О внесении изменений и дополнения в решение Риддерского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 18/2-VI "О бюджете города Риддера на 2018 - 2020 годы"
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 12 марта 2018 года № 19/14-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 марта 2018 года № 5547. Утратило силу решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 декабря 2019 года № 38/2-VI
Сноска. Утратило силу решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.12.2019 № 38/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 27 февраля 2018 года № 18/202-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/176-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5508) Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Риддерского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 18/2-VI "О бюджете города Риддера на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5370, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 4 января 2018 года) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Риддера на 2018 - 2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 5615726,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3015062 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 34456 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 22500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2543708,5 тысяч тенге;
2) затраты – 5717903,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -150000 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 150000 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 16973 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 30850,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -30850,2 тысяч тенге.";

"2018-2020 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" Риддер қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 18/2-VI шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2018 жылғы 12 наурыздағы № 19/14-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 наурызда № 5547 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 38/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 27.12.2019 № 38/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 - бабы 5 - тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 - бабы 1 - тармағының 1) тармақшасына, "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 16/176-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 27 ақпандағы № 18/202-VI шешіміне сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5508 болып тіркелген), Риддер қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" Риддер қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 18/2-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5370 тіркелген, 2018 жылғы 4 қантарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5615726,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3015062 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 34456 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 22500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2543708,5 мың теңге;
2) шығындар – 5717903,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -150000 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 150000 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 16973 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 30850,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -30850,2 мың теңге.";

дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Предусмотреть в городском бюджете на 2018 год возврат трансфертов в областной бюджет в связи с неиспользованием (недоиспользованием) в 2017 году целевых трансфертов, выделенных из вышестоящего бюджета в размере 1084,6 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2018 год в размере 61420 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Предусмотреть в городском бюджете на 2018 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 452967 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Предусмотреть в городском бюджете на 2018 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета в размере 199796,5 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии В. Климов
Секретарь городского маслихата И. Панченко
Приложение 1 к решению
XIX сессии Риддерского
городского маслихата

келесі мазмұндағы 3-1-тармақпен толықтырылсын:
"3-1. 2018 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілген трансферттерді, 2017 жылы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) жоғары тұрған бюджеттен берілген нысаналы трансферттер 1084,6 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";
5-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"5. 2018 жылға қаланың жергілікті атқарушы органының резерві 61420 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.";
8-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"8. 2018 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы трансферттер 452967 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";
9-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"9. 2018 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы даму трансферттер 199796,5 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Климов
Қалалық мәслихат хатшысы И. Панченко