О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 47-220 "О бюджете Жамбылского района на 2019-2021 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 4 декабря 2019 года № 63-290. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 декабря 2019 года № 5339
В соответствии c пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата "О бюджете Жамбылского района на 2019-2021 годы" от 27 декабря 2018 года № 47-220 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5004, опубликован 25 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 22 193 035 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 589 479 тысяч тенге;
неналоговые поступления 23 084 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 41 445 тысяч тенге;
поступления трансфертов 18 539 027 тысяч тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 43 947 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные изъятия 43 947 тысяч тенге;
трансферты из вышестоящих органов государственного управления 18 495 080 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 8 961 375 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 2 787 880 тысяч тенге;
субвенции 6 745 825 тысяч тенге;
2) затраты 22 402 266 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 149 745 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 192 909 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 43 164 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;

Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 47-220 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 желтоқсандағы № 63-290 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 13 желтоқсанда № 5339 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының "Жамбыл ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 47-220 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5004 тіркелген, 2019 жылдың 25 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 22 193 035 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 3 589 479 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 23 084 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 41 445 мың теңге;
трансферттер түсiмі 18 539 027 мың теңге; оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттік басқару органдарынан трансферттер 43 947 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік алып қоюлар 43 947 мың теңге;
мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер 18 495 080 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 8 961 375 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 2 787 880 мың теңге;
субвенциялар 6 745 825 мың теңге;
2) шығындар 22 402 266 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 149 745 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 192 909 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 43 164 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 358 976 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 358 976 тысяч тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жамбылского районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 358 976 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 358 976 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл аудандық мәслихатының "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года
Председатель сессии Жамбылского районного маслихата Д. Базарбаева
Секретарь Жамбылского районного маслихата С. Жұрын
Приложение к решению
Приложение 1 к решению Жамбылского районного маслихата от "27" декабря 2018 года № 47-220 "О бюджете Жамбылского района на 2019-2021 годы"
Районный бюджет на 2019 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
I.Доходы

4. Осы шешiм 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Жамбыл аудандық мәслихатының сессия төрағасы Д. Базарбаева
Жамбыл аудандық мәслихат хатшысы С. Жұрын
шешімне қосымша
Жамбыл аудандық Мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы № 47-220 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
I.Кірістер