Об изменении границы села Карабулак Ескельдинского района Алматинской области
Решение Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 14 мая 2019 года № 49-297 и постановление акимата Ескельдинского района Алматинской области от 14 мая 2019 года № 135. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 16 мая 2019 года № 5134
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьями 5, 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения органов управления, Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ и Ескельдинский районный акимат ПОСТАНОВИЛ:
1. Изменить границу села Карабулак Ескельдинского района Алматинской области, путем увеличения площади на 1,852 гектаров, установив новые границы села Карабулак общей площадью 1039,852 гектаров, согласно прилагаемой схематической карте.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного решения районного маслихата и постановления акимата района возложить на заместителя акима района Е. Ахметова.
3. Настоящее совместное решение районного маслихата и постановление акимата района вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии районного маслихата Жолдыбаев С.
Секретарь районного маслихата Алпысбаев К.
Аким района Танекенов Б.

Алматы облысы Ескелді ауданы Қарабұлақ ауылының шекарасын өзгерту туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2019 жылғы 14 мамырдағы № 49-297 шешімі және Алматы облысы Ескелді ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 14 мамырдағы № 135 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 16 мамырда № 5134 болып тіркелді
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 108-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңының 5, 12-баптарына сәйкес, басқару органдарының пікірін ескере отырып Ескелді ауданының мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ және Ескелді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған схемалық картасына сәйкес Алматы облысы Ескелді ауданы Қарабұлақ ауылының шекарасының аумағы 1,852 гектарға кеңейтіліп, Қарабұлақ ауылының жаңа шекарасы жалпы көлемі 1039,852 гектар болып өзгертілсін.
2. Осы бірлескен аудандық мәслихатының шешімі мен аудан әкімдігінің қаулысының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Е. Ахметовке жүктелсін.
3. Осы бірлескен аудандық мәслихатының шешімі мен аудан әкімдігінің қаулысы әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы С. Жолдыбаев
Аудандық мәслихат хатшысы К. Алпысбаев
Аудан әкімі Б. Тәнекенов