О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 45-1 "О бюджете Алакольского района на 2019-2021 годы"
Решение Алакольского районного маслихата Алматинской области от 29 марта 2019 года № 50-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 3 апреля 2019 года № 5094
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алакольского районного маслихата "О бюджете Алакольского района на 2019-2021 годы" от 28 декабря 2018 года № 45-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативних правових актов № 5016, опубликован 31 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативних правових актов Республики Казахстана) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 11547262 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 3522742 тысячи тенге;
неналоговые поступления 15156 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 31955 тысяч тенге;
поступления трансфертов 7977409 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2502522 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 1015087 тысяч тенге;
субвенции 4459800 тысяч тенге;
2) затраты 11578882 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 29574 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 45450 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 15876 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;

Алакөл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 45-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 наурыздағы № 50-2 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 3 сәуірде № 5094 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 4-тармағының 5) тармақшасына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алакөл аудандық мәслихатының "Алакөл ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 45-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5016 тіркелген, 2019 жылдың 31 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редақцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 11547262 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 3522742 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 15156 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 31955 мың теңге;
трансферттер түсімі 7977409 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2502522 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1015087 мың теңге;
субвенциялар 4459800 мың теңге;
2) шығындар 11578882 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 29574 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 45450 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 15876 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета(-) 61194 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 61194 тысячи тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Алакольского районного маслихата "По депутатскому представительству, бюджета, экономики, соблюдению законности, правовой защите и связи с общественными организациями".
4. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Алакольского районного маслихата А. Слямов
Секретарь Алакольского районного маслихата С. Жабжанов
Приложение к решению Алакольского районного маслихата от "29" марта2019 года № 50-2 "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от "28" декабря 2018 года № 45-1 "О бюджете Алакольского района на 2019-2020 годы"

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 61194 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 61194 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
7. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алакөл аудандық мәслихатының "Депутаттық өкілеттік, бюджет, экономика, заңдылықты сақтау, құқықтық қорғау және қоғамдық ұйымдармен байланыс жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
8. Осы шешiм 2019 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Алакөл аудандық мәслихаттың сессия төрағасы А. Слямов
Алакөл аудандық мәслихаттың хатшысы С. Жабжанов
Алакөл аудандық мәслихатының 2018 жылғы "28" желтоқсандағы Алакөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы "29" наурыздағы "Алакөл ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 45-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 50-2 шешіміне қосымша

10 960
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
10 960
9
Прочие услуги в области образования
425 512
464
Отдел образования района (города областного значения)
425 512
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
16 908
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
18 400
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района
138 673
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 759
012
Капитальные расходы государственного органа
250
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
40 000
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
209 522
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
503 588
1
Социальное обеспечение
82 433
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
73 204
005
Государственная адресная социальная помощь
73 024
057
обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
180
464
Отдел образования района (города областного значения)
9 229
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
9 229
2
Социальная помощь
390 910
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
390 910
002
Программа занятости
162 769
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
25 225
006
Оказание жилищной помощи
3 500
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
27 723
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 545
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
39 742
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
88 486
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
38 920
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения

10 960
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
10 960
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
425 512
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
425 512
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 908
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
18 400
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
138 673
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
1 759
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
40 000
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
209 522
6
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
503 588
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
82 433
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
73 204
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
73 024
057
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттік құралдармен қамтамасыз ету
180
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
9 229
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
9 229
2
Әлеуметтік көмек
390 910
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
390 910
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
162 769
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт, ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
25 225
006
Тұрғын үй көмек көрсету
3 500
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
27 723
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 545
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
39 742
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
88 486
023
Жұмыспен қамту орталығының қызметін қамтамасыз ету
38 920
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер