О ставках фиксированного налога
Решение Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 2 апреля 2018 года № 21-5/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 18 апреля 2018 года № 5-15-110. Утратило силу решением Кокпектинского районного маслихата ВосточноКазахстанской области от 31 марта 2020 года № 45-6/6
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

Тіркелген салықтың мөлшерлемелері туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2018 жылғы 2 сәуірдегі № 21-5/3 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 18 сәуірде № 5-15-110 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 наурыздағы № 45-6/6 шешімімен
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

Сноска. Утратило силу решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 31.03.2020 № 45-6/6 (вводится в действие с 01.01.2020).
В соответствии с пунктом 3 статьи 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:

Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 31.03.2020 № 45-6/6 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық кодексі) 546 бабының 3 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Установить единые ставки фиксированного налога для налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Кокпектинского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение Кокпектинского районного маслихата от 24 июля 2009 года № 16-5/2 "Об утверждении ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5-15-57, опубликовано в газете "Жұлдыз" - "Новая жизнь" от 5 сентября 2009 года).

1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Көкпекті ауданында қызметін жүзеге асыру салық төлеушілерге бірыңғай тіркелген салықтың мөлшермелері белгіленсін.
2. Көкпекті аудандық мәслихатының 2009 жылғы 24 шілдедегі "Тіркелген салық ставкаларын бекіту туралы" № 16-5/2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-15-57 тіркелген, 2009 жылғы 5 қыркүйекте "Жұлдыз" - "Новая жизнь" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.