О внесении изменений в решение Шортандинского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № С-36/2 "О бюджетах поселков, сельских округов на 2019-2021 годы"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 12 апреля 2019 года № С-41/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 19 апреля 2019 года № 7139
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании решения Шортандинского районного маслихата от 27 марта 2019 года № С-40/4 "О внесении изменений и дополнения в решение Шортандинского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № С-35/2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7113), Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата "О бюджетах поселков, сельских округов на 2019-2021 годы" от 25 декабря 2018 года № С-36/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7021, опубликовано 14 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 48 391,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 40 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 391,9 тысяч тенге;
2) затраты – 48 391,9 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 2 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 21 814 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15 036 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 778 тысяч тенге;
2) затраты – 21 814 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 3 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 25 371,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 371,2 тысяч тенге;
2) затраты – 25 371,2 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 4 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 14 600 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 006 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9 594 тысяч тенге;
2) затраты – 14 600 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 5 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 20 297 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 000 тысяч тенге;

Шортанды аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № С-36/2 "2019-2021 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2019 жылғы 12 сәуірдегі № С-41/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 19 сәуірде № 7139 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Шортанды аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 наурыздағы № С-40/4 "Шортанды аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № С-35/2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7113 тіркелген) шешімі негізінде, Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шортанды аудандық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № С-36/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7021 тіркелген, 2019 жылғы 14 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 48 391,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 40 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 391,9 мың теңге;
2) шығындар – 48 391,9 мың теңге;";
2 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 21 814 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 036 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 778 мың теңге;
2) шығындар – 21 814 мың теңге;";
3 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 25 371,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 10 371,2 мың теңге;
2) шығындар – 25 371,2 мың теңге;";
4 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 14 600 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 006 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9 594 мың теңге;
2) шығындар – 14 600 мың теңге;";
5 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 20 297 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 000 мың теңге;