О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 27 апреля 2015 года № 285 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере учета государственного имущества"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 10 января 2019 года № 7. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 января 2019 года № 18184. Утратил силу приказом Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан от 7 апреля 2020 года № 362.
Сноска. Утратил силу приказом Первого заместителя Премьер-Министра РК – Министра финансов РК от 07.04.2020 № 362 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 27 апреля 2015 года № 285 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере учета государственного имущества" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 11154, опубликован 18 июня 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
в стандарте государственной услуги "Представление информации из реестра государственного имущества (перечень контролируемых государством акционерных обществ и товариществ с ограниченной ответственностью, а также государственных юридических лиц; информация и материалы о государственном имуществе, включенном в график выставления на торги объектов государственной собственности)", утвержденном указанным приказом:
приложения 2, 3 и 4 к указанному стандарту изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему приказу.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр финансов
Республики Казахстан
А. Смаилов
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство информации
и коммуникаций
Республики Казахстан
"___" _________2018 года
Приложение 1
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 10 января 2019 года № 7
Приложение 2
к стандарту государственной услуги
"Представление информации из реестра
государственного имущества (перечень
контролируемых государством акционерных
обществ и товариществ с ограниченной
ответственностью, а также государственных
юридических лиц; информация и материалы о
государственном имуществе, включенном в
график выставления на торги объектов
государственной собственности)"
Информация и материалы
о государственном имуществе, включенном в график выставления на торги
объектов государственной собственности

"Мемлекеттік мүлікті есепке алу саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 27 сәуірдегі № 285 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2019 жылғы 10 қаңтардағы № 7 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 14 қаңтарда № 18184 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2020 жылғы 7 сәуірдегі № 362 бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi)
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің Бірінші орынбасары - ҚР Қаржы министрінің 07.04.2020 № 362 бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Мемлекеттік мүлікті есепке алу саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 27 сәуірдегі № 285 бұйрығына (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11154 болып тіркелген, 2015 жылы 18 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Мемлекеттiк мүлік тізілімінен ақпарат беру (мемлекет бақылайтын акционерлік қоғамдар мен жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің, сондай-ақ мемлекеттік заңды тұлғалардың тізбесі; мемлекеттік меншік объектілерін сауда-саттыққа қою кестесіне енгізілген мемлекеттік мүлік туралы ақпарат пен материалдар)" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында:
көрсетілген стандартқа 2, 3 және 4-қосымшалар осы бұйрыққа 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оны қазақ және орыс тілдерінде ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне қосу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
Ә. Смайылов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ақпарат және коммуникациялар
Министрлігі
2018 жылғы "___" _________
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2019 жылғы 10 қаңтардағы
№ 7 бұйрығына 1-қосымша
"Мемлекеттiк мүлік тізілімінен
ақпарат беру (мемлекет
бақылайтын акционерлік
қоғамдар мен жауапкершілігі
шектеулі серіктестіктердің, сондай-ақ мемлекеттік заңды
тұлғалардың тізбесі;
мемлекеттік меншік
бъектілерін сауда-саттыққа қою
кестесіне енгізілген мемлекеттік
мүлік туралы ақпарат пен
материалдар)" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
стандартына 2-қосымша
Мемлекеттік меншік объектілерін сауда-саттыққа қою кестесіне енгізілген мемлекеттік мүлік туралы ақпарат пен материалдар

1. При просмотре объекта приватизации
1. Отображается информация по объекту:
1) Идентификационный номер объекта;
2) тип объекта приватизации:
акции (акционерное общество (далее - АО);
доля (товарищество с ограниченной ответственностью (далее - ТОО);
имущественный комплекс;
машины и оборудование;
недвижимость;
недвижимость (незавершенное строительство);
прочее;
транспорт;
3) продавец;
4) период продажи объекта приватизации;
5) статус объекта:
на приватизации;
не активный;
приватизирован;
снят с торгов;
6) блокировка объекта:
свободно;
подлежит изъятию;
7) код формы собственности (далее - КФС):
республиканская;
коммунальная областная (города республиканского значения, столицы);
коммунальная районная (города областного значения);
коммунальная местного самоуправления;
8) дополнительные данные (в зависимости от типа объекта приватизации).
2. Отображается информация об оценке объекта:
1) наименование оценщика;
2) номер отчета;
3) дата отчета;
4) оценочная стоимость, тенге;
5) дата оценки.
3. Отображаются документы по объекту в сканированном виде, включенные в "электронное досье объекта", распределенное на вкладки:
1) документы объекта;
2) документы по земле;
3) фотоальбом.
2. При просмотре информации об извещениях о проведении торгов по продаже объекта приватизации, опубликованных в периодических печатных изданиях (далее - ППИ)
1. Наименование ППИ.
2. Номер и дата публикации.
3. Дата и время проведения торгов.
4. Форма торгов.
5. Вид торгов.
6. Гарантийный взнос.
7. Текст объявления, опубликованных в ППИ:
1) на государственном языке;
2) на русском языке.
3. При просмотре данных о торгах
1. Форма торгов:
1) аукцион (английский или голландский);
2) прямая адресная продажа;
3) тендер (инвестиционный или коммерческий);
4) фондовая биржа.
2. Метод торгов.
3. Дополнительные условия.
4. Дата и время торгов.
5. Начальная стоимость, тенге.
6. Гарантийный взнос, тенге.
7. Повышающий/Понижающий коэффициент.
8. Стартовая цена, тенге.
9. Минимальная цена, тенге.
10. Статус торгов:
1) не состоялись;
2) отменен;
3) состоялись;
4) торги ожидаются.
Приложение 2
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 10 января 2019 года № 7
Приложение 3
к стандарту государственной услуги
"Представление информации из реестра
государственного имущества (перечень
контролируемых государством акционерных
обществ и товариществ с ограниченной
ответственностью, а также государственных
юридических лиц; информация и материалы о
государственном имуществе, включенном в
график выставления на торги объектов
государственной собственности)"
Форма 1
Форма для получения перечня контролируемых государством
акционерных обществ и товариществ с ограниченной ответственностью,
а также государственных юридических лиц

1. Жекешелендіру объектісін қарап шығу кезінде
1. Объекті бойынша мынадай ақпарат көрсетіледі:
1) Объектінің сәйкестендіру нөмірі (ID):
2) жекешелендіру объектісінің түрі:
акциялар (акционерлік қоғам (бұдан әрі - АҚ);
үлес (жауапкершілігі шектеулі серіктестік (бұдан әрі - ЖШС);
мүліктік кешен;
машиналар мен жабдық;
жылжымайтын мүлік;
жылжымайтын мүлік (аяқталмаған құрылыс);
өзгелер;
көлік;
3) сатушы;
4) жекешелендіру объектісін сату кезеңі;
5) объектінің мәртебесі:
жекешелендірілуде;
белсенді емес;
жекешелендірілген;
сауда-саттықтан алынған;
6) объектіні бұғаттау:
еркін;
алып тастауға жатады;
7) меншік нысанының коды (бұдан әрі - МНК):
республикалық;
коммуналдық облыстық (республикалық маңызы бар қаланың, астананың);
коммуналдық аудандық (облыстық маңызы бар қаланың);
коммуналдық жергілікті өзін-өзі басқару;
8) қосымша деректер (жекешелендіру объектісінің түріне қарай).
2. Объектіні бағалау туралы ақпарат көрсетіледі:
1) бағалаушының атауы;
2) есептің нөмірі;
3) есептің күні;
4) бағалау құны, теңге;
5) бағалау күні.
3. Объекті бойынша құжаттар беттерге таратылған, "объектініңэлектрондық деректеріне" енгізілген, сканерленген түрде көрсетіледі:
1) объектінің құжаттары;
2) жер бойынша құжаттар;
3) фотоальбом.
2. Мерзімді баспа басылымдарында (бұдан әрі - МББ) жарияланған, жекешелендіру объектісін сату бойынша сауда-саттық өткізу туралы хабарламалар жөніндегі ақпаратты қарап шығу кезінде
1. МББ-ның атауы.
2. Жарияланымның нөмірі мен күні.
3. Сауда-саттық өткізудің уақыты мен күні.
4. Сауда-саттық нысаны.
5. Сауда-саттық түрі.
6. Кепілдік жарна.
7. МББ-да жарияланған хабарландырудың мәтіні:
1) мемлекеттік тілде;
2) орыс тілінде.
3. Сауда-саттық туралы деректерді қарап шығу кезінде
1. Сауда-саттық нысаны:
1) аукцион (ағылшын немесе голландиялық);
2) тікелей атаулы сатылым;
3) тендер (инвестициялық немесе коммерциялық);
4) қор биржасы.
2. Сауда-саттықтың әдісі.
3. Қосымша шарттар.
4. Сауда-саттықтың күні мен уақыты.
5. Алғашқы баға, теңге.
6. Кепілдік жарна, теңге.
7. Өсу/төмендеу коэффициенті.
8. Бастапқы баға, теңге.
9. Ең төменгі баға, теңге.
10. Сауда-саттық мәртебесі:
1) өткізілген жоқ;
2) болмайды;
3) өткізілді;
4) сауда-саттық күтілуде.
Ескертпе:
ID;
АҚ;
ЖШС.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2019 жылғы 10 қаңтардағы
№ 7 бұйрығына 2-қосымша
"Мемлекеттiк мүлік тізілімінен ақпарат беру (мемлекет бақылайтын акционерлік қоғамдар мен жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің, сондай-ақ мемлекеттік заңды тұлғалардың тізбесі; мемлекеттік меншік объектілерін сауда-саттыққа қою кестесіне енгізілген мемлекеттік мүлік туралы ақпарат пен материалдар)" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 3-қосымша
1-нысан
Мемлекет бақылайтын акционерлік коғамдар мен жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің, сондай-ақ мемлекеттік заңды тұлғалардың тізбесін алуға арналған нысан

1. Для поиска по критерию "Бизнес-идентификационный номер" (далее – БИН) выбирается условие запроса из справочника:
Равно;
Не равно;
Входит в;
Не входит в;
Содержит;
Начинается с;
Заканчивается на.
и вводим искомое значение в поле "Не задано".
2. Для поиска по критерию "Наименование (русский язык)" выбирается условие запроса из справочника:
Равно;
Не равно;
Входит в;
Не входит в;
Содержит;
Начинается с;
Заканчивается на;
Содержит фразу.
и вводим искомое значение в поле "Не задано".
3. Для поиска по критерию "Организационно-правовая форма" (далее – ОПФ) выбирается условие запроса из справочника:
Входит;
Не входит.
и в поле "Не задано" выбираем одно или несколько необходимых значений:
Акционерное общество (далее – АО);
Закрытое акционерное общество (далее - ЗАО);
Открытое акционерное общество (далее - ОАО);
Государственное учреждение;
Государственное предприятие на праве оперативного управления (казенное) (далее - ГПО);
Государственное предприятие на праве хозяйственного ведения (далее - ГПХ);
Дочернее предприятие (далее - ДП);
Другие коммерческие организации;
Другие некоммерческие организации;
Представительство;
Товарищество с ограниченной ответственностью (далее – ТОО);
Филиал.
4. Для поиска по критерию "Блокировка" выбирается условие запроса из справочника:
Входит;
Не входит.
и в поле "Не задано" выбираем одно или несколько необходимых значений:
1) Активный;
2) Удаленный.
5. Для поиска по критерию "Регион" выбирается условие запроса из справочника:
Входит;
Не входит.
и в поле "Не задано" выбираем одно или несколько необходимых значений:
Казахстан:
Акмолинская область;
Актюбинская область;
Алматинская область;
Город Алматы;
Город Астана;
Город Шымкент;
Атырауская область;
Восточно-Казахстанская область;
Жамбылская область;
Западно-Казахстанская область;
Карагандинская область;
Костанайская область;
Кызылординская область;
Мангистауская область;
Павлодарская область;
Северо-Казахстанская область;
Туркестанская область.
Форма 2
Форма для просмотра сведений о контролируемых государством
акционерных обществ и товариществ с ограниченной ответственностью,
а также государственных юридических лиц
1. При просмотре объекта
1) Отображается информация по объекту:
Идентификатор объекта;
БИН;
Регистрационный номер налогоплательщика;
Общий классификатор предприятий и организаций (далее - ОКПО);
Наименование (русский язык).
2) Дополнительные сведения:
Наименование (казахский язык);
ОПФ;
код формы собственности (далее - КФС) (уровень 4);
КФС;
Источник финансирования;
№ государственной регистрации;
Дата государственной регистрации;
Дата первичной государственной регистрации;
Статус;
Блокировка;
Орган государственного управления;
Собственник;
Отрасль (уровень 1);
Отрасль (уровень 4).

1. "Бизнес-сәйкестендіру нөмірі" (бұдан әрі – БСН) өлшемі бойынша іздеу үшін анықтамалықтан сұрау шарты таңдалады:
Тең;
Тең емес;
Кіреді;
Кірмейді;
Қамтиды;
Басталады;
Аяқталады.
және "Берілмеген" жиегінде іздеу мәнін енгіземіз.
2. "Атауы (орыс тілінде)" өлшемі бойынша іздеу үшін анықтамалықтан сұрау шарты таңдалады:
Тең;
Тең емес;
Кіреді;
Кірмейді;
Қамтиды;
Басталады;
Аяқталады;
Сөздерді қамтиды.
және "Берілмеген" жиегінде іздеу мәнін енгіземіз.
3. "Ұйымдық-құқықтық нысан" (бұдан әрі – ҰҚН) өлшемі бойынша іздеу үшін анықтамалықтан сұрау шарты таңдалады:
Кіреді;
Кірмейді.
және "Берілмеген" жиегінде бір немесе бірнеше қажетті мәндерді таңдаймыз:
АҚ;
Жабық акционерлік қоғам (бұдан әрі - ЖАҚ);
Ашық акционерлік қоғам (бұдан әрі - ААҚ);
Мемлекеттік мекеме;
Жедел басқару құқығындағы (қазыналық) мемлекеттік кәсіпорын (бұдан әрі - ЖМК);
Шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік кәсіпорын (бұдан әрі - ШМК);
Еншілес кәсіпорын (бұдан әрі - ЕК);
Басқа да коммерциялық ұйымдар;
Басқа да коммерциялық емес ұйымдар;
Өкілдік;
ЖШС;
Филиал.
4. "Бұғаттау" өлшемі бойынша іздеу үшін анықтамалықтан сұрау шарты таңдалады:
Кіреді;
Кірмейді.
және "Берілмеген" жиегінде бір немесе бірнеше қажетті мәндерді таңдаймыз:
1) белсенді;
2) қашықтағы.
5. "Аумақ" өлшемі бойынша іздеу үшін анықтамалықтан сұрау шарты таңдалады:
Кіреді;
Кірмейді.
және "Берілмеген" жиегінде бір немесе бірнеше қажетті мәндерді таңдаймыз:
Қазақстан:
Ақмола облысы;
Ақтөбе облысы;
Алматы облысы;
Алматы қ.;
Астана қ.;
Шымкент қ.;
Атырау облысы;
Шығыс Қазақстан облысы;
Жамбыл облысы;
Батыс Қазақстан облысы;
Қарағанды облысы;
Қостанай облысы;
Қызылорда облысы;
Маңғыстау облысы;
Павлодар облысы;
Солтүстік Қазақстан облысы;
Түркістан облысы.
2-нысан
Мемлекет бақылайтын акционерлік қоғамдар мен жауапкершілігі шектеулі серіктестіктер, сондай-ақ мемлекеттік заңды тұлғалар туралы мәліметтер қарауға арналған нысан
1. Объектіні қарау кезінде
1) Объект жөнінде ақпарат көрсетіледі:
Объектінің сәйкестендіргіші;
БСН;
Салық төлеушінің тіркеу нөмірін (СТТН);
Кәсіпорындар мен ұйымдардың жалпы жіктеуіші (КҰЖЖ);
Атауы (орыс тілінде).
2) Қосымша мәліметтер:
Атауы (қазақ тілінде);
ҰҚН;
МНК (4-деңгей);
МНК;
Қаржыландыру көзі;
Мемлекеттік тіркеу №;
Мемлекеттік тіркеу күні;
Алғашқы мемлекеттік тіркеу күні;
Мәртебесі;
Бұғаттау;
Мемлекеттік басқарма органы;
Меншік иесі;
Сала (1-деңгей);
Сала (4-деңгей).

3) Дополнительно:
Контакты:
Первый руководитель;
Главный бухгалтер;
Страна;
Индекс;
Область;
Регион;
Населенный пункт, дом, квартира;
Телефон;
Факс;
E-mail;
Веб-сайт.
4) Адресный регистр
Регистрационный код адреса (далее – РКА);
Республика;
Область;
Район;
Сельский округ;
Аул (село);
Улица;
Адрес.
5) Зависимые организации:
Подчиненные;
Учрежденные.
6) Уставный капитал
Уставный капитал, тенге (применяется для АО (ЗАО, ОАО), ТОО, ГПХ и ДП);
Государственный вклад, тенге;
Государственное участие, %;
Государственный пакет, штук (только для АО (ЗАО и ОАО);
Регистратор;
Свободно вклад, тенге;
Свободно акций, штук (только для АО (ЗАО и ОАО);
Акции обременено, штук (только для АО (ЗАО и ОАО).
7) Основные индикаторы;
8) Государственное предпринимательство
Статус;
Блокировка;
Плановая дата;
Фактическая дата;
Примечание;
Вид деятельности по уставу;
Код отрасли (по постановлению Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 1095 "Об утверждении перечня видов деятельности, осуществляемых юридическими лицами, более пятидесяти процентов акций (долей участия в уставном капитале) которых принадлежат государству, и аффилиированными с ними лицами");
Отрасль (по постановлению Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 1095 "Об утверждении перечня видов деятельности, осуществляемых юридическими лицами, более пятидесяти процентов акций (долей участия в уставном капитале) которых принадлежат государству, и аффилиированными с ними лицами");
Дата согласования;
Дата исключения.
9) Внешние интеграции:
Объекты недвижимости:
Вид объекта;
Фонд;
Площадь земельного участка (гектар);
Количество этажей;
Полезная площадь (квадратные метры);
Площадь застройки (квадратные метры);
Область объекта;
Район объекта;
Вид права;
Тип недвижимости;
Функциональное назначение;
Адрес;
Кадастровый номер объекта;
Кадастровый номер первичного объекта;
Кадастровый номер земельного участка;
Кадастровый номер;
Дата обновления;
Год ввода в эксплуатацию;
Налогооблагаемая стоимость (тенге);
Дата операции;
Сведения о наличии обременений;
Сведения о наличии ареста.
10) Электронное досье
Аудиторские отчеты;
Документы по финансово-хозяйственной деятельности;
Прочая документация;
Решения органов управления;
Учредительные документы.
11) Отчеты:
Для АО (ЗАО, ОАО), ТОО, ГПХ и ГПО:
План развития контролируемых государством акционерных обществ и товариществ с ограниченной ответственностью, а также государственных предприятий;
Отчет по исполнению плана развития контролируемых государством акционерных обществ и товариществ с ограниченной ответственностью, а также государственных предприятий;
Для национальных управляющих холдингов, национальных холдингов и национальных компаний:
План развития национальных управляющих холдингов, национальных холдингов, национальных компаний, акционером которых является государство, за исключением акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына";
Отчет по исполнению планов развития национальных управляющих холдингов, национальных холдингов, национальных компаний, акционером которых является государство;
Стратегия развития национальных управляющих холдингов, национальных холдингов, национальных компаний, акционером которых является государство, предоставляемых в Реестр государственного имущества;
Отчет по исполнению стратегии развития национальных управляющих холдингов, национальных холдингов, национальных компаний, акционером которых является государство;
Ежеквартальная информация о привлечении организациями внешних и внутренних займов;
Ежеквартальная и полугодовая информация о заимствованиях и графике погашения, финансовой устойчивости национальных управляющих холдингов, национальных холдингов, национальных компаний, акционером которых является государство.
Приложение 3
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 10 января 2019 года № 7
Приложение 4
к стандарту государственной услуги
"Представление информации из реестра
государственного имущества (перечень
контролируемых государством акционерных
обществ и товариществ с ограниченной
ответственностью, а также государственных
юридических лиц; информация и материалы о
государственном имуществе, включенном в
график выставления на торги объектов
государственной собственности)"
Форма для получения информации и материалов о государственном
имуществе, включенном в график выставления на торги объектов
государственной собственности

3) Қосымша:
Байланыс:
Бірінші басшы;
Бас бухгалтер;
Ел;
Индекс;
Облыс;
Аймақ;
Елді мекен, үй, пәтер;
Телефон;
Факс;
E-mail;
Веб-сайт.
4) Мекенжай тіркелімі
Мекенжайдың тіркеу коды (бұдан әрі – МТК);
Республика;
Облыс;
Аудан;
Ауылдық округ;
Ауыл (село);
Көше;
Мекенжай.
5) Тәуелді ұйымдар:
Бағынысты;
Құрылған.
6) Жарғылық капитал
Жарғылық капитал, теңге (АҚ (ЖАҚ, ААҚ), ЖШС, ШМК және ЕК үшін қолданылады);
Мемлекеттік салымы, теңге;
Мемлекеттік қатысуы, %;
Мемлекеттік пакеті, дана (тек АҚ (ЖАҚ және ААҚ үшін);
Тіркеуші;
Бос салымы, теңге
Бос акциялары, дана (тек АҚ (ЖАК, және ААҚ үшін);
Қарыздағы акциялары, дана (тек АҚ (ЖАҚ және ААҚ үшін).
7) Негізгі сәйкестендіргіштер;
8) Мемлекеттiк кәсiпкерлiк
Мәртебесі;
Бұғаттау;
Жоспарлы күні;
Іс жүзіндегі күні;
Ескертпе;
Жарғы бойынша қызмет түрі;
Саланың коды ("Акцияларының (жарғылық капиталға қатысу үлестерiнiң) елу пайызынан астамы мемлекетке тиесілі заңды тұлғалар және олармен үлестес тұлғалар жүзеге асыратын қызмет түрлерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 1095 қаулысы бойынша);
Сала ("Акцияларының (жарғылық капиталға қатысу үлестерiнiң) елу пайызынан астамы мемлекетке тиесілі заңды тұлғалар және олармен үлестес тұлғалар жүзеге асыратын қызмет түрлерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 1095 қаулысы бойынша);
Келісілген күні;
Шығару күні.
9) Сыртқы интеграциялары:
Жылжымайтын мүлік объектілері:
Объекттің түрі;
Қор;
Жер телімінің алаңы (гектар);
Қабат саны;
Пайдалы алаң (шаршы метр);
Құрылыс алаңы (шаршы метр);
Объекттің облысы;
Объекттің ауданы;
Құқық түрі;
Жылжымайтын мүлік түрі;
Функционалдық мақсаты;
Мекенжайы.
Объектінің кадастрлық нөмірі;
Бастапқы объектінің кадастрлық нөмірі
Жер учаскесінің кадастрлық нөмірі;
Кадастрлық нөмір;
Жаңартылған күні;
Пайдалануға беру жылы
Салық салынатын құн (теңге);
Операция күні;
Ауыртпалықтардың болуы туралы мәлімет;
Тыйым салудың болуы туралы мәлімет.
10) Электрондық дерекнама
Аудиторлық есептер;
ҚШҚ бойынша құжаттар;
Өзге де құжаттамалар;
Басқару органдарының шешімдері;
Құрылтай құжаттары.
11) Есептер:
АҚ (ЖАҚ, ААҚ), ЖШС, ШМК және ЖМК үшін:
Мемлекет бақылайтын акционерлік қоғамдардың және жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың даму жоспары;
Мемлекет бақылайтын акционерлік қоғамдардың және жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың даму жоспарларының орындалуы бойынша есеп;
Ұлттық басқару холдингтері, ұлттық холдингтер мен ұлттық компаниялар үшін:
"Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамын қоспағанда, акционері мемлекет болып табылатын ұлттық басқарушы холдингтердің, ұлттық холдингтердің, ұлттық компаниялардың даму жоспары;
Акционері мемлекет болып табылатын ұлттық басқарушы холдингтердің, ұлттық холдингтердің, ұлттық компаниялардың даму жоспарларының орындау жөніндегі есеп;
Мемлекеттік мүлік тізбесіне ұсынылған акционері мемлекет болып табылатын ұлттық басқарушы холдингтердің, ұлттық холдингтердің, ұлттық компаниялардың даму стратегиясы;
Акционері мемлекет болып табылатын ұлттық басқарушы холдингтердің, ұлттық холдингтердің, ұлттық компаниялардың даму стратегиясын орындау жөніндегі есеп;
Ұйымдармен сыртқы және ішкі қарыздарды тарту туралы тоқсан сайынғы ақпарат;
Акционері мемлекет болып табылатын ұлттық басқарушы холдингтердің, ұлттық холдингтердің, ұлттық компаниялардың қарыздары және өтеу кестесі, қаржылық тұрақтылығы туралы тоқсан сайынғы және жартыжылдықтағы ақпарат.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2019 жылғы 10 қаңтардағы
№ 7 бұйрығына 3-қосымша
"Мемлекеттiк мүлік тізілімінен ақпарат беру (мемлекет бақылайтын акционерлік қоғамдар мен жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің, сондай-ақ мемлекеттік заңды тұлғалардың тізбесі; мемлекеттік меншік объектілерін сауда-саттыққа қою кестесіне енгізілген мемлекеттік мүлік туралы ақпарат пен материалдар)" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 4-қосымша
Мемлекеттік меншік объектілерін сауда-саттыққа қою кестесіне енгізілген, мемлекеттік мүлік туралы ақпарат пен материалдарды алуға арналған нысан

1. Для поиска по критерию "Тип объекта приватизации" выбирается условие запроса из справочника:
Входит;
Не входит.
и в поле "Не задано" выбираем одно или несколько необходимых значений:
1) акции (акционерное общество (далее - АО);
2) доля (товарищество с ограниченной ответственностью (далее - ТОО);
3) имущественный комплекс;
4) машины и оборудование;
5) недвижимость;
6) недвижимость (незавершенное строительство);
7) прочее;
8) транспорт.
2. Для поиска по критерию "Блокировка" выбирается условие запроса из справочника:
Входит;
Не входит.
и в поле запроса выбираем одно или несколько необходимых значений:
1) на приватизации;
2) приватизирован;
3) удаленный.
3. Для поиска по критерию "код формы собственности" (далее - КФС) выбирается условие запроса из справочника:
Входит;
Не входит.
и в поле "Не задано" выбираем одно или несколько необходимых значений:
1) республиканская собственность;
2) коммунальная областная (города республиканского значения, столица);
3) коммунальная районная (города областного значения);
4) коммунальная местного самоуправления;
5) Казспецэкспорт.

1. "Жекешелендіру объектісінің түрі" өлшемі бойынша іздеу үшін анықтамалықтан сұрау шарты таңдалады:
Кіреді;
Кірмейді.
және "Берілмеген" жиегінде бір немесе бірнеше қажетті мәндерді таңдаймыз:
1) акциялар (АҚ);
2) үлес (ЖШС);
3) мүліктік кешен;
4) машиналар мен жабдық;
5) жылжымайтын мүлік;
6) жылжымайтын мүлік (аяқталмаған құрылыс);
7) өзгелер;
8) көлік.
2. "Бұғаттау" өлшемі бойынша іздеу үшін анықтамалықтан сұрау шарты таңдалады:
Кіреді;
Кірмейді.
және сұрау жиегінде бір немесе бірнеше қажетті мәндерді таңдаймыз:
1) жекешелендірілуде;
2) жекешелендірілген;
3) алынып тасталған.
3. "МНК" өлшемі бойынша іздеу үшін анықтамалықтан сұрау шарты таңдалады:
Кіреді;
Кірмейді.
және "Берілмеген" жиегінде бір немесе бірнеше қажетті мәндерді
таңдаймыз:
1) республикалық меншік;
2) коммуналдық облыстық (республикалық маңызы бар қала, астана);
3) коммуналдық аудандық (облыстық маңызы бар қала);
4) коммуналдық жергілікті өзін-өзі басқару;
5) Қазарнаулыэкспорт.