О бюджетах села и сельских округов на 2018-2020 годы
Решение Келесского районного маслихата Туркестанской области от 25 сентября 2018 года № 4-27-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 27 сентября 2018 года № 4746. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Келесского районного маслихата от 06 сентября 2018 года № 3-17-VI "О районном бюджете на 2018-2020 годы", Келесский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Абай на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 166 153 тысяч тенге:
налоговые поступления –13 081 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов –153 072 тысяч тенге;
2) затраты – 166 153 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Келесского районного маслихата Туркестанской области от 23.11.2018 № 7-47-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Утвердить бюджет сельского округа Бирлесу на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 191 тысяч тенге:
налоговые поступления –826 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов –24 365 тысяч тенге;
2) затраты – 25 191 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Келесского районного маслихата Туркестанской области от 23.11.2018 № 7-47-VI (вводится в действие с 01.01.2018).

2018-2020 жылдарға арналған ауыл және ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Түркістан облысы Келес аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 қыркүйектегі № 4-27-VI шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 қыркүйекте № 4746 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Келес аудандық мәслихатының 2018 жылғы 06 қыркүйектегі 3-17-VI "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, Келес аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Абай ауылының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 166 153 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 13 081 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 153 072 мың теңге;
2) шығындар – 166 153 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Келес аудандық мәслихатының 23.11.2018 № 7-47-VI шешiмiмен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледi).
2. Бірлесу ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 25 191 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 826 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 24 365 мың теңге;
2) шығындар – 25 191 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Келес аудандық мәслихатының 23.11.2018 № 7-47-VI шешiмiмен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледi).

11. Утвердить бюджет сельского округа Биртилек на 2018-2020 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 111 207 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 169 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов –108 038 тысяч тенге;
2) затраты – 111 207 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Келесского районного маслихата Туркестанской области от 23.11.2018 № 7-47-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
12. Утвердить бюджет сельского округа Жузимдик на 2018-2020 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 63 976 тысяч тенге:
налоговые поступления – 356 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 458 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов –63 162 тысяч тенге;
2) затраты – 63 976 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
Сноска. Пункт 12 - в редакции решения Келесского районного маслихата Туркестанской области от 23.11.2018 № 7-47-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
13. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового Кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года установить на 2018 год повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности в организациях, финансируемых из районного бюджета, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
14. Государственному учреждению "Аппарат Келесского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

11. Біртілек ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 111 207мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 169 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 108 038 мың теңге;
2) шығындар – 111 207 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Келес аудандық мәслихатының 23.11.2018 № 7-47-VI шешiмiмен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледi).
12. Жүзімдік ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 63 976 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 356 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 458 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 63 162 мың теңге;
2) шығындар – 63 976 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Келес аудандық мәслихатының 23.11.2018 № 7-47-VI шешiмiмен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледi).
13. 2015 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасының Еңбек Кодексінің 139 бабының 9 тармағына сәйкес, 2018 жылға азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық селолық жерде аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдарда жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылары мен тарифтiк мөлшерлемелер белгіленсін.
14. "Келес аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:

1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) направление копии настоящего решения в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) направление копии настоящего решения в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Сарыагашского и Келесского районна;

1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелгеннен күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Сарыағаш және Келес ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;

4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Келесского районного маслихата после его официального опубликования.
15. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата С. Селтанов
Секретарь районного маслихата А. Тотиков
Приложение 1 к решению
Келесского районного
маслихата от 25 сентября
2018 года № 4-27-VI
Бюджет села Абай на 2018 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Келесского районного маслихата Туркестанской области от 23.11.2018 № 7-47-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
Категория
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Келес аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
15. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы С.Селтанов
Аудандық мәслихат хатшысы А.Тотиков
Келес аудандық
мәслихатының 2018 жылғы
25 қыркүйектегі № 4-27-VI
шешіміне 1 қосымша
Абай ауылының 2018 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облысы Келес аудандық мәслихатының 23.11.2018 № 7-47-VI шешiмiмен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледi).
Санаты
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы