О бюджетах сельских округов и села на 2020-2022 годы
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2019 года № 6С-60-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 16 января 2020 года № 7642.
В соответствии пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Астраханского сельского округа на 2020 – 2022 годы, согласно приложениям 1, 1-1 и 1-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 95296,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21323,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 118,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 73854,3 тысяч тенге;
2) затраты – 102704,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -7407,7 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7407,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 16.11.2020 № 6С-75-2 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть, что в объеме бюджета Астраханского сельского округа на 2020 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 27 203 тысяч тенге.
3. Учесть, что в объеме бюджета Астраханского сельского округа на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета, выделенные на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения в сумме 1259,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 16.11.2020 № 6С-75-2 (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Учесть, что в объеме бюджета Астраханского сельского округа на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета, выделенные на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі", благоустройство села Астраханка в сумме 41342,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 13.07.2020 № 6С-69-2 (вводится в действие с 01.01.2020).

2020-2022 жылдарға арналған ауылдық округтердің және ауылдың бюджеттері туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-60-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 қаңтарда № 7642 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Астрахан ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 1, 1-1 және 1-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 95296,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 21323,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 118,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 73854,3 мың теңге;
2) шығындар - 102704,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -7407,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7407,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 16.11.2020 № 6С-75-2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2020 жылға арналған Астрахан ауылдық округінің бюджеті көлемінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар 27203 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
3. 2020 жылға арналған Астрахан ауылдық округінің бюджеті көлемінде республикалық бюджеттен мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақы белгілеуге 1259,4 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 16.11.2020 № 6С-75-2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2020 жылға арналған Астрахан ауылдық округінің бюджеті көлемінде "Ауыл-Ел бесігі" жобасы аясында ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым іс-шараларды іске асыруға облыстық бюджеттен бөлінген нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, Астрахан ауылын абаттандыру 41342,8 мың теңге сомасында.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 13.07.2020 № 6С-69-2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

4-1. Учесть, что в составе бюджета Астраханского сельского округа целевые трансферты из районного бюджета выделенные на благоустройство сельских населенных пунктов в сумме 7000,0 тысяч тенге, на освещение улиц населенных пунктов в сумме 2000,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 11.03.2020 № 6С-63-2 (вводится в действие с 01.01.2020).
5. Утвердить бюджет Есильского сельского округа на 2020 – 2022 годы, согласно приложениям 2, 2-1 и 2-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 25977,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3221,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1352,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21404,3 тысяч тенге;
2) затраты – 25977,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 16.11.2020 № 6С-75-2 (вводится в действие с 01.01.2020).
6. Учесть, что в объеме бюджета Есильского сельского округа на 2020 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 18324 тысяч тенге.
7. Учесть, что в объеме бюджета Есильского сельского округа на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета, выделенные на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения в сумме 730,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 16.11.2020 № 6С-75-2 (вводится в действие с 01.01.2020).
8. Учесть, что в объеме бюджета Есильского сельского округа на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета, выделенные на внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета в сумме 350 тысяч тенге.
8-1. Учесть, что в составе бюджета Есильского сельского округа целевые трансферты из районного бюджета выделенные на благоустройство сельских населенных пунктов в сумме 2000,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 8-1 в соответствии с решением Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 11.03.2020 № 6С-63-2 (вводится в действие с 01.01.2020).

4-1. Астрахан ауылдық округі бюджетінің құрамында аудандық бюджеттен ауылдық елді мекендерді абаттандыруға 7000,0 мың теңге сомасында, елді мекендердің көшелерін жарықтандыруға 2000,0 мың теңге сомасында бөлінген нысаналы трансферттер ескерілсін
Ескерту. Шешім 4-1-тармағымен толықтырылды - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 11.03.2020 № 6С-63-2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. Есіл ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 2, 2-1 және 2-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25977,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 3221,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 1352,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 21404,3 мың теңге;
2) шығындар - 25977,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 16.11.2020 № 6С-75-2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2020 жылға арналған Есіл ауылдық округінің бюджеті көлемінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар 18324 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
7. 2020 жылға арналған Есіл ауылдық округінің бюджеті көлемінде республикалық бюджеттен мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақы белгілеуге 730,3 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 16.11.2020 № 6С-75-2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2020 жылға арналған Есіл ауылдық округінің бюджеті көлемінде бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге бөлінген облыстық бюджеттен 350 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
8-1. Есіл ауылдық округі бюджетінің құрамында аудандық бюджеттен ауылдық елді мекендерді абаттандыруға 2000,0 мың теңге сомасында бөлінген нысаналы трансферттер ескерілсін.
Ескерту. Шешім 8-1-тармағымен толықтырылды - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 11.03.2020 № 6С-63-2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

9. Утвердить бюджет Жалтырского сельского округа на 2020 – 2022 годы, согласно приложениям 3, 3-1 и 3-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 41006,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14651,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 150,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26205,0 тысяч тенге;
2) затраты – 44733,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -3726,9 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3726,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 – в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 16.11.2020 № 6С-75-2 (вводится в действие с 01.01.2020).
10. Учесть, что в объеме бюджета Жалтырского сельского округа на 2020 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 24054 тысяч тенге.
11. Учесть, что в объеме бюджета Жалтырского сельского округа на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета, выделенные на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения в сумме 2101,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 – в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 16.11.2020 № 6С-75-2 (вводится в действие с 01.01.2020).
11-1. Учесть, что в составе бюджета Жалтырского сельского округа целевые трансферты из районного бюджета выделенные на благоустройство сельских населенных пунктов в сумме 13345,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 11-1 в соответствии с решением Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 11.03.2020 № 6С-63-2 (вводится в действие с 01.01.2020).
12. Утвердить бюджет Колутонского сельского округа на 2020 – 2022 годы, согласно приложениям 4, 4-1 и 4-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 17250,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1168,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 71,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16011,0 тысяч тенге;
2) затраты – 17250,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

9. Жалтыр ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 3, 3-1 және 3-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41006,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 14651,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 150,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 26205,0 мың теңге;
2) шығындар - 44733,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -3726,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3726,9 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 16.11.2020 № 6С-75-2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. 2020 жылға арналған Жалтыр ауылдық округінің бюджеті көлемінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар 24054 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
11. 2020 жылға арналған Жалтыр ауылдық округінің бюджеті көлемінде республикалық бюджеттен мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақы белгілеуге 2101,0 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 16.11.2020 № 6С-75-2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
11-1. Жалтыр ауылдық округі бюджетінің құрамында аудандық бюджеттен ауылдық елді мекендерді абаттандыруға 13345,0 мың теңге сомасында бөлінген нысаналы трансферттер ескерілсін.
Ескерту. Шешім 11-1-тармағымен толықтырылды - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 11.03.2020 № 6С-63-2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. Колутон ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 4, 4-1 және 4-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17250,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1168,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 71,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 16011,0 мың теңге;
2) шығындар - 17250,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;

4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 – в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 16.11.2020 № 6С-75-2 (вводится в действие с 01.01.2020).
13. Учесть, что в объеме бюджета Колутонского сельского округа на 2020 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 15515 тысяч тенге.
14. Учесть, что в объеме бюджета Колутонского сельского округа на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета, выделенные на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения в сумме 146,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 14 – в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 16.11.2020 № 6С-75-2 (вводится в действие с 01.01.2020).
15. Учесть, что в объеме бюджета Колутонского сельского округа на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета, выделенные на внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета в сумме 350 тысяч тенге.
16. Утвердить бюджет Кызылжарского сельского округа на 2020 – 2022 годы, согласно приложениям 5, 5-1 и 5-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 19610,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2655,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2650,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14305,6 тысяч тенге;
2) затраты – 19610,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 16 – в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 16.11.2020 № 6С-75-2 (вводится в действие с 01.01.2020).
17. Учесть, что в объеме бюджета Кызылжарского сельского округа на 2020 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 11625 тысяч тенге.
18. Учесть, что в объеме бюджета Кызылжарского сельского округа на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета, выделенные на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения в сумме 404,6 тысяч тенге.

4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 16.11.2020 № 6С-75-2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
13. 2020 жылға арналған Колутон ауылдық округінің бюджеті көлемінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар 15515 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
14. 2020 жылға арналған Колутон ауылдық округінің бюджеті көлемінде республикалық бюджеттен мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақы белгілеуге 146,0 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 16.11.2020 № 6С-75-2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
15. 2020 жылға арналған Колутон ауылдық округінің бюджеті көлемінде бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге бөлінген облыстық бюджеттен 350 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін
16. Қызылжар ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 5, 5-1 және 5-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19610,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 2655,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 2650,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 14305,6 мың теңге;
2) шығындар - 19610,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 16-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 16.11.2020 № 6С-75-2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
17. 2020 жылға арналған Кызылжар ауылдық округінің бюджеті көлемінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар 11625 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
18. 2020 жылға арналған Қызылжар ауылдық округінің бюджеті көлемінде республикалық бюджеттен мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақы белгілеуге 404,6 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.

Сноска. Пункт 18 – в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 16.11.2020 № 6С-75-2 (вводится в действие с 01.01.2020).
19. Учесть, что в объеме бюджета Кызылжарского сельского округа на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета, выделенные на внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета в сумме 350 тысяч тенге.
20. Утвердить бюджет Николаевского сельского округа на 2020 – 2022 годы, согласно приложениям 6, 6-1 и 6-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 27622,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2677,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6346,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18598,8 тысяч тенге;
2) затраты – 27622,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 20 – в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 16.11.2020 № 6С-75-2 (вводится в действие с 01.01.2020).
21. Учесть, что в объеме бюджета Николаевского сельского округа на 2020 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 13103 тысяч тенге.
22. Учесть, что в объеме бюджета Николаевского сельского округа на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета, выделенные на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения в сумме 525,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 22 – в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 16.11.2020 № 6С-75-2 (вводится в действие с 01.01.2020).
23. Учесть, что в объеме бюджета Николаевского сельского округа на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета, выделенные на внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета в сумме 350 тысяч тенге.
23-1. Учесть, что в составе бюджета Николаевского сельского округа целевые трансферты из районного бюджета выделенные на обеспечение функционирования автомобильных дорог в сумме 500,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 23-1 в соответствии с решением Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 11.03.2020 № 6С-63-2 (вводится в действие с 01.01.2020).

Ескерту. 18-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 16.11.2020 № 6С-75-2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
19. 2020 жылға арналған Қызылжар ауылдық округінің бюджет көлемінде бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге бөлінген облыстық бюджеттен 350 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
20. Николаев ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 6, 6-1 және 6-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27622,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 2677,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 6346,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 18598,8 мың теңге;
2) шығындар - 27622,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 20-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 16.11.2020 № 6С-75-2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
21. 2020 жылға арналған Николаев ауылдық округінің бюджеті көлемінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар 13103 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
22. 2020 жылға арналған Николаев ауылдық округінің бюджеті көлемінде республикалық бюджеттен мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақы белгілеуге 525,8 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 22-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 16.11.2020 № 6С-75-2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
23. 2020 жылға арналған Николаев ауылдық округінің бюджеті көлемінде бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге бөлінген облыстық бюджеттен 350 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
23-1. Николаев ауылдық округі бюджетінің құрамында аудандық бюджеттен автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге 500,0 мың теңге сомасында бөлінген нысаналы трансферттер ескерілсін.
Ескерту. Шешім 23-1-тармағымен толықтырылды - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 11.03.2020 № 6С-63-2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

24. Утвердить бюджет Новочеркасского сельского округа на 2020 – 2022 годы, согласно приложениям 7, 7-1 и 7-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 21103,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4915,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6221,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9966,8 тысяч тенге;
2) затраты – 21103,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 24 – в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 16.11.2020 № 6С-75-2 (вводится в действие с 01.01.2020).
25. Учесть, что в объеме бюджета Новочеркасского сельского округа на 2020 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 9276 тысяч тенге.
26. Учесть, что в объеме бюджета Новочеркасского сельского округа на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета, выделенные на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения в сумме 340,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 26 – в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 16.11.2020 № 6С-75-2 (вводится в действие с 01.01.2020).
27. Учесть, что в объеме бюджета Новочеркасского сельского округа на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета, выделенные на внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета в сумме 350 тысяч тенге.
28. Утвердить бюджет Острогорского сельского округа на 2020 – 2022 годы, согласно приложениям 8, 8-1 и 8-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 15599,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1121,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 289,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14189,0 тысяч тенге;
2) затраты – 15599,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.

24. Новочеркасск ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 7, 7-1 және 7-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21103,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 4915,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 6221,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 9966,8 мың теңге;
2) шығындар - 21103,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 24-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 16.11.2020 № 6С-75-2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
25. 2020 жылға арналған Новочеркасск ауылдық округінің бюджеті көлемінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар 9276 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
26. 2020 жылға арналған Новочеркасск ауылдық округінің бюджеті көлемінде республикалық бюджеттен мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақы белгілеуге 340,8 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 26-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 16.11.2020 № 6С-75-2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
27. 2020 жылға арналған Новочеркасск ауылдық округінің бюджеті көлемінде бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге бөлінген облыстық бюджеттен 350 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
28. Острогор ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 8, 8-1 және 8-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15599,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1121,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 289,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 14189,0 мың теңге;
2) шығындар - 15599,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.

Сноска. Пункт 28 – в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 16.11.2020 № 6С-75-2 (вводится в действие с 01.01.2020).
29. Учесть, что в объеме бюджета Острогорского сельского округа на 2020 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 13032 тысяч тенге.
30. Учесть, что в объеме бюджета Острогорского сельского округа на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета, выделенные на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения в сумме 807,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 30 – в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 16.11.2020 № 6С-75-2 (вводится в действие с 01.01.2020).
31. Учесть, что в объеме бюджета Острогорского сельского округа на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета, выделенные на внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета в сумме 350 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 31 - в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 13.07.2020 № 6С-69-2 (вводится в действие с 01.01.2020).
31-1. Учесть, что в составе бюджета Острогорского сельского округа целевые трансферты из районного бюджета выделенные на благоустройство сельских населенных пунктов в сумме 1000,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 31-1 в соответствии с решением Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 11.03.2020 № 6С-63-2 (вводится в действие с 01.01.2020).
32. Утвердить бюджет Первомайского сельского округа на 2020 – 2022 годы, согласно приложениям 9, 9-1 и 9-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 22196,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10827,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 179,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11189,6 тысяч тенге;
2) затраты – 25326,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -3130,2 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3130,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 32 – в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 16.11.2020 № 6С-75-2 (вводится в действие с 01.01.2020).

Ескерту. 28-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 16.11.2020 № 6С-75-2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
29. 2020 жылға арналған Острогор ауылдық округінің бюджеті көлемінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар 13032 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
30. 2020 жылға арналған Острогорск ауылдық округінің бюджеті көлемінде республикалық бюджеттен мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақы белгілеуге 807,0 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 30-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 16.11.2020 № 6С-75-2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
31. 2020 жылға арналған Острогор ауылдық округінің бюджет көлемінде бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге бөлінген облыстық бюджеттен 350 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 31-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 13.07.2020 № 6С-69-2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
31-1. Острогор ауылдық округі бюджетінің құрамында аудандық бюджеттен ауылдық елді мекендерді абаттандыруға 1000,0 мың теңге сомасында бөлінген нысаналы трансферттер ескерілсін.
Ескерту. Шешім 31-1-тармағымен толықтырылды - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 11.03.2020 № 6С-63-2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
32. Первомай ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 9, 9-1 және 9-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22196,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 10827,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 179,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 11189,6 мың теңге;
2) шығындар - 25326,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -3130,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3130,2 мың теңге.
Ескерту. 32-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 16.11.2020 № 6С-75-2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

33. Учесть, что в объеме бюджета Первомайского сельского округа на 2020 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 10697 тысяч тенге.
34. Учесть, что в объеме бюджета Первомайского сельского округа на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета, выделенные на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения в сумме 442,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 34 – в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 16.11.2020 № 6С-75-2 (вводится в действие с 01.01.2020).
34-1. Учесть, что в составе бюджета Первомайского сельского округа целевые трансферты из районного бюджета выделенные на освещение улиц населенных пунктов в сумме 2000,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 34-1 в соответствии с решением Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 11.03.2020 № 6С-63-2 (вводится в действие с 01.01.2020).
35. Утвердить бюджет Староколутонского сельского округа на 2020 – 2022 годы, согласно приложениям 10, 10-1 и 10-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 15529,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1548,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 978,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13002,7 тысяч тенге;
2) затраты – 15529,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 35 – в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 16.11.2020 № 6С-75-2 (вводится в действие с 01.01.2020).
36. Учесть, что в объеме бюджета Староколутонского сельского округа на 2020 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 12463 тысяч тенге.
37. Учесть, что в объеме бюджета Староколутонского сельского округа на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета, выделенные на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения в сумме 189,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 37 – в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 16.11.2020 № 6С-75-2 (вводится в действие с 01.01.2020).

33. 2020 жылға арналған Первомай ауылдық округінің бюджеті көлемінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар 10697 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
34. 2020 жылға арналған Первомай ауылдық округінің бюджеті көлемінде республикалық бюджеттен мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақы белгілеуге 442,6 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 34-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 16.11.2020 № 6С-75-2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
34-1. Первомай ауылдық округі бюджетінің құрамында аудандық бюджеттен елді мекендердің көшелерін жарықтандыруға 2000,0 мың теңге сомасында бөлінген нысаналы трансферттер ескерілсін.
Ескерту. Шешім 34-1-тармағымен толықтырылды - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 11.03.2020 № 6С-63-2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
35. Староколутон ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 10, 10-1 және 10-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15529,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1548,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 978,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 13002,7 мың теңге;
2) шығындар - 15529,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 35-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 16.11.2020 № 6С-75-2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
36. 2020 жылға арналған Староколутон ауылдық округінің бюджеті көлемінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар 12463 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
37. 2020 жылға арналған Староколутон ауылдық округінің бюджеті көлемінде республикалық бюджеттен мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақы белгілеуге 189,7 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 37-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 16.11.2020 № 6С-75-2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

38. Учесть, что в объеме бюджета Староколутонского сельского округа на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета, выделенные на внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета в сумме 350 тысяч тенге.
39. Утвердить бюджет Узункольского сельского округа на 2020 – 2022 годы, согласно приложениям 11, 11-1 и 11-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 12616,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1329 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1374,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9913 тысяч тенге;
2) затраты – 12616,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 39 – в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 11.03.2020 № 6С-63-2 (вводится в действие с 01.01.2020).
40. Учесть, что в объеме бюджета Узункольского сельского округа на 2020 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 9451 тысяч тенге.
41. Учесть, что в объеме бюджета Узункольского сельского округа на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета, выделенные на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения в сумме 112 тысяч тенге.
42. Учесть, что в объеме бюджета Узункольского сельского округа на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета, выделенные на внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета в сумме 350 тысяч тенге.
43. Утвердить бюджет села Каменка на 2020 – 2022 годы, согласно приложениям 12, 12-1 и 12-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 17623,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1236,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1305,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15081,8 тысяч тенге;
2) затраты – 17623,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

38. 2020 жылға арналған Староколутон ауылдық округінің бюджеті көлемінде бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге бөлінген облыстық бюджеттен 350 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
39. Ұзынкөл ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 11, 11-1 және 11-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12616,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1329 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1374,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9913 мың теңге;
2) шығындар – 12616,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
Ескерту. 39-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 11.03.2020 № 6С-63-2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
40. 2020 жылға арналған Ұзынкөл ауылдық округінің бюджеті көлемінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар 9451 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
41. 2020 жылға арналған Ұзынкөл ауылдық округінің бюджеті көлемінде халықты әлеуметтік қорғаудың мемлекеттік ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін қызметкерлердің жалақысына қосымша ақы белгілеуге бөлінген республикалық бюджеттен 112 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
42. 2020 жылға арналған Ұзынкөл ауылдық округінің бюджеті көлемінде бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге бөлінген облыстық бюджеттен 350 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
43. Каменка ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 12, 12-1 және 12-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17623,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер-1236,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 1305,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 15081,8 мың теңге;
2) шығындар - 17623,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;

4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 43 – в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 16.11.2020 № 6С-75-2 (вводится в действие с 01.01.2020).
44. Учесть, что в объеме бюджета села Каменка на 2020 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет села в сумме 10537 тысяч тенге.
45. Учесть, что в объеме бюджета села Каменка на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета, выделенные на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения в сумме 208,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 45 – в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 16.11.2020 № 6С-75-2 (вводится в действие с 01.01.2020).
46. Учесть, что в объеме бюджета села Каменка на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета, выделенные на внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета в сумме 350 тысяч тенге.
46-1. Учесть, что в составе бюджета села Каменка целевые трансферты из районного бюджета выделенные на обеспечение функционирования автомодильных дорог в сумме 4000,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 46-1 в соответствии с решением Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 11.03.2020 № 6С-63-2 (вводится в действие с 01.01.2020).
47. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджетов сельских округов и села на 2020 год, согласно приложению 13.
48. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Астраханского
районного маслихата
А.Мальков
Секретарь
Астраханского районного маслихата
М.Қожахмет
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Астраханского района
Приложение 1 к решению
Астраханского районного
маслихата от 25 декабря
2019 года № 6С-60-2
Бюджет Астраханского сельского округа на 2020 год

4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 43-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 16.11.2020 № 6С-75-2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
44. 2020 жылға арналған Каменка ауылдың бюджеті көлемінде аудандық бюджеттен ауыл бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар 10537 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
45. 2020 жылға арналған Каменка ауылының бюджеті көлемінде республикалық бюджеттен мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақы белгілеуге 208,0 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 45-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 16.11.2020 № 6С-75-2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
46. 2020 жылға арналған Каменка ауылының бюджет көлемінде бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге бөлінген облыстық бюджеттен 350 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
46-1. Каменка ауылы бюджетінің құрамында аудандық бюджеттен автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге 4000,0 мың теңге сомасында бөлінген нысаналы трансферттер ескерілсін.
Ескерту. Шешім 46-1-тармағымен толықтырылды - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 11.03.2020 № 6С-63-2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
47. 2020 жылға арналған ауылдық округтердің және ауылдың бюджеттерінің атқару процессінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі, 13 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
48. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
А.Мальков
Астрахан аудандық мәслихатының
хатшысы
М.Қожахмет
"КЕЛІСІЛДІ"
Астрахан ауданының әкімдігі
Астрахан аудандық мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С-60-2 шешіміне
1 қосымша
2020 жылға арналған Астрахан ауылдық округінің бюджеті