О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 4 января 2019 года № 311 "Об утверждении бюджета города Темира на 2019-2021 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 18 декабря 2019 года № 407. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 23 декабря 2019 года № 6581. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9–1, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 4 января 2019 года № 311 "Об утверждении бюджета города Темира на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-10-240, опубликованное 21 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "76 607" заменить цифрами "76 705";
налоговые поступления – "9 501" заменить цифрами "7 001";
неналоговые поступления – "420" заменить цифрами "325";
поступления трансфертов – цифры "68 186" заменить цифрами "69 379";
в подпункте 2):
расходы – цифры "77  433,4" заменить цифрами "77 531,4";
в пункте 5:
во втором абзаце:
цифры "12 163" заменить цифрами "11 997";
в третьем абзаце:
цифры "1 156" заменить цифрами "920";
в пункте 6:
цифры "12 937" заменить цифрами "11 843";
дополнить абзацем следующего содержания:
на установку камер видеонаблюдения в детских дошкольных организациях образования – 1 689 тысяч тенге;
дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Учесть в бюджете города Темира на 2019 год поступление целевого текущего трансферта из районного бюджета в сумме 1 000 тысяч тенге.
Распределение указанной суммы целевого текущего трансферта определяется на основании решения акима города Темира".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 311 "2019-2021 жылдарға арналған Темір қаласы бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 407 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 23 желтоқсанда № 6581 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9–1, 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 311 "2019-2021 жылдарға арналған Темір қаласы бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-10-240 тіркелген, 2019 жылғы 21 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер – "76  607" сандары "76 705" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық түсімдер – "9 501" сандары "7 001" сандарымен ауыстырылсын;
cалықтық емес түсімдер – "420" сандары "325" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері – "68 186" сандары "69 379" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар – "77  433,4" сандары "77 531,4" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақта:
екінші абзацта:
"12 163" сандары "11 997" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацта:
"1 156" сандары "920" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
"12 937" сандары "11 843" сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында видеобақылау камераларын орнатуға – 1 689 мың теңге;
мынадай мазмұндағы 6-1 тармақпен толықтырылсын:
"6-1. 2019 жылға арналған Темір қаласы бюджетінде аудандық бюджеттен 1 000 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт түсімі ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферттің аталған сомасын бөлу Темір қаласы әкімінің шешімі негізгінде айқындалады".
2. Көрсетілген шешімдегі 1-қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

3. Государственному учреждению "Аппарат Темирского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Темирского районного маслихата
Т. Оспанов
Секретарь Темирского районного маслихата
Б. Избасов
Приложение к решению
Темирского районного маслихата
от 18 декабря 2019 года № 407
Приложение 1 к решению
Темирского районного маслихата
от 4 января 2019 года № 311
Бюджет города Темира на 2019 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
I. Доходы

3. "Темір аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық мәслихатының сессия төрағасы
Т. Оспанов
Темір аудандық мәслихатының хатшысы
Б. Избасов
Темір аудандық мәслихатының
2019 жылғы 18 желтоқсаны
№ 407 шешіміне қосымша
Темір аудандық мәслихатының
2019 жылғы 4 қаңтардағы
№ 311 шешіміне
1-қосымша
2019 жылға арналған Темір қаласы бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы (мың теңге)
I. Кірістер