О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 12 декабря 2018 года № 333/42-VI "О бюджете города Астаны на 2019-2021 годы"
Решение маслихата города Нур-Султана от 30 мая 2019 года № 384/50-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Нур-Султана 6 июня 2019 года № 1229
Примечание РЦПИ!
Вводится в действие с 01.01.2019.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Нур-Султан РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 12 декабря 2018 года № 333/42-VI "О бюджете города Астаны на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1198, опубликовано 5 января 2019 года в газетах "Astana aqshamy", "Вечерняя Астана") следующие изменения:
в наименовании решения и по всему тексту слово "Астаны", заменить словом "Нур-Султан";
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "406 300 487" заменить цифрами "436 955 608";
цифры "1 720 438" заменить цифрами "3 353 688";
цифры "7 317 848" заменить цифрами "7 809 848";
цифры "133 115 524" заменить цифрами "161 645 395";
в подпункте 2) цифры "379 841 918,9" заменить цифрами "408 393 473,9";
в подпункте 4) цифры "20 405 832" заменить цифрами "22 509 398", в том числе:
приобретение финансовых активов цифры "20 405 832" заменить цифрами "22 509 398";
в пункте 4 цифры "4 871 281" заменить цифрами "546 628".
Приложения 1, 4, 6, 9, 12, 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии маслихата
города Нур-Султан
А. Куришбаев
Секретарь маслихата
города Нур-Султан
Ж. Нурпиисов
"СОГЛАСОВАНО"
И.о. руководителя государственного учреждения
"Управление стратегического и бюджетного
планирования города Нур-Султан"
(УСиБП) К. Тумабаев
Приложение 1
к решению маслихата
города Нур-Султан

"Астана қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" Астана қаласы мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 333/42-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 2019 жылғы 30 мамырдағы № 384/50-VI шешімі. Нұр-Сұлтан қаласының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 маусымда № 1229 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ескерту. 01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 2-тармағымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Нұр-Сұлтан қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Астана қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" Астана қаласы мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 333/42-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1198 тіркелген, 2019 жылдың 5 қаңтарында "Astana aqshamy", "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
шешiмнiң атауында және барлық мәтін бойынша "Астана" сөзiн "Нұр-Сұлтан" сөзіне ауыстыру;
1-тармақта:
1) тармақшадағы "406 300 487" деген сандар "436 955 608" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 720 438" деген сандар "3 353 688" деген сандармен ауыстырылсын;
"7 317 848" деген сандар "7 809 848" деген сандармен ауыстырылсын;
"133 115 524" деген сандар "161 645 395" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "379 841 918,9" деген сандар "408 393 473,9" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы "20 405 832" деген сандар "22 509 398" деген сандармен ауыстырылсын, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу "20 405 832" деген сандар "22 509 398" деген сандармен ауыстырылсын;
4-тармақта "4 871 281" деген сандар "546 628" деген сандармен ауыстырылсын.
Аталған шешімге 1, 4, 6, 9, 12, 15-қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Нұр-Сұлтан қаласы
мәслихаты сессиясының төрағасы А. Күрішбаев
Нұр-Сұлтан қаласы
мәслихатының хатшысы Ж. Нұрпейісов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Нұр-Сұлтан қаласының
Стратегиялық және бюджеттік жоспарлау
басқармасы" (СжБЖБ) мемлекеттік
мекемесі басшысының м.а.                                          Қ. Тұмабаев
Нұр-Сұлтан қаласы
мәслихатының

408 393 473,9
01
Государственные услуги общего характера
13 678 535,0
111
Аппарат маслихата города республиканского значения, столицы
147 930,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата города республиканского значения, столицы
147 318,0
003
Капитальные расходы государственного органа
612,0
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
1 855 474,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима города республиканского значения, столицы
1 505 384,0
003
Капитальные расходы государственного органа
115 677,0
013
Обеспечение деятельности Ассамблеи народа Казахстана города республиканского значения, столицы
234 413,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 435 424,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 428 052,0
022
Капитальные расходы государственного органа
7 372,0
332
Управление активов и государственных закупок города республиканского значения, столицы
2 331 443,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области коммунального имущества и государственных закупок на местном уровне
347 174,0
003
Капитальные расходы государственного органа
9 875,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1 968 669,0
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
5 725,0
337
Управление контроля и качества городской среды города республиканского значения, столицы
831 423,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере сельского хозяйства, труда, жилищного фонда, государственного архитектурно-строительного контроля, контроля за использованием и охраной земель на местном уровне
817 023,0
003
Капитальные расходы государственного органа
3 000,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
11 400,0
338
Управление по делам общественного развития города республиканского значения, столицы
1 068 799,0
001
Услуги по реализации государственной политики по вопросам религиозной деятельности, молодежной и внутренней политики на местном уровне
814 671,0
003
Капитальные расходы государственного органа
2 550,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
53 572,0
078
Изучение и анализ религиозной ситуации в регионе
198 006,0
340
Управление регенерации городской среды города республиканского значения, столицы
1 247 747,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере строительства коммунальной собственности на местном уровне

408 393 473,9
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
13 678 535,0
111
Республикалық маңызы бар қала, астана мәслихатының аппараты
147 930,0
001
Республикалық маңызы бар қала, астана мәслихатының қызметін қамтамасыз ету
147 318,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
612,0
121
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
1 855 474,0
001
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің қызметін қамтамасыз ету
1 505 384,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
115 677,0
013
Республикалық маңызы бар қала, астана Қазақстан халқы Ассамблеясының қызметін қамтамасыз ету
234 413,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 435 424,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
1 428 052,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 372,0
332
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың активтер және мемлекеттік сатып алу басқармасы
2 331 443,0
001
Жергілікті деңгейде коммуналдық мүлікті және мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
347 174,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9 875,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1 968 669,0
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
5 725,0
337
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық орта сапасы және бақылау басқармасы
831 423,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы, еңбек, тұрғын үй қоры, мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау, жерлердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
817 023,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 000,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
11 400,0
338
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық даму істері басқармасы
1 068 799,0
001
Жергілікті деңгейде дін қызметі, жастар және ішкі саясат мәселелері жөніндегі мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
814 671,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 550,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
53 572,0
078
Өңірде діни ахуалды зерделеу және талдау
198 006,0
340
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық ортаны регенерациялау басқармасы
1 247 747,0
001
Жергілікті деңгейде коммуналдық меншік салу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

205 036,0
002
Капитальные расходы государственного органа
1 700,0
005
Услуги по организации взаимодействия населения с государственными органами, коммунальными предприятиями и организациями по вопросам обеспечения жизнедеятельности и безопасности населения
1 041 011,0
341
Управление строительства и жилищной политики города республиканского значения, столицы
3 041 613,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства и жилищной политики на местном уровне
360 338,0
003
Капитальные расходы государственного органа
1 400,0
061
Развитие объектов государственных органов
2 679 875,0
343
Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
314 167,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
312 767,0
003
Капитальные расходы государственного органа
1 400,0
344
Управление архитектуры, градостроительства и земельных отношений города республиканского значения, столицы
432 953,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере архитектуры, градостроительства в области регулирования земельных отношений на местном уровне
420 608,0
005
Капитальные расходы государственного органа
12 345,0
345
Управление стратегического и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы
468 911,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования на местном уровне
462 911,0
004
Капитальные расходы государственного органа
6 000,0
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
211 625,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения местного бюджета и управления коммунальной собственностью
210 625,0
014
Капитальные расходы государственного органа
1 000,0
379
Ревизионная комиссия города республиканского значения, столицы
291 026,0
001
Услуги по обеспечению деятельности ревизионной комиссии города республиканского значения, столицы
285 168,0
003
Капитальные расходы государственного органа
5 858,0
02
Оборона
1 352 809,0
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
816 842,0
010
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
160 951,0
011
Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона города республиканского значения, столицы
43 279,0
012
Мобилизационная подготовка и мобилизация города республиканского значения, столицы
393 732,0
014
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций маштаба города республиканского значения, столицы

205 036,0
002
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 700,0
005
Халықтың тыныс-тіршілігін қамтамасыз ету және қауіпсіздік мәселелері жөнінде халықтың мемлекеттік органдармен, коммуналдық кәсіпорындармен және ұйымдармен өзара іс-қимыл жасауын ұйымдастыру жөніндегі қызметтер
1 041 011,0
341
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс және тұрғын үй саясаты басқармасы
3 041 613,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс және тұрғын үй саясаты салаларындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
360 338,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 400,0
061
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
2 679 875,0
343
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы
314 167,0
001
Жергiлiктi деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық салаларындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
312 767,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 400,0
344
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың сәулет, қала құрылысы және жер қатынастары басқармасы
432 953,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет, қала құрылысы, жер қатынастарын реттеу салаларындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
420 608,0
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12 345,0
345
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың стратегиялық және бюджеттік жоспарлау басқармасы
468 911,0
001
Жергілікті деңгейде экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
462 911,0
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 000,0
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
211 625,0
001
Жергілікті бюджетті атқару және коммуналдық меншікті басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
210 625,0
014
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 000,0
379
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың тексеру комиссиясы
291 026,0
001
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың тексеру комиссиясының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
285 168,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 858,0
02
Қорғаныс
1 352 809,0
121
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
816 842,0
010
Жалпыға бiрдей әскери мiндеттi атқару шеңберiндегi iс-шаралар
160 951,0
011
Аумақтық қорғанысты даярлау және республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумақтық қорғаныс
43 279,0
012
Жұмылдыру дайындығы және республикалық маңызы бар қаланы, астананы жұмылдыру
393 732,0
014
Республикалық маңызы бар қалалар, астана ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын-алу және оларды жою

218 880,0
340
Управление регенерации городской среды города республиканского значения, столицы
89 000,0
030
Развитие объектов мобилизационной подготовки и чрезвычайных ситуаций
89 000,0
387
Территориальный орган, уполномоченных органов в области чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, Гражданской обороны, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
446 967,0
005
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций маcштаба города республиканского значения, столицы
446 967,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
12 518 457,0
335
Управление транспорта и развития дорожно-транспортной инфраструктуры города республиканского значения, столицы
760 534,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
760 534,0
341
Управление строительства и жилищной политики города республиканского значения, столицы
1 057 653,0
004
Развитие объектов органов внутренних дел
1 057 653,0
352
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
10 700 270,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории города республиканского значения, столицы
9 207 251,0
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
10 302,0
004
Услуги по профилактике наркомании и наркобизнеса в городе Нур-Султане
16 050,0
007
Капитальные расходы государственного органа
1 466 667,0
04
Образование
106 685 528,0
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
1 072,0
019
Обучение участников избирательного процесса
1 072,0
339
Управление общественного здравоохранения города республиканского значения, столицы
615 369,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
250 565,0
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
303 170,0
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
61 634,0
340
Управление регенерации городской среды города республиканского значения, столицы
16 254 387,0
028
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
16 054 387,0
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
200 000,0
341
Управление строительства и жилищной политики города республиканского значения, столицы
6 150 753,0
028
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
6 107 558,0

218 880,0
340
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық ортаны регенерациялау басқармасы
89 000,0
030
Жұмылдыру дайындығы және төтенше жағдайлар объектілерін дамыту
89 000,0
387
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар, азаматтық қорғаныс саласындағы органдардың аумақтық органы
446 967,0
005
Республикалық маңызы бар қала, астана ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын-алу және жою
446 967,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
12 518 457,0
335
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың көлік және жол-көлік инфрақұрылымын дамыту басқармасы
760 534,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
760 534,0
341
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс және тұрғын үй саясаты басқармасы
1 057 653,0
004
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
1 057 653,0
352
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
10 700 270,0
001
Республикалық маңызы бар қала, астана аумағында қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздікті сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер қамтамасыз ету
9 207 251,0
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
10 302,0
004
Нұр-Сұлтан қаласында нашақорлықтың және есірткі бизнесінің алдын алу жөніндегі қызметтер
16 050,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 466 667,0
04
Бiлiм беру
106 685 528,0
121
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
1 072,0
019
Сайлау процесіне қатысушыларды оқыту
1 072,0
339
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы
615 369,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
250 565,0
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
303 170,0
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
61 634,0
340
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық ортаны регенерациялау басқармасы
16 254 387,0
028
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
16 054 387,0
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
200 000,0
341
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс және тұрғын үй саясаты басқармасы
6 150 753,0
028
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
6 107 558,0

037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
43 195,0
342
Управление культуры и спорта города республиканского значения, столицы
2 343 540,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
2 343 540,0
352
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
12 077,0
006
Повышение квалификации и переподготовка кадров
12 077,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
81 308 330,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
451 483,0
003
Общеобразовательное обучение
42 679 130,0
004
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
1 379 810,0
005
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
1 436 193,0
007
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования города республиканского значения, столицы
2 390 724,0
008
Дополнительное образование для детей
2 592 883,0
009
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов масштаба города республиканского значения, столицы
137 241,0
011
Капитальные расходы государственного органа
1 800,0
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
109 527,0
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
559 489,0
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования города республиканского значения, столицы за высокие показатели работы
27 336,0
021
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
174 699,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
6 872 720,0
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11 470,0
029
Методическая работа
413 196,0
034
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
528 872,0
036
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
15 603 191,0
038
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
1 522 500,0
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся

037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
43 195,0
342
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мәдениет және спорт басқармасы
2 343 540,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
2 343 540,0
352
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
12 077,0
006
Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау
12 077,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
81 308 330,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
451 483,0
003
Жалпы білім беру
42 679 130,0
004
Арнаулы бiлiм беру бағдарламалары бойынша жалпы бiлiм беру
1 379 810,0
005
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
1 436 193,0
007
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
2 390 724,0
008
Балаларға қосымша білім беру
2 592 883,0
009
Республикалық маңызы бар қала, астана ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
137 241,0
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 800,0
013
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
109 527,0
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
559 489,0
019
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттар беру
27 336,0
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
174 699,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
6 872 720,0
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
11 470,0
029
Әдістемелік жұмыс
413 196,0
034
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
528 872,0
036
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
15 603 191,0
038
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
1 522 500,0
057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету

586 073,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3 829 993,0
05
Здравоохранение
11 896 787,0
339
Управление общественного здравоохранения города республиканского значения, столицы
11 892 787,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
258 898,0
006
Услуги по охране материнства и детства
455 178,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
186 261,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
136 092,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
2 000,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
70 935,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 740 656,0
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
555 819,0
029
Базы специального медицинского снабжения города республиканского значения, столицы
116 810,0
030
Капитальные расходы государственного органа
1 700,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
5 839 080,0
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
198 398,0
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов города республиканского значения, столицы
2 330 960,0
340
Управление регенерации городской среды города республиканского значения, столицы
4 000,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
4 000,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
14 969 214,0
333
Управление занятости и социальной защиты города республиканского значения, столицы
13 978 304,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения на местном уровне
525 475,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
779 849,0
003
Программа занятости
1 615 854,0
004
Государственная адресная социальная помощь
1 055 450,0
007
Оказание жилищной помощи
62 784,0
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов

586 073,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
3 829 993,0
05
Денсаулық сақтау
11 896 787,0
339
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы
11 892 787,0
001
Жергілікті денгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
258 898,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
455 178,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
186 261,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
136 092,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
2 000,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
70 935,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 740 656,0
028
Жаңадан iске қосылатын денсаулық сақтау объектiлерiн күтіп-ұстау
555 819,0
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары
116 810,0
030
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 700,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
5 839 080,0
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және
Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
198 398,0
041
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
2 330 960,0
340
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық ортаны регенерациялау басқармасы
4 000,0
038
Денсаулық сақтау объектiлерiн салу және реконструкциялау
4 000,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
14 969 214,0
333
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы
13 978 304,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
525 475,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
779 849,0
003
Жұмыспен қамту бағдарламасы
1 615 854,0
004
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 055 450,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
62 784,0
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек

4 600 686,0
009
Социальная поддержка инвалидов
741 235,0
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4 700,0
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соотвествии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
877 313,0
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
162 878,0
018
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
463 463,0
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
214 554,0
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 091 824,0
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
784 333,0
026
Капитальные расходы государственного органа
3 481,0
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
95 904,0
030
Обеспечение деятельности центров занятости
304 848,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
10 500,0
045
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
515 598,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
64 575,0
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
3 000,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
990 910,0
016
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
596 973,0
017
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения
369 632,0
037
Социальная реабилитация
24 305,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
99 704 907,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
31 023 273,0
008
Освещение улиц населенных пунктов
2 237 578,0
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
17 573 266,0
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных

4 600 686,0
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
741 235,0
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4 700,0
015
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
877 313,0
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
162 878,0
018
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
463 463,0
019
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
214 554,0
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 091 824,0
022
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
784 333,0
026
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 481,0
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
95 904,0
030
Жұмыспен қамту орталықтарын қамтамасыз ету
304 848,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
10 500,0
045
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
515 598,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
64 575,0
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
3 000,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
990 910,0
016
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
596 973,0
017
Білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанының оқушылары мен тәрбиеленушілерін әлеуметтік қолдау
369 632,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
24 305,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
99 704 907,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
31 023 273,0
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
2 237 578,0
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
17 573 266,0
010
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу

136 652,0
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
11 075 777,0
333
Управление занятости и социальной защиты города республиканского значения, столицы
323 524,0
005
Организация сохранения государственного жилищного фонда
272 177,0
047
Ремонт объектов городов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
51 347,0
336
Управление охраны окружающей среды и природопользования города республиканского значения, столицы
1 400 242,0
017
Развитие благоустройства города
1 400 242,0
337
Управление контроля и качества городской среды города республиканского значения, столицы
26 950,0
006
Техническое обследование общего имущества и изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
23 473,0
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
3 477,0
339
Управление общественного здравоохранения города республиканского значения, столицы
383 281,0
047
Ремонт объектов городов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
383 281,0
340
Управление регенерации городской среды города республиканского значения, столицы
6 501 495,0
006
Благоустройство, озеленение многолетних насаждений
495 900,0
012
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
50 000,0
013
Развитие благоустройства города
5 428 411,0
024
Развитие коммунального хозяйства
527 184,0
341
Управление строительства и жилищной политики города республиканского значения, столицы
33 763 486,0
005
Организация сохранения государственного жилищного фонда
140 452,0
013
Развитие благоустройства города
134 667,0
017
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 417 226,0
019
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
14 087 668,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
200 000,0
046
Снос аварийного и ветхого жилья
20 000,0
047
Изъятие, в том числе путем выкупа, земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
10 663 473,0
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
5 100 000,0
342
Управление культуры и спорта города республиканского значения, столицы
24 128,0
047
Ремонт объектов городов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
24 128,0
343
Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы

136 652,0
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
11 075 777,0
333
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы
323 524,0
005
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
272 177,0
047
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың объектілерін жөндеу
51 347,0
336
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоршаған ортаны қорғау және табиғатты пайдалану басқармасы
1 400 242,0
017
Қаланы абаттандыруды дамыту
1 400 242,0
337
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық орта сапасы және бақылау басқармасы
26 950,0
006
Ортақ мүлікті техникалық тексеру және кондоминиумдар объектілеріне техникалық паспорттарды әзірлеу
23 473,0
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
3 477,0
339
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы
383 281,0
047
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың объектілерін жөндеу
383 281,0
340
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық ортаны регенерациялау басқармасы
6 501 495,0
006
Абаттандыру, көп жылдық екпелермен көгалдандыру
495 900,0
012
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
50 000,0
013
Қаланы абаттандыруды дамыту
5 428 411,0
024
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
527 184,0
341
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс және тұрғын үй саясаты басқармасы
33 763 486,0
005
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
140 452,0
013
Қаланы абаттандыруды дамыту
134 667,0
017
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
3 417 226,0
019
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
14 087 668,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
200 000,0
046
Авариялық және ескiрген тұрғын үйлердi бұзу
20 000,0
047
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
10 663 473,0
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
5 100 000,0
342
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мәдениет және спорт басқармасы
24 128,0
047
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың объектілерін жөндеу
24 128,0
343
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы

438 528,0
336
Управление охраны окружающей среды и природопользования города республиканского значения, столицы
154 690,0
020
Обеспечение проведения путевых работ на судоходном участке реки Есиль в пределах административно-территориальной границы города Нур-Султана
154 690,0
13
Прочие
11 694 642,0
334
Управление по инвестициям и развитию предпринимательства города республиканского значения, столицы
9 040 157,0
001
Услуги по реализации государственной политики по обеспечению устойчивого роста конкурентоспособности и повышению имиджа города республиканского значения, столицы и в области развития предпринимательства и промышленности
354 605,0
003
Поддержка предпринимательской деятельности
100 000,0
004
Капитальные расходы государственного органа
1 500,0
005
Услуги по обеспечению развития инновационной и инвестиционной деятельности города республиканского значения, столицы
1 275 380,0
015
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
128 000,0
017
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
3 612 868,0
018
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса – 2020"
258 000,0
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
40 000,0
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
75 000,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
3 194 804,0
340
Управление регенерации городской среды города республиканского значения, столицы
647 707,0
071
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов
4 000,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
643 707,0
343
Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
537 818,0
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
537 818,0
345
Управление стратегического и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы
383 974,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов

438 528,0
336
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоршаған ортаны қорғау және табиғатты пайдалану басқармасы
154 690,0
020
Нұр-Сұлтан қаласының әкімшілік-аумақтық шекарасы шегінде Есіл өзенінің кеме қатынасы учаскесінде су жолы жұмыстарын жүргізуді қамтамасыз ету
154 690,0
13
Басқалар
11 694 642,0
334
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың инвестициялар және кәсіпкерлікті дамыту басқармасы
9 040 157,0
001
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бәсекеге қабілеттілігінің тұрақты өсуін қамтамасыз ету және имиджін арттыру бойынша және кәсіпкерлік және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
354 605,0
003
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
100 000,0
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 500,0
005
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың инновациялық және инвестициялық қызметтерін дамытуды камтамасыз ету жөніндегі қызметтер
1 275 380,0
015
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
128 000,0
017
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
3 612 868,0
018
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
258 000,0
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
40 000,0
082
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
75 000,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
3 194 804,0
340
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық ортаны регенерациялау басқармасы
647 707,0
071
Қалалардың шетіндегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамыту
4 000,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
643 707,0
343
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы
537 818,0
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
537 818,0
345
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың стратегиялық және бюджеттік жоспарлау басқармасы
383 974,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу

012
Развитие теплоэнергетической системы
029
Развитие газотранспортной системы
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
336
Управление охраны окружающей среды и природопользования города республиканского значения, столицы
005
Развитие объектов охраны окружающей среды
12
Транспорт и коммуникации
335
Управление транспорта и развития дорожно-транспортной инфраструктуры города республиканского значения, столицы
003
Развитие транспортной инфраструктуры
011
Строительство и реконструкция технических средств регулирования дорожного движения
015
Увеличение уставного капитала юридических лиц для реализации проекта "Новая транспортная система"
13
Прочие

012
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
029
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
336
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоршаған ортаны қорғау және табиғатты пайдалану басқармасы
005
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
12
Көлік және коммуникация
335
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың көлік және жол-көлік инфрақұрылымын дамыту басқармасы
003
Көлік инфрақұрылымын дамыту
011
Жол жүрiсiн реттеудiң техникалық құралдарын салу және реконструкциялау
015
"Жаңа көлік жүйесі" жобасын іске асыру үшін заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайту
13
Басқалар

332
Управление активов и государственных закупок города республиканского значения, столицы
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
335
Управление транспорта и развития дорожно-транспортной инфраструктуры города республиканского значения, столицы
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
340
Управление регенерации городской среды города республиканского значения, столицы

332
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың активтер және мемлекеттік сатып алу басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
335
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың көлік және жол-көлік инфрақұрылымын дамыту басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
340
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық ортаны регенерациялау басқармасы