Об утверждении норм субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений
Постановление акимата Акмолинской области от 15 апреля 2019 года № А-4/170. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 19 апреля 2019 года № 7140. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 18 сентября 2019 года № А-9/450
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 18.09.2019 № А-9/450 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 апреля 2015 года № 4-4/305 "Об утверждении Правил субсидирования стоимости удобрений (за исключением органических)" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11223), акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить нормы субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу постановления акимата Акмолинской области согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Акмолинской области Нуркенова Ж. Ж.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области Е.Маржикпаев
Приложение 1
к постановлению акимата
Акмолинской области

Тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литріне) арналған субсидиялардың нормаларын бекіту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2019 жылғы 15 сәуірдегі № А-4/170 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 19 сәуірде № 7140 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2019 жылғы 18 қыркүйектегі № А-9/450 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 18.09.2019 № А-9/450 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Тыңайтқыштардың құнын (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 6 сәуірдегі № 4-4/305 бұйрығына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11223 болып тіркелген), Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литрiне) арналған субсидиялардың нормалары осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес Ақмола облысы әкімдігінің қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің орынбасары Ж. Ж. Нұркеновке жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Е.Маржықпаев
Ақмола облысы әкімдігінің

от 15 апреля 2019 года
№ А-4/170
Нормы субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений
№ п/п
Виды субсидируемых удобрений
Содержание действующих веществ в удобрении, %
Единица измерения
Нормы субсидий на одну единицу, тенге
1
2
3
4
5
Азотные удобрения
1
Аммиачная селитра
N 34,4
тонна
35 000
Селитра аммиачная
Селитра аммиачная марки Б
2
Сульфат аммония
N-21
тонна
22 768
Сульфат аммония
N-21, S-24
Сульфат аммония кристаллический
N-21, S-24
Сульфат аммония гранулированный
N-21, S-24
Минеральное удобрение сульфат аммония гранулированный марки В
N-21, S-24
Сульфат аммония, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-21, S-24
Сульфат аммония 21%N+24%S
N-21
3
Карбамид
N-46
тонна
48000
N-46,2
N-46,3
N-46,6
Карбамид, марки Б
N-46
N-46,2
Карбамид, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-46,2
4
Жидкое удобрение КАС+
N-28-34, K2O-0,052,
SO3-0,046, Fe-0,04
тонна
49 107
Удобрение жидкое азотное (КАС)
N-32
N-28
N-30
N-34
Удобрение жидкое азотное, марка КАС-32
N-32
Удобрение жидкое азотное (КАС)
N аммонийный - 6,8,
N нитратный - 6,8,

2019 жылғы 15 сәуірдегі
№ А-4/170 қаулысына
1-қосымша
Тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литріне) арналған субсидиялардың нормалары
№ р/б
Субсидияланатын тыңайтқыш түрлері
Тыңайтқыш құрамындағы әрекет етуші заттар, %
Өлшем бірлігі
Бір бірлікке берілетін субсидия нормалары, теңге
1
2
3
4
5
Азотты тыңайтқыштар
1
Аммиак селитрасы
N 34,4
тонна
35 000
Аммиакты селитра
Б маркалы аммиакты селитра
2
Аммоний сульфаты
N-21
тонна
22 768
Аммоний сульфаты
N-21, S-24
Аммоний сульфаты кристалды
N-21, S-24
Аммоний сульфатытүйіршіктелген
N-21, S-24
В маркалы түйіршіктелген аммоний сульфаты минералды тыңайтқышы
N-21, S-24
Аммоний сульфаты, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-21, S-24
Аммоний сульфаты 21%N+24%S
N-21
3
Карбамид
N-46
тонна
48000
N-46,2
N-46,3
N-46,6
Карбамид, Б маркалы
N-46
N-46,2
Карбамид, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-46,2
4
КАС+ сұйық тыңайтқышы
N-28-34, K2O-0,052,
SO3-0,046, Fe-0,04
тонна
49 107
Сұйық азотты тыңайтқыш (КАС)
N-32
N-28
N-30
N-34
Сұйық азотты тыңайтқыш, КАС-32 маркалы
N-32
Сұйық азотты тыңайтқыш (КАС)
N аммонийлі - 6,8,
N нитратты - 6,8,

N амидный - 13,5
Жидкое удобрение "КАС-PS"
N-31, Р-1, S-1
Фосфорные удобрения
5
Суперфосфат простой
P-15
тонна
23 750
Суперфосфат
P- 19
6
Концентрат и мука фосфоритные Чилисайского месторождения
P-17
тонна
11 058
7
Минеральное удобрение-супрефос
N-12, P2O5-24, Ca-14, Mg-0,5, SO3-25
тонна
65 000
8
Аммофос
N-10, P-46
тонна
62 500
N-12, P-52
Калийные удобрения
9
Калий хлористый электролитный
K20-48
тонна
52 500
Калий хлористый
K2O-60
K2O-48
Хлористый калий, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
K2O-43
Хлорид калия марки Solumop
K2O -42, KCl-65
10
Калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2O-53, SO3- 45
тонна
135 000
Агрохимикат Сульфат калия
K-53, S-18
Сульфат калия (калий сернокислый)
K2O-51, SO3- 46
Сульфат калия
K2O-51, SO3- 45
Сульфат калия (Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Сульфаткалия (Yara Tera Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Сернокислый калий, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
K2O-50
Минеральное удобрение калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2O-53, S-18
Минеральное удобрение сульфат калия
K2O-50,5
Сложные удобрения
11
Фосфорно-калийное удобрение
P-27, K-4
тонна
25 750
P-27, K-5
12
Нитроаммофоска марки
NPK 15:15:15
N-15, P-15, K-15
тонна
64 750
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска)
N-15, P-15, K-15
NPK-удобрение
N-15, P-15, K-15
Азотно-фосфорно-калийное комплексное минеральное удобрение (NPK-удобрение)
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска (азофоска) азотно-кислотного разложения марки 1:1:1 (16:16:16)
N-16, P-16, K-16
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска. Комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска марки NPK 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска 16:16:16, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-16, P-16, K-16
Комплексное азотно-фосфорно-калийное минеральное удобрение (тукосмеси NPK)
N-16, P-16, K-16
N-13, P-19, K-19
N-20, P-14, K-20
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10:20:20
N-10, P-20, K-20
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 13:19:19
N-13, P-19, K-19
Нитроаммофоска, марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23
Нитроаммофоска, марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки 10:26:26
N-10, P-26, K- 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное NPK-1 (диаммофоска)
N-10, P-26, K- 26
Нитроаммофоска марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 8:20:30
N-8, P-20, K-30
13
Нитроаммофоска марки 14:14:23

N амидті - 13,5
"КАС-PS" сұйық тыңайтқышы
N-31, Р-1, S-1
Фосфор тыңайтқыштары
5
Қарапайым суперфосфат
P-15
тонна
23 750
Суперфосфат
P- 19
6
Шілісай кен орнының фосфорит ұны және концентраты
P-17
тонна
11 058
7
Минералды
тыңайтқыш-супрефос
N-12, P2O5-24, Ca-14, Mg-0,5, SO3-25
тонна
65 000
8
Аммофос
N-10, P-46
тонна
62 500
N-12, P-52
Калий тыңайтқыштары
9
Хлорлы калий электролитті
K20-48
тонна
52 500
Хлорлы калий
K2O-60
K2O-48
Хлорлы калий, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
K2O-43
Solumop маркалы калий хлориді
K2O -42, KCl-65
10
Күкірт қышқылды калий (калий сульфаты) тазартылған
K2O-53, SO3- 45
тонна
135 000
Калий сульфаты агрохимикаты
K-53, S-18
Калий сульфаты (күкірт қышқылды калий)
K2O-51, SO3- 46
Калий сульфаты
K2O-51, SO3- 45
Калий сульфаты (Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Калий сульфаты (Yara Tera Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Күкірт қышқылды калий, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
K2O-50
Күкірт қышқылды калийминералды тыңайтқышы (калий сульфаты) тазартылған
K2O-53, S-18
Калий сульфаты минералды тыңайтқышы
K2O-50,5
Күрделі тыңайтқыштар
11
Фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
P-27, K-4
тонна
25 750
P-27, K-5
12
NPK 15:15:15 маркалы нитроаммофоска
N-15, P-15, K-15
тонна
64 750
15:15:15 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-15, P-15, K-15
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш(диаммофоска)
N-15, P-15, K-15
NPK-тыңайтқыщ
N-15, P-15, K-15
Кешенді азотты-фосфорлы-калийлі минералды тыңайтқыш (NPK-тыңайтқыш)
N-15, P-15, K-15
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш - нитроаммофоска (азофоска), 15:15:15 маркалы NPK-тыңайтқыш
N-15, P-15, K-15
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш - нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-16
1:1:1 (16:16:16) маркалы нитроаммофоска (азофоска) азотты- қышқылды бөлініс
N-16, P-16, K-16
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш - нитроаммофоска (азофоска), 16:16:16 маркалы NPK-тыңайтқыш
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска. 16:16:16 маркалы кешенді азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-16, P-16, K-16
NPK 16:16:16 маркалы нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска 16:16:16, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-16, P-16, K-16
Кешенді азотты-фосфорлы-калийлі минералды тыңайтқыш (NPK қоспа тыңайтқыштары)
N-16, P-16, K-16
N-13, P-19, K-19
N-20, P-14, K-20
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, 10:20:20 маркалы
N-10, P-20, K-20
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, 13:19:19 маркалы
N-13, P-19, K-19
Нитроаммофоска, 14:14:23 маркалы
N-14, P-14, K-23
Нитроаммофоска, 10:26:26 маркалы
N-10, P-26, K-26
10:26:26 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-10, P-26, K- 26
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш NPK-1 (диаммофоска)
N-10, P-26, K- 26
Нитроаммофоска 23:13:8 маркалы
N-23, P-13, K-8
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, 8:20:30 маркалы
N-8, P-20, K-30
13
14:14:23 маркалы нитроаммофоска

N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-1
тонна
78 500
Нитроаммофоска марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,5
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска), марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
14
Азот-фосфор-калий-сера содержащее удобрение, (NPКS-удобрение)
N-4,0, Р2О5-9,6, К2О-8,0, SO3-12,0, СаО-10,2, MgO-0,5
тонна

N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-1
тонна
78 500
23:13:8 маркалы нитроаммофоска
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,5
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш (диаммофоска), 10:26:26 маркалы
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
Жақсартылған түйіршіктелген құрамдағы нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
14
Құрамында азот-фосфор-калий-күкірт бар тыңайтқыш, (NPКS-тыңайтқыш)
N-4,0, Р2О5-9,6, К2О-8,0, SO3-12,0, СаО-10,2, MgO-0,5
тонна

Р2О5-11,0, SO3-10,0,
СаО-13,5, MgO-0,45
тонна
23 592
19
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее, марки NP+S=20:20+14
N-20, P-20, S-14
тонна
67 500
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20, S-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20, S-8-14
Удобрение сложное азотно-фосфорно-серосодержащие (NP+S-удобрение)
N-20, P-20, S-12
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее, марки NP+S=16:20+12
N-16, P-20, S-12
Азотно-фосфорное серосодержащее удобрение, марки SiB (модицированное минеральное удобрение)
N-20, P-20, S-14
Азотно-фосфорное серосодержащее удобрение, марки SiB (модицированное минеральное удобрение)
N-12, P2O5-24, CaO-14, Mg-0,5, SO3-25
20
Моноаммонийфосфат специальный водорастворимый, марки А
N-12, P-61
тонна
178 500
Моноаммонийфосфат кормовой
Моноаммонийфосфат (МАР)
Моноаммонийфосфат водорастворимый кристаллический марки: А, Б
N-12, P-60
Моноаммонийфосфат водорастворимый кристаллический марки: А, Б
N-12, P-61
Моноаммонийфосфат
N-12, P2O5-61
21
Диаммонийфосфат удобрительный
N-18, P-47
тонна
75 000
22
Агрохимикат монокалийфосфат
P-52, K-34
тонна
330 500
Монокалий фосфат
P-52, K-34
Минеральное удобрение монокалийфосфат
P2O-52, K20-34
Минеральное удобрение монофосфат калия
P2O5-51,46-51,5, K20-33,8-34,0
Удобрение Krista MKP (монокалийфосфат)
P2O5-52, K20-34
Удобрение Yara Tera Krista MKP (монокалийфосфат)
P2O5-52, K20-34
Удобрение монокалийфосфат NPK 0-52-34
P2O5-52,03, K20-34,26
Удобрение МКР
P-52, K-34
Haifa Монофосфат калия
P2O5-52, K20-34
Микроудобрения
23
Растворы микроэлементсодержащие питательные "Микробиоудобрения "МЭРС"
фитосоединение Fe-2,5, фитосоединение Mo-2,0, фитосоединение Cu-1,0, фитосоединение Zn-2,5, фитосоединение Mn-1,0, фитосоединение
Сo-0,5, фитосоединение B-0,5
литр
2 008,9
24
Удобрение Yara Liva Calcinit (нитрат кальция)
N-15,5, NH4-1,1,
NO3-14,4, CaO-26,5
тонна
105 600
Нитрат кальция концентрированный
N-17, CaO-32
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марка А
N-14,9; CaO-27,0
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марка Б
N-14,5; CaO-26,3; B-0,3
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марка В
N-13,9; K2O-3,0; CaO-26,0
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марка Г
N-12,0; CaO-23,8
Минеральное удобрение нитрат кальция
N-15,5,Ca-18,8, NO3-14,4, NH3-1,1, CaO-26,3
Haifa Кальциевая селитра
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
25
Минеральное удобрение Kristalon Special18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01,
Fe- 0,07, Mn-0,04,
Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
416 500
Минеральное удобрение Kristalon Red12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025,
Mo-0,004
тонна

Р2О5-11,0,SO3-10,0,
СаО-13,5, MgO-0,45
тонна
23 592
19
Құрамында азот-фосфор-калий бар тыңайтқыш, NP+S=20:20+14 маркалы
N-20, P-20, S-14
тонна
67 500
20:20 маркалы құрамында күрделі азот-фосфор-күкірт бар тыңайтқыш
N-20, P-20, S-14
20:20 маркалы құрамында күрделі азот-фосфор бар тыңайтқыш
N-20, P-20, S-8-14
Құрамында күрделі азот-күкірт бар тыңайтқыш (NP+S-тыңайтқыш)
N-20, P-20, S-12
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее, марки NP+S=16:20+12
N-16, P-20, S-12
Құрамында азот-фосфор-күкірт бар тыңайтқыш, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-20, P-20, S-14
Құрамында азот-фосфор-күкірт бар тыңайтқыш, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-12, P2O5-24, CaO-14, Mg-0,5, SO3-25
20
Моноаммонийфосфат арнайы суда еритін, А маркалы
N-12, P-61
тонна
178 500
Мал азықтық моноаммонийфосфат
Моноаммонийфосфат (МАР)
А, Б маркалы суда еритін кристалды моноаммонийфосфат
N-12, P-60
А,Б маркалы суда еритін кристалды моноаммонийфосфат
N-12, P-61
Моноаммонийфосфат
N-12, P2O5-61
21
Диаммонийфосфат тыңайтылатын
N-18, P-47
тонна
75 000
22
Монокалий фосфат агрохимикаты
P-52, K-34
тонна
330 500
Монокалий фосфат
P-52, K-34
Монокалийфосфат минералды тыңайтқышы
P2O-52, K20-34
Калий монофосфаты минералды тыңайтқышы
P2O5-51,46-51,5, K20-33,8-34,0
Krista MKP тыңайтқышы (монокалий фосфат)
P2O5-52, K20-34
Yara Tera Krista MKP тыңайтқышы (монокалий фосфат)
P2O5-52, K20-34
Монокалий фосфат тыңайтқышы NPK 0-52-34
P2O5-52,03, K20-34,26
МКР тыңайтқышы
P-52, K-34
Haifa Калий монофосфаты
P2O5-52, K20-34
Микротыңайтқыштар
23
"МЭРС" микробиотыңайтқышы" құрамында микроэлементтер бар қоректі ерітінділер
фитоқосынды Fe-2,5, фитоқосынды Mo-2,0, фитоқосынды Cu-1,0, фитоқосынды Zn-2,5, фитоқосынды Mn-1,0, фитоқосынды Сo-0,5, фитоқосынды B-0,5
литр
2 008,9
24
Кальций нитраты Yara Liva Calcinit (кальций нитраты)
N-15,5, NH4-1,1,
NO3-14,4, CaO-26,5
тонна
105 600
Кальций нитраты, концентратталған
N-17, CaO-32
Кальций нитраты (кальций селитрасы), А маркалы
N-14,9; CaO-27,0
Кальций нитраты (кальций селитрасы), Б маркалы
N-14,5; CaO-26,3; B-0,3
Кальций нитраты (кальций селитрасы), В маркалы
N-13,9; K2O-3,0; CaO-26,0
Кальций нитраты (кальций селитрасы), Г маркалы
N-12,0; CaO-23,8
Кальций нитраты минералды тыңайтқышы
N-15,5,Ca-18,8, NO3-14,4, NH3-1,1, CaO-26,3
Haifa Кальций селитрасы
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
25
Kristalon Special18-18-18 минералды тыңайтқышы
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01,
Fe- 0,07, Mn-0,04,
Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
416 500
Kristalon Red12-12-36 минералды тыңайтқышы
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025,
Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна

Минеральное удобрение Kristalon Yellow13-40-13
N-13, NH4- 8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13,
B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
Минеральное удобрение Kristalon Cucumber 14-11-31
N-14, NO3-7, Nкарб-7, P2O5-11, K2O-31,
MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
тонна
Комплексное водорастворимое NPK удобрение с микроэлементами Yara Kristalon Brown 3-11-38
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04,
Mo-0,004, Zn-0,025
тонна
Yara Tera Kristalon Brown 3-11-38 (Кристалонкоричневый)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04,
Mo-0,004, Zn-0,025
тонна
26
Удобрение Yara Vita Rexolin D 12 Хелат железа DTPA
Fe-11,6
килограмм

KristalonYellow13-40-13 минералды тыңайтқышы
N-13, NH4- 8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13,
B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
Kristalon Cucumber 14-11-31 минералды тыңайтқышы
N-14, NO3-7, Nкарб-7, P2O5-11, K2O-31,
MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
тонна
Yara Kristalon Brown 3-11-38 құрамында микроэлементтер бар кешенді суда еритін NPK тыңайтқыш
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
тонна
Yara Tera Kristalon Brown 3-11-38 (қоңыр кристаллон)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
тонна
26
Yara Vita Rexolin D 12 тыңайтқышы, DTPA темірхелаты
Fe-11,6
килограмм

№ А-4/170
Перечень постановлений акимата Акмолинской области, признанных утратившими силу
1. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений и норм субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений" от 5 июня 2017 года № А-6/248 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5993, опубликовано 22 июня 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 5 июня 2017 года № А-6/248 "Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений и норм субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений" от 10 мая 2018 года № А-5/202 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6619, опубликовано 18 мая 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 5 июня 2017 года № А-6/248 "Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений и норм субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений" от 19 ноября 2018 года № А-11/494 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6863, опубликовано 07 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

№ А-4/170 қаулысына
2-қосымша
Ақмола облысы әкімдігінің күші жойылды деп танылған қаулыларының тізбесі
1. Ақмола облысы әкімдігінің "Субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесін және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литрiне) арналған субсидиялардың шекті нормаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 5 маусымдағы № А-6/248 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5993 болып тіркелген, 2017 жылғы 22 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.
2. Ақмола облысы әкімдігінің "Субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесін және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литрiне) арналған субсидиялардың шекті нормаларын бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 5 маусымдағы № А-6/248 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2018 жылғы 10 мамырдағы № А-5/202 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6619 болып тіркелген, 2018 жылғы 18 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.
3. Ақмола облысы әкімдігінің "Субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесін және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литрiне) арналған субсидиялардың шекті нормаларын бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 5 маусымдағы № А-6/248 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" 2018 жылғы 19 қарашадағы № А-11/494 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6863 болып тіркелген, 2018 жылғы 07 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.