О бюджетах города Шар, поселков Ауэзова, Жангизтобе и Калбатауского сельского округа Жарминского района на 2019-2021 годы
Решение Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2018 года № 28/250-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Жарминского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 11 января 2019 года № 5-10-164. Утратило силу решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 1 апреля 2020 года № 44/388-VI.
Сноска. Утратило силу решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 01.04.2020 № 44/388-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Жарминского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 28/238-VІ "О бюджете Жарминского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-10-162) Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Шар Жарминского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 114971,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 42000,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 250,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступления трансфертов – 72721,3 тысяч тенге;
2) затраты – 115114,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -143,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 143,2 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0,0 тенге;
погашение займов – 0,0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 143,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.11.2019 № 40/331-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Предусмотреть в бюджете города Шар Жарминского района на 2019 год объемы субвенций в сумме 30183,0 тысяч тенге.

2019-2021 жылдарға арналған Жарма ауданының Шар қаласының, Әуезов, Жаңғызтөбе кенттерінің және Қалбатау ауылдық округінің бюджеттері туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 28/250-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Жарма аудандық Әділет басқармасында 2019 жылғы 11 қаңтарда № 5-10-164 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 1 сәуірдегі № 44/388-VI шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 01.04.2020 № 44/388-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1, 75 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 28/238-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-10-162 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Жарма аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған Жарма ауданының Шар қаласының бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 114971,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 42000,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 250,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі – 72721,3 мың теңге;
2) шығындар – 115114,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 143,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 143,2 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 143,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 27.11.2019 № 40/331-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019 жылға Жарма ауданының Шар қаласының бюджетіне субвенция көлемi 30183,0 мың теңге сомада қарастырылсын.

7. Утвердить бюджет Калбатауского сельского округа Жарминского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 226081,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 48510,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1900,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступления трансфертов – 175671,0 тысяч тенге;
2) затраты – 229802,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3721,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3721,1 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0,0 тенге;
погашение займов – 0,0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3721,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.11.2019 № 40/331-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
8. Предусмотреть в бюджете Калбатауского сельского округа Жарминского района на 2019 год объемы субвенций в сумме 32005,0 тысяч тенге.
9. Признать утратившим силу некоторые решения Жарминского районного маслихата согласно приложению 13 к настоящему решению.
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии А. Узбеханов
Секретарь Жарминского
районного маслихата А. Сахметжанова
Приложение 1
к решению Жарминского
районного маслихата

7. 2019-2021 жылдарға арналған Жарма ауданының Қалбатау ауылдық округінің бюджеті 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 226081,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 48510,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1900,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі – 175671,0 мың теңге;
2) шығындар – 229802,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3721,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3721,1 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3721,1 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 27.11.2019 № 40/331-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2019 жылға Жарма ауданының Қалбатау ауылдық округінің бюджетіне субвенция көлемi 32005,0 мың теңге сомада қарастырылсын.
9. Осы шешімнің 13 қосымшасына сәйкес Жарма аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күштері жойылды деп танылсын.
10. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Узбеханов
Жарма аудандық
мәслихатының хатшысы А. Сахметжанова
Жарма аудандық мәслихатының

от 29 декабря 2018 года
№ 28/250-VI
Перечень утративших силу некоторых решений Жарминского районного маслихата
1. Решение Жарминского районного маслихата от 9 января 2018 года № 18/156-VІ "О бюджетах города Шар, поселков Ауэзова, Жангизтобе и Калбатауского сельского округа Жарминского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5440, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 января 2018 г., в газете "Қалба тынысы" 26 января 2018 года);
2. Решение Жарминского районного маслихата от 14 марта 2018 года № 20/184-VI "О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 9 января 2018 года № 18/156-VІ "О бюджетах города Шар, поселков Ауэзова, Жангизтобе и Калбатауского сельского округа Жарминского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-10-139, опубликовано в газете "Қалба тынысы" 11 мая 2018 года6 в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 мая 2018 г.);
3. Решение Жарминского районного маслихата от 17 мая 2018 года № 21/193-VI "О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 9 января 2018 года № 18/156-VІ "О бюджетах города Шар, поселков Ауэзова, Жангизтобе и Калбатауского сельского округа Жарминского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-10-141, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 31 мая 2018 г., в газете "Қалба тынысы" 1 июня 2018 года);
4. Решение Жарминского районного маслихата от 3 августа 2018 года № 24/210-VI "О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 9 января 2018 года № 18/156-VІ "О бюджетах города Шар, поселков Ауэзова, Жангизтобе и Калбатауского сельского округа Жарминского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-10-151, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 24 августа 2018 г., в газете "Қалба тынысы" 21 декабря 2018 года);
5. Решение Жарминского районного маслихата от 20 ноября 2018 года № 27/236-VI "О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 9 января 2018 года № 18/156-VІ "О бюджетах города Шар, поселков Ауэзова, Жангизтобе и Калбатауского сельского округа Жарминского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-10-160, опубликовано в газете "Қалба тынысы" 30 ноября 2018 года, в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 2 декабря 2018 г.).

2018 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 28/250-VI шешіміне
13 қосымша
Жарма аудандық мәслихатының кейбір күші жойылған шешімдерінің тізбесі
1. "2018-2020 жылдарға арналған Жарма ауданының Шар қаласының, Әуезов, Жаңғызтөбе кенттерінің және Қалбатау ауылдық округінің бюджеттері туралы" Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 9 қаңтардағы № 18/156-VІ шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5440 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 23 қаңтардағы, "Қалба тынысы" газетінде 2018 жылғы 26 қаңтардағы жарияланған);
2. ""2018-2020 жылдарға арналған Жарма ауданының Шар қаласының, Әуезов, Жаңғызтөбе кенттерінің және Қалбатау ауылдық округінің бюджеттері туралы" Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 9 қантардағы № 18/156-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 наурыздағы № 20/184-VІ шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-10-139 болып тіркелген, "Қалба тынысы" газетінде 2018 жылғы 11 мамырдағы, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 16 мамырдағы жарияланған);
3. ""2018-2020 жылдарға арналған Жарма ауданының Шар қаласының, Әуезов, Жаңғызтөбе кенттерінің және Қалбатау ауылдық округінің бюджеттері туралы" Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 9 қантардағы № 18/156-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 17 мамырдағы № 21/193-VІ шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-10-141 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 31 мамырдағы, "Қалба тынысы" газетінде 2018 жылғы 1 шілдедегі жарияланған);
4. ""2018-2020 жылдарға арналған Жарма ауданының Шар қаласының, Әуезов, Жаңғызтөбе кенттерінің және Қалбатау ауылдық округінің бюджеттері туралы" Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 9 қантардағы № 18/156-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 3 тамыздағы № 24/210-VІ шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-10-151 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 24 тамыздағы, "Қалба тынысы" газетінде 2018 жылғы 21 желтоқсандағы жарияланған);
5. ""2018-2020 жылдарға арналған Жарма ауданының Шар қаласының, Әуезов, Жаңғызтөбе кенттерінің және Қалбатау ауылдық округінің бюджеттері туралы" Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 9 қантардағы № 18/156-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 қарашадағы № 27/236-VІ шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-10-160 болып тіркелген, "Қалба тынысы" газетінде 2018 жылғы 30 қарашадағы, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 2 желтоқсандағы жарияланған).