О внесении изменения в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 8 декабря 2017 года № 931 "Об утверждении Казахстанского национального лекарственного формуляра"
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 25 апреля 2019 года № ҚР ДСМ-51. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 апреля 2019 года № 18586. Утратил силу приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан от 18 мая 2021 года № ҚР ДСМ - 41.
Сноска. Утратил силу приказом Министра здравоохранения РК от 18.05.2021 № ҚР ДСМ - 41 (вводится в действие после истечения десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 69-1) пункта 1 статьи 7 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 8 декабря 2017 года № 931 "Об утверждении Казахстанского национального лекарственного формуляра" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 16141, опубликован от 28 декабря 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов) следующее изменение:
Казахстанский национальный лекарственный формуляр, утвержденный указанным приказом изложить, в новой редакции согласно приложению, к настоящему приказу.
2. Комитету фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства здравоохранения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.

"Қазақстандық ұлттық дәрілік формулярын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2017 жылғы 8 желтоқсандағы № 931 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2019 жылғы 25 сәуірдегі № ҚР ДСМ-51 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 25 сәуірде № 18586 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2021 жылғы 18 мамырдағы № ҚР ДСМ - 41 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 18.05.2021 № ҚР ДСМ - 41 (алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі Кодексінің 7 - бабы 1-тармағының 69-1) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстандық ұлттық дәрілік формулярын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2017 жылғы 8 желтоқсандағы № 931 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №16141 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 28 желтоқсанда жарияланған) бұйрығына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстандық ұлттық дәрілік формуляр осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Фармация комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеген күннен бастап күнтізбелік он күннің ішінде қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі оның көшірмесін Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және қосу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1), 2), 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.

3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра здравоохранения Республики Казахстан Надырова К.Т.
4. Настоящий приказ вводится в действие после истечения десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Приложение
к приказу Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 25 апреля 2019 года № ҚР ДСМ-51
Приложение к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
oт 8 декабря 2017 года № 931
Казахстанский национальный лекарственный формуляр
АТХ код Фармакологическая группа/ МНН Торговое наименование Лекарственная форма Номер регистрационного удостоверения* Предельная цена
A
Пищеварительный тракт и обмен веществ
A01
Стоматологические препараты
A01A
Стоматологические препараты
A01AB
Противомикробные препараты для местного применения при заболеваниях полости рта
A01AB09
Миконазол
A02
Препараты, применяемые при состояниях, связанных с нарушением кислотности
A02A
Антациды
A02AF
Антациды в комбинации с препаратами, уменьшающими газообразование в кишечнике
A02AF02
Магния гидроксид и алюминия гидроксид
A02B
Противоязвенные средства и препараты, применяемые при гастроэзофагеальном рефлюксе
A02BA
Блокаторы гистаминновых H2-рецепторов
A02BA02
Ранитидин

3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі К.Т. Надыровқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау
министрлігінің
2019 жылғы 25 сәуірдегі
№ ҚР ДСМ-51 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау
министрлігінің
2017 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 931 бұйрығына қосымша
Қазақстандық ұлттық дәрілік формуляры
АТХ коды
Фармакологиялық топ/ ХПА
Саудалық атауы
Дәрілік түрі
Тіркеу куәлігінің нөмірі*
Шекті бағасы
A
Ас қорыту жолы және заттардың алмасуы
A01
Стоматологиялық препараттар
A01A
Стоматологиялық препараттар
A01AB
Ауыз қуысының ауруы кезінде жергілікті қолдануға арналған микробқа қарсы препараттар
A01AB09
Миконазол
A02
Қышқылдылықтың бұзылуына байланысты жай-күйлер кезінде қолданылатын препараттар
A02A
Антацидтер
A02AF
Антацидтің ішекте газдың түзілуін азайтатын препараттармен қосындысы
A02AF02
Магний гидроксиді және алюминий гидроксиді
A02B
Гастроэзофегальды рефлюкс кезінде қолданылатын ойық жараға қарсы заттар мен препараттар
A02BA
Гистаминді H2-рецепторларының блокаторлары
A02BA02
Ранитидин

A03AA04
Мебеверин
27
Дусконал Ретард
капсулы с модифицированным высвобождением
РК-ЛС-5№023024
80,02
A03AD
Папаверин и его производные
A03AD01
Папаверин
28
Папаверин
суппозитории ректальные, 20 мг
РК-ЛС-5№005175
25,40
29
Папаверина гидрохлорид
суппозитории ректальные, 0,02 г
РК-ЛС-5№013148
12,79
30
Папаверина гидрохлорид
раствор для инъекций 2% по 2 мл
РК-ЛС-5№010954
9,71
A03AD02
Дротаверин
31
Дротаверин
раствор для инъекций 40 мг/ 2 мл, 2 мл
РК-ЛС-5№022172
60,13
A03AX
Другие препараты, применяемые при нарушениях функции кишечника
A03AX13
Симетикон
A03B
Красавка и ее производные
A03BB
Полусинтетические алкалоиды красавки, четвертичные аммониевые соединения
A03BB01
Гиосцина бутилбромид
A03BA
Алкалоиды красавки, третичные амины
A03BA01
Атропина сульфат
32
Атропина сульфат
раствор для инъекций 1мг/мл
РК-ЛС-5№012809
104,88
A03F
Стимуляторы моторики желудочно - кишечного тракта
A03FA01
Метоклопрамид
33
Церулин®
раствор для инъекций 0,5%, 2 мл

A03AA04
Мебеверин
27
Дусконал Ретард
модификацияланған босап шығатын капсулалар
РК-ЛС-5№023024
80,02
A03AD
Папаверин және оның туындылары
A03AD01
Папаверин
28
Папаверин
ректальді суппозиториялар, 20 мг
РК-ЛС-5№005175
25,40
29
Папаверина гидрохлорид
ректальді суппозиториялар, 0,02 г
РК-ЛС-5№013148
12,79
30
Папаверина гидрохлорид
2 мл-ден 2% инъекцияға арналған ерітінді
РК-ЛС-5№010954
9,71
A03AD02
Дротаверин
31
Дротаверин
инъекцияға арналған ерітінді 40 мг/ 2 мл, 2 мл
РК-ЛС-5№022172
60,13
A03AX
Ішек функциясы бұзылыстары кезінде қолданылатын басқа да препараттар
A03AX13
Симетикон
A03B
Итжидек және оның туындылары
A03BB
Итжидектің жартылай синтетикалық алкалоидтары, төртіншілік аммоний қосылыстары
A03BB01
Гиосцин бутилбромиді
A03BA
Итжидек алкалоидтары, үшіншілік аминдер
A03BA01
Атропин сульфаты
32
Атропина сульфат
1мг/мл инъекцияға арналған ерітінді
РК-ЛС-5№012809
104,88
A03F
АІЖ моторикасын ынталандырғыштар
A03FA01
Метоклопрамид
33
Церулин®
инъекцияға арналған 0,5% 2 мл ерітінді

РК-ЛС-5№015849
17,34
A03FA03
Домперидон
34
Дониум-ТК
таблетки 10 мг
РК-ЛС-3№122158
14,91
35
ДОПРОКИН
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№022355
93,12
A04
Противорвотные препараты
A04AA
Антагонисты серотониновых 5ht3-рецепторов
A04AA01
Ондансетрон
36
Ондансетрон
раствор для внутривенного и внутримышечного введения, 2мг/мл, 2 мл
РК-ЛС-5№022567
129,43
37
Ондансетрон
раствор для инъекций 2 мг/мл по 2 мл
РК-ЛС-5№013007
81,67
38
Ондансетрон
раствор для инъекций 2 мг/мл по 4 мл
РК-ЛС-5№013007

РК-ЛС-5№015849
17,34
A03FA03
Домперидон
34
Дониум-ТК
10 мг таблеткалар
РК-ЛС-3№122158
14,91
35
ДОПРОКИН
10 мг таблеткалар
РК-ЛС-5№022355
93,12
A04
Құсуға қарсы препараттар
A04AA
Серотонинді 5ht3-рецепторларының антагонисттері
A04AA01
Ондансетрон
36
Ондансетрон
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған 2мг/мл, 2 мл ерітінді
РК-ЛС-5№022567
129,43
37
Ондансетрон
2 мл-ден инъекцияға арналған 2 мг/мл ерітінді
РК-ЛС-5№013007
81,67
38
Ондансетрон
4 мл-ден инъекцияға арналған 2 мг/мл ерітінді
РК-ЛС-5№013007

125,60
39
Ондансетрон
раствор для внутривенного и внутримышечного введения, 2мг/мл, 4 мл
РК-ЛС-5№022567
79,76
40
Ондансетрон
раствор для инъекций 4 мг/2 мл
РК-ЛС-3№021463
62,25
A04AA02
Гранисетрон
A04AD
Прочие противорвотные препараты
A04AD12
Апрепитант
41
Эменд
капсулы 125 мг
РК-ЛС-5№015509
8 503,49
42
Эменд
капсулы 80 мг
РК-ЛС-5№015508
7 948,86
A05
Препараты для лечения заболеваний печени и желчевыводящих путей
A05A
Препараты для лечения заболеваний желчевыводящих путей
A05AA
Препараты желчных кислот

125,60
39
Ондансетрон
вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған 2мг/мл, 4 мл ерітінді
РК-ЛС-5№022567
79,76
40
Ондансетрон
2 мл-ден инъекцияға арналған 4 мг/мл ерітінді
РК-ЛС-3№021463
62,25
A04AA02
Гранисетрон
A04AD
Басқа құсуға қарсы препараттар
A04AD12
Апрепитант
41
Эменд
125 мг капсулалар
РК-ЛС-5№015509
8503,49
42
Эменд
80 мг капсулалар
РК-ЛС-5№015508
7948,86
A05
Бауыр және өт шығару жолдары ауруларын емдеуге арналған препараттар
A05A
Өт шығару жолдарын емдеуге арналған препараттар
A05AA
Өт қышқылдарының препараттары

A10BH01
Ситаглиптин
148
Янувия
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 25 мг
РК-ЛС-5№021350
373,46
149
Янувия
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 50 мг
РК-ЛС-5№021351
373,46
150
Янувия
таблетки 100 мг
РК-ЛС-5№021352
373,46
A10BH02
Вилдаглиптин
151
Гальвус®
таблетки, 50 мг
РК-ЛС-5№021485
146,82
A10BH03
Саксаглиптин
A10BH04
Алоглиптин
152
Випидия™
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 12,5 мг
РК-ЛС-5№021176
204,92
153
Випидия™
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 25 мг
РК-ЛС-5№021177

A10BH01
Ситаглиптин
148
Янувия
үлбірлі қабықпен қапталған 25 мг таблеткалар
РК-ЛС-5№021350
373,46
149
Янувия
үлбірлі қабықпен қапталған 50 мг таблеткалар
РК-ЛС-5№021351
373,46
150
Янувия
100 мг таблеткалар
РК-ЛС-5№021352
373,46
A10BH02
Вилдаглиптин
151
Гальвус®
50 мг таблеткалар
РК-ЛС-5№021485
146,82
A10BH03
Саксаглиптин
A10BH04
Алоглиптин
152
Випидия™
үлбірлі қабықпен қапталған 12,5 мг таблеткалар
РК-ЛС-5№021176
204,92
153
Випидия™
үлбірлі қабықпен қапталған 25 мг таблеткалар
РК-ЛС-5№021177

256,73
A10BH05
Линаглиптин
154
ТРАЖЕНТА®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№018822
311,62
A10BJ
Аналоги глюкагонподобного пептида -1 (glp-1)
A10BJ02
Лираглутид
155
Виктоза®
раствор для подкожного введения 6 мг/мл по 3 мл
РК-ЛС-5№017120
18 883,05
A10BJ03
Ликсисенатид
156
Ликсумия
раствор для инъекций 0,05 мг/ мл
РК-ЛС-5№021250
13 385,93
157
Ликсумия
раствор для инъекций 0,1 мг/мл
РК-ЛС-5№021249
13 502,41
A10BJ05
Дулаглутид

256,73
A10BH05
Линаглиптин
154
ТРАЖЕНТА®
үлбірлі қабықпен қапталған 5мг таблеткалар
РК-ЛС-5№018822
311,62
A10BJ
Глюкагон тәрізді пептид -1 (glp-1) аналогтары
A10BJ02
Лираглутид
155
Виктоза®
раствор для подкожного введения 6 мг/мл по 3 мл
РК-ЛС-5№017120
18883,05
A10BJ03
Ликсисенатид
156
Ликсумия
0,05 мг/мл инъекцияға арналған ерітінді
РК-ЛС-5№021250
13385,93
157
Ликсумия
0,1 мг/мл инъекцияға арналған ерітінді
РК-ЛС-5№021249
13502,41
A10BJ05
Дулаглутид

158
Трулисити™
раствор для подкожного введения 0,75 мг/0,5 мл
РК-ЛС-5№022156
9 671,19
159
Трулисити™
раствор для подкожного введения 1,5 мг/ 0,5 мл
РК-ЛС-5№022157
9 441,96
A10BK
Натрий-глюкоза сопутствующий ингибитор 2 (sglt2)
A10BK01
Дапаглифлозин
160
Форсига™
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг
РК-ЛС-5№023472
499,85
A10BK02
Канаглифлозин
161
Инвокана®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№021311

158
Трулисити™
0,75 мг/0,5 мл тері астына енгізуге арналған ерітінді
РК-ЛС-5№022156
9671,19
159
Трулисити™
1,5 мг/ 0,5 мл тері астына енгізуге арналған ерітінді
РК-ЛС-5№022157
9441,96
A10BK
Натрий-глюкоза тәуелді тежегіш 2 (sglt2)
A10BK01
Дапаглифлозин
160
Форсига™
үлбірлі қабықпен қапталған 10 мг таблеткалар
РК-ЛС-5№023472
499,85
A10BK02
Канаглифлозин
161
Инвокана®
үлбірлі қабықпен қапталған 100 мг таблеткалар
РК-ЛС-5№021311

635,90
162
Инвокана®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг
РК-ЛС-5№021310
698,64
A10BK03
Эмпаглифлозин
163
Джардинс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№121764
503,10
164
Джардинс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№121765
503,10
A10BX
Прочие гипогликемические препараты
A10BX02
Репаглинид
165
Репаглид®
таблетки 2 мг
РК-ЛС-5№018189
49,29
166
Репаглид®
таблетки 1 мг
РК-ЛС-5№018188
36,43
A11
Витамины
A11C
Витамины A и Д и их комбинации
A11CA01
Ретинол
A11CC
Витамин Д и его производные
A11CC01
Эргокальциферол
167
Эргокальциферол (витамин Д 2)
раствор масляный оральный 0,125%
РК-ЛС-5№020293
402,85
A11CC02
Дигидротахистерол
A11CC03
Альфакальцидол
A11CC05
Колекальциферол
168
Видроп
капли для приема внутрь, 2800МЕ/мл, 15 мл
РК-ЛС-5№023110
332,03
A11CB
Ретинола пальмитат и Колекальциферол
A11D

635,90
162
Инвокана®
үлбірлі қабықпен қапталған 300 мг таблеткалар
РК-ЛС-5№021310
698,64
A10BK03
Эмпаглифлозин
163
Джардинс®
үлбірлі қабықпен қапталған 10 мг таблеткалар
РК-ЛС-5№121764
503,1
164
Джардинс®
үлбірлі қабықпен қапталған 25 мг таблеткалар
РК-ЛС-5№121765
503,1
A10BX
Басқа гипогликемиялық препараттар
A10BX02
Репаглинид
165
Репаглид®
2 мг таблеткалар
РК-ЛС-5№018189
49,29
166
Репаглид®
1 мг таблеткалар
РК-ЛС-5№018188
36,43
A11
Дәрумендер
A11C
A және Д дәрумендері және олардың біріктірілімдері
A11CA01
Ретинол
A11CC
Д дәрумені және оның туындылары
A11CC01
Эргокальциферол
167
Эргокальциферол (витамин Д2)
ішуге арналған майлы 0,125% ерітінді
РК-ЛС-5№020293
402,85
A11CC02
Дигидротахистерол
A11CC03
Альфакальцидол
A11CC05
Колекальциферол
168
Видроп
ішке қабылдауға арналған тамшылар, 2800ХБ/мл, 15 мл
РК-ЛС-5№023110
332,03
A11CB
Ретинол пальмитаты және Колекальциферол
A11D

Витамин B1 и его комбинация с витаминами B6 и B12
A11DA
Витамин B1
A11DA01
Тиамин
A11G
Аскорбиновая кислота (включая комбинации с другими препаратами)
A11GA01
Аскорбиновая кислота
169
Цевикап
капли для приема внутрь 100 мг/мл
РК-ЛС-5№004333
624,00
170
Аскорбиновая кислота (витамин С)
раствор для инъекций 5% по 2 мл
РК-ЛС-5№010541
33,85
171
Аскорбиновая кислота
раствор для инъекций, 50 мг/мл
РК-ЛС-5№022479
27,83
172
Аскорбиновая кислота
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 50мг/мл по 2 мл
РК-ЛС-5№022472
22,38
173
Аскорбиновая кислота
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 5% по 2 мл
РК-ЛС-5№010027
19,18
A11H
Прочие витамины
A11HA02
Пиридоксин
174
Пиридоксина гидрохлорид (Витамин В6)
раствор для инъекции 5%, 1 мл, внутримышечно
РК-ЛС-5№014278
7,81
A11HA03
Токоферол
A12
Минеральные добавки
A12A
Препараты кальция
A12AA03
Кальция глюконат
175
Кальция глюконат стабилизированный
раствор для инъекций 100 мг/мл, 10 мл
РК-ЛС-5№010253
83,51
176
Кальция глюконат стабилизированный
раствор для инъекций 100 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№010252
46,50
177
Кальция глюконат
таблетки, 500 мг
РК-ЛС-5№016315
2,53
A12AX
Кальция карбонат и Колекальциферол
A14
Анаболические препараты для системного применения
A14A
Анаболические стероидные препараты
A14AB
Производные эстрена

B1 дәрумені және оның В6 және В12 дәрумендерімен біріктірілімі
A11DA
B1 дәрумені
A11DA01
Тиамин
A11G
Аскорбин қышқылы (басқа препараттармен біріктірілімдерін қоса)
A11GA01
Аскорбин қышқылы
169
Цевикап
ішке қабылдауға арналған 100 мг/мл тамшылар
РК-ЛС-5№004333
624
170
Аскорбин қышқылы (С дәрумені)
2 мл-ден 5% инъекцияға арналған ерітінді
РК-ЛС-5№010541
33,85
171
Аскорбин қышқылы
инъекцияға арналған 50 мг/мл ерітінді
РК-ЛС-5№022479
27,83
172
Аскорбин қышқылы
2 мл-ден 50мг/мл вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
РК-ЛС-5№022472
22,38
173
Аскорбин қышқылы
2 мл-ден 5% вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
РК-ЛС-5№010027
19,18
A11H
Басқа дәрумендер
A11HA02
Пиридоксин
174
Пиридоксин гидрохлориді (В6 дәрумені)
1 мл 5% инъекцияға арналған ерітінді, бұлшықет ішіне
РК-ЛС-5№014278
7,81
A11HA03
Токоферол
A12
Минералды қоспалар
A12A
Кальций препараттары
A12AA03
Кальций глюконаты
175
Тұрақтандырылған кальций глюконаты
10 мл 100 мг/мл инъекцияға арналған ерітінді
РК-ЛС-5№010253
83,51
176
Тұрақтандырылған кальций глюконаты
5 мл 100 мг/мл инъекцияға арналған ерітінді
РК-ЛС-5№010252
46,5
177
Кальций глюконаты
500 мг таблеткалар
РК-ЛС-5№016315
2,53
A12AX
Кальций карбонаты және Колекальциферол
A14
Жүйелі қолдануға арналған анаболикалық препараттар
A14A
Анаболикалық стероидты препараттар
A14AB
Эстрен туындылары

РК-ЛС-5№020729
622 863,90
A16AB09
Идурсульфаза
190
Элапраза
концентрат для приготовления раствора для инфузий 2 мг/мл 3 мл
РК-ЛС-5№022911
1 088 027,59
A16AB12
Элосульфаза альфа
191
Вимизим
концентрат для приготовления раствора для инфузий 1 мг/мл
орфанный
384 141,8
192
Вимизим
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
5 мг/5мл
орфанный
398 339,24
A16AX07
Сапроптерин
193
Куван
таблетки растворимые 100 мг
РК-ЛС-5№019261
9279,83
B
Кроветворение и кровь
B01
Антикоагулянты
B01AA
Антагонисты витамина K

РК-ЛС-5№020729
622863,9
A16AB09
Идурсульфаза
190
Элапраза
3 мл 2 мг/мл инфузияға арналған ерітінді дайындайтын концентрат
РК-ЛС-5№022911
1 088 027,59
A16AB12
Элосульфаза альфа
191
Вимизим
1 мг/мл инфузияға арналған ерітінді дайындайтын концентрат
орфанный
192
Вимизим
5 мг/5мл инфузияға арналған ерітінді дайындайтын концентрат
орфанный
398339,24
A16AX07
Сапроптерин
193
Куван
100 мг еритін таблеткалар
РК-ЛС-5№019261
B
Қантүзілім және қан
B01
Антикоагулянттар
B01AA
K дәруменінің антагонисттері

4 796,23
B05X
Добавки к растворам для внутривенного введения
B05XA
Электролитные растворы
B05XA01
Калия хлорид
476
Калия хлорид
раствор для внутривенного введения 40 мг/мл по 10 мл
РК-ЛС-5№013358
46,98
477
Калия хлорид
раствор для внутривенного введения 40 мг/мл по 10 мл
РК-ЛС-5№022900
66,54
B05XA05
Магния сульфат
478
Магния сульфат
раствор для инъекций 25%, 5 мл
РК-ЛС-5№014343
13,32
B05XA07
Кальция хлорид
479
Кальция хлорид
раствор для инъекций 10%, 5 мл
РК-ЛС-5№015110
19,73
480
Кальция хлорид
раствор для внутривенного введения
100 мг/мл по 10 мл
РК-ЛС-5№022337
60,91
B05XA16
Кустодиол
B06
Другие гематологические препараты
B06AA
Ферментные препараты
B06AA03
Гиалуронидаза
481
Лидаза-Биофарма
порошок для приготовления раствора для инъекций, 64 ЕД
РК-ЛС-5№022923
74,06
C
Сердечно-сосудистая система
C01
Препараты для лечения заболеваний сердца
C01A
Сердечные гликозиды
C01AA
Гликозиды наперстянки
C01AA05
Дигоксин
482
Дигоксин
таблетки 0,25 мг
РК-ЛС-5№015693
4,16
C01B
Антиаритмические препараты I и III классов
C01BC
Антиаритмические препараты IC класса
C01BC03
Пропафенон
483
Пропанорм®
таблетки, покрытые оболочкой 300 мг
РК-ЛС-5№000391
87,41
484
Пропанорм®
таблетки, покрытые оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№004550
46,84
C01BD
Антиаритмические препараты III класса
C01BD01
Амиодарон
485
Сантодарон
раствор для инъекций 150 мг/3 мл
РК-ЛС-3№021464
101,01
C01C
Кардиотонические препараты, исключая сердечные гликозиды
C01CA
Адренергетики и допаминомиметики
C01CA03
Норэпинефрин
C01CA04
Допамин
486
Допамин
раствор для инъекций 4 % по 5 мл
РК-ЛС-3№021477
130,81
C01CA06
Фенилэфрин
C01CA07
Добутамин
C01CA24
Эпинефрин
487
Адреналин-Здоровье
раствор для инъекций 0,18 % 1 мл
РК-ЛС-5№011371
86,10
C01CX
Прочие кардиотонические препараты
C01CX08
Левосимендан

4796,23
B05X
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінділерге қоспалар
B05XA
Электролитті ерітінділер
B05XA01
Калий хлориді
476
Калий хлориді
10 мл-ден 40 мг/мл вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
РК-ЛС-5№013358
46,98
477
Калий хлориді
10 мл-ден 40 мг/мл вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
РК-ЛС-5№022900
66,54
B05XA05
Магний сульфаты
478
Магний сульфаты
25%, 5 мл инъекцияға арналған ерітінді
РК-ЛС-5№014343
13,32
B05XA07
Кальций хлориді
479
Кальций хлориді
10%, 5 мл инъекцияға арналған ерітінді
РК-ЛС-5№015110
19,73
480
Кальций хлориді
10 мл-ден 100 мг/мл вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
РК-ЛС-5№022337
60,91
B05XA16
Кустодиол
B06
Басқа гематологиялық препараттар
B06AA
Ферментті препараттар
B06AA03
Гиалуронидаза
481
Лидаза-Биофарма
64 ӘБ инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
РК-ЛС-5№022923
74,06
C
Жүрек-қантамыр жүйесі
C01
Жүрек ауруларын емдеуге арналған препараттар
C01A
Жүрек гликозидтері
C01AA
Оймақгүл гликозидтері
C01AA05
Дигоксин
482
Дигоксин
0,25 мг таблеткалар
РК-ЛС-5№015693
4,16
C01B
І және ІІІ класты аритмияға қарсы препараттар
C01BC
ІС класты аритмияға қарсы препараттар
C01BC03
Пропафенон
483
Пропанорм®
300 мг қабықпен қапталған таблеткалар
РК-ЛС-5№000391
87,41
484
Пропанорм®
150 мг қабықпен қапталған таблеткалар
РК-ЛС-5№004550
46,84
C01BD
III класты аритмияға қарсы препараттар
C01BD01
Амиодарон
485
Сантодарон
150 мг/3 мл инъекцияға арналған ерітінді
РК-ЛС-3№021464
101,01
C01C
Жүрек гликозидтерін қоспағанда, кардиотоникалық препараттар
C01CA
Адренергетиктер және допаминомиметиктер
C01CA03
Норэпинефрин
C01CA04
Допамин
486
Допамин
4% 5 мл инъекцияға арналған ерітінді
РК-ЛС-3№021477
130,81
C01CA06
Фенилэфрин
C01CA07
Добутамин
C01CA24
Эпинефрин
487
Адреналин-Здоровье
0,18% 1 мл инъекцияға арналған ерітінді
РК-ЛС-5№011371
86,10
C01CX
Өзге кардиотоникалық препараттар
C01CX08
Левосимендан

C02AB01
Метилдопа
505
Допегит®
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№015863
38,10
C02AC
Агонисты имидазолиновых рецепторов
C02AC01
Клонидин
C02AC05
Моксонидин
506
Физиотенз®
таблетки, покрытые оболочкой 0,4 мг
РК-ЛС-5№121825
212,11
507
Физиотенз®
таблетки, покрытые оболочкой 0,4 мг
РК-ЛС-5№018401
116,76
508
Физиотенз®
таблетки, покрытые оболочкой 0,2 мг
РК-ЛС-5№121824
131,12
509
Физиотенз®
таблетки, покрытые оболочкой 0,2 мг
РК-ЛС-5№018402
76,29
C02C
Периферические антиадренергические препараты
C02CA
Альфа-адреноблокаторы
C02CA04
Доксазозин

C02AB01
Метилдопа
505
Допегит®
250 мг таблеткалар
РК-ЛС-5№015863
38,10
C02AC
Имидазолинді рецепторлар агонисттері
C02AC01
Клонидин
C02AC05
Моксонидин
506
Физиотенз®
қабықпен қапталған 0,4 мг таблеткалар
РК-ЛС-5№121825
212,11
507
Физиотенз®
қабықпен қапталған 0,4 мг таблеткалар
РК-ЛС-5№018401
116,76
508
Физиотенз®
қабықпен қапталған 0,2 мг таблеткалар
РК-ЛС-5№121824
131,12
509
Физиотенз®
қабықпен қапталған 0,2 мг таблеткалар
РК-ЛС-5№018402
76,29
C02C
Шеткергі антиадренергиялық препараттар
C02CA
Альфа-адреноблокаторлар
C02CA04
Доксазозин

C09BA01
Каптоприл и Гидрохлоротиазид
619
Каптоприл Н ВИВА ФАРМ
таблетки 50 мг/25 мг
РК-ЛС-5№021637
51,47
C09BA02
Эналаприл и Гидрохлоротиазид
C09BA03
Лизиноприл и Гидрохлоротиазид
C09BA04
Периндоприл и Индапамид
620
Периндид
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2,5 мг/0,625 мг
РК-ЛС-5№020893
88,92
621
КоПренесса®
таблетки 2 мг/0,625 мг
РК-ЛС-5№016471
46,48
622
Периндид
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 4 мг/1,25 мг

C09BA01
Каптоприл және Гидрохлоротиазид
619
Каптоприл Н ВИВА ФАРМ
50 мг/25 мг таблеткалар
РК-ЛС-5№021637
51,47
C09BA02
Эналаприл және Гидрохлоротиазид
C09BA03
Лизиноприл және Гидрохлоротиазид
C09BA04
Периндоприл және Индапамид
620
Периндид
үлбірлі қабықпен қапталған 2,5 мг/0,625 мг таблеткалар
РК-ЛС-5№020893
88,92
621
КоПренесса®
2 мг/0,625 мг таблеткалар
РК-ЛС-5№016471
46,48
622
Периндид
үлбірлі қабықпен қапталған 4 мг/1,25 мг таблеткалар

таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№022173
37,44
668
КО-ЛОРКАР®ФОРТ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 100/25 мг
РК-ЛС-5№022174
74,40
C09DA03
Валсартан и Гидрохлоротиазид
C09DA04
Ирбесартан и Гидрохлортиазид
669
Ко-Ирбесан®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300мг/12,5мг
РК-ЛС-3№020380
191,58
670
Ко-Ирбесан®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг/12,5 мг
РК-ЛС-3№020379
124,08
C09DA07
Телмисартан и Гидрохлоротиазид

үлбірлі қабықпен қапталған 50 мг/12,5 мг таблеткалар
РК-ЛС-5№022173
37,44
668
КО-ЛОРКАР®ФОРТ
үлбірлі қабықпен қапталған 100/25мг таблеткалар
РК-ЛС-5№022174
74,40
C09DA03
Валсартан және Гидрохлоротиазид
C09DA04
Ирбесартан және Гидрохлортиазид
669
Ко-Ирбесан®
үлбірлі қабықпен қапталған 300мг/12,5мг таблеткалар
РК-ЛС-3№020380
191,58
670
Ко-Ирбесан®
үлбірлі қабықпен қапталған 150 мг/12,5 мг таблеткалар
РК-ЛС-3№020379
124,08
C09DA07
Телмисартан және Гидрохлоротиазид

671
Микардис® Плюс
таблетки 80 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№020193
87,04
672
Сейфтелми Г
таблетки 80 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№121986
60,93
C09DA08
Олмесартана медоксомил и Гидрохлоротиазид
C09DB
Антагонисты ангиотензина II в комбинации с блокаторами кальциевых каналов
C09DB01
Валсартан и Амлодипин
673
Агвистат
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10мг/160 мг
РК-ЛС-3№122149
123,59
674
Агвистат
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг/160 мг

671
Микардис® Плюс
80 мг/12,5 мг таблеткалар
РК-ЛС-5№020193
87,04
672
Сейфтелми Г
80 мг/12,5 мг таблеткалар
РК-ЛС-5№121986
60,93
C09DA08
Олмесартан медоксомил және Гидрохлоротиазид
C09DB
Ангиотезин ІІ антагонисттерінің кальций каналдары блокаторларымен біріктірілімі
C09DB01
Валсартан және Амлодипин
673
Агвистат
үлбірлі қабықпен қапталған 10мг/160 мг таблеткалар
РК-ЛС-3№122149
123,59
674
Агвистат
үлбірлі қабықпен қапталған 5мг/160 мг таблеткалар

701
Лднил
таблетки, покрытые оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№018758
64,82
702
Росустар
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг
РК-ЛС-5№022907
86,30
703
Росустар
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 20 мг
РК-ЛС-5№022912
124,99
C10AB
Фибраты
C10AB05
Фенофибрат
704
Трайкор®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 145 мг
РК-ЛС-5№019646
300,36
C10AX
Прочие гиполипидемические препараты
C10AX09
Эзетимиб
C10B
Липидные модифицирующие агенты, комбинации
C10BA02
Симвастатин и Эзетимиб
D
Дерматология
D01
Противогрибковые препараты для лечения заболеваний кожи
D01A
Противогрибковые препараты для наружного применения
D01AA
Противогрибковые антибиотики
705
Розеофунгин-АС®
мазь 2% 20 г
РК-ЛС-5№023225
3 035,69
D01AA01
Нистатин
D01AC
Производные имидазола и триазола
D01AC01
Клотримазол
D01AC02
Миконазол
D01AC08
Кетоконазол
706
Дермазол™
шампунь 2% 50 мл
РК-ЛС-5№014266
352,5
707
Дермазол™
крем 2% 15 г
РК-ЛС-5№013158
518,39
D01AE
Прочие противогрибковые препараты для наружного применения
D01AE12
Салициловая кислота
D01AE15
Тербинафин
708
Финотерб
крем для наружного применения 1% 15 г
РК-ЛС-5№022363
1 383,05
709
Терфалин®
крем 1% 15 г
РК-ЛС-5№011618
1 292,94
D01AE16
Аморолфин
D01B
Противогрибковые препараты для системного применения
D01BA02
Тербинафин
710
Терфалин®
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№016316
241,42
D02
Препараты со смягчающим и протекторным действием
D02AB
Препараты цинка
D02AC
Препараты из парафина и жира
D02AC
Вазелин
D02AX
Прочие дерматопротекторы
D03
Препараты для лечения ран и язв
D03A
Препараты, способствующие нормальному рубцеванию
D03AX
Прочие препараты, способствующие нормальному рубцеванию
D03AX03
Декспантенол
711
Гидротен
крем для наружного применения 5 %, 30 г
РК-ЛС-5№022321
885,6
712
Гидротен
мазь для наружного применения 5 %, 30 г
РК-ЛС-5№022322
885,6
D05
Препараты для лечения псориаза
D05AX
Прочие препараты для лечения псориаза для наружного применения
D05AX52
Кальципотриол и Бетаметазон

701
Лднил
қабықпен қапталған 10 мг таблеткалар
РК-ЛС-5№018758
64,82
702
Росустар
үлбірлі қабықпен қапталған 10 мг таблеткалар
РК-ЛС-5№022907
86,30
703
Росустар
үлбірлі қабықпен қапталған 20 мг таблеткалар
РК-ЛС-5№022912
124,99
C10AB
Фибраттар
C10AB05
Фенофибрат
704
Трайкор®
үлбірлі қабықпен қапталған 145 мг таблеткалар
РК-ЛС-5№019646
300,36
C10AX
Басқа гиполипидемиялық препараттар
C10AX09
Эзетимиб
C10B
Липидті модификациялайтын агенттер, біріктірілімдері
C10BA02
Симвастатин және Эзетимиб
D
Дерматология
D01
Тері ауруларын емдеуге арналған зеңге қарсы препараттар
D01A
Сыртқа қолдануға арналған зеңге қарсы препараттар
D01AA
Зеңге қарсы антибиотиктер
705
Розеофунгин-АС®
2% 20 г жақпамай
РК-ЛС-5№023225
3035,69
D01AA01
Нистатин
D01AC
Имидазол мен триазол туындылары
D01AC01
Клотримазол
D01AC02
Миконазол
D01AC08
Кетоконазол
706
Дермазол™
2% 50 мл сусабын
РК-ЛС-5№014266
352,5
707
Дермазол™
2% 15 г крем
РК-ЛС-5№013158
518,39
D01AE
Сыртқа қолдануға арналған өзге зеңге қарсы препараттар
D01AE12
Салицил қышқылы
D01AE15
Тербинафин
708
Финотерб
1% 15 г сыртқа қолдануға арналған крем
РК-ЛС-5№022363
1383,05
709
Терфалин®
1% 15 г крем
РК-ЛС-5№011618
1292,94
D01AE16
Аморолфин
D01B
Жүйелі қолдануға арналған зеңге қарсы препараттар
D01BA02
Тербинафин
710
Терфалин®
250 мг таблеткалар
РК-ЛС-5№016316
241,42
D02
Жұмсартатын және қорғаушы әсері бар препараттар
D02AB
Мырыш препараттары
D02AC
Парафин және май препараттары
D02AC
Вазелин
D02AX
Өзге дерматопротекторлар
D03
Жарақаттар мен жараларды емдеуге арналған препараттар
D03A
Қалыпты тыртықтануға мүмкіндік беретін препараттар
D03AX
Қалыпты тыртықтануға мүмкіндік беретін өзге препараттар
D03AX03
Декспантенол
711
Гидротен
5% 30 г сыртқа қолдануға арналған крем
РК-ЛС-5№022321
885,6
712
Гидротен
5% 30 г сыртқа қолдануға арналған жақпамай
РК-ЛС-5№022322
885,6
D05
Псориазды емдеуге арналған препараттар
D05AX
Сыртқа қолданылатын псориазды емдеуге арналған өзге препараттар
D05AX52
Кальципотриол және Бетаметазон

713
Дайвобет®
мазь для наружного применения
РК-ЛС-5№020337
8 610,32
D06
Противомикробные препараты для лечения заболеваний кожи
D06AA04
Тетрациклин
714
Тетрациклин
мазь для наружного применения 3%
РК-ЛС-5№010996
112,88
715
Тетрациклин
мазь для наружного применения 3%
РК-ЛС-5№009606
213,85
D06AX02
Хлорамфеникол
716
Синтомицин
линимент 10% 25 г
РК-ЛС-5№005121
325,73
D06AX09
Мупироцин
717
Мупобел
крем для наружного применения, 2 %, 15 г

713
Дайвобет®
сыртқа қолдануға арналған жақпамай
РК-ЛС-5№020337
8610,32
D06
Тері ауруларын емдеуге арналған микробқа қарсы препараттар
D06AA04
Тетрациклин
714
Тетрациклин
3% сыртқа қолдануға арналған жақпамай
РК-ЛС-5№010996
112,88
715
Тетрациклин
3% сыртқа қолдануға арналған жақпамай
РК-ЛС-5№009606
213,85
D06AX02
Хлорамфеникол
716
Синтомицин
10% 25 г линимент
РК-ЛС-5№005121
325,73
D06AX09
Мупироцин
717
Мупобел
2% 15 г сыртқа қолдануға арналған крем

D07AD01
Клобетазол
731
Дерилайф
крем 50 г
РК-ЛС-5№022616
1 692,85
D08
Антисептики и дезинфицирующие препараты
D08AC
Бигуаниды и амидины
D08AC02
Хлоргексидин
D08AG
Препараты йода
D08AG
Йод, калия йодид, глицерин, вода
D08AG02
Повидон-йодированный
732
Повидон-Йод
раствор для наружного применения 1% 1 л
РК-ЛС-5№020418
1 601,9
733
Повидон-Йод
раствор для наружного применения 1% 50 мл
РК-ЛС-5№020418
252,00
734
Повидон-Йод
раствор для наружного применения 1% 100 мл
РК-ЛС-5№020418
218,45
735
Повидон-Йод
раствор для наружного применения 1% по 30 мл
РК-ЛС-5№020418
135,9
D08AG03
Йод
D08AX
Прочие антисептики и дезинфицирующие препараты
D08AX
Бриллиантовый зеленый
D08AX01
Перекись водорода
736
Водорода перекись
раствор для наружного применения 3% 25 мл
РК-ЛС-5№014589
36,00
737
Водорода перекись
раствор для наружного применения 3% 40 мл
РК-ЛС-5№014589
42,00
D08AX06
Калия перманганат
D08AX08
Этанол
738
Спирт этиловый
раствор 70% 50 мл во флаконе
РК-ЛС-5№009473
64,80
739
Спирт этиловый
раствор 90% 50 мл во флаконе
РК-ЛС-5№009474
67,20
D10
Препараты против акне
D10A
Препараты против акне местного применения
D10AD54
Изотретиноин и Эритромицин
D10AE01
Бензоила пероксид
D10AX03
Азелаиновая кислота
D10B
Препараты против акне системного применения
D10BA01
Изотретиноин
D11
Прочие дерматологические препараты
D11AX01
Миноксидил
740
Миноксидил Интели
раствор для наружного применения 2% 60 мл
РК-ЛС-5№022412
3 872,81
741
Миноксидил Интели
раствор для наружного применения 5% 60 мл
РК-ЛС-5№022435
4 859,59
742
Ревард
раствор для наружного применения 50 мг/мл 100 мл
РК-ЛС-5№022023
5 945,64
D11AH01
Такролимус
D11AH02
Пимекролимус
G
Мочеполовая система и половые гормоны
G01
Антисептики и противомикробные препараты для лечения гинекологических заболеваний
G01A
Антисептики и противомикробные препараты для лечения гинекологических заболеваний (исключая комбинации с кортикостероидами)
G01AA
Антибиотики
G01AA01
Нистатин
G01AC
Производные хинолонов
G01AC05
Деквалиния хлорид
743
Антибакт
таблетки вагинальные 10 мг
РК-ЛС-5№022397
190,01
G01AF
Производные имидазола
G01AF01
Метронидазол
G01AF02
Клотримазол
744
Клотримазол
таблетки вагинальные, 100 мг
РК-ЛС-5№011494
35,40
G01AF04
Миконазол
G01AF11
Кетоконазол
745
Ливарол®
суппозитории вагинальные 400 мг
РК-ЛС-5№016696
459,02
G01AF12
Фентиконазол
G01AX
Прочие антисептики и противомикробные препараты
G01AX
Хлоргексидин
746
Депантол®
суппозитории вагинальные
РК-ЛС-5№015807
316,54
747
Гексикон®
суппозитории вагинальные 16 мг
РК-ЛС-5№016118
286,09
G01AX06
Фуразолидон
G01AX11
Повидон-йод
748
Аквидин
таблетки вагинальные (пессарии) 200 мг
РК-ЛС-5№122106
89,80
G02
Прочие гинекологические препараты
G02A
Препараты, повышающие тонус миометрия
G02AD
Простагландины

D07AD01
Клобетазол
731
Дерилайф
50 г крем
РК-ЛС-5№022616
1692,85
D08
Антисептиктер мен дезинфекциялық препараттар
D08AC
Бигуанидтер және амидиндер
D08AC02
Хлоргексидин
D08AG
Йод препараттары
D08AG
Йод, калияй йодиді, глицерин, су
D08AG02
Повидон-йодталған
732
Повидон-Йод
1% 1 л сыртқа қолдануға арналған ерітінді
РК-ЛС-5№020418
1601,9
733
Повидон-Йод
1% 50 мл сыртқа қолдануға арналған ерітінді
РК-ЛС-5№020418
252,00
734
Повидон-Йод
1% 100 мл сыртқа қолдануға арналған ерітінді
РК-ЛС-5№020418
218,45
735
Повидон-Йод
1% 30 мл сыртқа қолдануға арналған ерітінді
РК-ЛС-5№020418
135,9
D08AG03
Йод
D08AX
Өзге антисептиктер мен дезинфекциялық препараттар
D08AX
Бриллиант жасылы
D08AX01
Сутегі асқын тотығы
736
Сутегі асқын тотығы
3% 25 мл сыртқа қолдануға арналған ерітінді
РК-ЛС-5№014589
36,00
737
Сутегі асқын тотығы
3% 40 мл сыртқа қолдануға арналған ерітінді
РК-ЛС-5№014589
42,00
D08AX06
Калий перманганаты
D08AX08
Этанол
738
Этил спирті
құтыдағы 70% 50 мл ерітінді
РК-ЛС-5№009473
64,80
739
Этил спирті
құтыдағы 90% 50 мл ерітінді
РК-ЛС-5№009474
67,20
D10
Акнеге қарсы препараттар
D10A
Акнеге қарсы жергілікті қолдануға арналған препараттар
D10AD54
Изотретиноин және Эритромицин
D10AE01
Бензоил пероксиді
D10AX03
Азелаин қышқылы
D10B
Акнеге қарсы жүйелі қолданылатын препараттар
D10BA01
Изотретиноин
D11
Өзге дерматологиялық препараттар
D11AX01
Миноксидил
740
Миноксидил Интели
2% 60 мл сыртқа қолдануға арналған ерітінді
РК-ЛС-5№022412
3872,81
741
Миноксидил Интели
5% 60 мл сыртқа қолдануға арналған ерітінді
РК-ЛС-5№022435
4859,59
742
Ревард
50 мг/мл 100 мл сыртқа қолдануға арналған ерітінді
РК-ЛС-5№022023
5945,64
D11AH01
Такролимус
D11AH02
Пимекролимус
G
Несеп-жыныс жүйесі мен жыныс гормондары
G01
Гинекологиялық ауруларды емдеуге арналған антисептиктер мен микробқа қарсы препараттар
G01A
Гинекологиялық ауруларды емдеуге арналған антисептиктер мен микробқа қарсы препараттар (кортикостероидтармен біріктірілімдерін қоспағанда)
G01AA
Антибиотиктер
G01AA01
Нистатин
G01AC
Хинолон туындылары
G01AC05
Деквалиний хлориді
743
Антибакт
10 мг қынаптық таблеткалар
РК-ЛС-5№022397
190,01
G01AF
Имидазол туындылары
G01AF01
Метронидазол
G01AF02
Клотримазол
744
Клотримазол
100 мг қынаптық таблеткалар
РК-ЛС-5№011494
35,40
G01AF04
Миконазол
G01AF11
Кетоконазол
745
Ливарол®
400 мг қынаптық суппозиторийлер
РК-ЛС-5№016696
459,02
G01AF12
Фентиконазол
G01AX
Өзге антисептиктер және микробқа қарсы препараттар
G01AX
Хлоргексидин
746
Депантол®
қынаптық суппозиторийлер
РК-ЛС-5№015807
316,54
747
Гексикон®
16 мг қынаптық суппозиторийлер
РК-ЛС-5№016118
286,09
G01AX06
Фуразолидон
G01AX11
Повидон-йод
748
Аквидин
200 мг қынаптық таблеткалар (пессарийлер)
РК-ЛС-5№122106
89,80
G02
Өзге гинекологиялық препараттар
G02A
Миометрий тонусын арттыратын препараттар
G02AD
Простагландиндер

1038
Тейкопланин-ТФ
порошок для приготовления раствора для внутривенных и внутримышечных инъекций 400 мг
РК-ЛС-5№121928
21 296,07
1039
Тейкопланин-ТФ
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 200 мг
РК-ЛС-5№121927
15 927,22
J01XB
Полимиксины
J01XB01
Колистин (Колистиметат)
J01XD
Производные имидазола
J01XD01
Метронидазол
1040
Метронидазол
раствор для инфузий 0,5% , 100 мл
РК-ЛС-3№021312

1038
Тейкопланин-ТФ
400 мг венаішілік және бұлшықетішілік инъекциялар үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
РК-ЛС-5№121928
21 296,07
1039
Тейкопланин-ТФ
200 мг венаішілік және бұлшықетішілік инъекциялар үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
РК-ЛС-5№121927
15 927,22
J01XB
Полимиксиндер
J01XB01
Колистин (Колистиметат)
J01XD
Имидазол туындылары
J01XD01
Метронидазол
1040
Метронидазол
0,5% 100 мл инфузияға арналған ерітінді
РК-ЛС-3№021312

РК-ЛС-5№021846
10 051,43
J05AR
Комбинации противовирусных препаратов, активных в отношении ВИЧ
J05AR01
Зидовудин и Ламивудин
1175
Дуолазид
таблетки, покрытые оболочкой 300 мг/150 мг
РК-ЛС-3№021498
717,92
1176
Комбивир
таблетки, покрытые оболочкой 300 мг/150 мг
РК-ЛС-5№010563
300,96
1177
Дизаверокс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг/150 мг
РК-ЛС-5№021638
172,76
J05AR02
Ламивудин и Абакавир
1178
Абакавир и ламивудин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 600 мг/300 мг
РК-ЛС-5№020716

РК-ЛС-5№021846
10 051,43
J05AR
АИТВ-ға қатысты белсенді вирусқа қарсы препараттардың қосындысы
J05AR01
Зидовудин және Ламивудин
1175
Дуолазид
қабықпен қапталған 300 мг/150 мг таблеткалар
РК-ЛС-3№021498
717,92
1176
Комбивир
қабықпен қапталған 300 мг/150 мг таблеткалар
РК-ЛС-5№010563
300,96
1177
Дизаверокс
үлбірлі қабықпен қапталған 300 мг/150 мг таблеткалар
РК-ЛС-5№021638
172,76
J05AR02
Ламивудин және Абакавир
1178
Абакавир және ламивудин
үлбірлі қабықпен қапталған 600 мг/300 мг таблеткалар
РК-ЛС-5№020716

раствор для инфузий 50мг/мл по 20 мл
РК-БП-5№122047
17 986,41
1217
Пентаглобин
раствор для внутривенного введения 50 мг/мл- 10 мл
РК-БП-5№012734
19 815,28
J06BB
Иммуноглобулины специфические
J06BB01
Анти-Д иммуноглобулин
1218
Резонатив™
раствор для внутримышечных инъекций 625 МЕ/мл по 2 мл
РК-ЛС-5№014187
25 981,96
1219
Резонатив™
раствор для внутримышечных инъекций 625 МЕ/мл по 1 мл
РК-ЛС-5№014186
17 600,37
J06BB05
Иммуноглобулин антирабический
J06BB09
Иммуноглобулин против цитомегаловируса
1220
НеоЦитотект®
раствор для в/в 1000 ЕД/10 мл
РК-БП-5№012801
59 150,41
J06BB12
Иммуноглобулин человека против клещевого энцефалита
J06BB16
Паливизумаб
1221
Синагис®
раствор для внутримышечного введения 50 мг
РК-БП-5№023137
187 239,50
J07
Вакцины
J07A
Вакцины для профилактики бактериальных инфекций
J07AH04
Менингококковый тетравалентный очищенный полисахаридный антиген
J07AJ
Противококлюшные вакцины
J07AJ52
Адсорбированная коклюшно-дифтерийно-столбнячная вакцина, содержащая бесклеточный коклюшный компонент
1222
Бустрикс Вакцина комбинированная бесклеточная коклюшно-дифтерийно-столбнячная адсорбированная жидкая (АбКДС)
суспензия для инъекций 0,5 мл/доза по 0, 5 мл
РК-БП-5№018911
6 339,96
J07AK
Вакцина для профилактики чумы
J07AL
Вакцина для профилактики пневмококковой инфекции
J07AL02
Пневмококовый очищенный полисахаридный антиген коньюгированный
1223
Превенар 13® (вакцина пневмококковая полисахаридная конъюгированная адсорбированная инактивированная, жидкая)
суспензия для внутримышечного введения 0,5 мл/доза в стеклянном шприце
РК-БП-5№016730
14 642,30
J07AL52
Пневмококковый очищенный полисахаридный антиген и гемофильная инфекция, конъюгированные
J07AM
Вакцина для профилактики столбняка
J07AM51
Столбнячный анатоксин в комбинации с дифтерийным анатоксином
J07AN
Вакцина для профилактики туберкулеза
J07AN01
Бактерии живые Кальметта-Герена (БЦЖ)
1224
Вакцина лиофилизированная глютамат БЦЖдля внутрикожного введения
лиофилизат для приготовления суспензии для внутрикожного введения по 0,5 мг
РК-БП-5№013466
67,88
J07AP
Вакцина для профилактики брюшного тифа
J07AP03
Брюшнотифозная очищенная полисахаридная вакцина
J07B
Вакцины для профилактики вирусных инфекций
J07BA
Вакцина для профилактики энцефалита
J07BA01
Вирус клещевого энцефалита - инактивированный цельный
J07B
Вирусные вакцины
J07BB
Вакцина для профилактики гриппа
J07BB02
Вакцина гриппозная субъединичная инактивированная
1225
Инфлювак
суспензия для инъекций
РК-БП-5№014228
2 177,08
1226
Гриппол® плюс (Вакцина гриппозная тривалентная инактивированная полимер-субъединичная)

50мг/мл 20 мл-ден инфузияға арналған ерітінді
РК-БП-5№122047
17 986,41
1217
Пентаглобин
50 мг/мл 10 мл-ден вена ішіне арналған ерітінді
РК-БП-5№012734
19 815,28
J06BB
Айрықша иммуноглобулиндер
J06BB01
Анти-Д иммуноглобулин
1218
Резонатив™
2 мл-дан 625 ХБ/мл бұлшықет ішілік инъекцияға арналған ерітінді
РК-ЛС-5№014187
25 981,96
1219
Резонатив™
1 мл-дан 625 ХБ/мл бұлшықет ішілік инъекцияға арналған ерітінді
РК-ЛС-5№014186
17 600,37
J06BB05
Антирабиялық иммуноглобулин
J06BB09
Цитомегаловирусқа қарсы иммуноглобулин
1220
НеоЦитотект®
1000 ХБ/10 мл в/і арналған ерітінді
РК-БП-5№012801
59 150,41
J06BB12
Кене энцефалитіне қарсы адам иммуноглобулині
J06BB16
Паливизумаб
1221
Синагис®
50 мг бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
РК-БП-5№023137
187 239,50
J07
Вакциналар
J07A
Бактериялық инфекциялардың профилактикасына арналған вакциналар
J07AH04
Менингококкты тетравалентті тазартылған полисахаридті антиген
J07AJ
Көкжөтелге қарсы вакциналар
J07AJ52
Құрамында жасусасыз кокжөтел компоненті бар адсорбталған көкжөтел-дифтерия-сіреспелік вакцина
1222
Аралас жасушасыз көкжөтел-дифтерия-сіреспелік адсорбирленген сұйық Бустрикс вакцинасы (АбКДС)
0,5 мл-дан 0,5 мл/доза инъекцияға арналған суспензия
РК-БП-5№018911
6 339,96
J07AK
Обаның алдын алуға арналған вакцина
J07AL
Пневмококты инфекцияның профилактикасына арналған вакцина
J07AL02
Пневмококты тазартылған полисахаридті коньюгирленген антиген
1223
Превенар 13® (пневмококты полисахаридті коньюгирленген адсорбирленген инактивтелген, сұйық вакцина)
0,5 мл/доза бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия шыны-щприцте
РК-БП-5№016730
14 642,30
J07AL52
Пневмококкты тазартылған полисахаридті антиген және гемофильді инфекция, конъюгирленген
J07AM
Сіреспе алдын алуға арналған вакцина
J07AM51
Сіреспе анатоксиннің дифтериялық анатоксинмен қосындысы
J07AN
Туберкулездің алдын алуға арналған вакцина
J07AN01
Тірі Кальметт-Герен бактериялары
1224
Тері асты енгізуге арналған БЦЖ глютомат лиофильді вакцина
0,5 мг-дан тері ішіне енгізуге арналған суспензияны дайындайтын лиофилизат
РК-БП-5№013466
67,88
J07AP
Ішек сүзегінің алдын алуға арналған вакцина
J07AP03
Ішек сүзегінің тазартылған полисахаридті вакцинасы
J07B
Вирустық инфекциялардың профилактикасына арналған вакцина
J07BA
Энцефалиттің профилактикасына арналған вакцина
J07BA01
Инактивтелген тұтас кене энцефалитінің вирусы
J07B
Вирусты вакциналар
J07BB
Тұмаудың алдын алуға арналған вакцина
J07BB02
Суббірлікті белсенділігі жойылған тұмау вакцинасы
1225
Инфлювак
инъекцияға арналған суспензия
РК-БП-5№014228
2 177,08
1226
Гриппол® плюс (Полимер-суббірлікті белсенділігі жойылған үш валентті тұмау вакцинасы)

J07BD52
Вакцина против кори, эпидемического паротита и краснухи
1231
Приорикс™ (вакцина против кори, эпидемического паротита и краснухи живая аттенуированна)
лиофилизат для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем 0,5 мл/доза
РК-БП-5№004775
3 913,92
1232
Вакцина против кори, паротита и краснухи живая аттенуированная (лиофилизированная)
лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения

J07BD52
Қызылша, эпидемиялық паротит пен қызамыққа қарсы вакцина
1231
Приорикс™ (тірі аттенуирленген қызылша, эпидемиялық паротит пен қызамыққа қарсы вакцина)
0,5 мл/доза еріткішпен жиынтықта инъекцияға арналған ерітіндіні дайындайтын лиофилизат
РК-БП-5№004775
3 913,92
1232
Тірі аттенуирленген (лиофильді) қызылша, паротит пен қызамыққа қарсы вакцина
тері асты енгізуге арналған ерітіндіні дайындайтын лиофилизат

РК-БП-5№013464
1 329,41
J07BE01
Вирус паротита – живой ослабленный
J07BF
Вакцины для профилактики полиомиелита
J07BF02
Вакцина полиомиелитная пероральная 1, 2, 3 типов
J07BF04
Вакцина полиомиелитная оральная двухвалентная 1 и 3 типов
1233
Вакцина полиомиелитная оральная двухвалентная 1 и 3 типов
суспензия оральная 20 доз
РК-БП-5№021251
72,57
J07BG
Вакцина для профилактики бешенства
J07BG01
Специфический антиген вируса бешенства
1234
Индираб, антирабическая вакцина
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутримышечной инъекции с растворителем (0.3% раствора натрия хлорида 0.5мл) и c одноразовым шприцем в комплекте 2.5 МЕ/1 доза
РК-БП-5№023180
4 304,09
1235
Спеда
вакцина антирабическая культуральная очищенная концентрированная инактивированная, порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутримышечного введения в комплекте с растворителем 2,5 МЕ
РК-БП-5№020477
1 208,49
J07BK01
Живой аттенуированный вирус Varicella zoster, штамм OКА
J07BM
Вакцины против вируса папилломы человека
J07BM01
Вакцина против вируса папилломы человека (типы 6, 11, 16, 18 )
J07BM02

РК-БП-5№013464
1 329,41
J07BE01
Паротит вирусы – тірі әлсізденген
J07BF
Полиомиелиттің алдын алуға арналған вакцина
J07BF02
1, 2, 3 типті полиомиелиттің ішке қабылдайтын вакцинасы
J07BF04
1 және 3 типті екі валентті полиомиелиттің ішке қабылдайтын вакцинасы
1233
1 және 3 типті екі валентті полиомиелиттің ауызға қолданылатын вакцинасы
20 доза ішке қолдануға арналған суспензия
РК-БП-5№021251
72,57
J07BG
Құтырма профилактикасына арналған вакцина
J07BG01
Құтырма вирусының айрықша антигені
1234
Индираб, антирабиялық вакцина
еріткіші (0.3% 0,5 мл натрий хлориді ерітіндісі) және 2.5 МЕ/1 дозда бір реттік еккіш жиынтығы бар бұлшықет ішіне инъекцияға арналған ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ
РК-БП-5№023180
4 304,09
1235
Спеда
антирабиялық культуралық тазартылған қоюландырылған инактивтелген вакцина, 2,5 ХБ еріткішпен жиынтықта бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітіндіні дайындайтын лиофилизацияланған ұнтақ
РК-БП-5№020477
1 208,49
J07BK01
Тірі аттенуирленген вирус Varicella zoster, OКА штаммасы
J07BM
Адам папилломасы вирусына қарсы вакциналары
J07BM01
Адамның папиллома вирусына қарсы вакцинасы (6, 11, 16, 18 типтері)
J07BM02

Вакцина против вируса папилломы человека (типы 16, 18 )
J07C
Комбинация вакцин для профилактики вирусных и бактериальных инфекций
J07CA02
Вакцина против дифтерии, коклюша, полимиелита, столбняка
1236
Тетраксим, вакцина (адсорбированная) против дифтерии, столбняка, коклюша (бесклеточная) и полиомиелита (инактивированная)
суспензия для инъекций 0.5 мл/1 доза
РК-БП-5№021521
8 032,01
1237
Инфанрикс®, вакцина адсорбированная бесклеточная коклюшно-дифтерийно-столбнячная жидкая (АбКДС)
суспензия для инъекций 0,5 мл/доза
РК-БП-5№009832
6 094,75
J07CA06
Вакцина против дифтерии, heamophilus influenza (гемофильной палочки инфлюэнцы) типа b, коклюша, полиомиелита, столбняка
1238
Пентаксим, вакцина для профилактики дифтерии и столбняка адсорбированная; коклюша ацеллюлярная; полиомиелита инактивированная и инфекции, вызываемой Haemophilius influenzae influenza (гемофильной палочки инфлюэнцы) тип b, конъюгированная
лиофилизат в комплекте с суспензией 0,5 мл/1 доза
РК-БП-5№013231
6 312,86
J07CA09
Вакцина против дифтерии, heamophilus influenza (гемофильной палочки инфлюэнцы) типа b, коклюша, полиомиелита, столбняка, гепатита B
1239
Гексаксим® вакцина (адсорбированная) против дифтерии, столбняка, коклюша (бесклеточная), гепатита В (рекомбинантная рДНК), полиомиелита (инактивированная) и гемофильной инфекции Heamophilus influenza (гемофильной палочки инфлюэнцы) типа b конъюгированная
суспензия для инъекций 0,5 мл/1доза
РК-БП-5№020263
15 502,64
1240
Инфанрикс® гекса (вакцина дифтерийно-столбнячная-бесклеточная коклюшная , комбинированная с вакциной против гепатита В рекомбинантной, вакциной против полимиелита инактивированной и вакциной против Haemophilus influenzae influenza (гемофильной палочки инфлюэнцы) тип b)
суспензия для инъекций в комплекте с порошком лиофилизированным 0,5 мл/доза
РК-БП-5№013446
15 412,34
L
Противоопухолевые препараты и иммуномодуляторы
L01
Противоопухолевые препараты
L01A
Алкилирующие препараты
L01AA
Аналоги азотистого иприта

Адамның папиллома вирусына қарсы вакцинасы (16, 18 типі)
J07C
Вирустық және бактериялық инфекциялардың профилактикасына арналған вакциналардың қосындысы
J07CA02
Дифетрия, көкжөтел, полиомиелит, сіреспеге қарсы вакцина
1236
Тетраксим, (адсорбированная) дифтерия, сіреспе, көкжөтелге (жасушасыз) және полиомиелитке (инактивирленген) қарсы вакцина
0.5 мл/1 доза инъекцияға арналған суспензия
РК-БП-5№021521
8 032,01
1237
Инфанрикс®, адсорбирленген жасушасыз көкжөтел-дифтерия-сіреспелік сұйық вакцина (АбКДС)
0,5 мл/доза инъекцияға арналған суспензия
РК-БП-5№009832
6 094,75
J07CA06
Дифтерия, b типті heamophilus influenza (инфлюэнцаның гемофильді таяқшалары), көкжөтел, полиомиелит, сіреспеге қарсы вакцина
1238
Пентаксим, адосрбирленген дифтерия мен сіреспе; ацеллюлярлы көкжөтел; инактивтелген полиомиелит және конъюгирленген b типті Haemophilius influenzae тудыратын инфекция профилактикасына арналған вакцина
0,5 мл/1 доза суспензиямен жиынтықта лиофилизат
РК-БП-5№013231
6 312,86
J07CA09
Дифтерия, b типті heamophilus influenza (инфлюэнцаның гемофильді таяқшалары), көкжөтел, полиомиелит, сіреспе, В гепатитіне қарсы вакцина
1239
Гексаксим® конъюгирленген дифтерия, сіреспе, көкжөтел (жасушасыз), В гепатиті (рекомбинантты рДНҚ), полиомиелит (инактивтелген) пен b типті Heamophilus influenza гемофильді инфекцияға қарсы вакцина (адсорбирленген)
0,5 мл/1 доза инъекцияға арналған суспензия
РК-БП-5№020263
15 502,64
1240
Инфанрикс® гекса (дифтерия-сіреспе-жасушасыз көкжөтел вакцинасының рекомбинантты В гепатитіне қарсы вакцинамен, инактивтелген полиомиелитке қарсы вакцинамен және b типті Haemophilus influenzae-ға қарсы вакцинамен қосындысы)
0,5 мл/доза лиофилизацияланған ұнтақпен жиынтықта инъекцияға арналған суспензия
РК-БП-5№013446
15 412,34
L
Ісікке қарсы препараттар мен иммуномодуляторлар
L01
Ісікке қарсы препараттар
L01A
Алкилирлейтін препараттар
L01AA
Азотты иприттің аналогтары

РК-ЛС-5№014961
63,65
1612
Целкокс
капсулы 200 мг
РК-ЛС-5№014960
83,30
M01AH05
Эторикоксиб
1613
Аркоксиа
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 60 мг
РК-ЛС-5№015575
188,23
1614
Аркоксиа
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 120 мг
РК-ЛС-5№015577
298,79
1615
Аркоксиа
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 90 мг
РК-ЛС-5№015576
239,02
M01C
Базисные противоревматические препараты
M01CC
Пеницилламин и подобные препараты
M01CC01
Пеницилламин
M02
Препараты для наружного применения при болевом синдроме при заболеваниях костно-мышечной системы
M02A
Препараты для наружного применения при болевом синдроме при заболеваниях костно-мышечной системы
M02AA
Нестероидные противовоспалительные препараты для наружного применения
M02AA07
Пироксикам
M02AA10
Кетопрофен
1616
Артрум
гель для наружного применения 5% по 30 г
РК-ЛС-5№121803
926,60
1617
Артрум
гель для наружного применения 2,5% по 30 г
РК-ЛС-5№121802
770,21
M02AA13
Ибупрофен
M02AA15
Диклофенак
1618
Клодифен
гель 45 г
РК-ЛС-5№020230
1 362,54
M02AA23
Индометацин
M02AX
Другие препараты для наружного применения при болевом синдроме при заболеваниях костно-мышечной системы
M02AX
Камфора
M03
Миорелаксанты
M03A
Миорелаксанты периферического действия
M03AB
Производные холина
M03AB01
Суксаметония хлорид

РК-ЛС-5№014961
63,65
1612
Целкокс
200 мг капсулалар
РК-ЛС-5№014960
83,30
M01AH05
Эторикоксиб
1613
Аркоксиа
үлбірлі қабықпен қапталған 60 мг таблеткалар
РК-ЛС-5№015575
188,23
1614
Аркоксиа
үлбірлі қабықпен қапталған 120 мг таблеткалар
РК-ЛС-5№015577
298,79
1615
Аркоксиа
үлбірлі қабықпен қапталған 90 мг таблеткалар
РК-ЛС-5№015576
239,02
M01C
Базистік ревматизмге қарсы препараттар
M01CC
Пеницилламин және ұқсас препараттар
M01CC01
Пеницилламин
M02
Сүйек-бұлшықет жүйесінің аурулары кезіндегі ауырсыну синдромы жағдайында сыртқа қолдануға арналған препараттар
M02A
Сүйек-бұлшықет жүйесінің аурулары кезіндегі ауырсыну синдромы жағдайында сыртқа қолдануға арналған препараттар
M02AA
Сыртқа қолдануға арналған стероидтық емес қабынуға қарсы препараттар
M02AA07
Пироксикам
M02AA10
Кетопрофен
1616
Артрум
30 г-нан 5% сыртқа қолдануға арналған гель
РК-ЛС-5№121803
926,60
1617
Артрум
30 г-нан 2,5% сыртқа қолдануға арналған гель
РК-ЛС-5№121802
770,21
M02AA13
Ибупрофен
M02AA15
Диклофенак
1618
Клодифен
45г гель
РК-ЛС-5№020230
1 362,54
M02AA23
Индометацин
M02AX
Сүйек-бұлшықет жүйесінің аурулары кезіндегі ауырсыну синдромы жағдайында сыртқа қолдануға арналған басқа да препараттар
M02AX
Камфора
M03
Миорелаксанттар
M03A
Шеткі әсері бар миорелаксанттар
M03AB
Холиннің туындылары
M03AB01
Суксаметоний хлориді

1795
Инвега®
таблетки, покрытые оболочкой с пролонгированным высвобождением 3 мг
РК-ЛС-5№019527
1 253,59
N05B
Анксиолитики
N05BA
Производные бензодиазепина
N05BA01
Диазепам
1796
Реланиум
раствор для внутримышечных и внутривенных инъекций 5 мг/мл по 2 мл
РК-ЛС-5№014355
160,76
1797
Сибазон
раствор для инъекций 0,5 %, 2 мл
РК-ЛС-5№016235
136,80
1798
ДИАЗЕПЕКС®
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№017963
16,03
N05BA02
Хлордиазепоксид
N05BA04
Оксазепам
N05BA12
Алпразолам
N05BB
Производные дифенилметана
N05BB01
Гидроксизин
N05C
Снотворные и седативные средства
N05CF
Бензодиазепиноподобные средства
N05CF01
Зопиклон
1799
Сонлайф
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 7,5 мг
РК-ЛС-5№121877
67,82
N05CF03
Залеплон
N05C
Снотворные и седативные
N05CН01
Мелатонин
N05CM
Прочие снотворные и седативные препараты
N05CM18
Дексмедетомидин
1800
Дексдор
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мкг/мл по 4 мл
РК-ЛС-5№020367
15 786,66
1801
Дексдор
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мкг/мл по 2 мл
РК-ЛС-5№020366
10 473,02
N06
Психоаналептики
N06A
Антидепрессанты
N06AA
Неселективные ингибиторы обратного захвата моноаминов
N06AA02
Имипрамин
N06AA09
Амитриптилин
1802
Амитриптилина гидрохлорид
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№009697
11,14
1803
Амитриптилин
таблетки, покрытые оболочкой, 25 мг
РК-ЛС-5№022186
7,21
N06AB
Селективные ингибиторы обратного захвата серотонина
N06AB03
Флуоксетин
1804
Депрес
капсулы 20 мг
РК-ЛС-5№016176
31,30
N06AB04
Циталопрам

1795
Инвега®
босап шығуы ұзаққа созылатын қабықпен қапталған 3 мг таблеткалар
РК-ЛС-5№019527
1 253,59
N05B
Анксиолитиктер
N05BA
Бензодиазепин тындылары
N05BA01
Диазепам
1796
Реланиум
2 мл-дан 5 мг/мл бұлшықет ішілік және вена ішілік инъекцияларға арналған ерітінді
РК-ЛС-5№014355
160,76
1797
Сибазон
0,5 % инъекцияға арналған ерітінді, 2 мл
РК-ЛС-5№016235
136,80
1798
ДИАЗЕПЕКС®
5 мг таблеткалар
РК-ЛС-5№017963
16,03
N05BA02
Хлордиазепоксид
N05BA04
Оксазепам
N05BA12
Алпразолам
N05BB
Дифенилметан туындылары
N05BB01
Гидроксизин
N05C
Ұйықтататын және седативтік заттар
N05CF
Бензодиазепинге ұқсас заттар
N05CF01
Зопиклон
1799
Сонлайф
үлбірлі қабықпен қапталған 7,5 мг таблеткалар
РК-ЛС-5№121877
67,82
N05CF03
Залеплон
N05C
Снотворные и седативные
N05CН01
Мелатонин
N05CM
Өзге ұйықтататын және седативтік препараттар
N05CM18
Дексмедетомидин
1800
Дексдор
4 мл-ден 100 мкг/мл инфузияға арналған ерітіндіні дайындайтын концентрат
РК-ЛС-5№020367
15786,66
1801
Дексдор
2 мл-ден 100 мкг/мл инфузияға арналған ерітіндіні дайындайтын концентрат
РК-ЛС-5№020366
10 473,02
N06
Психоаналептиктер
N06A
Антидепрессанттар
N06AA
Моноаминдерді кері қармайтын селективті емес ингибиторлар
N06AA02
Имипрамин
N06AA09
Амитриптилин
1802
Амитриптилин гидрохлориді
25 мг таблеткалар
РК-ЛС-5№009697
11,14
1803
Амитриптилин
қабықпен қапталған 25 мг таблеткалар
РК-ЛС-5№022186
7,21
N06AB
Серотонинді кері қармайтын селективті ингибиторлар
N06AB03
Флуоксетин
1804
Депрес
20 мг капсулалар
РК-ЛС-5№016176
31,30
N06AB04
Циталопрам

N06AB05
Пароксетин
N06AB06
Сертралин
1805
Мисол® 100
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№019284
129,00
1806
Мисол® 50
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№019283
54,60
N06AВ08
Флувоксамин
N06AB10
Эсциталопрам
1807
Эсцита®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№022981
101,13
1808
Севпрам
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№021370
71,90
1809
Эсцита®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№022980
55,49
N06AX
Прочие антидепрессанты

N06AB05
Пароксетин
N06AB06
Сертралин
1805
Мисол® 100
үлбірлі қабықпен қапталған 100 мг таблеткалар
РК-ЛС-5№019284
129,00
1806
Мисол® 50
үлбірлі қабықпен қапталған 50 мг таблеткалар
РК-ЛС-5№019283
54,60
N06AВ08
Флувоксамин
N06AB10
Эсциталопрам
1807
Эсцита®
үлбірлі қабықпен қапталған 20 мг таблеткала
РК-ЛС-5№022981
101,13
1808
Севпрам
үлбірлі қабықпен қапталған 10 мг таблеткала
РК-ЛС-5№021370
71,90
1809
Эсцита®
үлбірлі қабықпен қапталған 10 мг таблеткала
РК-ЛС-5№022980
55,49
N06AX
Өзге антидепрессанттар

N06AX03
Миансерин
N06AX05
Тразодон
N06AX11
Миртазапин
N06AX16
Венлафаксин
1810
Венларел
капсулы с пролонгированным высвобождением 75 мг
РК-ЛС-5№023734
188,52
1811
Венларел
капсулы с пролонгированным высвобождением 150 мг
РК-ЛС-5№023735
312,59
1812
Велаксин®
капсулы пролонгированного действия 150 мг
РК-ЛС-5№005012
335,10
1813
Префаксин
капсулы пролонгированного действия 150 мг
РК-ЛС-5№017928
118,31
1814
Велаксин®
капсулы пролонгированного действия 75 мг

N06AX03
Миансерин
N06AX05
Тразодон
N06AX11
Миртазапин
N06AX16
Венлафаксин
1810
Венларел
75 мг босап шығуы өзгертілген капсулалар
РК-ЛС-5№023734
188,52
1811
Венларел
150 мг босап шығуы өзгертілген капсулалар
РК-ЛС-5№023735
312,59
1812
Велаксин®
150 мг босап шығуы өзгертілген капсулалар
РК-ЛС-5№005012
335,10
1813
Префаксин
150 мг босап шығуы өзгертілген капсулалар
РК-ЛС-5№017928
118,31
1814
Велаксин®
75 мг босап шығуы өзгертілген капсулалар

1831
Прозерин
раствор для инъекций 0,5 мг/мл
РК-ЛС-5№010914
32,86
N07AA02
Пиридостигмина бромид
1832
Калимин 60 Н
таблетки
РК-ЛС-5№009630
74,10
N07B
Препараты, применяемые при психологической или физиологической зависимости от различных веществ
N07BA03
Варениклин
1833
Чампикс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1 мг
РК-ЛС-5№011819
384,88
1834
Чампикс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0,5 мг + 1,0 мг
РК-ЛС-5№011810

1831
Прозерин
0,5 мг/мл инъекцияға арналған ерітінді
РК-ЛС-5№010914
32,86
N07AA02
Пиридостигмин бромиді
1832
Калимин 60 Н
таблеткалар
РК-ЛС-5№009630
74,10
N07B
Түрлі заттарға психологиялық немесе физиологиялық тәуелділік кезінде қолданылатын препараттар
N07BA03
Варениклин
1833
Чампикс®
үлбірлі қабықпен қапталған 1,0 мг таблеткалар
РК-ЛС-5№011819
384,88
1834
Чампикс®
үлбірлі қабықпен қапталған 0,5 мг + 1,0 мг таблеткалар
РК-ЛС-5№011810

РК-ЛС-5№022326
3 756,58
1847
Текфидера®
капсулы твердые кишечнорастворимые, 240 мг
РК-ЛС-5№022354
6 399,98
N07XX02
Рилузол
N07XX06
Тетрабеназин
P
Противопаразитарные препараты, инсектициды и репелленты
P02
Противогельминтные препараты
P02B
Против трематод
P02BA01
Празиквантел
P02C
Препараты для лечения нематодоза
P02CA
Производные бензимидазола
P02CA01
Мебендазол
P02CA03
Албендазол
1848
Альбезол®
таблетки 400 мг
РК-ЛС-5№019329
787,20
1849
Гелмадол
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№021118
670,33
P02CC
Производные тетрагидропиримидина
P02CC01
Пирантел
P02CE
Производные имидазотиазола
P02CE01
Левамизол
1850
Декарис
таблетки 150 мг
РК-ЛС-5№012009
692,40
P03
Препараты для уничтожения эктопаразитов (в том числе чесоточного клеща), инсектициды и репелленты
P03A
Препараты для уничтожения эктопаразитов (в том числе чесоточного клеща)
P03AA
Сера осажденная
P03AC
Пиретрины (в том числе синтетические соединения)
P03AC04
Перметрин
P03AX
Прочие препараты для уничтожения эктопаразитов
P03AX01
Бензилбензоат
R
Дыхательная система
R01
Препараты для лечения заболеваний носа
R01A
Деконгестанты и другие препараты для местного применения
R01AA
Симпатомиметики
R01AA04
Фенилэфрин
R01AA05
Оксиметазолин
R01AA07
Ксилометазолин
1851
Фармазолин®
капли назальные 0,1% по 10 мл
РК-ЛС-5№016466
264,40
1852
Фармазолин®
капли назальные 0,05% по 10 мл
РК-ЛС-5№016465
250,63
R01AD
Кортикостероиды
R01AD01
Беклометазон
R01AD12
Флутиказон фуроат
R01AC03
Азеластин
R03
Препараты для лечения бронхиальной астмы
R03A
Симпатомиметики для ингаляционного применения
R03AC
Селективные бета-2-адреномиметики

РК-ЛС-5№022326
3756,58
1847
Текфидера®
240 мг қатты ішекте еритін капсулалар
РК-ЛС-5№022354
6399,98
N07XX02
Рилузол
N07XX06
Тетрабеназин
P
Паразитке қарсы препараттар, инсектицидтер мен репелленттер
P02
Гельминтке қарсы препараттар
P02B
Трематодқа қарсы
P02BA01
Празиквантел
P02C
Нематодозды емдеуге арналған препараттар
P02CA
Бензимидазолдың туындылары
P02CA01
Мебендазол
P02CA03
Албендазол
1848
Альбезол®
400 мг таблеткалар
РК-ЛС-5№019329
787,20
1849
Гелмадол
үлбірлі қабықпен қапталған 200 мг таблеткалар
РК-ЛС-5№021118
670,33
P02CC
Тетрагидропиримидиннің туындылары
P02CC01
Пирантел
P02CE
Имидазотиазолдың туындылары
P02CE01
Левамизол
1850
Декарис
150 мг таблеткалар
РК-ЛС-5№012009
692,40
P03
Эктопаразиттерді (оның ішінде қышыма кенесін) жоюға арналған препараттар, инсектицидтер мен репелленттер
P03A
Эктопаразиттерді (оның ішінде қышыма кенесін) жоюға арналған препараттар
P03AA
Тұнған күкірт
P03AC
Пиретриндер (оның ішінде синтетикалық қосылыстар)
P03AC04
Перметрин
P03AX
Эктопаразиттерді жоюға арналған өзге препараттар
P03AX01
Бензилбензоат
R
Тыныс алу жүйесі
R01
Мұрын ауруларын емдеуге арналған препараттар
R01A
Деконгестанттар мен жергілікті қолдануға арналған басқа да препараттар
R01AA
Симпатомиметиктер
R01AA04
Фенилэфрин
R01AA05
Оксиметазолин
R01AA07
Ксилометазолин
1851
Фармазолин®
0,1% 10 мл-ден мұрын тамшы дәрісі
РК-ЛС-5№016466
264,40
1852
Фармазолин®
0,05% 10 мл-ден мұрын тамшы дәрісі
РК-ЛС-5№016465
250,63
R01AD
Кортикостероидтар
R01AD01
Беклометазон
R01AD12
Флутиказон фуроаты
R01AC03
Бронх демікпесін емдеуге арналған препараттар
R03
Ингаляциялық қолдануға арналған симпатомиметиктер
R03A
Селективті бета-2-адреномиметиктер
R03AC
Сальбутамол

R06AA04
Клемастин
R06AC
Этилендиамины замещенные
R06AC03
Хлоропирамин
1949
Аллергопресс
раствор для инъекций 2% по 1 мл
РК-ЛС-3№021453
75,64
1950
Аллергозан®
таблетки, покрытые оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№011297
33,12
R06AD
Производные фенотиазина
R06AD02
Прометазин
1951
Пипольфен®
раствор для инъекций, 25 мг/мл, 2 мл
РК-ЛС-5№014671
251,94
R06AE
Производные пиперазина
R06AE07
Цетиризин
1952
Цветокс
раствор оральный, 2 мг/1 мл, 120 мл

R06AA04
Клемастин
R06AC
Алмастырылған этилендиаминдер
R06AC03
Хлоропирамин
1949
Аллергопресс
1 мл-ден инъекцияға арналған 2% ерітінді
РК-ЛС-3№021453
75,64
1950
Аллергозан®
қабықпен қапталған 25 мг таблеткалар
РК-ЛС-5№011297
33,12
R06AD
Фенотиазин туындылары
R06AD02
Прометазин
1951
Пипольфен®
25 мг/мл инъекцияға арналған ерітінді, 2 мл
РК-ЛС-5№014671
251,94
R06AE
Пиперазин туындылары
R06AE07
Цетиризин
1952
Цветокс
2 мг/1 мл ішке қабылдайтын ерітінді, 120 мл

1967
Дезлор®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 5 мг
РК-ЛС-5№019618
76,40
R06AX29
Биластин
R07
Другие препараты для лечения заболеваний органов дыхания
R07AA
Легочные сурфактанты
R07AA02
Природные фосфолипиды
1968
Куросурф®
суспензия для эндотрахеального введения 80 мг/мл
РК-ЛС-5№018178
153 640,46
1969
Альвеофакт®
лиофилизат для приготовления суспензии для эндотрахеального введения в комплекте с растворителем, 45 мг/мл, 108 мг
РК-ЛС-5№018881
139 783,82
1970
Альвеофакт®
лиофилизат для приготовления суспензии для эндотрахеального введения в комплекте с растворителем, 45 мг/мл, 54 мг
РК-ЛС-5№018880
114 011,30
R07AA30
Легочные сурфактанты комбинированный препарат
1971
Сурванта
суспензия для интратрахеального введения 25 мг/мл, 4 мл
РК-ЛС-5№018123
120 241,68
R07AB
Аммиак
S
Препараты для лечения заболеваний органов чувств
S01
Препараты для лечения заболеваний глаз
S01A
Противомикробные препараты
S01AA
Антибиотики
S01AA01
Хлорамфеникол
S01AA09
Тетрациклин
S01AA11
Гентамицин
S01AA12
Тобрамицин
S01AA13
Фузидовая кислота
S01AD
Противовирусные препараты
S01AD03
Ацикловир
S01AD09
Ганцикловир
S01AE
Фторхинолоны
S01AE01
Офлоксацин
S01AE03
Ципрофлоксацин
S01AE05
Левофлоксацин
S01AE07
Моксифлоксацин
S01B
Противовоспалительные препараты
S01BA
Кортикостероиды
S01BA01
Дексаметазон
S01BA02
Гидрокортизон
S01BC
Нестероидные противовоспалительные препараты (НПВП)
S01BC03
Диклофенак
S01BC10
Непафенак
S01BC11
Бромфенак
S01C
Противовоспалительные препараты в комбинации с противомикробными препаратами
S01CA
Кортикостероиды в комбинации с противомикробными препаратами
S01CA01
Дексаметазон и Тобрамицин
S01E
Противоглаукомные препараты и миотики
S01EA
Симпатомиметики в лечениии глаукомы
S01EA05
Бримонидин
S01EB
Парасимпатомиметики
S01EB01
Пилокарпин
1972
Пилокарпин
капли глазные 10 мг/мл по 10 мл
РК-ЛС-5№006019
313,25
S01EC
Ингибиторы карбоангидразы
S01EC01
Ацетазоламид
S01EC03
Дорзоламид
S01EC04
Бринзоламид
S01ED
Бета-адреноблокаторы
S01ED01
Тимолол
S01ED02
Бетаксолол
S01ED51
Тимолол и Травопрост
S01ED51
Тимолол и Дорзоламид
S01EE
Аналоги простагландина
S01EE01
Латанопрост
1973
Ланотан
капли глазные, 0,05мг/мл
РК-ЛС-5№020517
1 189,15
S01EE04
Травопрост
S01EE05
Тафлупрост
S01F
Мидриатики и циклоплегики
S01FA
Холиноблокаторы
S01FA01
Атропина сульфат
S01FA04
Циклопентолат
S01FA06
Тропикамид
S01FB
Симпатомиметики (исключая противоглаукомные препараты)
S01FB01
Фенилэфрин
S01GX
Прочие противоаллергические
S01GX05
Лодоксамид
S01GX07
Азеластин
S01GX08
Кетотифен
S01GX09
Олопатадин
S01KА
Вязкоэластичные препараты
S01KА02
Гипромеллоза
S01L
Препараты противнеоваскуляризации
S01LA04
Ранибизумаб
S01LA05
Афлиберцепт
1974
Эйлеа®
раствор для инъекций 40 мг/мл по 0,278 мл

1967
Дезлор®
үлбірлі қабықпен қапталған 5 мг таблеткалар
РК-ЛС-5№019618
76,40
R06AX29
Биластин
R07
Тыныс алу мүшелерінің ауруларын емдеуге арналған басқа да препараттар
R07AA
Өкпе сурфактанттары
R07AA02
Табиғи фосфолипидтер
1968
Куросурф®
80 мг/мл эндотрахеалды енгізуге арналған суспензия
РК-ЛС-5№018178
153 640,46
1969
Альвеофакт®
108 мг 45 мг/мл еріткіші бар жиынтықта эндотрахеалды енгізуге арналған суспензия дайындайтын лиофилизат
РК-ЛС-5№018881
139 783,82
1970
Альвеофакт®
54 мг 45 мг/мл еріткіші бар жиынтықта эндотрахеалды енгізуге арналған суспензия дайындайтын лиофилизат
РК-ЛС-5№018880
114 011,30
R07AA30
Өкпе сурфактанттары аралас препарат
1971
Сурванта
4 мл 25 мг/мл интратрахеалды енгізуге арналған суспензия
РК-ЛС-5№018123
120 241,68
R07AB
Аммиак
S
Сезім мүшелерінің ауруларын емдеуге арналған препараттар
S01
Көз ауруларын емдеуге арналған препараттар
S01A
Микробқа қарсы препараттар
S01AA
Антибиотиктер
S01AA01
Хлорамфеникол
S01AA09
Тетрациклин
S01AA11
Гентамицин
S01AA12
Тобрамицин
S01AA13
Фузидий қышқылы
S01AD
Вирусқа қарсы препараттар
S01AD03
Ацикловир
S01AD09
Ганцикловир
S01AE
Фторхинолондар
S01AE01
Офлоксацин
S01AE03
Ципрофлоксацин
S01AE05
Левофлоксацин
S01AE07
Моксифлоксацин
S01B
Қабынуға қарсы препараттар
S01BA
Кортикостероидтар
S01BA01
Дексаметазон
S01BA02
Гидрокортизон
S01BC
Қабынуға қарсы стероидты емес препараттар (ҚҚСП)
S01BC03
Диклофенак
S01BC10
Непафенак
S01BC11
Бромфенак
S01C
Қабынуға қарсы препараттардың микробқа қарсы препараттармен қосындысы
S01CA
Кортикостероидтардың микробқа қарсы препараттармен қосындысы
S01CA01
Дексаметазон мен Тобрамицин
S01E
Глаукомаға қарсы препараттар мен миотиктер
S01EA
Глаукоманы емдеуде симпатомиметиктер
S01EA05
Бримонидин
S01EB
Парасимпатомиметиктер
S01EB01
Пилокарпин
1972
Пилокарпин
10 мл-ден 10 мг/мл көз тамшы дәрісі
РК-ЛС-5№006019
313,25
S01EC
Карбоангидраза тежегіштері
S01EC01
Ацетазоламид
S01EC03
Дорзоламид
S01EC04
Бринзоламид
S01ED
Бета-адреноблокаторлар
S01ED01
Тимолол
S01ED02
Бетаксолол
S01ED51
Тимолол және Травопрост
S01ED51
Тимолол және Дорзоламид
S01EE
Простагландиндердің аналогтары
S01EE01
Латанопрост
1973
Ланотан
0,05 мг/мл көз тамшы дәрісі
РК-ЛС-5№020517
1 189,15
S01EE04
Травопрост
S01EE05
Тафлупрост
S01F
Мидриатиктер мен циклоплегиктер
S01FA
Холиноблокаторлар
S01FA01
Атропин сульфаты
S01FA04
Циклопентолат
S01FA06
Тропикамид
S01FB
Симпатомиметиктер (глаукомаға қарсы препараттарды қоспағанда)
S01FB01
Фенилэфрин
S01GX
Өзге де аллергияға қарсы
S01GX05
Лодоксамид
S01GX07
Азеластин
S01GX08
Кетотифен
S01GX09
Олопатадин
S01KА
Серпімді тұтқыр препараттар
S01KА02
Гипромеллоза
S01L
Неоваскуляризацияға қарсы препараттар
S01LA04
Ранибизумаб
S01LA05
Афлиберцепт
1974
Эйлеа®
0,278 мл-ден 40 мг/мл инъекцияға арналған ерітінді

РК-ЛС-5№020045
231 326,86
S01H
Местные анестетики
S01HA02
Оксибупрокаин
S01HA04
Проксиметакаин
S01X
Другие препараты для лечения заболеваний глаз
S01XA
Прочие препараты для лечения заболеваний глаз
S01XA12
Декспантенол
S01XA20
Декстран 70 и Гидроксипро пилметилцеллюлоза
S02
Препараты для лечения заболеваний уха
S02A
Противомикробные препараты
S02AA15
Ципрофлоксацин
S02C
Кортикостероиды в комбинации с противомикробными препаратами
S02CA06
Неомицина сульфат, полимиксина сульфат, дексаметазон, фенилэфрин
S03
Препараты для лечения заболеваний глаз и уха
S03A
Противомикробные препараты
S03AA07
Ципрофлоксацин
S03C
Кортикостероиды в комбинации с противомикробными препаратами
S03CA01
Дексаметазон и Ципрофлоксацин
V
Прочие препараты
V01
Аллергены
V01AA
Экстракты аллергенов
V01AA20
Прочие аллергены
1975
Диаскинтест®
раствор для внутрикожного введения, 3 мл
РК-БП-5№022754
15 879,65
V03
Прочие разные препараты
V03AB
Антидоты
V03AB06
Натрия тиосульфат
1976
Натрия тиосульфат
раствор для инъекций 30% по 10 мл
РК-ЛС-3№021441
74,75
V03AB14
Протамин
V03AB15
Налоксон

РК-ЛС-5№020045
231 326,86
S01H
Жергілікті анестетиктер
S01HA02
Оксибупрокаин
S01HA04
Проксиметакаин
S01X
Көз ауруларын емдеуге арналған басқа да препараттар
S01XA
Көз ауруларын емдеуге арналған өзге препараттар
S01XA12
Декспантенол
S01XA20
Декстран 70 мен Гидроксипро пилметилцеллюлоза
S02
Құлақ ауруларын емдеуге арналған препараттар
S02A
Микробқа қарсы препараттар
S02AA15
Ципрофлоксацин
S02C
Кортикостероидтардың микробқа қарсы препараттармен қосындысы
S02CA06
Неомицин сульфаты, полимиксин сульфаты, дексаметазон, фенилэфрин
S03
Көз бен құлақ ауруларын емдеуге арналған препараттар
S03A
Микробқа қарсы препараттар
S03AA07
Ципрофлоксацин
S03C
Кортикостероидтардың микробқа қарсы препараттармен қосындысы
S03CA01
Дексаметазон және Ципрофлоксацин
V
Өзге препараттар
V01
Аллергендер
V01AA
Аллергендердің экстракттары
V01AA20
Өзге аллергендер
1975
Диаскинтест®
3 мл тері ішіне енгізуге арналған ерітінді
РК-БП-5№022754
15 879,65
V03
Өзге түрлі препараттар
V03AB
Антидоттар
V03AB06
Натрий тиосульфаты
1976
Натрий тиосульфаты
30% 10 мл-ден инъекцияға арналған ерітінді
РК-ЛС-3№021441
74,75
V03AB14
Протамин
V03AB15
Налоксон

2019
Ксофиго
раствор для инъекций 1100 кБк/мл
РК-ЛС-5№022177
2 129 977,62
* Ввезенные и произведенные на территории Республики Казахстан до истечения срока действия регистрационного удостоверения лекарственные средства хранятся и реализуются до истечения срока годности, изделия медицинского назначения и медицинская техника применяются, обращаются и эксплуатируются на территории Республики Казахстан без ограничения или до истечения срока годности (эксплуатации).

2019
Ксофиго
1100 кБк/мл инъекцияға арналған ерітінді
РК-ЛС-5№022177
2 129 977,62
* Тіркеу куәлігінің қолданылу мерзімі өткенге дейін Қазақстан Республикасының аумағына әкелінген және онда өндірілген дәрілік заттар жарамдылық мерзімі өткенге дейін сақталады және өткізіледі, медициналық мақсаттағы бұйымдар мен медициналық техника Қазақстан Республикасының аумағында шектеусіз немесе жарамдылық (пайдалану) мерзімі өткенге дейін қолданылады, айналыста болады және пайдаланылады.