О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 10 января 2019 года № 39-3 "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2019-2021 годы"
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 11 декабря 2019 года № 49-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 23 декабря 2019 года № 5360
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карасайского районного маслихата "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2019-2021 годы" от 10 января 2019 года № 39-3 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5032, опубликован 6 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Каскелен Карасайского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 1 512 303 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 902 665 тысяч тенге;
поступления трансфертов 609 638 тысяч тенге;
2) затраты 1 631 045 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 118 742 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 118 742 тысячи тенге.";
"2. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа Карасайского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 132 753 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 85 231 тысяча тенге;
поступления трансфертов 47 522 тысячи тенге;
2) затраты 142 400 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 9 647 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 9 647 тысяч тенге.";
"3. Утвердить бюджет Елтайского сельского округа Карасайского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 169 924 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 102 925 тысяч тенге;
поступления трансфертов 66 999 тысяч тенге;

Қарасай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 қаңтардағы "Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 39-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 49-3 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 23 желтоқсанда № 5360 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай аудандық мәслихатының "Қарасай ауданының қала ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2019 жылғы 10 қаңтардағы № 39-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5032 тіркелген, 2019 жылдың 6 ақпанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Қарасай ауданы Қаскелең қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 1 512 303 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 902 665 мың теңге;
трансферттер түсімі 609 638 мың теңге;
2) шығындар 1 631 045 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 118 742 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 118 742 мың теңге.";
"2. Қарасай ауданы Жамбыл ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 132 753 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 85 231 мың теңге;
трансферттер түсімі 47 522 мың теңге;
2) шығындар 142 400 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 9 647 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 9 647 мың теңге.";
"3. Қарасай ауданы Елтай ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 169 924 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 102 925 мың теңге;
трансферттер түсімі 66 999 мың теңге;

2) затраты 182 421 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 12 497 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 12 497 тысяч тенге.";
"4. Утвердить бюджет Жанашамалганского сельского округа Карасайского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 209 065 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 158 573 тысячи тенге;
поступления трансфертов 50 492 тысячи тенге;
2) затраты 225 911 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 16 846 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 16 846 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет Райымбекского сельского округа Карасайского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 496 909 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 258 496 тысяч тенге;
поступления трансфертов 238 413 тысячи тенге;
2) затраты 541 731 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 44 822 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 44 822 тысячи тенге.";
"6. Утвердить бюджет Первомайского сельского округа Карасайского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 90 010 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 31 673 тысячи тенге;
поступления трансфертов 58 337 тысяч тенге;
2) затраты 94 641 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 4 631 тысяча тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 631 тысяча тенге.";
"7. Утвердить бюджет Жандосовского сельского округа Карасайского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 96 722 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 67 820 тысяч тенге;
поступления трансфертов 28 902 тысячи тенге;
2) затраты 118 067 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 21 345 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 21 345 тысяч тенге.";
"8. Утвердить бюджет Умтылского сельского округа Карасайского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 22, 23, 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

2) шығындар 182 421 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 12 497 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 12 497 мың теңге.";
"4. Қарасай ауданы Жаңашамалған ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 209 065 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 158 573 мың теңге;
трансферттер түсімі 50 492 мың теңге;
2) шығындар 225 911 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 16 846 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 16 846 мың теңге.";
"5. Қарасай ауданы Райымбек ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 496 909 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 258 496 мың теңге;
трансферттер түсімі 238 413 мың теңге;
2) шығындар 541 731 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 44 822 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 44 822 мың теңге.";
"6. Қарасай ауданы Бірінші май ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 90 010 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 31 673 мың теңге;
трансферттер түсімі 58 337 мың теңге;
2) шығындар 94 641 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 631 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4 631 мың теңге.";
"7. Қарасай ауданы Жандосов ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 96 722 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 67 820 мың теңге;
трансферттер түсімі 28 902 мың теңге;
2) шығындар 118 067 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 21 345 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 21 345 мың теңге.";
"8. Қарасай ауданы Ұмтыл ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23, 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 167 693 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 128 243 тысячи тенге;
поступления трансфертов 39 450 тысяч тенге;
2) затраты 189 394 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 21 701 тысяча тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 21 701 тысяча тенге.";
"9. Утвердить бюджет Шамалганского сельского округа Карасайского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 25, 26, 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 304 854 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 169 158 тысяч тенге;
поступления трансфертов 135 696 тысяч тенге;
2) затраты 358 316 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 53 462 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 53 462 тысячи тенге.";
"10. Утвердить бюджет Иргелинского сельского округа Карасайского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 28, 29, 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 279 986 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 237 141 тысяча тенге;
поступления трансфертов 42 845 тысяч тенге;
2) затраты 313 193 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 33 207 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 33 207 тысяч тенге.";
"11. Утвердить бюджет Айтейского сельского округа Карасайского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 31, 32, 33 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 83 076 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 46 577 тысяч тенге;
поступления трансфертов 36 499 тысяч тенге;
2) затраты 98 396 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;

1) кірістер 167 693 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 128 243 мың теңге;
трансферттер түсімі 39 450 мың теңге;
2) шығындар 189 394 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 21 701 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 21 701 мың теңге.";
"9. Қарасай ауданы Шамалған ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26, 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 304 854 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 169 158 мың теңге;
трансферттер түсімі 135 696 мың теңге;
2) шығындар 358 316 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 53 462 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 53 462 мың теңге.";
"10. Қарасай ауданы Іргелі ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29, 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 279 986 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 237 141 мың теңге;
трансферттер түсімі 42 845 мың теңге;
2) шығындар 313 193 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 33 207 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 33 207 мың теңге.";
"11. Қарасай ауданы Әйтей ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 31, 32, 33-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 83 076 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 46 577 мың теңге;
трансферттер түсімі 36 499 мың теңге;
2) шығындар 98 396 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;

4) дефицит (профицит) бюджета (-) 15 320 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 15 320 тысяч тенге.".
2. Приложение 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Карасайского районного маслихата "По экономике, бюджету, трудоустройству, развитию предпринимательства и социальной инфраструктуры".

4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 15 320 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 15 320 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарасай аудандық мәслихатыңың "Экономика, бюджет, жұмыспен қамту, кәсіпкерлік пен әлеуметтік инфрақұрылымдарды дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Карасайского районного маслихата С. Килибаев
Секретарь Карасайского районного маслихата А. Кошкимбаев
Приложение 1 к решению Карасайского районного маслихата от 11 декабря 2019 года № 49-3
Приложение 1 к решению Карасайского районного маслихата от 10 января 2019 года № 39-3 "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2019-2021 годы"
Бюджет города Каскелен на 2019 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарасай аудандық мәслихатының сессия төрағасы С. Килибаев
Қарасай аудандық мәслихатының хатшысы А. Кошкимбаев
Қарасай аудандық маслихатының 2019 жылғы 11 желтоқсаны № 49-3 шешіміне 1-қосымша
Қарасай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 қаңтардағы "Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 39-3 шешіміне 1-қосымша
Қаскелең қаласының 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Атауы
Кіші сыныбы
І. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
780 598
043
Бюджетные изъятия
780 597
048
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
1
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
III. Погашение бюджетных кредитов
0
Функциональная группа
Сумма
(тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
V. Дефицит (профицит) бюджета
-118 742
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
118 742
8
Используемые остатки бюджетных средств
118 742
01
Остатки бюджетных средств
118 742
1
Свободные остатки бюджетных средств
118 742
01
Свободные остатки бюджетных средств
118 742
Функциональная группа
Сумма
(тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
16
Погашение займов
0
Приложение 2 к решению Карасайского районного маслихата от 11 декабря 2019 года № 49-3
Приложение 4 к решению Карасайского районного маслихата от 10 января 2019 года № 39-3 "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2019-2021 годы"
Бюджет Жамбылского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
780 598
043
Бюджеттік алып коюлар
780 597
048
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
1
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Атауы
Кіші сыныбы
III. Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
Функционалдық топ
Сомасы
(мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
IV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Атауы
Кіші сыныбы
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Атауы
Кіші сыныбы
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-118 742
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
118 742
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
118 742
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
118 742
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
118 742
01
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
118 742
Функционалдық топ
Сомасы
(мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Қарыздарды өтеу
0
Қарасай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 желтоқсандығы № 49-3 шешіміне 2-қосымша
Қарасай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 қаңтардағы "Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 39-3 шешіміне 4-қосымша
Жамбыл ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. Кірістер