О внесении изменений в решение маслихата города Актобе от 8 апреля 2016 года № 17 "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в городе Актобе"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 22 ноября 2019 года № 485. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 ноября 2019 года № 6495. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 12 августа 2020 года № 575
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 12.08.2020 № 575 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе от 8 апреля 2016 года № 17 "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в городе Актобе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4869, опубликованное 4 мая 2016 года в информационно - правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет") следующие изменения:
в приложении к указанному решению:
подпункт 2) пункта 2 изложить в следующей редакции:
"2) площадь перед зданием Городского Дома культуры (проспект Победы, 31);";
подпункт 3) пункта 2 изложить в следующей редакции:
"3) площадь перед зданием Дома культуры "Геолог" (жилой массив Каргалы, улица Матросова, 30А);";
подпункт 5) пункта 2 изложить в следующей редакции:
"5) площадь перед зданием "Өнер орталығы" (проспект Абилкайыр хана, 90Б);".
2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата города Актобе" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе маслихата города Актобе, после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Актобе
А. Утегенов
Секретарь маслихата
города Актобе
С. Шинтасова

Ақтөбе қалалық маслихатының 2016 жылғы 8 сәуірдегі № 17 "Ақтөбе қаласында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2019 жылғы 22 қарашадағы № 485 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 қарашада № 6495 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2020 жылғы 12 тамыздағы № 575 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 12.08.2020 № 575 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізудің тәртібі туралы" Заңының 10-бабына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының 2016 жылғы 8 сәуірдегі № 17 "Ақтөбе қаласында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4869 болып тіркелген, 2016 жылғы 4 мамырда "Әділет" Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
2-тармақтың 2) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"2) Қалалық мәдениет Үйінің ғимараты алдындағы алаң (Жеңіс даңғылы, 31);";
2-тармақтың 3) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"3) "Геолог" мәдениет Үйінің ғимараты алдындағы алаң (Қарғалы тұрғын алабы, Матросов көшесі, 30 А);";
2-тармақтың 5) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"5) "Өнер орталығы" ғимараты алдындағы алаң (Әбілқайыр хан даңғылы, 90 Б);".
2. "Ақтөбе қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді, оны ресми жариялағаннан кейін Ақтөбе қалалық мәслихатының интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қалалық
мәслихатының сессия төрағасы
А. Утегенов
Ақтөбе қалалық
мәслихатының хатшысы
С. Шынтасова