О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 25/5 "О бюджете сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 14 ноября 2019 года № 36/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 ноября 2019 года № 7493
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата "О бюджете сельского округа на 2019-2021 годы" от 25 декабря 2018 года № 25/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7037, опубликовано 17 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Балкашинского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 47 297,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 37 648,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 701,0 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 948,0 тысяч тенге;
2) затраты – 50 680,4 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 3 383,4 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 383,4 тысячи тенге.";
приложения 1, 4 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Сандықтау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 25/5 "2019-2021 жылдарға арналған ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 14 қарашадағы № 36/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 20 қарашада № 7493 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының "2019–2021 жылдарға арналған ауылдық округінің бюджеті туралы" 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 25/5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7037 тіркелген, 2019 жылдың 17 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық ақтілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019–2021 жылдарға арналған Балкашин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47 297,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 37 648,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 701,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 948,0 мың теңге;
2) шығындар – 50 680,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 383,4 мың теңге;пр
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 383,4 мың теңге.";
жоғарыда көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.