О внесении изменений в приказы Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 28 июля 2009 года № 237-п "Об утверждении Правил исчисления совокупного дохода лица (семьи), претендующего на получение государственной адресной социальной помощи" и от 10 августа 2018 года № 347 "Об утверждении форм отчетной документации в области адресной социальной помощи"
Приказ и.о. Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 22 февраля 2019 года № 94. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 февраля 2019 года № 18346.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утратил силу приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 26.05.2023 № 181 (вводится в действие с 01.07.2023).
2. Утратил силу приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 24.05.2023 № 168 (вводится в действие с 01.07.2023).
3. Департаменту социальной помощи Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан после его официальной публикации;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Департамент юридической службы Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан Жакупову С.К.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности Министра
труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан
М. Абылкасымова
СОГЛАСОВАНО
Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан
СОГЛАСОВАНО
Комитет по статистике
Министерства
национальной экономики
Республики Казахстан
Приложение 1
к приказу исполняющего
обязанности Министра
труда и социальной
защиты населения
Республики Казахстан
от 22 февраля 2019 года № 94

Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алуға үміткер адамның (отбасының) жиынтық табысын есептеудің ережесін бекіту туралы" 2009 жылғы 28 шілдедегі № 237-ө және "Атаулы әлеуметтік көмек саласындағы есепті құжаттамалардың нысандарын бекіту туралы" 2018 жылғы 10 тамыздағы № 347 бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің м.а. 2019 жылғы 22 ақпандағы № 94 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 26 ақпанда № 18346 болып тіркелді.
БҰЙЫРАМЫН:
1. Күші жойылды - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 26.05.2023 № 181 (01.07.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Күші жойылды - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 24.05.2023 № 168 (01.07.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
3. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Әлеуметтік көмек департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оны қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және қосу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
4) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1) 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтер ұсынуды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі С.Қ. Жақыповаға жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау
министрінің міндетін атқарушы
М. Әбілқасымова
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрлігі
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрлігінің
Статистика комитеті
Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрі
міндетін атқарушының
2019 жылғы 22 ақпандағы
№ 94 бұйрығына
1-қосымша

Сноска. Приложение 1 утратило силу приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 26.05.2023 № 181 (вводится в действие с 01.07.2023).
Приложение 2
к приказу исполняющего
обязанности Министра
труда и социальной
защиты населения
Республики Казахстан
от 22 февраля 2019 года № 94
Сноска. Приложение 2 утратило силу приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 26.05.2023 № 181 (вводится в действие с 01.07.2023).
Приложение 3
к приказу исполняющего
обязанности Министра
труда и социальной
защиты населения
Республики Казахстан
от 22 февраля 2019 года № 94
Сноска. Приложение 3 утратило силу приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 26.05.2023 № 181 (вводится в действие с 01.07.2023).
Приложение 4
к приказу исполняющего
обязанности Министра
труда и социальной
защиты населения
Республики Казахстан
от 22 февраля 2019 года № 94
Сноска. Приложение 4 утратило силу приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 26.05.2023 № 181 (вводится в действие с 01.07.2023).
Приложение 5
к приказу исполняющего
обязанности Министра
труда и социальной
защиты населения
Республики Казахстан
от 22 февраля 2019 года № 94
Сноска. Приложение 5 утратило силу приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 26.05.2023 № 181 (вводится в действие с 01.07.2023).
Приложение 6
к приказу исполняющего
обязанности Министра
труда и социальной
защиты населения
Республики Казахстан
от 22 февраля 2019 года № 94
Сноска. Приложение 6 утратило силу приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 26.05.2023 № 181 (вводится в действие с 01.07.2023).
Приложение 7
к приказу исполняющего
обязанности Министра
труда и социальной
защиты населения
Республики Казахстан
от 22 февраля 2019 года № 94
Сноска. Приложение 7 утратило силу приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 24.05.2023 № 168 (вводится в действие с 01.07.2023).
Приложение 8
к приказу исполняющего
обязанности Министра
труда и социальной
защиты населения
Республики Казахстан
от 22 февраля 2019 года № 94
Сноска. Приложение 8 утратило силу приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 24.05.2023 № 168 (вводится в действие с 01.07.2023).
Приложение 9
к приказу исполняющего
обязанности Министра
труда и социальной
защиты населения
Республики Казахстан
от 22 февраля 2019 года № 94
Сноска. Приложение 9 утратило силу приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 24.05.2023 № 168 (вводится в действие с 01.07.2023).
Приложение 10
к приказу исполняющего
обязанности Министра
труда и социальной
защиты населения
Республики Казахстан
от 22 февраля 2019 года № 94

Ескерту. 1-қосымшаның күші жойылды - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 26.05.2023 № 181 (01.07.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрі
міндетін атқарушының
2019 жылғы 22 ақпандағы
№ 94 бұйрығына
2-қосымша
Ескерту. 2-қосымшаның күші жойылды - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 26.05.2023 № 181 (01.07.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрі
міндетін атқарушының
2019 жылғы 22 ақпандағы
№ 94 бұйрығына
3-қосымша
Ескерту. 3-қосымшаның күші жойылды - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 26.05.2023 № 181 (01.07.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрі
міндетін атқарушының
2019 жылғы 22 ақпандағы
№ 94 бұйрығына
4-қосымша
Ескерту. 4-қосымшаның күші жойылды - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 26.05.2023 № 181 (01.07.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрі
міндетін атқарушының
2019 жылғы 22 ақпандағы
№ 94 бұйрығына
5-қосымша
Ескерту. 5-қосымшаның күші жойылды - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 26.05.2023 № 181 (01.07.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрі
міндетін атқарушының
2019 жылғы 22 ақпандағы
№ 94 бұйрығына
6-қосымша
Ескерту. 6-қосымшаның күші жойылды - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 26.05.2023 № 181 (01.07.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрі
міндетін атқарушының
2019 жылғы 22 ақпандағы
№ 94 бұйрығына
7-қосымша
Ескерту. 7-қосымшаның күші жойылды - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 24.05.2023 № 168 (01.07.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрі
міндетін атқарушының
2019 жылғы 22 ақпандағы
№ 94 бұйрығына
8-қосымша
Ескерту. 8-қосымшаның күші жойылды - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 24.05.2023 № 168 (01.07.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрі
міндетін атқарушының
2019 жылғы 22 ақпандағы
№ 94 бұйрығына
9-қосымша
Ескерту. 9-қосымшаның күші жойылды - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 24.05.2023 № 168 (01.07.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрі
міндетін атқарушының
2019 жылғы 22 ақпандағы
№ 94 бұйрығына
10-қосымша