О внесении изменений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 27 декабря 2018 года № 239 "О бюджетах сельских округов города Талдыкорган на 2019-2021 годы"
Решение Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 11 декабря 2019 года № 347. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 20 декабря 2019 года № 5351
В соответствии c подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талдыкорганского городского маслихата "О бюджетах сельских округов города Талдыкорган на 2019-2021 годы" от 27 декабря 2018 года № 239 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5017, опубликован 23 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Еркинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 209 088 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 29 437 тысяч тенге;
поступления трансфертов 179 651 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 115 896 тысяч тенге;
субвенции 63 755 тысяч тенге;
2) затраты 217 326 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 8 238 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 8 238 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Отенайского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 155 388 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 26 171 тысяча тенге;
поступления трансфертов 129 217 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 85 170 тысяч тенге;
субвенции 44 047 тысяч тенге;
2) затраты 178 486 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;

Талдықорған қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 239 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 347 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 20 желтоқсанда № 5351 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 4-тармағының 5) тармақшасына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылдың 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қалалық мәслихатының "Талдықорған қаласының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 239 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5017 тіркелген, 2019 жылдың 23 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Еркін ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 209 088 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 29 437 мың теңге;
трансферттер түсімі 179 651 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 115 896 мың теңге;
субвенциялар 63 755 мың теңге;
2) шығындар 217 326 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 8 238 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 8 238 мың теңге.";
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Өтенай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 155 388 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 26 171 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 129 217 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 85 170 мың теңге;
субвенциялар 44 047 мың теңге;
2) шығындар 178 486 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 23 098 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 23 098 тысяч тенге.".
2. Приложение 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию Талдыкорганского городского маслихата "По экономическим, финансовым вопросам и бюджету".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Талдыкорганского
городского маслихата М. Доскалиев
Секретарь Талдыкорганского
городского маслихата Т. Ахажан

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 23 098 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 23 098 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талдықорған қалалық мәслихатының "Экономика, қаржы мәселелері және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талдықорған қалалық мәслихаты
сессиясының төрағасы М. Доскалиев
Талдықорған қалалық мәслихатының
хатшысы Т. Ахажан