О внесении изменений и дополнения в решение Чингирлауского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 18-2 "О бюджете Чингирлауского сельского округа Чингирлауского района на 2018-2020 годы"
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24 апреля 2018 года № 22-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 4 мая 2018 года № 5190. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13 марта 2019 года № 37-2
Сноска. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13.03.2019 № 37-2 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Чингирлауского районного маслихата от 29 декабря 2017 года №18-2 "О бюджете Чингирлауского сельского округа Чингирлауского района на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5030, опубликованное 18 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Чингирлауского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 203 432 тысячи тенге:
налоговые поступления – 21 700 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 181 732 тысячи тенге;
2) затраты – 203 432 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1.Учесть в бюджете Чингирлауского сельского округа на 2018 год поступление целевых трансфертов из районного бюджета в общей сумме 16 877 тысяч тенге:
на услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа – 1 175 тысяч тенге;
на освещение улиц населенных пунктов – 904 тысячи тенге;
на обеспечение санитарии населенных пунктов – 226 тысяч тенге;

Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 18-2 "2018-2020 жылдарға арналған Шыңғырлау ауданы Шыңғырлау ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 сәуірдегі № 22-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 4 мамырда № 5190 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 13 наурыздағы № 37-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 13.03.2019 № 37-2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы №18-2 "2018-2020 жылдарға арналған Шыңғырлау ауданы Шыңғырлау ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5030 тіркелген, 2018 жылғы 18 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Шыңғырлау ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 203 432 мың теңге:
салықтық түсімдер – 21 700 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 181 732 мың теңге;
2) шығындар – 203 432 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатын пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.";
мынадай мазмұндағы 4-1- тармақпен толықтырылсын:
"4-1. Шыңғырлау ауылдық округінің бюджетіне 2018 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 16 877 мың теңге ескерілсін:
аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге – 1 175 мың теңге;
елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға – 904 мың теңге;
елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге – 226 мың теңге;

на благоустройство и озеленение населенных пунктов – 14 572 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (С.Шагиров) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии С.Байтенова
Секретарь маслихата Г.Волкогон
Приложение
к решению Чингирлауского
районного маслихата
от 24 апреля 2018 года № 22-1
Приложение 1
к решению Чингирлауского
районного маслихата
от 29 декабря 2017 года № 18-2
Бюджет Чингирлауского сельского округа на 2018 год
тысяч тенге
Категория
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Сумма

елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға – 14 572 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (С.Шағиров) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы С.Байтенова
Мәслихат хатшысы Г.Волкогон
Шыңғырлау аудандық
мәслихатының 2018 жылғы
24 сәуірдегі № 22-1 шешіміне
қосымша
Шыңғырлау аудандық
мәслихатының 2017 жылғы
29 желтоқсандағы № 18-2
шешіміне 1- қосымша
2018 жылға арналған Шыңғырлау ауылдық округінің бюджеті
мың теңге
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Сомасы