О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 38-211 "Об областном бюджете Алматинской области на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Алматинской области от 17 мая 2019 года № 47-237. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 23 мая 2019 года № 5140
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алматинского областного маслихата "Об областном бюджете Алматинской области на 2019-2021 годы" от 13 декабря 2018 года № 38-211 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4975, опубликован 3 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 418 652 447 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 32 506 790 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 1 659 666 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 12 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 384 473 991 тысяча тенге;
2) затраты 415 521 036 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 5 669 812 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 10 574 842 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 4 905 030 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 5 842 746 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов 5 842 746 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 8 381 147 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 8 381 147 тысяч тенге.";
пункт 2 указанного решения изложить в следующей редакции:
"2. Установить, что поступления по коду классификации доходов единой бюджетной классификации "Индивидуальный подоходный налог, удерживаемый у источника выплаты" зачисляются по Аксускому, Алакольскому, Коксускому районам и городам Капшагай и Талдыкорган в размере 100%, Карасайскому району 50% в районный и городской бюджет, по другим районам и городам в размере 100% зачисляются в областной бюджет.";
пункт 3 указанного решения изложить в следующей редакции:

"Алматы облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы "Алматы облысының 2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 38-211 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"
Алматы облыстық мәслихатының 2019 жылғы 17 мамырдағы № 47-237 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 23 мамырда № 5140 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәслихатының "Алматы облысының 2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 38-211 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4975 тіркелген, 2019 жылдың 3 қаңтарында Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 418 652 447 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсiмдер 32 506 790 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 1 659 666 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетін түсiмдер 12 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері 384 473 991 мың теңге;
2) шығындар 415 521 036 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 5 669 812 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 10 574 842 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 4 905 030 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо 5 842 746 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 5 842 746 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 8 381 147 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 8 381 147 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Бірыңғай бюджеттік сыныптаудың кірістер сыныптамасының "Төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы" коды бойынша түсімдер Ақсу, Алакөл, Көксу, аудандары және Қапшағай, Талдықорған қалалары бойынша аудандық және қалалық бюджетке 100%, Қарасай ауданы бойынша аудандық бюджетке 50% мөлшерінде түсетіні, басқа аудандар мен қалалар бойынша 100% мөлшерінде облыстық бюджетке түсетіні белгіленсін.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:

"3. Установить, что поступления по коду классификации доходов единой бюджетной классификации "Социальный налог" зачисляются Аксускому, Алакольскому, Коксускому районам в размере 100%, Енбекшиказахскому району и городу Талдыкорган 60%, Жамбылскому району 70%, Талгарскому, Карасайскому районам и городу Капшагай 50% в районный и городской бюджет по другим районам и городам в размере 100% зачисляются в областной бюджет.";
в пункте 5:
цифры "103 542 506" заменить на цифры "110 092 506";
в пункте 8:
цифры "48 688 193" заменить на цифры "85 290 061";
цифры "4 071 581" заменить на цифры "4 257 158";
цифры "2 724 303" заменить на цифры "14 144 152";
цифры "1 282 201" заменить на цифры "1 247 681";
цифры "124 071" заменить на цифры "167 109";
строку "повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы 6 259 433 тысячи тенге;" изложить в следующей редакции:
"повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий 21 638 373 тысячи тенге;";
цифры "3 732 263" заменить на цифры "5 525 820";
после строки: "компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки низкооплачиваемых работников для повышения размера их заработной платы 2 122 896 тысяч тенге." дополнить следующими строками:
"повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих 833 724 тысячи тенге;
приобретение жилья коммунального жилищного фонда для малообеспеченных многодетных семей 3 363 790 тысяч тенге;
реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі" 3 016 255 тысяч тенге;
изъятие земельных участков для государственных нужд 532 658 тысяч тенге;
предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020" 69 000 тысяч тенге;";
в пункте 9:
цифры "29 578 025" заменить на цифры "32 753 773";
цифры "4 406 125" заменить на цифры "4 340 224";
цифры "4 615 343" заменить на цифры "4 291 943";
после строки: "формирование уставного капитала уполномоченной организации для строительства, проектирования жилья и инженерно-коммуникационной инфраструктуры 1 722 829 тысяч тенге;" дополнить следующей строкой:

"3. Бірыңғай бюджеттік сыныптаудың кірістер сыныптамасының "Әлеуметтік салық" коды бойынша түсімдер Ақсу, Алакөл, Көксу аудандары бойынша аудандық бюджетке 100%, Еңбекшіқазақ ауданы мен Талдықорған қаласы бойынша аудандық және қалалық бюджетке 60%, Жамбыл ауданы бойынша аудандық бюджетке 70%, Талғар және Қарасай аудандары және Қапшағай қаласы бойынша аудандық және қалалық бюджетке 50% мөлшерінде түсетіні, басқа аудандар мен қалалар бойынша 100% мөлшерінде облыстық бюджетке түсетіні белгіленсін.";
5-тармақтағы:
"103 542 506" саны "110 092 506" санына ауыстырылсын;
8-тармақтағы:
"48 688 193" саны "85 290 061" санына ауыстырылсын;
"4 071 581" саны "4 257 158" санына ауыстырылсын;
"2 724 303" саны "14 144 152" санына ауыстырылсын;
"1 282 201" саны "1 247 681" санына ауыстырылсын;
"124 071" саны "167 109" санына ауыстырылсын;
"ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге 6 259 433 мың теңге;" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге 21 638 373 мың теңге;";
"3 732 263" саны "5 525 820" санына ауыстырылсын;
"төмен ақы төленетін қызметкерлердің жалақысының мөлшерін көтеру үшін олардың салықтық жүктемесін төмендетуге байланысты шығыстарды өтеуге 2 122 896 мың теңге." деген жолдан кейін келесі жолдармен толықтырылсын:
"мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге 833 724 мың теңге;
аз қамтылған көп балалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға 3 363 790 мың теңге;
"Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға 3 016 255 мың теңге;
жер учаскелерін мемлекет мұқтажы үшін алып қоюға 532 658 мың теңге;
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беруге 69 000 мың теңге.";
9-тармақтағы:
"29 578 025" саны "32 753 773" санына ауыстырылсын;
"4 406 125" саны "4 340 224" санына ауыстырылсын;
"4 615 343" саны "4 291 943" санына ауыстырылсын;
"тұрғын үйлерді жобалауға, салуға және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымы үшін уәкілетті ұйымның жарғылық капиталын қалыптастыруға 1 722 829 мың теңге;" деген жолдан кейін келесі жолмен толықтырылсын:

"строительство жилья для малообеспеченных многодетных семей 2 236 210 тысяч тенге;";
цифры "4 745 062" заменить на цифры "5 100 727";
цифры "5 984 210" заменить на цифры "6 284 210";
цифры "252 200" заменить на цифры "925 374";
в пункте 11-1:
цифры "2 805 006" заменить на цифры "3 665 575";
пункт 12 указанного решения изложить в следующей редакции:
"12. Учесть, что в областном бюджете на 2019 год предусмотрены целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам, в том числе на:
увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования;
апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования;
реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
текущие расходы школ;
предоставление социальной помощи гражданам на частичную оплату первоначального взноса по программе "7-20-25";
оплату услуг индивидуальных помощников;
реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов;
проведение противоэпизоотических мероприятий;
возмещение стоимости (до 50 %) сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота), больных бруцеллезом, направляемых на санитарный убой;
развитие рынка труда;
обеспечение прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан;
обеспечение продуктивной занятости и развитие массового предпринимательства;
выплату государственной адресной социальной помощи;
внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения;
субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов;
введение стандартов оказания специальных социальных услуг;
изготовление технических паспортов по ирригационным системам;
мероприятия по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения);
повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих;
приобретение жилья коммунального жилищного фонда для малообеспеченных многодетных семей;
реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі";
изъятие земельных участков для государственных нужд.
Распределение указанных трансфертов районным (городов областного значения) бюджетам определяются на основании постановления акимата Алматинской области.";
в пункте 13:
после строки: "развитие теплоэнергетической системы;" дополнить следующими строками:
"развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
развитие транспортной инфраструктуры;
реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах;
развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года;";
пункт 14 указанного решения изложить в следующей редакции:

"аз қамтылған көпбалалы отбасылар үшін тұрғын үй салуға 2 236 210 мың теңге;";
"4 745 062" саны "5 100 727" санына ауыстырылсын;
"5 984 210" саны "6 284 210" санына ауыстырылсын;
"252 200" саны "925 374" санына ауыстырылсын;
11-1-тармақтағы:
"2 805 006" саны "3 665 575" санына ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 12-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"12. 2019 жылға арналған облыстық бюджетте аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға;
орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
мектептердің ағымдағы шығындарына;
азаматтарға "7-20-25" бағдарламасы бойынша бастапқы жарнасының бөлігін төлеу үшін әлеуметтік көмек көрсетуге;
жеке көмекшілердің қызметін төлеуге;
мамандарды әлеуметтік қолдау көрсету шараларын іске асыруға;
эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге;
бруцеллезбен ауыратын санитарлық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ мүйізді малдың) құнын (50 % дейін) өтеуге;
еңбек нарығын дамытуға;
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсартуға;
жұмыспен нәтижелі қамтуды қамтамасыз етуге және жаппай кәсіпкерлікті дамытуға;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге;
халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге;
мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға;
арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге;
ирригациялық жүйе бойынша техникалық паспорттарды жасауға;
аудан (облыстық маңызы бар қалала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою іс-шараларына;
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге;
аз қамтылған көп балалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға;
"Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға;
жер учаскелерін мемлекет мұқтажы үшін алып қоюға.
Көрсетілген трансферттерді аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге бөлу Алматы облысы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.";
13-тармақтағы:
"жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға;" деген жолдан кейін келесі жолдармен толықтырылсын:
""Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту;
көлік инфрақұрылымын дамытуға;
моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға;
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін;";
көрсетілген шешімнің 14-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:

"14. Учесть, что в областном бюджете на 2019 год предусмотрены кредиты районным (городов областного значения) бюджетам, в том числе на:
реализацию мер социальной поддержки специалистов;
проектирование и (или) строительство жилья.
Распределение указанных кредитов районным (городов областного значения) бюджетам определяются на основании постановления акимата Алматинской области.";
в пункте 15:
цифры "969 564" заменить на цифры "906 766";
в пункте 16:
цифры "17 510 428" заменить на цифры "20 530 098".

"14. 2019 жылға арналған облыстық бюджетте аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредиттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға;
тұрғын үй жобалауға және салуға.
Көрсетілген кредиттерді аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге бөлу Алматы облысы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.";
15-тармақтағы:
"969 564" саны "906 766" санына ауыстырылсын;
16-тармақтағы:
"17 510 428" саны "20 530 098" санына ауыстырылсын.

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата "По вопросам бюджета, тарифной политики и обеспечения соблюдения законности".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Алматинского областного
маслихата У. Юнусов
Секретарь Алматинского
областного маслихата С. Дюсембинов

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың "Бюджет, тарифтік саясат және заңдылықтың сақталуын қамтамасыз ету мәселелері бойынша" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Алматы облыстық мәслихаты
сессияның төрағасы У. Юнусов
Алматы облыстық
мәслихатының хатшысы С. Дүйсембінов

Приложение к решению Алматинского областного маслихата от 17 мая 2019 года № 47-237 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 38-211 "Об областном бюджете Алматинской области на 2019-2021 годы"
Приложение 1 к решению Алматинского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 38-211 "Об областном бюджете Алматинской области на 2019-2021 годы"
Областной бюджет Алматинской области на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Алматы облыстық мәслихатының 2019 жылғы 17 мамырдағы "Алматы облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы "Алматы облысының 2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 38-211 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 47-237 шешіміне қосымша
Алматы облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы "Алматы облысының 2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 38-211 шешіміне 1-қосымша
Алматы облысының 2019 жылға арналған облыстық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сынып
Атауы
Ішкі сынып
I. Кірістер

376 942
5
Другие виды медицинской помощи
47 700
253
Управление здравоохранения области
47 700
029
Областные базы спецмедснабжения
47 700
9
Прочие услуги в области здравоохранения
5 210 731
253
Управление здравоохранения области
5 210 731
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
102 515
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
188 361
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
9 630
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
576 642
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
5 161
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
4 328 422
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
26 255 837
1
Социальное обеспечение
17 649 453
256
Управление координации занятости и социальных программ области
16 974 913
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
724 476
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 775 245
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
284 691
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
516 763
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
13 522 932
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
150 806
261
Управление образования области
654 540
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
561 924
037
Социальная реабилитация
92 616
271
Управление строительства области
20 000
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
20 000
2
Социальная помощь

376 942
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
47 700
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
47 700
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
47 700
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
5 210 731
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
5 210 731
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
102 515
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
188 361
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
9 630
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
576 642
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
5 161
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
4 328 422
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
26 255 837
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
17 649 453
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
16 974 913
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
724 476
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 775 245
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
284 691
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
516 763
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
13 522 932
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
150 806
261
Облыстың білім басқармасы
654 540
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
561 924
037
Әлеуметтік сауықтандыру
92 616
271
Облыстың құрылыс басқармасы
20 000
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
20 000
2
Әлеуметтiк көмек

1 138 239
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 138 239
003
Социальная поддержка инвалидов
1 127 199
055
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
11 040
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
7 468 145
256
Управление координации занятости и социальных программ области
7 367 268
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
110 624
007
Капитальные расходы государственного органа
2 505
017
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
6 672
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
149 565
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
5 569
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
3 807 546
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
6 189
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
483 368
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
17 480
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
68 880
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
66 662
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 642 208
263
Управление внутренней политики области
28 113
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
28 113
270
Управление по инспекции труда области
72 764
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
72 764
07
Жилищно-коммунальное хозяйство

1 138 239
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 138 239
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
1 127 199
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
11 040
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
7 468 145
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
7 367 268
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
110 624
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 505
017
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6 672
018
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
149 565
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
5 569
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 807 546
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
6 189
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
483 368
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
17 480
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
68 880
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
66 662
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 642 208
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
28 113
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
28 113
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
72 764
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
72 764
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

13 275 291
1
Топливо и энергетика
5 875 046
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5 875 046
011
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие теплоэнергетической системы
1 924 333
050
Субсидирование затрат энергопроизводящих организаций на приобретение топлива для бесперебойного проведения отопительного сезона
3 605 553
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
345 160
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
7 400 245
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
7 400 245
071
Развитие газотранспортной системы
7 400 245
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
43 484 787
1
Сельское хозяйство
38 721 888
255
Управление сельского хозяйства области
33 697 779
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
156 059
002
Поддержка семеноводства
1 400 000
003
Капитальные расходы государственных органов
5 882
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
592 725
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
140 000
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
40 000
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
3 664 232
021
Содержание и ремонт государственных пунктов искусственного осеменения животных, заготовки животноводческой продукции и сырья, площадок по убою сельскохозяйственных животных, специальных хранилищ (могильников) пестицидов, ядохимикатов и тары из-под них
13 423
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
224 170
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
550 000
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
69 772
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов

13 275 291
1
Отын және энергетика
5 875 046
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 875 046
011
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 924 333
050
Жылыту маусымын іркіліссіз өткізу үшін энергия өндіруші ұйымдардың отын сатып алуға шығындарын субсидиялау
3 605 553
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
345 160
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
7 400 245
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
7 400 245
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
7 400 245
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
43 484 787
1
Ауыл шаруашылығы
38 721 888
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
33 697 779
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
156 059
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
1 400 000
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
5 882
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
592 725
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
140 000
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
40 000
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
3 664 232
021
Малды қолдан ұрықтандыратын, мал шаруашылығы өнiмi мен шикiзатын дайындайтын мемлекеттік пункттердi, ауыл шаруашылығы малын соятын алаңдарды, пестицидтердi, улы химикаттарды және олардың ыдыстарын арнайы сақтау орындарын (көмiндiлердi) ұстау және жөндеу
13 423
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
224 170
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
550 000
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
69 772
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу

8 196
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 444 500
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
8 166 550
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
13 544 355
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
9 258
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
9 212
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
3 004 675
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
302 955
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
19 695
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
100 000
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
15 000
071
Обучение предпринимательству в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
121 292
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
95 828
271
Управление строительства области
1 780 959
020
Развитие объектов сельского хозяйства
1 780 959
719
Управление ветеринарии области
3 243 150
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
53 661
003
Капитальные расходы государственного органа
353
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
18 621
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
94 419
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов

8 196
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 444 500
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
8 166 550
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
13 544 355
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
9 258
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
9 212
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
3 004 675
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
302 955
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
19 695
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
100 000
061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
15 000
071
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке оқыту
121 292
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
95 828
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 780 959
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
1 780 959
719
Облыстың ветеринария басқармасы
3 243 150
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53 661
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
353
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
18 621
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
94 419
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

1 552 182
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
69 000
9
Прочие
36 546 746
120
Аппарат акима области
479 233
008
Обеспечение деятельности государственного учреждения "Центр информационных технологий"
479 233
253
Управление здравоохранения области
1 595 945
058
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
708 605
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
887 340
256
Управление координации занятости и социальных программ области
69 304
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
69 304
257
Управление финансов области
19 396 378
012
Резерв местного исполнительного органа области
301 028
059
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
18 461 703
065
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
633 647
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
333 290
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
333 290
261
Управление образования области
625 262
076
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
405 214
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
220 048
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
209 060
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
122 577
003
Капитальные расходы государственного органа
5 054
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности

1 552 182
082
Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
69 000
9
Басқалар
36 546 746
120
Облыс әкімінің аппараты
479 233
008
"Ақпараттық технологиялар орталығы" мемлекеттік мекемесінің қызметін қамтамасыз ету
479 233
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 595 945
058
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
708 605
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
887 340
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
69 304
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
69 304
257
Облыстың қаржы басқармасы
19 396 378
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
301 028
059
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
18 461 703
065
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
633 647
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
333 290
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
333 290
261
Облыстың білім басқармасы
625 262
076
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
405 214
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
220 048
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
209 060
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
122 577
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 054
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру

40 000
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
41 429
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 454 094
052
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
1 454 094
271
Управление строительства области
8 360 870
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
8 135 319
097
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
225 551
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 284 224
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
510 644
058
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
897 086
059
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
17 359
084
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
471 366
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 387 769
285
Управление физической культуры и спорта области
739 086
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
739 086
14
Обслуживание долга
18 488
1
Обслуживание долга
18 488
257
Управление финансов области
18 488
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
17 963
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
525
15
Трансферты
95 348 474
1
Трансферты
95 348 474
257
Управление финансов области
95 348 474
007
Субвенции
86 273 845
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
4 896
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
6 569 733
026
Целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства

40 000
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
41 429
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 454 094
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 454 094
271
Облыстың құрылыс басқармасы
8 360 870
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
8 135 319
097
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
225 551
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 284 224
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
510 644
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
897 086
059
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
17 359
084
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
471 366
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 387 769
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
739 086
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
739 086
14
Борышқа қызмет көрсету
18 488
1
Борышқа қызмет көрсету
18 488
257
Облыстың қаржы басқармасы
18 488
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
17 963
016
Жергiлiктi атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдердi төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
525
15
Трансферттер
95 348 474
1
Трансферттер
95 348 474
257
Облыстың қаржы басқармасы
95 348 474
007
Субвенциялар
86 273 845
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
4 896
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
6 569 733
026
Заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттен төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер