұрбұлақ жалпы орта мектебінің ғимараты, Балықты ауылдық округі, Ұрбұлақ ауылы, А.Сазанбай көшесі номерсіз.

Границы: село Урбулак, улицы Рахимова, Ерубаева, Сазанбай полностью, село Балыкты, улицы Рахыма, Балыкты полностью, улица Спатай батыра № 1-61, улица Нарботаулы № 2-46, № 1-53.
Избирательный участок № 829
Центр: Здание дома культуры, Балыктинский сельский округ, село Балыкты, улица Нарботаулы без номера.
Границы: село Балыкты, улица Спатай Батыра № 62-151, улицы Панюкова, Нурматова полностью, улица Нарботаулы № 48-264, № 55-265, улицы Абая, Сейфуллина, Пушкина, Алан, Тауелсиздик, Курмангазы, Комарова, Исманова, Баратбека, Болашак, К.Айдагараева, Ж.Кынтаева полностью, ДРП № 1.
Избирательный участок № 830
Центр: Здание основной школы имени Толеби, Балыктинский сельский округ, село Кокбулак, улица К.Байсейтова № 3.
Границы: село Кокбулак, улица К.Колбаева, К.Байсейтова, Б.Момышулы, К.Манасова, Бакыт полностью.
Избирательный участок № 831
Центр: Здание общей средней школы имени Ы.Алтынсарина, Балыктинский сельский округ, село Абай, улица Алтынсарина без номера.
Границы: село Абай, улицы Алтынсарина, Абая, Амангелды полностью.
Избирательный участок № 832
Центр: Здание дома культуры, Арысский сельский округ, село Керейт, улица Ж.Асилбекулы № 85.
Границы: село Керейт, улицы Абая, Асильбекулы, Ж.Оскенбайулы, Панченко, Турманулы, Маметовой, Амангелды, М.Пернебекулы, Байтерек, Мырзатая, Еркинбек полностью, село Кайыршакты, улица Ы.Алтынсарина полностью.
Избирательный участок № 833
Центр: Здание общей средней школы имени А.Байтурсынова, Арысский сельский округ, село Макталы, улица Жамбыла без номера.
Границы: село Макталы, улицы Байбосынулы, Отелбайулы, Муратбаева, Жамбыла, Сатыбалдыулы полностью.
Избирательный участок № 834
Центр: Здание дома культуры, Машатский сельский округ, село Машат, улица Ауезова № 1.
Границы: село Машат, улицы Жамбула, Т.Мырзабаева, Бекбаева, Медетова, Абильдабека, М.Ауезова, Е.Баймаханова, Кыстаубайулы полностью, село Кызылбастау, улицы Жандарбекова, Калдарбекова полностью, село Енбекши, улицы Кайсенова, Кажымукана полностью.
Избирательный участок № 835
Центр: Здание средней школы имени Жамбыла, Машатский сельский округ, село Мынбай, улица Абая № 27.
Границы: село Мынбай, улицы Мичурина, Абая, Сейфуллина, Арыс, Муканова, Гагарина, Маметовой, А.Молдагуловой, Казахстан, Аль-Фараби полностью.
Избирательный участок № 836
Центр: Здание общей средней школы имени Т.Аубакирова, Машатский сельский округ, село Енбек, улица Б.Момышулы № 26.
Границы: село Енбек, улицы Б.Момышулы, Рыскулова, Уалиханова, Кажымукана, Анарбай полностью.
Избирательный участок № 837

Шекаралары: Ұрбұлақ ауылы, Рахимов, Ерубаев, Сазанбай көшелері толығымен, Балықты ауылы, Рахым, Балықты көшелері толығымен, Спатай батыр көшесі № 1-61, Нарботаұлы көшесі № 2-46, № 1-53.
№ 829 сайлау учаскесі
Орталығы: Мәдениет үйінің ғимараты, Балықты ауылдық округі, Балықты ауылы, Нарботаұлы көшесі номерсіз.
Шекаралары: Балықты ауылы, Спатай батыр көшесі № 62-151, Панюков, Нұрматов көшелері толығымен, Нарботаұлы көшесі № 48-264, № 55-265, Абай, Сейфулин, Пушкин, Алаң, Тәуелсіздік, Құрманғазы, Комаров, Исманов, Баратбек, Болашақ, К.Айдагараев, Ж.Қынтаев көшелері толығымен, ДРП № 1.
№ 830 сайлау учаскесі
Орталығы: Төлеби атындағы негізгі мектебінің ғимараты, Балықты ауылдық округі, Көкбұлақ ауылы, К.Байсейтов көшесі № 3.
Шекаралары: Кокбұлақ ауылы, Қ.Көлбаев, К.Байсейтов, Б.Момышұлы, Қ.Манасов, Бахыт көшелері толығымен.
№ 831 сайлау учаскесі
Орталығы: Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты, Балықты ауылдық округі, Абай ауылы, Ы.Алтынсарин көшесі номерсіз.
Шекаралары: Абай ауылы, Ы.Алтынсарин, Абай, Амангелді көшелері толығымен.
№ 832 сайлау учаскесі
Орталығы: Мәдениет үйінің ғимараты, Арыс ауылдық округі, Керейт ауылы, Ж.Әсілбекұлы көшесі № 85.
Шекаралары: Керейт ауылы, Абай, Әсілбекұлы, Ж.Өскенбайұлы, Панченко, Тұрманұлы, Маметова, Амангелді, М.Пернебекұлы, Бәйтерек, Мырзатай, Еркінбек көшелері толығымен, Кайршакты ауылы, Ы.Алтынсарин көшесі толығымен.
№ 833 сайлау учаскесі
Орталығы: А.Байтұрсынов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты, Арыс ауылдық округі, Мақталы ауылы, Жамбыл көшесі номерсіз.
Шекаралары: Мақталы ауылы, Байбосынұлы, Өтелбайұлы, Мұратбаев, Жамбыл, Сатыбалдыұлы көшелері толығымен.
№ 834 сайлау учаскесі
Орталығы: Мәдениет үйінің ғимараты, Машат ауылдық округі, Машат ауылы, Әуезов көшесі № 1.
Шекаралары: Машат ауылы, Жамбыл, Т.Мырзабаев, Бекбаев, Медетов, Әбілдабек, М.Әуезов, Е.Баймаханов, Қыстаубайұлы көшелері толығымен, Қызылбастау ауылы, Жандарбеков, Қалдарбеков көшелері толығымен, Еңбекші ауылы, Қайсенов, Қажымұқан көшелері толығымен.
№ 835 сайлау учаскесі
Орталығы: Жамбыл атындағы орта мектебінің ғимараты, Машат ауылдық округі, Мыңбай ауылы, Абай көшесі № 27.
Шекаралары: Мыңбай ауылы, Мичурин, Абай, Сейфуллин, Арыс, Мұқанов, Гагарин, Маметова, Ә.Молдағұлова, Қазақстан, Әл-Фараби көшелері толығымен.
№ 836 сайлау учаскесі
Орталығы: Т.Аубакиров атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты, Машат ауылдық округі, Еңбек ауылы, Б.Момышұлы көшесі № 26.
Шекаралары: Еңбек ауылы, Б.Момышұлы, Рысқұлов, Уалиханов, Қажымұқан, Анарбай көшелері толығымен.
№ 837 сайлау учаскесі

Центр: Здание общей средней школы Сеславино, Келтемашатский сельский округ, село Даубаба-1, улица Аубакирова № 21.
Границы: село Даубаба-1, улицы Ембердиева, Аубакирова, Амангелды, Жангельдина полностью, село Аксай, улицы Аламан, Аксай полностью.
Избирательный участок № 838
Центр: Здание общей средней школы имени Ш.Уалиханова, Келтемашатский сельский округ, село Келтемашат, улица Уалиханова № 17.
Границы: село Келтемашат, улицы Уалиханова, Бейбитшилик, Б.Кульбаева, Бастау, Жас оркен полностью, село Когалы, улица Сейфуллина, Майлина, А.Молдагуловой полностью, село Даубаба, улицы М.Ауезова, Самал полностью.
Избирательный участок № 839
Центр: Здание общей средней школы Жиынбай, Келтемашатский сельский округ, село Жиынбай, улица Абая № 36.
Границы: село Жиынбай, улицы Абая, Спатаева, Алтынсарина, А.Мынбаева полностью.
Избирательный участок № 840
Центр: Здание общей средней школы имени К.Жандарбекова, Келтемашатский сельский округ, село Кершетас, улица Г.Муратбаева № 7.
Границы: село Кершетас, улицы Абая, Еркебая, Достык, Рыскулова, Сатбаева, Муратбаева, Б.Момышулы, Коштаева, Гажап, Диирмен полностью.
Избирательный участок № 841
Центр: Здание общей средней школы имени П.Шевцова, поселок Тюлькубас, улица Н.Узбекова № 58.
Границы: поселок Тюлькубас, улица К.Байсерикова № 2-28, № 1-13, улица Н.Узбекова № 2-80, № 5-115, улица Шевцова № 2-86, № 3-83, улица Б.Аблаева № 2-112, № 1-121, улица Жанели би № 2-124, № 1-11, улица Амангелды № 1-43, № 2-76а, улица Жамбыла № 1-73, № 2-72, улица Ш.Шынгысбекова № 1-85, № 2-72, улица Р.Пернебаева № 1-81, № 2-64.
Избирательный участок № 842
Центр: Здание общей средней школы имени Б.Момышулы, поселок Тюлькубас, улица Б.Момышулы № 81.
Границы: поселок Тюлькубас, улица Амангелды № 45-143, № 78-190, улица Жамбыла № 75-193, № 74-178, улица Ш.Шынгысбекова № 87-203, № 74-174, улица Р.Пернебаева № 83-155, № 66-124, улица Б.Момышулы № 1-149, улица Ж.Балкыбекова № 1-55, улица А.Ермагамбетулы № 1-41, улица И.Алтеева № 1-47, улица Т.Тлебалдиева № 1-51, улица М.Тынышбаева № 1-15, улица Т.Рыскулова № 1-18, улица Астана полностью.
Избирательный участок № 843
Центр: Здание дома культуры, поселок Тюлькубас, улица Байсерикова № 30.
Границы: поселок Тюлькубас, улица О.Сергенова полностью, улица К.Байсерикова № 34-54, улица Н.Узбекова № 123-145, улица Кобей № 1-169, улица Шевцова № 88-122, № 85-125, улица Б.Аблаева № 114-210, № 123-211, улица Жанели-би № 126-220, № 15-99, улица Сатпаева № 2-52, улица М.Пошакаева № 1-13, улица П.Мырзалиева № 1-36, улица Т.Алимбаева № 1-57, улица Казына № 1-20.
Избирательный участок № 844
Центр: Здание начальной школы Коктерек, село Коктерек при поселке Тюлькубас, улица Медеу № 1.
Границы: село Коктерек, улицы Б.Момышулы, Медеу, Жана полностью, село Акбура полностью.
Избирательный участок № 845
Центр: Здание начальной школы Ирсу, село Ирсу при поселке Тюлькубас, улица Ирсу без номера.
Границы: село Ирсу полностью.
Избирательный участок № 846
Центр: Здание общей средней школы имени А.Оразбаева, село Ынтымак при поселке Састюбе, улица К.Кемелбекулы № 9.
Границы: село Ынтымак, улицы У.Мамыкова, Онгарулы Оспана, Желтоксан, К.Кемелбекулы, Абая, Т.Бейсембаева, А.Калиева полностью.
Избирательный участок № 847
Центр: Здание дома культуры, поселок Састюбе, улица 1 Мамыр без номера.
Границы: поселок Састюбе, улицы Заводская, К.Назарымбетова, Абая, Амангелды, Победы, Гарышкер, Сазтобе, Кажымукана, А.Молдагуловой, Поселковая, М.Шокая, переулок Абая, ГРС полностью.
Избирательный участок № 848
Центр: Здание общей средней школы имени А.Макаренко, поселок Састюбе, улица Турысбекова № 24.

Орталығы: Сеславино жалпы орта мектебінің ғимараты, Келтемашат ауылдық округі, Даубаба-1 ауылы, Аубакиров көшесі № 21.
Шекаралары: Даубаба-1 ауылы, Ембердиев, Аубакиров, Амангелді, Жангелдин көшелері толығымен, Ақсай ауылы, Аламан, Ақсай көшелері толығымен.
№ 838 сайлау учаскесі
Орталығы: Уалиханов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты, Келтемашат ауылдық округі, Келтемашат ауылы, Уалиханов көшесі № 17.
Шекаралары: Келтемашат ауылы, Уалиханов, Бейбітшілік, Б.Көлбаев, Бастау, Жас өркен көшелері толығымен, Қоғалы ауылы, Сейфуллин, Майлин, Ә.Молдағұлова көшелері толығымен, Даубаба ауылы, М.Әуезов, Самал көшелері толығымен.
№ 839 сайлау учаскесі
Орталығы: Жиынбай жалпы орта мектебінің ғимараты, Келтемашат ауылдық округі, Жиынбай ауылы, Абай көшесі № 36.
Шекаралары: Жиынбай ауылы, Абай, Спатаев, Алтынсарин, А.Мыңбаев көшелері толығымен.
№ 840 сайлау учаскесі
Орталығы: Қ.Жандарбеков атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты, Келтемашат ауылдық округі, Кершетас ауылы, Ғ.Мұратбаев көшесі № 7.
Шекаралары: Кершетас ауылы, Абай, Еркебай, Достық, Рысқұлов, Сәтбаев, Мұратбаев, Б.Момышұлы, Қоштаев, Ғажап, Диірмен көшелері толығымен.
№ 841 сайлау учаскесі
Орталығы: П.Шевцов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты, Түлкібас кенті, Н.Өзбеков көшесі № 58.
Шекаралары: Түлкібас кенті, К.Байсериков көшесі № 2–28, № 1-13, Н.Өзбеков көшесі № 2-80, № 5-115, Шевцов көшесі № 2-86, №3-83, Б.Аблаев көшесі № 2-112, № 1-121, Жәнелі би көшесі № 2-124, № 1-11, Амангелді көшесі № 1-43, № 2-76а, Жамбыл көшесі № 1-73, № 2-72, Ш.Шыңғысбеков көшесі № 1-85, № 2-72, Р.Пернебаев көшесі № 1-81, № 2-64.
№ 842 сайлау учаскесі
Орталығы: Б.Момышұлы атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты, Түлкібас кенті, Б.Момышұлы көшесі № 81.
Шекаралары: Түлкібас кенті, Амангелді көшесі № 45-143, № 78-190, Жамбыл көшесі № 75-193, № 74-178, Ш.Шыңғысбеков көшесі № 87-203, № 74-174, Р.Пернебаев көшесі № 83-155, № 66-124, Б.Момышұлы көшесі № 1-149, Ж.Балкыбеков көшесі № 1-55, Ә.Ермағамбетұлы көшесі № 1-41, И.Алтеев көшесі № 1-47, Т.Тлебалдиев көшесі № 1-51, М.Тынышбаев көшесі № 1-15, Т.Рысқұлов көшесі № 1-18, Астана көшесі толығымен.
№ 843 сайлау учаскесі
Орталығы: Мәдениет үйінің ғимараты, Түлкібас кенті, Байсериков көшесі № 30.
Шекаралары: Түлкібас кенті, Ө.Сергенов көшесі толығымен, К.Байсериков көшесі № 34-54, Н.Өзбеков көшесі № 123-145, Көбей көшесі № 1-169, Шевцов көшесі № 88-122, № 85-125, Б.Аблаев көшесі № 114-210, № 123-211, Жәнелі би көшесі № 126-220, № 15-99, Сатпаев көшесі № 2-52, М.Пошакаев көшесі № 1-13, П.Мырзалиев көшесі № 1-36, Т.Алимбаев көшесі № 1-57, Қазына көшесі № 1-20.
№ 844 сайлау учаскесі
Орталығы: Көктерек бастауыш мектебінің ғимараты, Түлкібас кентіне қарасты Көктерек ауылы, Медеу көшесі № 1.
Шекаралары: Көктерек ауылы, Б.Момышұлы, Медеу, Жаңа көшелері толығымен, Ақбура ауылы толық.
№ 845 сайлау учаскесі
Орталығы: Иірсу бастауыш мектебінің ғимараты, Түлкібас кентіне қарасты Иірсу ауылы, Иірсу көшесі номерсіз.
Шекаралары: Иірсу ауылы толық.
№ 846 сайлау учаскесі
Орталығы: А.Оразбаева атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты, Састөбе кентіне қарасты Ынтымақ ауылы, К.Кемелбекұлы көшесі № 9.
Шекаралары: Ынтымақ ауылы, У.Мамықов, Оңғарұлы Оспан, Желтоқсан, К.Кемелбекұлы, Абай, Т.Бейсембаев, А.Қалиев көшелері толығымен.
№ 847 сайлау учаскесі
Орталығы: Мәдениет үйінің ғимараты, Састөбе кенті, 1 Мамыр көшесі номерсіз.
Шекаралары: Састөбе кенті, Заводская, Қ.Назарымбетов, Абай, Амангелді, Победа, Ғарышкер, Сазтөбе, Қажымұқан, Ә.Молдағұлова, Поселковая, М.Шоқай, Абай қиылысы, ГРС көшелері толығымен.
№ 848 сайлау учаскесі
Орталығы: А. Макаренко атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты, Састөбе кенті, Қ. Тұрысбеков көшесі № 24

Границы: поселок Састюбе, улицы И.Айдарбекова, Г.Муратбаева, Мичурина, К.Турысбекова, К.Бекишева, Новый микрорайон, Пушкина, Гоголя, Лермонтова, 8 Наурыз, Жамбыла, Тауелсиздик, Астана, Мира, Т.Сейдуалиной, Т.Айымбетова, Жыланды булак, 1 Мамыр, Жибек жолы, Желтоксан, Т. Рыскулова, С.Сейфуллина, К.Байсеитовой, Ш.Калдаякова полностью, участок Кызыл ту, улицы К.Сатпаева, Абая, Жамбыла, С.Сейфуллина полностью.

Шекаралары: Састөбе кенті, И.Айдарбеков, Ғ.Мұратбаев, Мичурин, Қ.Тұрысбеков, К.Бекишев, Жаңа мөлтекауданы, Пушкин, Гоголь, Лермонтов, 8 Наурыз, Жамбыл, Тәуелсіздік, Астана, Мир, Т.Сейдуалина, Т.Айымбетов, Жыланды бұлақ, 1 Мамыр, Жібек жолы, Желтоқсан, Т.Рыскұлов, С.Сейфуллин, К.Байсейітова, Ш.Қалдаяқов көшелері толығымен, Қызыл ту учаскесі, Қ.Сатпаев, Абай, Жамбыл, С.Сейфуллин көшелері толығымен.