О признании утратившим силу решения акима поселка Жолымбет Шортандинского района от 5 октября 2018 года № 29 "О переименовании составных частей поселка Жолымбет Шортандинского района"
Решение акима поселка Жолымбет Шортандинского района Акмолинской области от 30 января 2019 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 31 января 2019 года № 7061
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" аким поселка Жолымбет РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима поселка Жолымбет Шортандинского района "О переименовании составных частей поселка Жолымбет Шортандинского района" от 5 октября 2018 года № 29 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6813, опубликовано 5 ноября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким поселка Жолымбет Е.Ауезханов

"Шортанды ауданы Жолымбет кентінің құрамдас бөліктерін қайта атау туралы" Шортанды ауданы Жолымбет кенті әкімінің 2018 жылғы 5 қазандағы № 29 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Шортанды ауданы Жолымбет кенті әкімінің 2019 жылғы 30 қаңтардағы № 4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 31 қаңтарда № 7061 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес Жолымбет кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шортанды ауданы Жолымбет кенті әкімінің "Шортанды ауданы Жолымбет кентінің құрамдас бөліктерін қайта атау туралы" 2018 жылғы 5 қазандағы № 29 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6813 тіркелген, 2018 жылғы 5 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жолымбет кентінің әкімі Е.Әуезханов