Об утверждении Правил, сроков и формы представления сведений об участниках Международного технологического парка "Астана Хаб"
Приказ Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан от 20 марта 2019 года № 264. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 марта 2019 года № 18426.
В соответствии с пунктом 23 статьи 26 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) Правила и сроки представления сведений об участниках Международного технологического парка "Астана Хаб" согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) форму сведений об участниках Международного технологического парка "Астана Хаб" согласно приложению 2 к настоящему приказу.
2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и действует до 1 января 2029 года.
Первый заместитель
Премьер – Министра
Республики Казахстан –
Министр финансов Республики Казахстан
А. Смаилов
"СОГЛАСОВАН"
Министерство цифрового развития,
оборонной и аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан
Приложение 1
к приказу Первого заместителя
Премьер – Министра
Республики Казахстан –
Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 марта 2019 года № 264
Правила и сроки представления сведений об участниках Международного технологического парка "Астана Хаб"

"Астана Хаб" халықаралық технологиялық паркіне қатысушылар туралы мәліметтерді ұсыну қағидаларын, мерзімдерін және нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2019 жылғы 20 наурыздағы № 264 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 27 наурызда № 18426 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы бұйрық 01.01.2029 дейін қолданыста болады
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 26-бабының 23-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған:
1) осы бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес "Астана Хаб" халықаралық технологиялық паркіне қатысушылар туралы мәліметтерді ұсыну қағидалары мен мерзімдері;
2) осы бұйрықтың 2-қосымшасына сәйкес "Астана Хаб" халықаралық технологиялық паркіне қатысушылар туралы мәліметтер нысаны бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оны қазақ және орыс тілдерінде ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдануын;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтердің Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне жіберілуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2029 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданылады.
Қазақстан Республикасы
Премьер – Министрінің
бірінші орынбасары –
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
Ә. Смайылов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Цифрлық даму, қорғаныс және
аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
Қазақстан Республикасы
Премьер – Министрінің
бірінші орынбасары –
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2019 жылғы 20 наурыздағы
№ 264 бұйрығына
1-қосымша
"Астана Хаб" халықаралық технологиялық паркіне қатысушылар туралы мәліметтерді ұсыну қағидалары мен мерзімі

Глава 1. Общие положения
1. Настоящие Правила и сроки предоставления сведений об участниках Международного технологического парка "Астана Хаб" разработаны в соответствии с пунктом 23 статьи 26 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и определяют порядок и сроки представления уполномоченным органом в сфере информатизации сведений об участниках Международного технологического парка "Астана Хаб" (далее – сведения).
Глава 2. Порядок и сроки представления сведений
2. Уполномоченный орган в сфере информатизации ежегодно, не позднее 15 числа первого месяца, следующего за отчетным годом, представляет сведения в Комитет государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан (далее – Комитет) по форме согласно приложению 2 к настоящему приказу. Указанные сведения формируются на основании данных, представленных Международным технологическим парком "Астана Хаб" в соответствии с договором, заключенным между уполномоченным органом в сфере информатизации и Международным технологическим парком "Астана Хаб".
3. Сведения представляются в электронной форме (в формате Microsoft Excel) на казахском и русском языках.
4. Сведения, представляемые в Комитет, подписываются руководителем уполномоченного органа в сфере информатизации либо лицом, его замещающим, и заверяются электронной цифровой подписью.
Приложение 2
к приказу Первого заместителя
Премьер – Министра
Республики Казахстан –
Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 марта 2019 года № 264
форма
Сведения об участниках Международного технологического парка "Астана Хаб" за 20__ год
№ п/п
Резидентство (резидент/нерезидент)
Наименование
Бизнес-идентификационный номер
№ государственной регистрации (или его аналога) в стране инкорпорации нерезидента
Место нахождения
Вид деятельности
Товары, работы или услуги, планируемые к производству участникам в процессе реализации проекта
Дата выдачи свидетельства участника
Срок действия (дата окончания) свидетельства участника
Статус свидетельства
Ожидаемое поступление выручки (дохода), тысяча тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Предполагаемое количество привлекаемых работников для реализации проекта
Предполагаемый срок привлечения работников для реализации проекта
Объем реализованных товаров, работ и услуг, тысяч тенге
Объем инвестиций
резидент
нерезидент
резидент
нерезидент
собственных, тысяч тенге
привлеченных, тысяч тенге
13
14
15
16
17
18
19
Руководитель либо лицо, его замещающее уполномоченного органа в сфере информатизации
__________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии))
Дата составления "___" ______________ 20__ г.
Электронная цифровая подпись равнозначна собственноручной подписи подписывающего лица и влечет одинаковые юридические последствия при выполнении условий, предусмотренных в статье 10 Закона Республики Казахстан от 7 января 2003 года № 370-II "Об электронном документе и электронной цифровой подписи"

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы "Астана Хаб" халықаралық технологиялық паркіне қатысушылар туралы мәліметтерді ұсыну қағидалары мен мерзімі (бұдан әрі – Қағидалар) "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 26-бабының 23-тармағына сәйкес әзірленген және ақпараттандыру саласындағы уәкілетті орган "Астана Хаб" халықаралық технологиялық паркіне қатысушылар туралы мәліметтерді (бұдан әрі – мәліметтер) ұсыну қағидалары мен мерзімін айқындайды.
2-тарау. Мәліметтерді ұсыну қағидалары мен мерзімі
2. Ақпараттандыру саласындағы уәкілетті орган жыл сайын, есепті жылдан кейінгі айдың 15-нен кешіктірмей, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитетіне (бұдан әрі – Комитет) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша мәліметтерді ұсынады. Аталған мәліметтер, ақпараттандыру саласындағы уәкілетті орган мен "Астана Хаб" халықаралық технологиялық паркі арасында жасалған келісім-шартқа сәйкес "Астана Хаб" халықаралық технологиялық паркі ұсынған деректер негізінде құрылады.
3. Мәліметтер электрондық нысанда (Microsoft Excel форматында) қазақ және орыс тілдерінде беріледі.
4. Комитетке ұсынылатын мәліметтерге ақпараттандыру саласындағы уәкілетті органының басшысы немесе оны алмастыратын тұлға қол қояды және электрондық цифрлық қолтаңбамен куәландырылады.
Қазақстан Республикасы
Премьер – Министрінің
бірінші орынбасары –
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2019 жылғы 20 наурыздағы
№ 264 бұйрығына
2-қосымша
нысан
20__ жыл үшін "Астана Хаб" халықаралық технологиялық паркінің қатысушылары туралы мәліметтер
Р/с №
Резиденттік (резидент/резидент емес)
Атауы
Бизнес сәйкестендіру нөмірі
Резидент еместің инкорпорация еліндегі мемлекеттік тіркеу № (немесе оның аналогы)
Орналасқан жері
Қызмет түрі
Жобаны іске асыру процесінде қатысушыларға өндіруге жоспарланған тауарлар, жұмыстар немесе қызметтер
Қатысушы куәлігінің берілген күні
Қатысушы куәлігінің қолданылу мерзімі (аяқталу күні)
Куәлік мәртебесі
Түсімнің (табыстың) күтілетін түсімі, мың теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Жобаны іске асыру үшін тартылатын жұмыскерлердің болжамды саны
Жобаны іске асыру үшін жұмыскерлерді тартудың болжамды мерзімі
Сатылған тауарлар, жұмыстар және қызметтердің көлемі, мың теңге
Инвестициялардың көлемі
резидент
резидент емес
резидент
резидент емес
өзіндік, мың теңге
тартылған, мың теңге
13
14
15
16
17
18
19
Ақпараттандыру саласындағы уәкілетті органының
басшысы немесе оны алмастыратын тұлға _____________________________________
(тегі, аты және әкесінің аты (ол болған жағдайда))
20___ жылы "___" ______________ жасалған күні.
Электрондық цифрлық қолтаңба қол қоюшы тұлғаның өзі қойған қолымен тең және
"Электрондық құжат және электрондық цифрлық қолтаңба туралы"
2003 жылғы 7 қаңтардағы № 370-ІІ Қазақстан Республикасы
Заңының 10-бабында көзделген шарттар орындалған кезде