О внесении изменений и дополнений в решение акима города Астаны от 13 декабря 2018 года № 01-21 "О границах избирательных участков по городу Астане"
Решение акима города Нур-Султана от 29 апреля 2019 года № 1-8. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 29 апреля 2019 года № 1224. Утратило силу решением акима города Астаны от 21 декабря 2023 года № 1-22.
Сноска. Утратило силу решением акима города Астаны от 21.12.2023 № 1-22 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Указом Президента Республики Казахстан от 23 марта 2019 года № 6 "О переименовании города Астаны – столицы Республики Казахстан в город Нур-Султан – столицу Республики Казахстан", аким города Нур-Султан РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Астаны от 13 декабря 2018 года № 01-21 "О границах избирательных участков по городу Астане" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1193, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 24 декабря 2018 года, в газетах "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" 15 декабря 2018 года) следующие изменения и дополнения:
в наименовании решения слово "Астане" заменить словом "Нур-Султан";
в приложении 1 к вышеуказанному решению:
в наименовании слово "Астаны" заменить словом "Нур-Султан";
в Избирательном участке № 26:
в наименовании слова и цифры "(центр – РГУ "Учебный центр Министерства внутренних дел Республики Казахстан" жилой массив Железнодорожный, улица В. Маяковского, № 3/3)" заменить словами и цифрами "(центр – средняя школа № 29, жилой массив Железнодорожный, улица М. Горького, № 22)";
в Избирательном участке № 30:
описание границ изложить в следующей редакции:
"Дома по улице Атамұра, Шарбақты, Б. Шолақа, Қапал, включая дом № 37 по улице Ж. Нәжімеденова.";
в Избирательном участке № 34:
в описании границ цифры "12", "12/1", "12/2" исключить;
в Избирательном участке № 40:
описание границ после цифр "28/1" дополнить цифрами "30", "30/1";
в Избирательном участке № 44:
описание границ изложить в следующей редакции:
"От улицы Қ. Сәтбаева по четной стороне проспекта Б. Момышұлы до проспекта Тәуелсiздiк, по четной стороне проспекта Тәуелсiздiк до улицы Ақыртас, по нечетной стороне Ақыртас до улицы Жанкент, по нечетной стороне улицы Жанкент до улицы Қ. Сәтбаева, по нечетной стороне улицы Қ. Сәтбаева до проспекта Б. Момышұлы, включая дом № 1 по переулку Жайдарман.";
в Избирательном участке № 46:

"Астана қаласы бойынша сайлау учаскелерінің шекаралары туралы" Астана қаласы әкімінің 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 01-21 шешіміне өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы
Нұр-Сұлтан қаласы әкімінің 2019 жылғы 29 сәуірдегі № 1-8 шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2019 жылғы 29 сәуірде № 1224 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімінің 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 1-22 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімінің 21.12.2023 № 1-22 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 23-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына, Қазақстан Республикасының астанасы – Астана қаласын Қазақстан Республикасының астанасы – Нұр-Сұлтан қаласы деп қайта атау туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 23 наурыздағы № 6 Жарлығына сәйкес Нұр-Сұлтан қаласының әкімі ШЕШТІ:
1. "Астана қаласы бойынша сайлау учаскелерінің шекаралары туралы" Астана қаласы әкімінің 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 01-21 шешіміне (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1193 болып тіркелген, 2018 жылғы 24 желтоқсанда Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде, 2018 жылғы 15 желтоқсандағы "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
шешімнің атауындағы "Астана" деген сөз "Нұр-Сұлтан" деген сөзбен ауыстырылсын;
жоғарыда көрсетілген шешімге 1-қосымшада:
атауындағы "Астана" деген сөз "Нұр-Сұлтан" деген сөзбен ауыстырылсын;
№ 26 сайлау учаскесінде:
атауындағы "(орталығы – "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің оқыту орталығы" РММ, Железнодорожный тұрғын алабы, В. Маяковский көшесі, № 3/3)" деген сөздер мен сандар "(орталығы – № 29 орта-мектеп, Железнодорожный тұрғын алабы, М. Горький көшесі, № 22)" деген сөздермен және сандармен ауыстырылсын;
№ 30 сайлау учаскесінде:
шекараның сипаттамасы мынадай редакцияда жазылсын:
"Ж. Нәжімеденов көшесіндегі № 37 үйді қоса алғанда, Атамұра, Шарбақты, Б. Шолақ, Қапал көшелеріндегі үйлер.";
№ 34 сайлау учаскесінде:
шекараның сипаттамасындағы "12", "12/1", "12/2" деген сандар алынып тасталсын;
№ 40 сайлау учаскесінде:
шекараның сипаттамасы "28/1" деген сандардан кейін "30", "30/1" деген сандармен толықтырылсын;
№ 44 сайлау учаскесінде:
шекараның сипаттамасы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қ. Сәтбаев көшесінен Б. Момышұлы даңғылының жұп сандар жағынан Тәуелсіздік даңғылына дейін, Тәуелсіздік даңғылының жұп сандар жағынан Ақыртас көшесіне дейін, Ақыртас көшесінің тақ сандар жағынан Жанкент көшесіне дейін, Жанкент көшесінің тақ сандар жағынан Қ. Сәтбаев көшесіне дейін, Қ. Сәтбаев көшесінің тақ сандар жағынан, Жайдарман орамындағы № 1 үйді қоса алғанда, Б. Момышұлы даңғылына дейін.";
№ 46 сайлау учаскесінде:

описание границ после цифр "31/1" дополнить цифрами "31/2";
в Избирательном участке № 51:
описание границ изложить в следующей редакции:
"От проспекта Тәуелсіздік по четной стороне улицы Ақыртас до улицы Жанкент, по нечетной стороне улицы Жанкент до улицы Қ. Сәтбаева, по нечетной стороне улицы Қ. Сәтбаева до улицы Обаған, по четной стороне улицы Обаған до проспекта М. Жұмабаева, по нечетной стороне проспекта М. Жұмабаева до улицы Айнакөл, по нечетной стороне улицы Айнакөл до проспекта Р. Қошқарбаева, по нечетной стороне проспекта Р. Қошқарбаева до проспекта Тәуелсіздік, по нечетной стороне проспекта Тәуелсіздік до улицы Ақыртас.";
в Избирательном участке № 56:
описание границ после слова "Сарыкөл" дополнить словами "по улице Сарыкөл до проспекта Р. Қошқарбаева, по четной стороне проспекта Р. Қошқарбаева до проспекта М. Жұмабаева.";
в Избирательном участке № 60:
описание границ после слов "по четной стороне улицы Ш. Қалдаяқова" дополнить словами и цифрами "исключая дома № 2, 2/1, 2/2";
в приложении 2 к вышеуказанному решению:
в наименовании слово "Астаны" заменить словом "Нур-Султан";
в Избирательном участке № 76:
в наименовании слова и цифры "(центр – РГУ "Департамент Комитета по регулированию естественных монополий, защите конкуренции и прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан по городу Астана", улица Ж. Тәшенова, № 25)" заменить словами и цифрами "(центр – ТОО "Хозяйственное управление Астаны", улица Ж. Тәшенова, № 25)";
в Избирательном участке № 81:
в наименовании слова и цифры "(центр – средняя школа № 8, улица Асан қайғы, № 56)" заменить словами и цифрами "(центр – ГКП на ПХВ "Городская поликлиника № 8" акимата города Астаны, улица Ә. Сембинова, № 4)";
в Избирательном участке № 82:
в наименовании слова и цифры "(центр – средняя школа № 8, улица Асан қайғы, № 56)" заменить словами и цифрами "(центр – ГКП на ПХВ "Городская поликлиника № 8)" акимата города Астаны, улица Ә. Сембинова, № 4/1";
в Избирательном участке № 87:
в описании границ слова и цифру "улица Ш. Уәлиханова, дом № 4" исключить;
в Избирательном участке № 92:
в наименовании слова и цифры "(центр – ГКП на ПХВ "Астана су арнасы" акимата города Астаны, проспект Абая, № 103)" заменить словами и цифрами "(центр – отдел № 5 Байконырского района – филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по городу Нур-Султан, проспект Абая, № 80)";
в приложении 3 к вышеуказанному решению:
в наименовании слово "Астаны" заменить словом "Нур-Султан";
в Избирательном участке № 105:

шекараның сипаттамасы "31/1" деген сандардан кейін "31/2" деген сандармен толықтырылсын;
№ 51 сайлау учаскесінде:
шекараның сипаттамасы мынадай редакцияда жазылсын:
"Тәуелсіздік даңғылынан Ақыртас көшесінің жұп сандар жағынан Жанкент көшесіне дейін, Жанкент көшесінің тақ сандар жағынан Қ. Сәтбаев көшесіне дейін, Қ. Сәтбаев көшесінің тақ сандар жағынан Обаған көшесіне дейін, Обаған көшесінің жұп сандар жағынан М. Жұмабаев даңғылына дейін, М. Жұмабаев даңғылының тақ сандар жағынан Айнакөл көшесіне дейін, Айнакөл көшесінің тақ сандар жағынан Р. Қошқарбаев даңғылына дейін, Р. Қошқарбаев даңғылының тақ сандар жағынан Тәуелсіздік даңғылына дейін, Тәуелсіздік даңғылының тақ сандар жағынан Ақыртас көшесіне дейін.";
№ 56 сайлау учаскесінде:
шекараның сипаттамасы "Сарыкөл көшесіне дейін" деген сөздерден кейін "Сарыкөл көшесі жағынан Р. Қошқарбаев даңғылына дейін, Р. Қошқарбаев даңғылының жұп сандар жағынан М. Жұмабаев даңғылына дейін." деген сөздермен толықтырылсын;
№ 60 сайлау учаскесінде:
шекараның сипаттамасы "Ш. Қалдаяқов көшесінің жұп сандар жағынан" деген сөздерден кейін "№ 2, 2/1, 2/2 үйлерді қоспағанда" деген сөздермен және сандармен толықтырылсын;
жоғарыда көрсетілген шешімге 2-қосымшада:
атауындағы "Астана" деген сөз "Нұр-Сұлтан" деген сөзбен ауыстырылсын;
№ 76 сайлау учаскесінде:
атауындағы "(орталығы – "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Табиғи монополияларды реттеу, бәсекелестікті және тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Астана қаласы бойынша департаменті" РМК, Ж. Тәшенов көшесі, № 25)" деген сөздер мен сандар "(орталығы – "Астананың шаруашылық басқармасы" ЖШС, Ж. Тәшенов көшесі, № 25)" деген сөздермен және сандармен ауыстырылсын;
№ 81 сайлау учаскесінде:
атауындағы "(орталығы – № 8 орта мектеп, Асан қайғы көшесі, № 56)" деген сөздер мен сандар "(орталығы – Астана қаласы әкімдігінің ШЖҚ "№ 8 қалалық емхана" МКК, Ә. Сембинов көшесі, № 4)" деген сөздермен және сандармен ауыстырылсын;
№ 82 сайлау учаскесінде:
атауындағы "(орталығы – № 8 орта мектеп, Асан қайғы көшесі, № 56)" деген сөздер мен сандар "(орталығы – Астана қаласы әкімдігінің ШЖҚ "№ 8 қалалық емхана" МКК, Ә. Сембинов көшесі, № 4/1)" деген сөздермен және сандармен ауыстырылсын;
№ 87 сайлау учаскесінде:
шекараның сипаттамасындағы "Ш. Уәлиханов көшесі, № 4 үй." деген сөздер мен сан алынып тасталсын;
№ 92 сайлау учаскесінде:
атауындағы "(Орталығы – Астана қаласы әкімдігінің ШЖҚ "Астана су арнасы" МКК, Абай даңғылы, № 103)" деген сөздер мен сандар (орталығы – "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Нұр-Сұлтан қаласы бойынша филиалы – Байқоңыр ауданының № 5 бөлімі, Абай даңғылы, № 80) деген сөздермен және сандармен ауыстырылсын;
жоғарыда көрсетілген шешімге 3-қосымшада:
атауындағы "Астана" деген сөз "Нұр-Сұлтан" деген сөзбен ауыстырылсын;
№ 105 сайлау учаскесінде:

в наименовании слова и цифру "(центр – Столичный цирк, проспект Қабанбай батыра, № 5)" заменить словами и цифрой "(центр – Международный университет Астана, проспект Қабанбай батыра, № 8)";
в Избирательном участке № 108:
в наименовании слова "(центр – выставочный центр "Абу Даби Плаза)" заменить словами и цифрами "(центр – Экономический лицей, улица Түркістан, № 8/3)";
в Избирательном участке № 110:
в описании границ слова "до улицы Д. Қонаева, по нечетной стороне улицы Д. Қонаева до улицы Нұрлыжол, по четной стороне улицы Нұрлыжол" исключить;
в Избирательном участке № 111:
в описании границ слова "до улицы Нұрлыжол, по четной стороне улицы Нұрлыжол до улицы Достық, по четной стороне улицы Достық" исключить;
в Избирательном участке № 112:
в описании границ слова "до улицы Достық, по нечетной стороне улицы Достық до улицы Нұрлыжол, по нечетной стороне улицы Нұрлыжол" исключить;
в Избирательном участке № 114:
описание границ изложить в следующей редакции:
"От улицы Е312 (проектное наименование) по нечетной стороне улицы І. Омарова до улицы Е10 (проектное наименование), по нечетной стороне улицы Е10 (проектное наименование) до улицы Е25 (проектное наименование), по улице Е25 (проектное наименование) до улицы Е312 (проектное наименование), по четной стороне улицы Е312 (проектное наименование) до улицы І. Омарова.";
в Избирательном участке № 115:
в описании границ слово "Сығанақ" заменить словами и цифрами "Е10 (проектное наименование)";
в Избирательном участке № 123:
в наименовании слова и цифры "(центр – АО "Казахский университет технологии и бизнеса", улица Қ. Мухамедханова, № 37А)" заменить словами и цифрами "(центр – Специализированный лицей № 82 "Дарын", проспект Ұлы Дала, № 27/2)";
в Избирательном участке № 124:
описание границ изложить в следующей редакции:
"По руслу реки Есіл до улицы Домалақ ана, по нечетной стороне улицы Домалақ ана до шоссе Қорғалжын, по четной стороне шоссе Қорғалжын до улицы Ч. Айтматова, по нечетной стороне улицы Ч. Айтматова до улицы Қ. Мұхамедханова, по нечетной стороне улицы Қ. Мұхамедханова до улицы Е182 (проектное наименование), от улицы Е182 (проектное наименование) до русла реки Есіл.";
в Избирательном участке № 125:
в наименовании слова и цифры "(центр – ТОО "Данияр АСТ", баня "Керемет", проспект Тұран, № 19)" заменить словами и цифрой "(центр – Бизнес-центр "SMART", шоссе Қорғалжын, № 3б)";
в Избирательном участке № 129:
описание границ изложить в следующей редакции:

атауындағы "(орталығы – Астаналық цирк, Қабанбай батыр даңғылы, № 5)" деген сөздер мен сандар "(орталығы – Астана халықаралық университеті, Қабанбай батыр даңғылы, № 8)" деген сөздермен және санмен ауыстырылсын;
№ 108 сайлау учаскесінде:
атауындағы "(орталығы – "Абу Даби Плаза" көрме орталығы)" деген сөздер (орталығы – Экономикалық лицей, Түркістан көшесі, № 8/3)" деген сөздермен және сандармен ауыстырылсын;
№ 110 сайлау учаскесінде:
шекараның сипаттамасындағы "Д. Қонаев көшесіне дейін, Д. Қонаев көшесінің тақ сандар жағынан Нұрлыжол көшесіне дейін, Нұрлыжол көшесінің жұп сандар жағынан" деген сөздер алынып тасталсын;
№ 111 сайлау учаскесінде:
шекараның сипаттамасындағы "Нұрлыжол көшесіне дейін, Нұржол көшесінің жұп сандар жағынан Достық көшесіне дейін, Достық көшесінің жұп сандар жағынан" деген сөздер алынып тасталсын;
№ 112 сайлау учаскесінде:
шекараның сипаттамасындағы "Достық көшесіне дейін, Достық көшесінің тақ сандар жағынан Нұрлыжол көшесіне дейін, Нұрлыжол көшесінің тақ сандар жағынан" деген сөздер алынып тасталсын;
№ 114 сайлау учаскесінде:
шекараның сипаттамасы мынадай редакцияда жазылсын:
"Е312 көшесінен (жобалық атауы) І. Омаров көшесінің тақ сандар жағынан Е10 көшесіне (жобалық атауы) дейін, Е10 көшесінің (жобалық атауы) тақ сандар жағынан Е25 көшесіне (жобалық атауы) дейін, Е25 көшесінен (жобалық атауы) Е312 көшесіне (жобалық атауы) дейін, Е312 көшесінің (жобалық атауы) жұп сандар жағынан І. Омаров көшесіне дейін.";
№ 115 сайлау учаскесінде:
шекараның сипаттамасындағы "Сығанақ" деген сөз "Е10 көшесінің (жобалық атауы)" деген сөздермен және сандармен ауыстырылсын;
№ 123 сайлау учаскесінде:
атауындағы "(орталығы – "Қазақ технология және бизнес университеті" АҚ, Қ. Мұхамедханов көшесі, № 37А)" деген сөздер мен сандар (орталығы – № 82 "Дарын" мамандандырылған лицейі, Ұлы дала даңғылы, № 27/2)" деген сөздермен және сандармен ауыстырылсын;
№ 124 сайлау учаскесінде:
шекараның сипаттамасы мынадай редакцияда жазылсын:
"Есіл өзенінің арнасынан Домалақ ана көшесіне дейін, Домалақ ана көшесінің тақ сандар жағынан Қорғалжын тасжолына дейін, Қорғалжын тасжолының жұп сандар жағынан Ш. Айтматов көшесіне дейін, Ш. Айтматов көшесінің тақ сандар жағынан Қ. Мұхамеджанов көшесіне дейін, Қ. Мұхамеджанов көшесінің тақ сандар жағынан Е182 көшесіне (жобалық атауы) дейін, Е182 көшесінен (жобалық атауы) Есіл өзенінің арнасына дейін.";
№ 125 сайлау учаскесінде:
атауындағы "(орталығы – "Данияр АСТ" ЖШС, "Керемет" моншасы, Тұран даңғылы, № 19)" деген сөздер мен сандар (орталығы – "SMART" бизнес орталығы, Қорғалжын тасжолы, № 3б) деген сөздермен және санмен ауыстырылсын;
№ 129 сайлау учаскесінде:
шекараның сипаттамасы мынадай редакцияда жазылсын:

"От улицы Е30 (проектное наименование) по четной стороне улицы Е10 (проектное наименование) до улицы Е25 (проектное наименование), по улице Е25 (проектное наименование) до улицы Ч. Айтматова, по четной стороне улицы Ч. Айтматова до проспекта Ұлы Дала, по нечетной стороне проспекта Ұлы Дала до улицы Е30 (проектное наименование), по четной стороне улицы Е30 (проектное наименование) до улицы Е10 (проектное наименование).";
в Избирательном участке № 136:
в наименовании слова и цифры "(центр – детский сад "Baby Village", улица Шабдалы, № 234)" заменить словами и цифрами "(центр – Специализированный лицей № 82 "Дарын", проспект Ұлы Дала, № 27/2)";
в приложении 4 к вышеуказанному решению:
в наименовании слово "Астаны" заменить словом "Нур-Султан";
в Избирательном участке № 138:
в наименовании слова и цифры "(центр – Государственный академический русский театр драмы имени М. Горького, улица Желтоқсан, № 13)" заменить словами и цифрами "(Концертный зал "Астана", улица Кенесары, № 32)";
в Избирательном участке № 164:
в описании границ слова "От проспекта Сарыарқа" заменить словами "От проспекта Бөгенбай батыра";
в Избирательном участке № 177:
в наименовании слова и цифры "(центр – Колледж менеджмента и бизнеса, проспект Жеңіс, № 68а)" заменить словами и цифрами "(центр – Казахский агротехнический университет имени С. Сейфуллина, проспект Жеңіс, № 62)";
в Избирательном участке № 180:
в наименовании слова и цифры "(центр – РГУ "Департамент по делам обороны города Астана" Министерства обороны Республики Казахстан (городской сборный пункт), улица А. Затаевича, № 13)" заменить словами и цифрами "(центр – Городской сборный пункт, улица А. Затаевича, № 13)";
в описании границ слова "М. Тынышбаева" заменить словами "И. Кұтпанова";
Избирательный участок № 236 исключить.
2. Руководителю Государственного учреждения "Аппарат акима города Нур-Султан" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) направление копии настоящего решения в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

"Е30 көшесінен (жобалық атауы) Е10 көшесінің (жобалық атауы) жұп сандар жағынан Е25 көшесіне (жобалық атауы) дейін, Е25 көшесінен (жобалық атауы) Ш. Айтматов көшесіне дейін, Ш. Айтматов көшесінің жұп сандар жағынан Ұлы Дала даңғылына дейін, Ұлы Дала даңғылының тақ сандар жағынан Е30 көшесіне (жобалық атауы) дейін, Е30 көшесінің (жобалық атауы) жұп сандар жағынан Е10 көшесіне дейін.";
№ 136 сайлау учаскесінде:
атауындағы "(орталығы – "Baby Village" балабақшасы, Шабдалы көшесі, № 234)" деген сөздер мен сандар "(орталығы – № 82 "Дарын" мамандандырылған лицейі, Ұлы дала даңғылы, № 27/2)" деген сөздермен және сандармен ауыстырылсын;
жоғарыда көрсетілген шешімге 4-қосымшада:
атауындағы "Астана" деген сөз "Нұр-Сұлтан" деген сөзбен ауыстырылсын;
№ 138 сайлау учаскесінде:
атауындағы "(орталығы – М. Горький атындағы Мемлекеттік академиялық орыс драма театры, Желтоқсан көшесі, № 13)" деген сөздер мен сандар "(орталығы – "Астана" концерт залы, Кенеcары көшесі, № 32)" деген сандармен және сөздермен ауыстырылсын;
№ 164 сайлау учаскесінде:
шекараның сипаттамасындағы "Сарыарқа даңғылынан" деген сөздер "Бөгенбай батыр даңғылынан" деген сөздермен ауыстырылсын;
№ 177 сайлау учаскесінде:
атауындағы "(орталығы – Менеджмент және бизнес колледжі, Жеңіс даңғылы, № 68а)" деген сөздер мен сандар "(орталығы – С. Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық университеті, Жеңіс даңғылы, № 62)" деген сөздермен және сандармен ауыстырылсын;
№ 180 сайлау учаскесінде:
атауындағы (орталығы – Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі "Астана қаласының Қорғаныс істері жөніндегі департаменті" РММ (қалалық жиналу пункті), А. Затаевич көшесі, № 13)" деген сөздер мен сандар "орталығы – Қалалық жиналу пункті, А. Затаевич көшесі, № 13)" деген сөздермен және сандармен ауыстырылсын;
шекараның сипаттамасындағы "М. Тынышбаев" деген сөз "И. Құтпанов" деген сөзбен ауыстырылсын;
№ 236 сайлау учаскесі алынып тасталсын.
2. "Нұр-Сұлтан қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімнің көшірмесін мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде баспа және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;

3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии для официального опубликования в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории города Нур-Султан;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата города Нур-Султан после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Нур-Султан Каналимова Е.Е.
4. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города
Нур-Султан
Б. Султанов
СОГЛАСОВАНО
Председатель городской
избирательной комиссии
города Нур-Султан
____________ В. Редкокашин
"___" ___________ 2019 года

3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Нұр-Сұлтан қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялау үшін жіберуді;
4) осы шешім ресми жарияланғаннан кейін Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Нұр-Сұлтан қаласы әкімінің орынбасары Е.Е. Каналимовке жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгiзiледi.
Нұр-Сұлтан қаласының әкімі Б. Сұлтанов
КЕЛІСІЛДІ
Нұр-Сұлтан қаласы қалалық
сайлау комиссиясының төрағасы
__________________В. Редкокашин
2019 жылғы "__"______________