О внесении изменений в решение акима Панфиловского района от 11 декабря 2018 года № 12-05 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Панфиловском районе"
Решение акима Панфиловского района Алматинской области от 21 мая 2019 года № 05-03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 22 мая 2019 года № 5139. Утратило силу решением акима Панфиловского района Алматинской области от 29 октября 2020 года № 10-02
Сноска. Утратило силу решением акима Панфиловского района Алматинской области от 29.10.2020 № 10-02 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пункта 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Панфиловского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Панфиловского района "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Панфиловском районе" от 11 декабря 2018 года № 12-05 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4956, опубликован 26 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке Нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в приложении решения:
в избирательном участке № 692 слова "Нижний Пиджим" заменить словами "Ынтымак";
в избирательном участке № 708 слова "Нагарачи" заменить словами "Жеруйык".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Панфиловского района Скакова Ербола Абылайхановича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Т. Бектасов
Приложение к решению акима Панфиловского района от "21" мая 2019 года № 05-03 "О внесении изменений в решение акима Панфиловского района от 11 декабря 2018 года № 12-05 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Панфиловском районе"
Приложение к решению акима Панфиловского района от "11" декабря 2018 года № 12-05 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов
в Панфиловском районе"
Избирательные участки образованные для проведения голосования и подсчета голосов в Панфиловском районе

"Панфилов ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" Панфилов ауданы әкімінің 2018 жылғы 11 желтоқсандағы № 12-05 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Панфилов ауданы әкімінің 2019 жылғы 21 мамырдағы № 05-03 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 22 мамырда № 5139 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Панфилов ауданы әкімінің 2020 жылғы 29 қазандағы № 10-02 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Панфилов ауданы әкімінің 29.10.2020 № 10-02 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 23-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабының 2-тармағына сәйкес, Панфилов ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов ауданы әкімінің "Панфилов ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" 2018 жылғы 11 желтоқсандағы № 12-05 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4956 тіркелген, 2018 жылдың 26 желтоқсанында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің қосымшасында:
№ 692 сайлау учаскесінде "Төменгі Пенжім" сөздері "Ынтымақ" сөздеріне ауыстырылсын;
№ 708 сайлау учаскесінде "Нағарашы" сөздері "Жерұйық" сөздеріне ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Панфилов ауданы әкімі аппаратының басшысы Скаков Ербол Абылайханұлына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т. Бектасов
Панфилов ауданы әкімінің 2019 жылғы "21" мамырдағы "Панфилов ауданы әкімінің 2018 жылғы "11" желтоқсандағы "Панфилов ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" № 12-05 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 05-03 шешіміне қосымша
Панфилов ауданы әкімінің 2018 жылғы "11" желтоқсандағы "Панфилов ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" № 12-05 шешіміне қосымша
Панфилов ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін құрылған сайлау учаскелері

1. Избирательный участок № 687.
Центр: село Алмалы, улица Елтынды батыр № 56, средняя школа имени Елтынды батыра.
В границах: село Алмалы.
2. Избирательный участок № 688.
Центр: село Баскунчи, улица Карабалаева № 84, средняя школа имени Крылова.
В границах: село Баскунчи.
3. Избирательный участок № 689.
Центр: село Пиджим, улица Желтоксан № 65, средняя школа имени А. Розыбакиева.
В границах: село Пиджим, улицы: Машурова, Маметовой, Жамбыла, Коншибаева, Уалиханова, Лутпулла, Сейфуллина, Мусаева, Бейбитшилик, Райымбек с № 9 по 43 (нечетная сторона), с № 8/1 по 42 (четная сторона), Желтоксан с № 21 по 45 (нечетная сторона), с № 10 по 56 (четная сторона), Мухамади с № 3 по 13 (нечетная сторона), с № 6 по 34 (четная сторона), Искандерова с № 1 по № 11 (нечетная сторона), с № 12 по 54 (четная сторона), Хамраева с № 5 по 21 (нечетная сторона), с № 6 по 22 (четная сторона).
4. Избирательный участок № 690.
Центр: село Пиджим, улица Желтоксан № 65, средняя школа имени А. Розыбакиева.
В границах: село Пиджим, улицы: Бау-бакша № 1, Бау-бакша № 3, Бау-бакша № 8, Бау-бакша № 9, И.Ахун, Белалова, Абая, Хамраева № 1, № 2, № 2 "а", № 3, Искандерова № 7, № 13, № 51, № 61 (нечетная сторона), № 2, № 2 "а", № 8, № 14/1, № 56 (четная сторона), Мухамади № 1, № 5, № 7, № 29 (нечетная сторна), Желтоксан с № 1 по 19, № 49 (нечетная сторона), с № 8 по 14, 24 "а", № 50 "а" (четная сторона), Райымбек с № 1 по 7 (нечетная сторона), с № 2 по 8 (четная сторона).
5. Избирательный участок № 691.
Центр: село Пиджим, Первая улица, без номера, средняя школа Пиджим.
В границах: жилой массив на юго-восточной части села Пиджим: 5-ая улица, 7-ая улица, 8-ая улица, 11-ая улица, 12-ая улица, станция "Алтынколь" 1-ая улица.
6. Избирательный участок № 692.
Центр: село Ынтымак, улица Алтынсарина № 41/3, Нижне Пиджимская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Ынтымак.
7. Избирательный участок № 693.
Центр: село Ават, улица Саттарова № 3, Аватская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Ават.
8. Избирательный участок № 694.
Центр: село Хоргос, улица Мектеп № 38, Коргасская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Хоргос.
9. Избирательный участок № 695.
Центр: село Алтыуй, улица Желтоксан № 23, детская и юношеская спортивная школа Панфиловского района.
В границах: село Алтыуй: улицы: Атиева, Абая, Байысбекова, Жансугурова, Исламова, Аль-Фараби, Молдагуловой, Сейфуллина с № 1 по 13 (нечетная сторона), с № 2 по 6 (четная сторона), Алтыуйская с № 1 по 33 (нечетная сторона), с № 2 по 40 (четная сторона), Желтоксан с № 2 по 76 (четная сторона).

1. № 687 сайлау учаскесі.
Орталығы: Алмалы ауылы, Елтінді батыр көшесі № 56, Елтінді батыр атындағы орта мектебі.
Шекарасы: Алмалы ауылы.
2. № 688 сайлау учаскесі.
Орталығы: Басқұншы ауылы, Қарабалаев көшесі № 84, Крылов атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Басқұншы ауылы.
3. № 689 сайлау учаскесі.
Орталығы: Пиджим ауылы, Желтоқсан көшесі № 65, Розыбакиев атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Пиджим ауылы, көшелер: Машуров, Маметова, Жамбыл, Көншібаев, Уәлиханов, Лутпулла, Сейфуллин, Мусаев, Бейбітшілік, Райымбек № 9-дан 43-ке дейін (тақ жағы), № 8/1-ден 42-ге дейін (жұп жағы), Желтоқсан № 21-ден 45-ке дейін (тақ жағы), № 10-нан 56-ға дейін (жұп жағы), Мухамади № 3-тен 13-ке дейін (тақ жағы), № 6-дан 34-ке дейін (жұп жағы), Искандеров № 1-ден 11-ге дейін (тақ жағы), № 12-ден 54-ге дейін (жұп жағы), Хамраев № 5-тен 21-ге дейін (тақ жағы), № 6-дан 22-ге дейін (жұп жағы).
4. № 690 сайлау учаскесі.
Орталығы: Пиджим ауылы, Желтоқсан көшесі № 65, Розыбакиев атындағы орта мектебі.
Шекарасы: Пенжім ауылы, көшелер: Бау-бақша, Бау-бақша № 1 көше, Бау-бақша № 3 көше, Бау-бақша № 8 көше, Бау-бақша № 9 көше, И.Ахун, Белалов, Абай, Хамраев № 1, № 2, № 2 "а", № 3, Искандеров № 7, № 13, № 51, № 61 (тақ жағы), № 2, № 2 "а", № 8, № 14/1, № 56 (жұп жағы), Мухамади № 1, № 5, № 7, № 29 (тақ жағы), Желтоқсан № 1-ден 19-ға дейін, № 49 (тақ жағы), № 8-ден 14-ке дейін, № 24 "а", № 50 "а" (жұп жағы), Райымбек № 1-ден 7-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 8-ге дейін (жұп жағы).
5. № 691 сайлау учаскесі.
Орталығы: Пиджим ауылы, 1-ші көше, нөмірі жоқ, Пенжім орта мектебі.
Шекарасы: Пиджим ауылының оңтүстік шығыс бөлігіндегі тұрғын алабы: 5-ші көше, 7-ші көше, 8-ші көше, 11-ші көше, 12-ші көше, "Алтынкөл" станциясы 1-ші көше.
6. № 692 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ынтымақ ауылы, Алтынсарин көшесі № 41/3, Төменгі Пенжім орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Ынтымақ ауылы.
7. № 693 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ават ауылы, Саттаров көшесі № 3, Ават орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Ават ауылы.
8. № 694 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қорғас ауылы, Мектеп көшесі № 38, Қорғас орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Қорғас ауылы.
9. № 695 сайлау учаскесі.
Орталығы: Алтыүй ауылы, Желтоқсан көшесі № 23, Панфилов ауданының балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі.
Шекарасы: Алтыүй ауылы, көшелер: Әтиев, Абай, Байысбеков, Жансүгіров, Исламов, Әл-Фараби, Молдағұлова, Сейфуллин № 1-ден 13-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 6-ға дейін (жұп жағы), Алтыүй № 1-ден 33-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 40-қа дейін (жұп жағы). Желтоқсан № 2-ден 76-ға дейін (жұп жағы).

10. Избирательный участок № 696.
Центр: село Алтыуй, улица Кастеева № 3, средняя школа имени А. Кастеева с дошкольным мини-центром.
В границах: село Алтыуй: улицы: Уалиханова, Макатаева, Розыбакиева, Айманова, Зия Самади, Маметовой, Бигельдинова, Ходжамьярова, Кастеева, Амангельды, Достык, Имярова, Алтыуйская с № 35 по 79 (нечетная сторона), с № 42 по 96 (четная сторона), Сейфуллина с № 15 по 41 (нечетная сторона), с № 8 по 40 (четная сторона), Желтоксан с № 1 по 81 (нечетная сторона), Откорм 9 домов без номера.
11. Избирательный участок № 697.
Центр: село Надек, улица Ходжамьярова № 26, Надексая средняя школа.
В границах: село Надек.
12. Избирательный участок № 698.
Центр: село Чежин, улица Абилхан без номера, Шежинская средняя школа.
В границах: село Чежин.
13. Избирательный участок № 699.
Центр: село Чулакай, улица Мектеп № 10, средняя школа имени Ж. Бусакова с дошкольным мини-центром.
В границах: село Чулокай: улицы: Юлдашева, Усекская, Ниязовой, Шамиевой с № 1 по 67 (нечетная сторона), с №2 по 72 (четная сторона), Чулакайская с № 2 по 46 (четная сторона), с №1 по 45 (нечетная сторона, Школьная с № 1 по 5 (нечетная сторона).
14. Избирательный участок № 700.
Центр: село Чулакай, улица Мектеп № 10, средняя школа имени Ж. Бусакова с дошкольным мини-центром.
В границах: село Чулокай: улицы: Батырханова, Арустенская, Шамиевой с № 69 по 119 (нечетная сторона), с № 74 по 104 (четная сторона), Чулакайская с № 47 по 65 (нечетная сторона), с № 48 по 60 (четная сторона), Школьная с № 7 по 21 (нечетная сторона), с № 2 по 24 (четная сторона), 1-ая улица: 13 домов без номера, 2-ая улица: 9 домов без номера, 3-ая улица: 22 дома без номера, 4-ая улица: 10 домов без номера, 5-ая улица: 6 домов без номера, 6-ая улица: 1 дом без номера, 8-ая улица: 4 домов без номера, 9-ая улица: 3 дома без номера, село Жидели.
15. Избирательный участок № 701.
Центр: село Диханкайрат, улица Азимбаева № 53, средняя школа села Дихан-Кайрат.
В границах: село Диханкайрат.
16. Избирательный участок № 702.
Центр: село Улкен Шыган, улица Жибек жолы № 47/2, Улкен Шыганская средняя школа.
В границах: село Улкен Шыган, улицы: 8 Марта, Тумакбаева, Розыбакиева, Жамбыла, Мухамади, Курбанова, Момышулы, Халилова, Ынтымак, Береке, Байтерек, Сатай батыра с № 1 по 65 (нечетная сторона), Маметовой с № 11 по 37 (нечетная сторона), Музапаровой с № 35 по 57 (нечетная сторона), с № 36 по 58 (четная сторона), Жибек жолы с № 41 по 55 (нечетная сторона), с № 28 по 60 (четная сторона), Абая с № 27 по 41 (нечетная сторона), с № 28 по 42 (четная сторона), Алтынсарина с № 31 по 55 (нечетная сторона), с № 34 по 54 (четная сторона), Мунайтпасова с № 27 по 49 (нечетная сторона), с № 28 по 46 (четная сторона).

10. № 696 сайлау учаскесі.
Орталығы: Алтыүй ауылы, Қастеев көшесі № 3, Ә.Қастеев атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Алтыүй ауылы, көшелер: Уәлиханов, Мақатаев, Розыбакиев, Айманов, Зия Самади, Маметова, Бигелдинов, Ходжамьяров, Қастеев, Амангелді, Достық, Имяров, Алтыүй көшесі № 35-тен 79-ға дейін (тақ жағы), № 42-ден 96-ға дейін (жұп жағы), Сейфуллин № 15-тен 41-ге дейін (тақ жағы), № 8-ден 40-қа дейін (жұп жағы), Желтоқсан № 1-ден 81-ге дейін (тақ жағы), Откорм нөмірі жоқ 9 үй.
11. № 697 сайлау учаскесі.
Орталығы: Надек ауылы, Ходжамьяров көшесі № 26, Надек орта мектебі.
Шекарасы: Надек ауылы.
12. № 698 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шежін ауылы, Әбілхан көшесі номері жоқ, Шежін орта мектебі.
Шекарасы: Шежін ауылы.
13. № 699 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шолақай ауылы, Мектеп көшесі № 10, Ж. Бусаков атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Шолақай ауылы: көшелер: Юлдашев, Усекская, Ниязова, Шамиев № 1-ден по 67-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 72-ге дейін (жұп жағы), Чулакайская № 2-ден 46-ға дейін (жұп жағы), № 1-ден 45-ке дейін (тақ жағы), Мектеп № 1-ден 5-ке дейін (тақ жағы).
14. № 700 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шолақай ауылы, Мектеп көшесі № 10, Ж. Бусаков атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Батырханов, Арустенская, Шамиев № 69-дан 119-ға дейін (тақ жағы), № 74-тен 104-ке дейін (жұп жағы), Чулакайская № 47-ден 65-ке дейін (тақ жағы), № 48-ден 60-қа дейін (жұп жағы), Мектеп № 7-ден № 21-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 24-ке дейін (жұп жағы), 1-ші көше: нөмірі жоқ 13 үй, 2-ші көше: нөмірі жоқ 9 үй, 3-ші көше: нөмірі жоқ 22 үй, 4-ші көше: нөмірі жоқ 10 үй, 5-ші көше: нөмірі жоқ 6 үй, 6-шы көше: нөмірі жоқ 1 үй, 8-ші көше: нөмірі жоқ 4 үй, 9-шы көше: нөмірі жоқ 3 үй, Жиделі ауылы.
15. № 701 сайлау учаскесі.
Орталығы: Диқанқайрат ауылы, Әзімбаев көшесі № 53, Дихан-Қайрат ауылындағы орта мектеп.
Шекарасы: Диқанқайрат ауылы.
16. № 702 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үлкен Шыған ауылы, Жібек жолы көшесі № 47/2, Үлкеншыған орта мектебі.
Шекарасы: Үлкен Шыған ауылы, көшелер: 8 Март, Тұмақбаев, Розыбакиев, Жамбыл, Мухамади, Курбанов, Момышұлы, Халилов, Ынтымақ, Береке, Бәйтерек, Сатай батыр № 1-ден 65-ке дейін (тақ жағы), Маметова № 11-ден 37-ге дейін (тақ жағы), Мұзапарова № 35-тен 57-ге дейін (тақ жағы), № 36-ден 58-ге дейін (жұп жағы), Жібек жолы № 41-ден 55-ке дейін (тақ жағы), № 28-ден 60-қа дейін (жұп жағы), Абай № 27-ден 41-ге дейін (тақ жағы), № 28-ден 42-ге дейін (жұп жағы), Алтынсарин № 31-ден 55-ке дейін (тақ жағы), № 34-тен 54-ке дейін (жұп жағы), Мұңайтпасов № 27-ден 49-ға дейін (тақ жағы), № 28-ден 46-ға дейін (жұп жағы).

17. Избирательный участок №703.
Центр: село Улкен Шыган, улица Жибек жолы № 47/2, Улкен Шыганская средняя школа.
В границах: село Улкен Шыган, улицы: Аубакирова, Болек батыр, Макатаева, Уалиханова, Сейфуллина, Бейбитшилик, Сатбаева, Жастар, Абая с № 1 по 25 (нечетная сторона), с № 2 по 26 (четная сторона), Мунайтпасова с № 1 по 25 (нечетная сторона), с № 2 по 26 (четная сторона), Сатай батыра с № 2 по 52 (четная сторона), Маметовой с № 1 по 9 (нечетная сторона), № 2, № 4 (четная сторона), Музапаровой с № 1 по 33 (нечетная сторона), с № 2 по 34 (четная сторона), Жибек жолы с № 1 по № 39 (нечетная сторона), с № 2 по 26 (четная сторона), Алтынсарина с № 1 по 29 (нечетная сторона), с № 2 по 32 (четная сторона).
18. Избирательный участок № 704.
Центр: село Киши Шыган, улица Бегимбетова без номера, средняя школа Кишишыган с дошкольным мини-центром.
В границах: село Киши Шыган, отгонный участок Жаркудык.
19. Избирательный участок № 705.
Центр: село Кырыккудык, улица Багай батыра № 31, Жаркентская средняя школа.
В границах: село Кырыккудык.
20. Избирательный участок № 706.
Центр: село Аккент, улица Аккент № 1, Жаркентская средняя школа.
В границах: село Аккент.
21. Избирательный участок № 707.
Центр: село Лесновка, улица Жунисова № 67, сельский Дом культуры.
В границах: село Лесновка, отгонные участки Кардон, Карадала.
22. Избирательный участок № 708.
Центр: село Жеруйык, улица Момышулы без номера, Нагарашинская средняя школа.
В границах: село Жеруйык, отгонный участок Бабилян.
23. Избирательный участок № 709.
Центр: село Енбекши, улица Жаналык № 6/1, сельский Дом культуры.
В границах: село Енбекши.
24. Избирательный участок № 710.
Центр: село Сарыбел, улица Кобикова № 35, средняя школа имени Х. Кобикова с дошкольным мини-центром.
В границах: село Сарыбел.
25. Избирательный участок № 711.
Центр: село Садыр, улица Тохтамова № 45, Садырская средняя школа.
В границах: село Садыр.
26. Избирательный участок № 712.
Центр: село Турпан, улица Уалиханова № 5, средняя школа имени Сатай батыра.
В границах: село Турпан.
27. Избирательный участок № 713.
Центр: село Ушарал, улица Жокинбаева № 81, сельский Дом культуры.
В границах: село Ушарал, улицы: Абая, Жокинбаева, Шойынбаева, Тышканбаева, Байгутиева, Ракышова, Момышулы, отгонные участки Кардон (северная часть), Ортабаз, Жинишкеарал, Такыр.
28. Избирательный участок № 714.
Центр: село Ушарал, Кожбанбет би № 3, Ушаралская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Ушарал, улицы: Асановой, Ауезова, Ушарал колхозынын 60 жылдыгы, Хажиева, Шойнак батыр, Кожбанбет би, Жамбыла, Жана база.

17. № 703 сайлау уческесі.
Орталығы: Үлкен Шыған ауылы, Жібек жолы көшесі № 47/2, Үлкеншыған орта мектебі.
Шекарасы: Үлкен Шыған ауылы, көшелер: Әубәкіров, Бөлек батыр, Мақатаев, Уәлиханов, Сейфуллин, Бейбітшілік, Сәтбаев, Жастар, Абай № 1-ден 25-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 26-ға дейін (жұп жағы), Мұңайтпасов № 1-ден 25-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 26-ға дейін (жұп жағы), Сатай батыр № 2-ден 52-ге дейін (жұп жағы), Маметова № 1-ден 9-ға дейін (тақ жағы), № 2, № 4 (жұп жағы), Мұзапарова № 1-ден 33-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 34-ке дейін (жұп жағы), Жібек жолы № 1-ден № 39 -ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 26-ға дейін (жұп жағы), Алтынсарин № 1-ден 29-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 32-ге дейін (жұп жағы).
18. № 704 сайлау учаскесі.
Орталығы: Кішішыған ауылы, Бегімбетов көшесі номері жоқ, Кішішыған орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Кішішыған ауылы, Жарқұдық мал жайылым учаскесі.
19. № 705 сайлау учаскесі
Орталығы: Қырыққұдық ауылы, Бағай батыр көшесі № 31, Жаркент орта мектебі.
Шекарасы: Қырыққұдық ауылы.
20. № 706 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақкент ауылы, Ақкент көшесі № 1, Жаркент орта мектебі.
Шекарасы: Ақкент ауылы.
21. № 707 сайлау учаскесі
Орталығы: Лесновка ауылы, Жүнісов көшесі № 67, ауылдық Мәдениет үйі.
Шекарасы: Лесновка ауылы, Кардон, Қарадала, мал жайылым учаскелері.
22. № 708 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жерұйық ауылы, Момышұлы көшесі номері жоқ, Нағарашы орта мектебі.
Шекарасы: Жерұйық ауылы, Бабилян мал жайылым учаскесі.
23. № 709 сайлау учаскесі.
Орталығы: Еңбекші ауылы, Жаңалық көшесі № 6/1, ауылдық Мәдениет үйі.
Шекарасы: Еңбекші ауылы.
24. № 710 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сарыбел ауылы, Көбіков көшесі № 35, Х. Көбіков атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Сарыбел ауылы.
25. № 711 сайлау учаскесі.
Орталығы: Садыр ауылы, Тохтамов көшесі № 45, Садыр орта мектебі.
Шекарасы: Садыр ауылы.
26. № 712 сайлау учаскесі
Орталығы: Тұрпан ауылы, Уәлиханов көшесі № 5, Сатай батыр атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Тұрпан ауылы.
27. № 713 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үшарал ауылы, Жөкінбаев көшесі № 81, ауылдық Мәдениет үйі.
Шекарасы: Үшарал ауылы, көшелер: Абай, Жөкінбаев, Шойынбаев, Тышқанбаев, Байгутиев, Рақышев, Момышұлы, Кардон (солтүстік жағы), Ортабаз, Жіңішкеарал, Тақыр мал жайылым учаскелері.
28. № 714 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үшарал ауылы, Қожбанбет би көшесі № 3, Үшарал орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Үшарал ауылы, көшелер: Асанова, Әуезов, Үшарал колхозының 60 жылдығы, Хажиев, Шойнақ батыр, Қожбанбет би, Жамбыл, Жаңа база.

29. Избирательный участок № 715.
Центр: село Акарал, улица Кожабанбет би № 3, Ушаралская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: сел Акарал, Кызылжиде, отгонные участки Кисыккопир, Каркаралы.
30. Избирательный участок № 716.
Центр: село Коктал, улица Курмангазы №30, средняя школа имени Абая.
В границах: село Коктал, улицы: Розыбакиева с № 1 по 7, № 19, № 41, № 35, № 39, № 53, с № 59 по 67 (нечетная сторона), Жагыпарова, Хмылева, Абая, Наурыз, Байбатшаева, Маметовой, Майлина, Жумабаева, Жастар, Первая улица: № 9, № 22, № 23, № 33, № 35, № 50, № 51, № 54, № 63, № 77, № 78, № 81, № 84, № 85, № 86, № 89, № 90, № 91, № 101, № 107, № 111, № 113, 2-ая улица: № 17, № 22, № 49, № 50, № 51, № 54, № 71, № 78, № 84, № 86, № 88, № 90, № 108, № 112, 3-я улица: № 19, № 34, № 39, № 41, № 42, № 43, № 53, № 55, № 61, № 89, 4-ая улица: № 17, № 27, № 35, № 39, № 41, № 50, № 61, № 74, № 83, № 102, 5-ая улица: № 18, № 33, № 46.
31. Избирательный участок № 717.
Центр: село Коктал, улица Уалиханова № 64, сельский Дом культуры.
В границах: село Коктал, улицы: Заводская, Сайназарова, Курмангазы с № 1 по № 53 (нечетная сторона), с № 2 по № 54 (четная сторона), Ауезова с № 1 по 51 (нечетная сторона), с № 2 по 52 (четная сторона), Желтоксан с № 1 по 113 (нечетная сторона), с № 2 по 114 (четная сторона), Абылайхана с № 1 по 49 (нечетная сторона), с № 2 по 52 (четная сторона), Момышулы с № 1 по 25 (нечетная сторона), с № 2 по 26 (четная сторона), Асановой с № 1 по 5 (нечетная сторона), с № 2 по 6 (четная сторона).
32. Избирательный участок № 718.
Центр: село Коктал, улица Уалиханова № 64, сельский Дом культуры.
В границах: село Коктал, улицы: Желтоксан с № 115 по 303 (нечетная сторона), с № 116 по 304 (четная сторона), Абылайхана с № 51 по 253 (нечетная сторона), с № 54 по 252 (четная сторона), Момышулы с № 27 по 193 (нечетная сторона), с № 28 по 192 (четная сторона), Асановой с № 7 по 121 (нечетная сторона), с № 8 по 120 (четная сторона), Достык.
33. Избирательный участок № 719.
Центр: село Коктал, улица Уалиханова без номера, Коктальская средняя школа.
В границах: село Коктал, улицы: Ауезова с № 53 по 209 (нечетная сторона), с № 54 по 208 (четная сторона), Курмангазы с № 55 по 257 (нечетная сторона), с № 56 по 256 (четная сторона), Розыбакиева с № 9 по 295 (нечетная сторона), с № 8 по 294 (четная сторона), Жамбыла с № 1 по 189 (нечетная сторона), с № 2 по 190 (четная сторона), Сулейменова, Новостройка № 2, № 3, № 7, № 14, № 16, № 23, № 24, № 25, № 26, № 29, № 33.
34. Избирательный участок № 720.
Центр: село Акжазык, улица Асановой № 11, средняя школа имени Жамбыла с дошкольным мини-центром.
В границах: село Акжазык.

29. № 715 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақарал ауылы, Қожбанбет би көшесі № 3, Үшарал орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Ақарал, Қызылжиде ауылдары, Қисықкөпір, Қарқаралы мал жайылым учаскелері.
30. № 716 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көктал ауылы, Құрманғазы көшесі № 30, Абай атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Көктал ауылы, көшелер: Розыбакиев № 1-ден 7-ге дейін, № 19, № 41, № 35, № 39, № 53, № 59-дан 67-ге дейін (тақ жағы), Жағыпаров, Хмылев, Абай, Наурыз, Байбатшаев, Маметова, Майлин, Жұмабаев, Жастар, 1-ші көше № 9, № 22, № 23, № 33, № 35, № 50, № 51, № 54, № 63, № 77, № 78, № 81, № 84, № 85, № 86, № 89, № 90, № 91, № 101, № 107, № 111, № 113, 2-ші көше № 17, № 22, № 49, № 50, № 51, № 54, № 71, № 78, № 84, № 86, № 88, № 90, № 108, № 112, 3-ші көше № 19, № 34, № 39, № 41, № 42, № 43, № 53, № 55, № 61, № 89, 4-ші көше № 17, № 27, № 35, № 39, № 41, № 50, № 61, № 74, № 83, № 102, 5-ші көше № 18, № 33, № 46.
31. № 717 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көктал ауылы, Уалиханов көшесі № 64, ауылдық Мәдениет үйі.
Шекарасы: Көктал ауылы, көшелер: Заводская, Сайназаров, Уалиханов, Құрманғазы № 1-ден 53-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 54-ке дейін (жұп жағы), Әуезов № 1-ден 51-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 52-ге дейін (жұп жағы), Желтоқсан № 1-ден 113-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 114-ке дейін (жұп жағы), Абылайхан № 1-ден 49-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 52-ге дейін (жұп жағы), Момышұлы № 1-ден 25-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 26-ға дейін (жұп жағы), Асанова № 1-ден 5-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 6-ға дейін (жұп жағы).
32. № 718 сайлау учаскесі
Орталығы: Көктал ауылы, Уалиханов көшесі № 64, ауылдық Мәдениет үйі.
Шекарасы: Көктал ауылы, көшелер: Желтоқсан № 115-тен 303-ке дейін (тақ жағы), № 116-дан 304-ке дейін (жұп жағы), Абылайхан № 51-ден 253-ке дейін (тақ жағы), № 54-тен 252-ге дейін (жұп жағы), Момышұлы № 27-ден 193-ке дейін (тақ жағы), № 28-ден 192-ге дейін (жұп жағы), Асанова № 7-ден 121-ге дейін (тақ жағы), № 8-ден 120-ға дейін (жұп жағы), Достық.
33. № 719 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көктал ауылы, Уалиханов көшесі номері жоқ, Көктал орта мектебі.
Шекарасы: Көктал ауылы, көшелер: Әуезов № 53-тен 209-ға дейін (тақ жағы), № 54-тен 208-ге дейін (жұп жағы), Құрманғазы № 55-тен 257-ге дейін (тақ жағы), № 56-дан 256-ға дейін (жұп жағы), Розыбакиев № 9-дан 295-ке дейін (тақ жағы), № 8-ден 294-ке дейін (жұп жағы), Жамбыл № 1-ден 189-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 190-ға дейін (жұп жағы), Сүлейменов, Новостройка № 2, № 3, № 7, № 14, № 16, № 23, № 24, № 25, № 26, № 29, № 33.
34. № 720 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақжазық ауылы, Асанова көшесі № 11, Жамбыл атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Ақжазық ауылы.

35. Избирательный участок № 721.
Центр: село Аккудык, улица Орталык № 14, средняя школа имени Ш. Байбатшаева.
В границах: село Аккудык.
36. Избирательный участок № 722.
Центр: село Аулиеагаш, улица Шанти би № 10, Аулиеагашская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Аулиеагаш.
37. Избирательный участок № 723.
Центр: село Коктал-Арасан, улица Уалиханова № 27, средняя школа Коктал-Арасан пришкольным интернатом на 50 мест.
В границах: села Коктал-Арасан, Жаркент-Арасан.
38. Избирательный участок № 724.
Центр: село Айдарлы, улица Женис № 1, средняя школа Айдарлы с дошкольным мини-центром.
В границах: село Айдарлы, отгонные участки Бесмая, Коктерек.
39. Избирательный участок № 725.
Центр: село Дарбазакум, улица Муратбаева без номера, Дарбазакумская основная школа.
В границах: село Дарбазакум, участки Нефтебаза, Пристань.
40. Избирательный участок № 726.
Центр: село Сарпылдак, улица Достык № 1, Дарбазакумская основная школа.
В границах: село Сарпылдак.
41. Избирательный участок № 727.
Центр: село Коныролен, улица Кожбанбет би № 40, сельский Дом культуры.
В границах: село Коныролен, отгонные участки Улкентау, Кату.
42. Избирательный участок № 728.
Центр: село Ынталы, улица Кожбанбет би № 31, средняя школа имени Аманбайулы с дошкольным мини-центром.
В границах: село Ынталы.
43. Избирательный участок № 729.
Центр: село Борибай би, улица Затбек № 42, Соцжольская средняя школа.
В границах: село Борибай би.
44. Избирательный участок № 730.
Центр: село Сарытобе, улица Конаева № 3, Сарытобинская средняя школа.
В границах: село Сарытобе.
45. Избирательный участок № 731.
Центр: село Керимагаш, улица Достык № 22, средняя школа Керимагаш-Арасан.
В границах: село Керимагаш.
46. Избирательный участок № 732.
Центр: село имени Н. Головацкого, улица Домалак ана № 3, средняя школа имени Н. Головацкого с дошкольным мини-цетнтром.
В границах: село имени Н. Головацкого.
47. Избирательный участок № 733.
Центр: село Суптай, улица Байтурсынова № 23, Суптайская средняя школа.
В границах: село Суптай.
48. Избирательный участок № 734.
Центр: город Жаркент, улица Казсельхозтехника № 17, "Онер мектеби" в городе Жаркент".
В границах: город Жаркент, 1-ый микрорайон улицы: Касенова, Алиева, Самади, Омарова, Исаева, Зайнаудинова, Абая с № 1/1 по 1/67 (нечетная сторона), Билал Назыма с № 1/1 по 1/83 (нечетная сторона), № 2/2 по 2/108 (четная сторона), Табынбаева с № 125 по 191 (нечетная сторона), Ракышева № 19 по 121 (нечетная сторона), с № 16 по 120 (четная сторона), Сапиева с № 2 по 128, Касымбекова с № 1 по 103 (нечетная сторона), с № 12 по 112 (четная сторона), 2-ая улица: с № 1 по 79 (нечетная сторона), с № 2 по 88 (четная сторона), 6-ая улица: № 1, № 3 "а", № 3 "б", № 3 "в", № 3 "г", № 3 "д", с № 2 по 30 (четная сторона), 7-ая улица: с № 2 по 20 (четная сторона), 8-ая улица: с № 1 по 19 (нечетная сторона), с № 2 по 34 (четная сторона), 9-ая улица: с № 1 по 37 (нечетная сторона), с № 2 по 42 (четная сторона), 10-ая улица: с № 1 по 49 (нечетная сторона), с № 2 по 54 (четная сторона), 11-ая улица: № 1 по 51 (нечетная сторона), № 2 по 62 (четная сторона), 12-ая улица: с № 1 по 64 (четная сторона), 13-ая улица: с № 1 по 71 (нечетная сторона), с № 2 по 82 (четная сторона), 14-ая улица: с № 1 по 83 (нечетная сторона), с № 2 по 70 (четная сторона), 15-ая улица: с № 1 по 72 (четная сторона), 16-ая улица: с № 1 по 72 (четная сторона), 17-ая улица: с № 1 по 71 (нечетная сторона), с № 2 по 82 (четная сторона), улица на северо-восточной части города Жаркент с № 2 по 32, Абая с № 1 по 49 (нечетная сторона), Шекарашылар с № 141 по 165 (нечетная сторона), с № 90 по 102 (четная сторона), Зульярова с № 163 по 197 (нечетная сторона), с № 136 по 148 (четная сторона), Талгарова с № 1 по 23 (нечетная сторона), с № 2 по 26 (четная сторона), Билал Назыма № 1 "а", № 1 "б", № 1 "в", № 1 "г", № 1 "д", № 1 "е" (нечетная сторона), с № 2 по 46 (четная сторона).

35. № 721 сайлау учаскесі.
Орталығы: Аққұдық ауылы, Орталық көшесі № 14, Ш. Байбатшаев атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Аққұдық ауылы.
36. № 722 сайлау учаскесі.
Орталығы: Әулиеағаш ауылы, Шәнті би көшесі № 10, Әулиеағаш орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Әулиеағаш ауылы.
37. № 723 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көктал-Арасан ауылы, Уәлиханов көшесі № 27, Көктал-Арасан орта мектебі 50 орындық интернатымен.
Шекарасы: Көктал-Арасан, Жаркент-Арасан ауылдары.
38. № 724 сайлау учаскесі.
Орталығы: Айдарлы ауылы, Жеңіс көшесі № 1, Айдарлы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Айдарлы ауылы, Бесмая, Көктерек мал жайылым учаскелері.
39. № 725 сайлау учаскесі.
Орталығы: Дарбазақұм ауылы, Мұратбаев көшесі нөмірі жоқ, Дарбазақұм негізгі мектебі.
Шекарасы: Дарбазақұм ауылы, Мұнай базасы, Айлақ учаскелері.
40. № 726 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сарпылдақ ауылы, Достық көшесі № 1, Дарбазақұм негізгі мектебі.
Шекарасы: Сарпылдақ ауылы.
41. № 727 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қоңырөлең ауылы, Қожбанбет би көшесі № 40, ауылдық Мәдениет үйі.
Шекарасы: Қоңырөлең ауылы, Үлкентау, Қату мал жайылым учаскелері.
42. № 728 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ынталы ауылы, Қожбанбет би көшесі № 31, Аманбайұлы атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Ынталы ауылы.
43. № 729 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бөрібай би ауылы, Затбек көшесі № 42, Соцжол орта мектебі.
Шекарасы: Бөрібай би ауылы.
44. № 730 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сарытөбе ауылы, Қонаев көшесі № 3, Сарытөбе орта мектебі.
Шекарасы: Сарытөбе ауылы.
45. № 731 сайлау учаскесі.
Орталығы: Керімағаш ауылы, Достық көшесі № 22, Керімағаш-Арасан ауылындағы орта мектебі.
Шекарасы: Керімағаш ауылы.
46. № 732 сайлау учаскесі.
Орталығы: Н. Головацкий атындағы ауыл, Домалақ ана көшесі № 3, Головацкий атындағы орта мектеп шағын орталығымен.
Шекарасы: Н. Головацкий атындағы ауылы.
47. № 733 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сұптай ауылы, Байтұрсынов көшесі № 23, Сұптай орта мектебі.
Шекарасы: Сұптай ауылы.
48. № 734 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Казсельхозтехника көшесі № 17, Жаркент қаласындағы "Өнер мектебі".
Шекарасы: Жаркент қаласы, 1-ші ықшам ауданы, көшелер: Қасенов, Алиев, Самади, Омаров, Исаев, Зайнаудинов, Абай № 1/1-ден 1/67-ге дейін, Билал Назым № 1/1-ден 1/83-ке дейін (тақ жағы), № 2/2-ден 2/108-ге дейін (жұп жағы), Табынбаев № 125-тен 191-ге дейін (тақ жағы), Рақышев № 19-дан 121-ге дейін (тақ жағы), № 16-дан 120-ға дейін (жұп жағы), Сапиев № 2-ден 128-ге (жұп жағы) дейін, Қасымбеков № 1-ден 103-ке дейін (тақ жағы), № 12-ден 112-ге дейін (жұп жағы), 2-ші көше: № 1-ден 79-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 88-ге дейін (жұп жағы), 6-шы көше: № 1, № 3 "а", № 3 "б", № 3 "в", № 3 "г", № 3 "д", № 2-ден 30-ға дейін (жұп жағы), 7-ші көше: № 2-ден 20-ға дейін (жұп жағы), 8-ші көше: № 1-ден 19-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 34-ке дейін (жұп жағы), 9-шы көше: № 1-ден 37-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 42-ге дейін (жұп жағы), 10-шы көше: № 1-ден 49-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 54-ке дейін (жұп жағы), 11-көше: № 1-ден 51-ге дейін (тақ жағы), 2-ден 62-ге дейін (жұп жағы), 12-көше: № 1-ден 64-ке дейін, 13-ші көше: № 1-ден 71-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 82-ге дейін (жұп жағы), 14-ші көше: № 1-ден 83-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 70-ке дейін (жұп жағы), 15-көше: № 1-ден 72-ге дейін, 16-шы көше: № 1-ден 72-ге дейін, 17-ші көше: № 1-ден 71-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 82-ге дейін (жұп жағы), Жаркент қаласының солтүстік шығыс бөлігіндегі көше № 2-ден 32-ге дейін, Абай № 1-ден 49-ға дейін (тақ жағы), Шекарашылар № 141-ден 165-ке дейін (тақ жағы), № 90-нан 102-ге дейін (жұп жағы), Зульяров № 163-тен 197-ге дейін (тақ жағы), № 136-дан 148-ге дейін (жұп жағы), Талғаров № 1-ден 23-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 26-ға дейін (жұп жағы), Билал Назым № 1 "а", № 1 "б", № 1 "в", № 1 "г", № 1 "д", № 1 "е" (тақ жағы), № 2-ден 46-ға дейін (жұп жағы).

49. Избирательный участок № 735.
Центр: город Жаркент, улица Головацкого № 3, средняя школа имени Ш. Уалиханова.
В границах: город Жаркент, улицы: Жастар, Болашак, Зульярова с № 19 по 161 (нечетная сторона), Конаева с № 1 по 19 (нечетная сторона), Шекарашылар с № 1 по 139 (нечетная сторона), с № 26 по 88 (нечетная сторона), Головацкого с № 1 по 39 (нечетная сторона), с № 2 по 12 (четная сторона), Жансугурова с № 1 по 61 (нечетная сторона), с № 2 по 22 (четная сторона), Ыбраймолдаева с № 1 по 23 (нечетная сторона), с № 2 по 54 (четная сторона), Абая с № 2 по 20, с № 2/1 по 2/8(четная сторона), Шынтаева с № 1 по 43 (нечетная сторона), с № 2 по 48 (четная сторона), Амриева с № 1 по 37 (нечетная сторона), с № 2 по 48 (четная сторона), Сапиева с № 1 по 17 (нечетная сторона), Ракышева с № 1 по 17 (нечетная сторона), с № 2 по 14 (четная сторона), Касымбекова с № 2 по 10 (четная сторона), Головацкого с № 2/1 по № 2/11, 12 домов без номера участка Акбулак.
50. Избирательный участок № 736.
Центр: город Жаркент, улица Табынбаева № 2, средняя школа-интернат № 6.
В границах: город Жаркент, улицы: Алматинская, Каратальская, Ляна, Слабодка, Интернациональная с № 37 по 67 (нечетная сторона), с № 42 по 84 (четная сторона), Табынбаева с № 1 по 5 (нечетная сторона), Мухамади с № 1 по 15 (нечетная сторона), с №2 по 78 (четная сторона), Сыпатаева с № 2 по 36 (четная сторона).
51. Избирательный участок № 737.
Центр: город Жаркент, улица Табынбаева № 2, средняя школа-интернат № 6.
В границах: город Жаркент, улицы: Орталык, Тышканбаева, Достык, Бейбитшилик, Заводская с № 1 по 5 (нечетная сторона), с № 2 по 30 (четная сторона), Интернациональная с № 1 по 35 (нечетная сторона), с № 2 по 40 (четная сторона), Строительная с № 1 по 35 (нечетная сторона), с № 2 по 36 (четная сторона), Уалиханов с № 1/1 (военный городок).
52. Избирательный участок № 738.
Центр: город Жаркент, улица Иванова № 25, административное здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Панфилов Су кубыры".
В границах: город Жаркент, улицы: Западная, Сыпатаева с № 1 по 107 (нечетная сторона), с № 38 по 104 (четная сторона), Табынбаева с № 2 по 14 (четная сторона), Уалиханова с № 71 по 137 (нечетная сторона), с № 2 по 130 (четная сторона), Мухамади с № 17 по 31 (нечетная сторона), с № 80 по 106 (четная сторона), Белалова с № 1 по 45 (нечетная сторона), с № 2 по 52 (четная сторона), Конаева с № 82 по 196 (четная сторона), Иванова с № 1 по 29 (нечетная сторона), с № 2 по 38 (четная сторона), Пушкина с № 1 по 49 (нечетная сторона), Набережная с № 1 по 61 (нечетная сторона), с № 2 по 40 (четная сторона), Абдуллина с № 1 по 31 (нечетная сторона), с № 2 по 20 "а" (четная сторона), Заводская с № 7 по 45 (нечетная сторона), с № 32 по 86 (четная сторона), Строительная с № 37 по 75 (нечетная сторона), с № 38 по 86 (четная сторона).

49. № 735 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Головацкий көшесі № 3, Ш.Уалиханов атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Жаркент қаласы, көшелер: Жастар, Болашақ, Зульяров № 19-дан 161-ге дейін (тақ жағы), Қонаев № 1-ден 19-ға дейін (тақ жағы), Шекарашылар № 1-ден 139-ға дейін (тақ жағы), № 26-дан 88-ге дейін (жұп жағы), Головацкий № 1-ден 39-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 12-ге дейін (жұп жағы), Жансүгіров 1-ден 61-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 22-ге дейін (жұп жағы), Ыбраймолдаев № 1-ден 23-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 54-ке дейін (жұп жағы), Абай № 2-ден 20-ға дейін (жұп жағы), № 2/1-ден 2/8-ге дейін, Шынтаев № 1-ден 43-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 48-ге дейін (жұп жағы), Амриев № 1-ден 37-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 48-ге дейін (жұп жағы), Сапиев № 1-ден 17-ге дейін (тақ жағы), Рақышев № 1-ден 17-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 14-ке дейін (жұп жағы), Қасымбеков № 2-ден 10-ға дейін (жұп жағы), Головацкий № 2/1-ден 2/11-ге дейін, Ақбұлақ учаскесіндегі нөмірі жоқ 12 үй.
50. № 736 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Табынбаев көшесі, № 2, № 6 орта мектеп интернаты.
Шекарасы: Жаркент қаласы, көшелер: Алматинская, Каратальская, Лян, Слабодка, Интернациональная № 37-ден 67-ге дейін (тақ жағы), № 42-ден 84-ке дейін (жұп жағы), Табынбаев № 1-ден 5-ке дейін (тақ жағы), Мухамади № 1-ден 15-ке дейін (тақ жағы), № 2-тен 78-ге дейін (жұп жағы), Сыпатаев № 2-ден 36-ға дейін (жұп жағы).
51. № 737 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Табынбаев көшесі, № 2, № 6 орта мектеп интернаты.
Шекарасы: Орталық, Тышқанбаев, Достық, Бейбітшілік, Заводская № 1-ден 5-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 30-ға дейін (жұп жағы), Интернациональная № 1-ден 35-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 40-қа дейін (жұп жағы), Строительная № 1-ден 35-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 36-ға дейін (жұп жағы), Уалиханов № 1/1 (әскери қалашық).
52. № 738 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Иванов көшесі № 25, "Панфилов Су құбыры" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: Жаркент қаласы, көшелер: Западная, Сыпатаев № 1-ден 107-ге дейін (тақ жағы), № 38-ден 104-ке дейін (жұп жағы), Табынбаев № 2-ден 14-ке дейін (жұп жағы), Уалиханов № 71-ден 137-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 130-ға дейін (жұп жағы), Мухамади № 17-ден 31-ге дейін (тақ жағы), № 80-нен 106-ға дейін (жұп жағы), Белалов № 1-ден 45-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 52-ге дейін (жұп жағы), Қонаев № 82-ден 196-ға дейін (жұп жағы), Иванов № 1-ден 29-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 38-ге дейін (жұп жағы), Пушкин № 1-ден 49-ға дейін (тақ жағы), Набережная № 1-ден 61-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 40-қа дейін (жұп жағы), Абдуллин № 1-ден 31-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 20 "а"-ға дейін (жұп жағы), Заводская № 7-ден 45-ке дейін (тақ жағы), № 32-дан 86-ға дейін (жұп жағы), Строительная № 37-ден 75-ке дейін (тақ жағы), № 38-ден 86-ға дейін (жұп жағы).

53. Избирательный участок № 739.
Центр: город Жаркент, улица Белалова № 47 "а", административное здание Жаркентского государственного учреждения лесного хозяйства.
В границах: город Жаркент, улицы: Зульярова с № 1 по 17 (нечетная сторона), с № 2 по 34 (четная сторона), Табынбаева с № 7 по 67 (нечетная сторона), с № 16 по 78 (четная сторона), Мухамади с № 33 по 77 (нечетная сторона), с № 108 по 128 (четная сторона), Иванова с № 31 по 55 (нечетная сторона), Уалиханова с № 1 по 69 (нечетная сторона), Конаева с № 21 по 125 (нечетная сторона), с № 2 по 80 (четная сторона), Белалова с № 47 по 79 (нечетная сторона), с № 54 по 74 (четная сторона), Головацкого с № 14 по 120 (четная сторона), Шекарашылар с № 2 по 24 (четная сторона).
54. Избирательный участок № 740.
Центр: город Жаркент, улица Ыбраймолдаева № 78, Жаркентский гуманитарно-технический колледж.
В границах: город Жаркент, улицы: Зульярова с № 36 по 134 (четная сторона), Табынбаева с № 69 по 123 (нечетная сторона), с № 80 по 96 (четная сторона), Мухамади с № 79 по 127 (нечетная сторона), с № 130 по 144 (четная сторона), Белалова с № 81 по 119 (нечетная сторона), с № 76 по 122 (четная сторона), Иванова с № 57 по 143 (нечетная сторона), Головацкого с № 41 по 105 (нечетная сторона), Жансугурова с № 63 по 115 (нечетная сторона), с № 24 по 74 (четная сторона), Ыбраймолдаева с № 25 с 153 (нечетная сторона), с № 56 по 102 (четная сторона), Абая с № 51 по 95 (нечетная сторона), № 22 по 206 (четная сторона).
55. Избирательный участок № 741.
Центр: город Жаркент, улица Уалиханова № 142, средняя школа-гимназия имени А. В. Луначарского с дошкольным мини-центром.
В границах: город Жаркент, улицы: Усекский, Иванова с № 40 по 82 (четная сторона), Головацкого с № 122 по 142 (четная сторона), Юлдашева с № 2 по 28 (четная сторона), Жибек жолы с № 1 по 53 (нечетная сторона), Набережная с № 63 по 83 (четная сторона), Сыпатаева с № 109 по 153 (нечетная сторона), с № 106 по 160 (четная сторона), Пушкина с № 51 по 71 (нечетная сторона), с № 2 по 24 (четная сторона), Туркебаева с № 1 по 47 (нечетная сторона), с № 2 по 40 (четная сторона), Беспаева с № 1 по 23 (нечетная сторона), с № 2 по 44 (четная сторона), Лутфуллина с № 1 по 9 (нечетная сторона), с № 2 по 12 (четная сторона), Нусупбековой с № 1 по 13 (нечетная сторона), с № 2 по 6 (четная сторона), Конаева с № 127 по 179 (нечетная сторона), с № 198 по 218 (четная сторона), Уалиханова с № 139 по 155 (нечетная сторона), с № 132 по 154 (четная сторона), Асановой с № 1 по 15 (нечетная сторона), с № 2 по 22 (четная сторона), 10 домов без номера участка Кардон на западной части города Жаркент.

53. № 739 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Белалов көшесі № 47 "а", Жаркент орман шаруашылығы мекемесінің әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: Жаркент қаласы, көшелер: Зульяров № 1-ден 17-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 34-ке дейін (жұп жағы), Табынбаев № 7-ден 67-ге дейін (тақ жағы), № 16-ден 78-ге дейін (жұп жағы), Мухамади № 33-тен 77-ге дейін (тақ жағы), № 108-ден 128-ге дейін (жұп жағы), Иванов № 31-ден 55-ке дейін (тақ жағы), Уалиханов № 1-ден 69-ға дейін (тақ жағы), Қонаев № 21-ден 125-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 80-ге дейін (жұп жағы), Белалов № 47-ден 79-ға дейін (тақ жағы), № 54-тен 74-ке дейін (жұп жағы), Головацкий № 14-тен 120-ға дейін (жұп жағы), Шекарашылар № 2-ден 24-ке дейін (жұп жағы).
54. № 740 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Ыбраймолдаев көшесі № 78, Жаркент гуманитарлық-техникалық колледжі.
Шекарасы: Жаркент қаласы, көшелер: Зульярова № 36-дан 134-ке дейін (жұп жағы), Табынбаев № 69-ден 123-ке дейін (тақ жағы), № 80-нен 96-ға дейін (жұп жағы), Мухамади № 79-дан 127-ге дейін (тақ жағы), № 130-дан 144-ке дейін (жұп жағы), Белалов № 81-ден 119-ға дейін (тақ жағы), № 76-дан 122-ге дейін (жұп жағы), Иванов № 57-ден 143-ке дейін (тақ жағы), Головацкий № 41-ден 105-ке дейін (тақ жағы), Жансүгіров № 63-тен 115-ке дейін (тақ жағы), № 24-тен 74-ке дейін (жұп жағы), Ыбраймолдаев № 25-тен 153-ке дейін (тақ жағы), № 56-дан 102-ге дейін (жұп жағы), Абай № 51-ден 95-ке дейін (тақ жағы), 22-ден 206-ға дейін (жұп жағы).
55. № 741 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Уалиханов көшесі № 142, А. В. Луначарский атындағы орта мектеп-гимназия мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Жаркент қаласы, көшелер: Усекский, Иванов № 40-тан 82-ге дейін (жұп жағы), Головацкий № 122-ден 142-ге дейін (жұп жағы), Юлдашев № 2-ден 28-ге дейін (жұп жағы), Жібек жолы № 1-ден 53-ке дейін (тақ жағы), Набережная № 63-тен 83-ке дейін (тақ жағы), Сыпатаев № 109-дан 153-ке дейін (тақ жағы), № 106-дан 160-қа дейін (жұп жағы), Пушкин № 51-ден 71-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 24-ке дейін (жұп жағы), Түркебаев № 1-ден 47-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 40-қа дейін (жұп жағы), Беспаев № 1-ден 23-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 44-ке дейін (жұп жағы), Лутфуллин № 1-ден 9-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 12-ге дейін (жұп жағы), Нүсіпбекова № 1-ден 13-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 6-ға дейін (жұп жағы), Қонаев № 127-ден 179-ға дейін (тақ жағы), № 198-ден 218-ге дейін (жұп жағы), Уалиханов № 139-дан 155-ке дейін (тақ жағы), № 132-ден 154-ке дейін (жұп жағы), Асанова № 1-ден 15-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 22-ге дейін (жұп жағы), Жаркент қаласының батыс жағы Кардон учаскесіндегі 10 үй.

56. Избирательный участок № 742.
Центр: город Жаркент, улица Розыбакиева № 22, районный Дом культуры акимата Панфиловского района.
В границах: город Жаркент, улицы: Иванова с № 84 по 140 (четная сторона), Жибек жолы с № 55 по 77 (нечетная сторона), Юлдашева с № 1 по 17 (нечетная сторона), Головацкого с № 107 по 137 (нечетная сторона), с № 144 по 158 (четная сторона), Пушкина с № 73 по 101 (нечетная сторона), с № 26 по 40 "а" (четная сторона), Туркебаева с № 49 по 75 (нечетная сторона), с № 42 по 54 (четная сторона), Беспаева с № 25 по 35 (нечетная сторона), с № 46 по 50 (четная сторона), Лутфуллина с № 11 по 25/1 (нечетная сторона), с № 14 по 38 (четная сторона), Жансугурова с № 117 по 163 (нечетная сторона), с № 76 по 102 (четная сторона), Кобикова с № 1 по 21 (нечетная сторона), с № 2 по 18 (четная сторона), Розыбакиева с № 1 по 21 (нечетная сторона), с № 2 по 22 (четная сторона).
57. Избирательный участок № 743.
Центр: город Жаркент, улица Кастева № 12, средняя школа имени Алтынсарина.
В границах: город Жаркент, улицы: Иванова с № 142 по 196 (четная сторона), Жибек жолы с № 79 по 135 (нечетная сторона), Пушкина с № 103 по 145 (нечетная сторона), с № 42 по 52 (четная сторона), Туркебаева с № 77 по 91 (нечетная сторона), с № 54 "а" по 78 (четная сторона), Беспаева с № 37 по 67 (нечетная сторона), с № 52 по 142 (четная сторона), Лутфуллина с № 25 по 65 (нечетная сторона), с № 40 по 56 (четная сторона), Ыбраймолдаева с № 155 по 195 (нечетная сторона), с № 104 по 128 (четная сторона), Кастеева с № 1 по 25 (нечетная сторона), с № 2 по 18 (четная сторона), Талгарова с № 57 по 103 (нечетная сторона), с № 62 по 100 (четная сторона), Билал Назыма с № 69 по 79 (нечетная сторона), с № 102 по 146 (четная сторона), Ниязовой с № 37 по 79 (нечетная сторона), с № 40 по 76 (четная сторона), Илахуновой с № 46 по 90 (четная сторона), Абая с № 97 по 147 (нечетная сторона), с № 208 по 254 (четная сторона).
58. Избирательный участок № 744.
Центр: город Жаркент, улица Туркебаева № 41, средняя школа имени Х. Хамраева.
В границах: город Жаркент, улицы: Головацкого с № 139 по 197 (четная сторона), Розыбакиева с № 23 по 55 (нечетная сторона), с № 24 по 46 (четная сторона), Жансугурова с № 165 по 253 (нечетная сторона), с № 104 по 196 (четная сторона), Кобикова с 23 по 53 (нечетная сторона), с № 22 по 70 (четная сторона), Ыбраймолдаева с № 197 по 275 (нечетная сторона), № 130 по 206 (четная сторона), Кастеева с 27 по 69 (нечетная сторона), с № 20 по 58 (четная сторона), Абая с 205 по 316 (четная сторона), Жибек жолы с № 34 по 72 (четная сторона), Пащенко с № 33 по 69 (нечетная сторона), с № 42 по 54 (четная сторона), Гаппарова с 35 по 47 (нечетная сторона), с 32 по 40 (четная сторона), Масанчи с № 21 по 33 (нечетная сторона), с № 54 по 88 (четная сторона), Ходжамьярова с № 47 по 81 (нечетная сторона), с 100 по 160 (четная сторона), Машурова с № 75 по 119 (нечетная сторона), с 120 по 216 (четная сторона), Бусакова с № 133 по 171 (нечетная сторона).

56. № 742 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Розыбакиев көшесі № 22, Панфилов ауданы әкімдігінің аудандық Мәдениет үйі.
Шекарасы: Жаркент қаласы, көшелер: Иванов № 84-тен 140-қа дейін (жұп жағы), Жібек жолы № 55-тен 77-ге дейін (тақ жағы), Юлдашев № 1-ден 17-ге дейін (тақ жағы), Головацкий № 107-ден 137-ге дейін (тақ жағы), № 144-тен 158-ге дейін (жұп жағы), Пушкин № 73-тен 101-ге дейін (тақ жағы), № 26-дан 40 "а"-ға дейін (жұп жағы), Түркебаев № 49-дан 75-ке дейін (тақ жағы), № 42-ден 54-ке дейін (жұп жағы), Беспаев № 25-тен 35-ке дейін (тақ жағы), № 46-дан 50-ге дейін (жұп жағы), Лутфуллин № 11-ден 25/1-ге дейін (тақ жағы), № 14-тен 38-ге дейін (жұп жағы), Жансүгіров № 117-ден 163-ке дейін (тақ жағы), № 76-дан 102-ге дейін (жұп жағы), Көбіков № 1-ден 21-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 18-ге дейін (жұп жағы), Розыбакиев № 1-ден 21-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 22-ге дейін (жұп жағы).
57. № 743 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Қастеев көшесі № 12, Алтынсарин атындағы орта мектебі.
Шекарасы: Жаркент қаласы, көшелер: Иванова № 142-ден 196-ға дейін (жұп жағы), Жібек жолы № 79-дан 135-ке дейін (тақ жағы), Пушкин № 103-тен 145-ке дейін (тақ жағы), № 42-ден 52-ге дейін (жұп жағы), Түркебаев № 77-ден 91-ге дейін (тақ жағы), № 54 "а"-дан 78 ге дейін (жұп жағы), Беспаев № 37-ден 67-ге дейін (тақ жағы), № 52-ден 142-ге дейін (жұп жағы), Лутфуллин № 25-тен 65-ке дейін (тақ жағы), № 40-тан 56-ға дейін (жұп жағы), Ыбраймолдаев № 155-тен 195-ке дейін (тақ жағы), № 104-тен 128-ге дейін (жұп жағы), Қастеев № 1-ден 25-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 18-ге дейін (жұп жағы), Талғаров № 57-ден 103-ке дейін (тақ жағы), № 62-ден 100-ге дейін (жұп жағы), Билал Назым № 69-дан 79-ға дейін (тақ жағы), № 102-ден 146-ға дейін (жұп жағы), Ниязова № 37-ден 79-ға дейін (тақ жағы), № 40-тан 76-ға дейін (жұп жағы), Илахунова № 46-дан 90-ға дейін (жұп жағы), Абай № 97-ден 147-ге дейін (тақ жағы), № 208-ден 254-ке дейін (жұп жағы).
58. № 744 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Түркебаев көшесі № 41, Х.Хамраев атындағы орта мектебі.
Шекарасы: Жаркент қаласы, көшелер: Головацкий №139-дан 197-ге дейін (тақ жағы), Розыбакиев № 23-тен 55-ке дейін (тақ жағы), № 24-дан 46-ға дейін (жұп жағы), Жансүгіров №165-тен 253-ке дейін (тақ жағы), №104-тен 196-ға дейін (жұп жағы), Көбіков № 23-тен 53-ке дейін (тақ жағы), № 22-ден 70-ке дейін (жұп жағы), Ыбраймолдаев № 197-ден 275-ке дейін (тақ жағы), № 130-дан 206-ға дейін (жұп жағы), Қастеев № 27-ден 69-ға дейін (тақ жағы), № 20-дан 58-ге дейін (жұп жағы), Абай № 256-дан 316-ға дейін (жұп жағы), Жібек жолы № 34-тен 72-ке дейін (жұп жағы), Пащенко № 33-ден 69-ға дейін (тақ жағы), № 42-ден 54-ке дейін (жұп жағы), Гаппаров № 35-тен 47-ге дейін (тақ жағы), № 32-ден 40-қа дейін (жұп жағы), Масанчи № 21-ден 33-ке дейін (тақ жағы), № 54-тен 88-ке дейін (жұп жағы), Ходжамьяров № 47-ден 81-ге дейін (тақ жағы), № 100-ден 160-қа дейін (жұп жағы), Машуров № 75-тен 119-ға дейін (тақ жағы), № 120-дан 216-ға дейін (жұп жағы), Босақов № 133-тен 171-ге дейін (тақ жағы).

59. Избирательный участок № 745
Центр: город Жаркент, улица Масанчи № 23, отдел занятости и социальных программ Панфиловского района.
В границах: город Жаркент, улицы: Жибек жолы с № 10 по 32 (четная сторона), Головацкого с № 160 по 214 (четная сторона), Бусакова с № 59 по 131 (нечетная сторона), Уалиханова с № 157 по 215 (нечетная сторона), Пащенко с № 19 по 31 (нечетная сторона), с № 12 по 40 (четная сторона), Гаппарова с № 13 по 33 (нечетная сторона), с № 22 по 30 (четная сторона), Масанчи с № 15 по 19 (нечетная сторона), с № 24 по 52 (четная сторона), Машурова с № 39 по 73 (нечетная сторона), с № 58 по 118 (четная сторона), Нусупбековой с № 15 по 55 (нечетная сторона), с № 8 по 40 (четная сторона), Конаева с № 181 по 239 (нечетная сторона), с № 220 по 310 (четная сторона), Юлдашева с № 19 по 39 (нечетная сторона), с № 30 по 68 (четная сторона), Ходжамьярова с № 17 по 45 (нечетная сторона), с № 60 по 98 (четная сторона).
60. Избирательный участок № 746.
Центр: город Жаркент, улица Уалиханова № 142, здание начальных классов средней школы-гимназии имени А. В. Луначарского с дошкольным мини-центром.
В границах: город Жаркент, улицы: Кузнечный тупик, Уалиханова с № 156 по 214 (четная сторона), Бусакова с № 1 по 57 (нечетная сторона), Машурова с № 1 по 37 (нечетная сторона), с № 2 по 56 (четная сторона), Ходжамьярова с № 1 по 15 (нечетная сторона), с № 2 по 58 (четная сторона), Абдуллина с № 33 по 61 (нечетная сторона), с № 22 по 74 (четная сторона), Сыпатаева с № 155 по 227 (нечетная сторона), с № 162 по 240 (четная сторона), Пащенко с № 1 по 17 (нечетная сторона), с № 2 по 10 (четная сторона), Гаппарова с № 1 по 11 (нечетная сторона), с № 2 по 20 (четная сторона), Асановой с № 17 по 31 (нечетная сторона), с № 24 по 58 (четная сторона), Масанчи с № 1 по 13 (нечетная сторона), с № 2 по 22 (четная сторона), проспект Жибек жолы с № 2 по 8 "а".
61. Избирательный участок № 747.
Центр: город Жаркент, улица Сыпатаева № 240, средняя школа имени Жамбыла с дошкольным мини-центром.
В границах: город Жаркент, улицы: Шамиева с № 27 по 113 (нечетная сторона), с № 2 по 42 (четная сторона), Абая с № 318 по 326 (четная сторона), Конаева с № 241 по 323 (нечетная сторона), Бусакова с № 64 по 168 (четная сторона), Кошкунова с № 41 по 81 (нечетная сторона), с № 22 по 70 (четная сторона), Лепсинская с № 1 по 39 (нечетная сторона), с № 4 по 38 (четная сторона), Усекская с № 1 по 7 (нечетная сторона), № 2, Ыбраймолдаева с № 277 по 351 (нечетная сторона), с № 208 по 342 (четная сторона), Головацкого с № 199 по 309 (нечетная сторона), с № 216 по 312 (четная сторона), Жансугурова с № 255 по 343 (нечетная сторона), с № 198 по 258 (четная сторона).

59. № 745 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Масанчи көшесі № 23, Панфилов ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі.
Шекарасы: Жаркент қаласы, көшелер: Жібек жолы № 10-нан 32-ге дейін (жұп жағы), Головацкий № 160-тан 214-ке дейін (жұп жағы), Босақов № 59-дан 131-ге дейін (тақ жағы), Уалиханов № 157-ден 215-ке дейін (тақ жағы), Пащенко № 19-дан 31-ге дейін (тақ жағы), № 12-ден 40-қа дейін (жұп жағы), Гаппаров № 13-тен 33-ке дейін (тақ жағы), № 22-ден 30-ға дейін (жұп жағы), Масанчи № 15-тен 19-ға дейін (тақ жағы), № 24-тен 52-ге дейін (жұп жағы), Машуров № 39-дан 73-ке дейін (тақ жағы), № 58-ден 118-ге дейін (жұп жағы), Нүсіпбекова № 15-тен 55-ке дейін (тақ жағы), № 8-ден 40-қа дейін (жұп жағы), Қонаев № 181-ден 239-ға дейін (тақ жағы), № 220-дан 310-ға дейін (жұп жағы), Юлдашев № 19-дан 39-ға дейін (тақ жағы), № 30-дан 68-ге дейін (жұп жағы), Ходжамьяров № 17-ден 45-ке дейін (тақ жағы), № 60-тан 98-ге дейін (жұп жағы).
60. № 746 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Уалиханов көшесі № 142, А. В. Луначарский атындағы орта мектеп-гимназия мектепке дейінгі шағын орталығымен, бастауыш сыныптар ғимараты.
Шекарасы: Жаркент қаласы, көшелер: Кузнечный тупик, Уалиханов № 156-дан 214-ке дейін (жұп жағы), Босақов № 1-ден 57-ге дейін (тақ жағы), Машуров № 1-ден 37-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 56-ға дейін (жұп жағы), Ходжамьяров № 1-ден 15-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 58-ге дейін (жұп жағы), Абдуллин № 33-тен 61-ге дейін (тақ жағы), № 22-ден 74-ке дейін (жұп жағы), Сыпатаев № 155-тен 227-ге дейін (тақ жағы), № 162-ден 240-қа дейін (жұп жағы), Пащенко № 1-ден 17-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 10-ға дейін (жұп жағы), Гаппаров № 1-ден 11-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 20-ға дейін (жұп жағы), Асанова № 17-ден 31-ге дейін (тақ жағы), № 24-тен 58-ге дейін (жұп жағы), Масанчи № 1-ден 13-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 22-ге дейін (жұп жағы), Жібек жолы даңғылы № 2-ден 8 "а"-ға дейін.
61. № 747 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Сыпатаев № 240, Жамбыл атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Жаркент қаласы, көшелер: Шамиев № 27-ден 113-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 42-ге дейін (жұп жағы), Абая № 318-ден 326-ға дейін (жұп жағы), Қонаев № 241-ден 323-ке дейін (тақ жағы), Босақов № 64-тен 168-ге дейін (жұп жағы), Кошкунов № 41-ден 81-ге дейін (тақ жағы), № 22-ден 70-ке дейін (жұп жағы), Лепсинская № 1-ден 39-ға дейін (тақ жағы), № 4-тен 38-ге дейін (жұп жағы), Усекская № 1-ден 7-ге дейін (тақ жағы), № 2, Ыбраймолдаев № 277-ден 351-ге дейін (тақ жағы), № 208-ден 342-ге дейін (жұп жағы), Головацкий № 199-дан 309-ға дейін (тақ жағы), № 216-дан 312-ге дейін (жұп жағы), Жансүгіров № 255-тен 343-ке дейін (тақ жағы), № 198-ден 258-ге дейін (жұп жағы).

62. Избирательный участок № 748.
Центр: город Жаркент, улица Абдуллина № 76, Жаркентский многопрофильный колледж.
В границах: город Жаркент, улицы: Бусакова с № 2 по 62 (четная сторона), Кошкунова с № 1 по 39 (нечетная сторона), с № 2 по 20 (четная сторона), Шамиева с № 1 по 25 (нечетная сторона), Абдуллина с № 63 по 113 (нечетная сторона), № 76 по 148 (четная сторона), Усекская № 1 по 3 (нечетная сторона), Сыпатаева с № 229 по 255 (нечетная сторона), с № 242 по 266 (четная сторона), Уалиханова с № 217 по 247 (нечетная сторона), с № 216 по 258 (четная сторона), Конаева с № 312 по 348 (четная сторона).
63. Избирательный участок № 749.
Центр: город Жаркент, улица Асановой № 12, административное здание центральной районной поликлиники.
В границах: туберкулезная больница, глазная больница, районная больница, кожно-венерологическое отделение районной больницы, родильный дом.
64. Избирательный участок № 750.
Центр: город Жаркент, улица Абая № 71, средняя школа имени Билал-Назыма с дошкольным мини-центром.
В границах: город Жаркент, улицы: Белалова с № 11 по 133 (нечетная сторона), с № 124 по 142 (четная сторона), Иванова с № 145 по 181 (нечетная сторона), Талгарова с № 25 по 55 (нечетная сторона), с № 28 по 60 (четная сторона), Билал Назыма с № 1 по 43 (нечетная сторона), с № 48 по 100 (четная сторона), Пушкина с № 147 по 185 (нечетная сторона), с № 54 по 76 "а" (четная сторона), Туркебаева с № 93 по 119 (нечетная сторона), с № 80 по 140 (четная сторона).
65. Избирательный участок № 751.
Центр: город Жаркент, улица Абая № 71, средняя школа имени Билал-Назыма с дошкольным мини-центром.
В границах: город Жаркент, улицы: 2-й микрорайон: 27-ая улица: с № 2 по 8 (четная сторона), 28-ая улица: с № 1 по 7 (нечетная сторона), с № 2 по 10 (четная сторона), 29-ая улица: с № 1 по 11 (нечетная сторона), с № 2 по 20 (четная сторона) 30-ая улица: с № 1 по 19 (нечетная сторона), с № 2 по 20 (четная сторона), 31-ая улица: с № 1 по 21 (нечетная сторона), с № 2 по 20 (четная сторона), 32-ая улица: с № 1 по 21 (нечетная сторона), с № 2 по 22 (четная сторона), 33-я улица: с № 1 по 21, 34-ая улица: с № 1 по 51, 35-ая улица: с № 1 по 39 (нечетная сторона), с № 2 по 40 (четная сторона), 36-ая улица: с № 1 по 15 (нечетная сторона), с № 2 по 18 (четная сторона), Октябрьская, Восточная, Илахуновой с № 1 по 65 (нечетная сторона), с № 2 по 44 (четная сторона), Табынбаева с 98 по 122 (четная сторона), Мухамади с № 129 по 159 (нечетная сторона), № 146 "а", № 146 "б", № 146 "в", № 146 "г", № 146 "д", № 148 "а", 148 "б", № 148 "в", № 148 "г", № 148 "д" (четная сторона), Ниязовой с № 1 по 35 (нечетная сторона), с № 2 по 38 (четная сторона),

62. № 748 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Абдуллин көшесі № 76, Жаркент көп салалы колледжі.
Шекарасы: Жаркент қаласы, көшелер: Босақов № 2-ден 62-ге дейін (жұп жағы), Кошкунов № 1-ден 39-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 20-ға дейін (жұп жағы), Шамиев № 1-ден 25-ке дейін (тақ жағы), Абдуллин № 63-тен 113-ке дейін (тақ жағы), № 76-дан 148-ге дейін (жұп жағы), Усекская № 1-ден 3-ке дейін (тақ жағы), Сыпатаев № 229-дан 255-ке дейін (тақ жағы), № 242-ден 266-ға дейін (жұп жағы), Уалиханов № 217-ден 247-ге дейін (тақ жағы), № 216-дан 258-ге дейін (жұп жағы), Қонаев № 312-ден 348-ге дейін (жұп жағы).
63. № 749 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Асанова № 12, аудандық орталық емхананың әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: туберкулез ауруханасы, көз ауруханасы, аудандық аурухана, аудандық аурухананың тері-жыныс аурулары бөлімшесі, перзентхана.
64. № 750 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Абай көшесі № 71, Билал-Назым атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Жаркент қаласы, көшелер: Белалов № 121-ден 133-ке дейін (тақ жағы), 124-тен 142-ге дейін (жұп жағы), Иванов № 145-тен 181-ге дейін (тақ жағы), Талғаров № 25-тен 55-ге дейін (тақ жағы), № 28-ден 60-қа дейін (жұп жағы), Билал Назым № 1-ден 43-ке дейін (тақ жағы), № 48-ден 100-ге дейін (жұп жағы), Пушкин № 147-ден 185-ке дейін (тақ жағы), № 54-тен 76 "а"-ға дейін (жұп жағы), Түркебаев № 93-тен 119-ға дейін (тақ жағы), № 80-нен 140-қа дейін (жұп жағы).
65. № 751 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Абай көшесі № 71, Билал-Назым атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: 2-ші ықшам аудан: 27-ші көше: № 2-ден 8-ге дейін (жұп жағы), 28-ші көше: № 1-ден 7-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 10-ға дейін (жұп жағы), 29-шы көше: № 1-ден 11-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 20-ға дейін (жұп жағы), 30-шы көше: № 1-ден 19-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 20-ға дейін (жұп жағы), 31-ші көше: № 1-ден 21-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 20-ға дейін (жұп жағы), 32-ші көше: № 1-ден 21-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 22-ге дейін (жұп жағы), 33-ші көше: № 1-ден 21-ге дейін, 34-ші көше: № 1-ден 51-ге дейін, 35-ші көше: № 1-ден 39-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 40-қа дейін (жұп жағы), 36-шы көше: № 1-ден 15-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 18-ге дейін (жұп жағы), Октябрьская, Восточная, Илахунова 1-ден 65-ке дейін (тақ жағы), 2-ден 44-ке дейін (жұп жағы), Табынбаев 98-ден 12-ге дейін (жұп жағы), Мухамади № 129-дан 159-ға дейін (тақ жағы), № 146 "а", № 146 "б", № 146 "в", № 146 "г", № 146 "д", № 148 "а", № 148 "б", № 148 "в", № 148 "г", № 148 "д" (жұп жағы), Ниязова № 1-ден 35-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 38-ге дейін (жұп жағы).

66. Избирательный участок № 752.
Центр: город Жаркент, улица Бусакова № 51, Енбекшинская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: город Жаркент, улицы: Жибек жолы с № 74 по 116 (четная сторона), Пащенко с № 71 по 125 (нечетная сторона), с № 56 по 130 (четная сторона), Гаппарова с № 49 по 73 (нечетная сторона), с № 42 по 60 (четная сторона), Масанчи с № 35 по 59 (нечетная сторона), с № 90 по 120 (четная сторона), Ходжамьярова с № 83 по 117 (нечетная сторона), с № 162 по 202 (четная сторона), Машурова с № 121 по 153 (нечетная сторона), с № 218 по 268 (четная сторона), Бусакова с № 173 по 191 (нечетная сторона), с № 170 по 180 (четная сторона), Абая с № 149 по 219 (нечетная сторона), Талгарова с № 105 по 185 (нечетная сторона), с № 102 по 186 (четная сторона), Билал Назыма с № 81 по 195 (нечетная сторона), с № 148 по 260 (четная сторона), Ниязовой с № 81 по 141 (нечетная сторона), с № 78 по 134 (четная сторона), Илахуновой с № 92 по 148 (четная сторона).
67. Избирательный участок № 753.
Центр: город Жаркент, улица Головацкого № 1, войсковая часть 74261.
В границах: город Жаркент, территория войсковой части 74261.
68. Избирательный участок № 754.
Центр: город Жаркент, улица Уалиханова № 1, войсковая часть 2091.
В границах: город Жаркент, территория войсковой части 2091.
69. Избирательный участок № 755.
Центр: город Жаркент, улица Уалиханова № 1, войсковая часть 2091.
В границах: территория отделения связи.
70. Избирательный участок № 756.
Центр: город Жаркент, улица Уалиханова №1, войсковая часть 2091.
В границах: территория пограничной заставы Алмалы су.
71. Избирательный участок № 757.
Центр: город Жаркент, улица Уалиханова №1, войсковая часть 2091.
В границах: территория пограничной заставы Баскунши.
72. Избирательный участок № 758.
Центр: город Жаркент, улица Уалиханова №1, войсковая часть 2091.
В границах: территория пограничной заставы Хоргос.
73. Избирательный участок № 759.
Центр: город Жаркент, улица Уалиханова №1, войсковая часть 2091.
В границах: территтория пограничной заставы Интал.
74. Избирательный участок № 760.
Центр: город Жаркент, улица Уалиханова № 1, войсковая часть 2091.
В границах: территория пограничной заставы Усекская.
75. Избирательный участок № 761.
Центр: город Жаркент, улица, Уалиханова № 1, войсковая часть 2091.
В границах: территория пограничной заставы Смирновка.

66. № 752 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Босақов көшесі № 51, Еңбекші орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Жаркент қаласы, көшелер: Жібек жолы № 74-тен 116-ға дейін (жұп жағы), Пащенко № 71-ден 125-ке дейін (тақ жағы), № 56-дан 130-ға дейін (жұп жағы), Гаппаров № 49-дан 73-ке дейін (тақ жағы), № 42-ден 60-қа дейін (жұп жағы), Масанчи № 35-тен 59-ға дейін (тақ жағы), № 90-нан 120-ға дейін (жұп жағы), Ходжамьяров № 83-тен 117-ге дейін (тақ жағы), № 162-ден 202-ге дейін (жұп жағы), Машуров № 121-ден 153-ке дейін (тақ жағы), № 218-ден 268-ге дейін (жұп жағы), Босақов № 173-тен 191-ге дейін (тақ жағы), № 170-тен 180-ге дейін (жұп жағы), Абай № 149-дан 219-ға дейін (тақ жағы), Талғаров № 105-тен 185-ке дейін (тақ жағы), № 102-ден 186-ға дейін (жұп жағы), Билал Назым № 81-ден 195-ке дейін (тақ жағы), № 148-ден 260-қа дейін (жұп жағы), Ниязова № 81-ден 141-ге дейін (тақ жағы), № 78-ден 134-ке дейін (жұп жағы), Илахунова № 92-ден 148-ге дейін (жұп жағы).
67. № 753 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Головацкий көшесі № 1, 74261 әскери бөлімі.
Шекарасы: Жаркент қаласы, 74261 әскери бөлімінің аумағы.
68. № 754 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Уалиханов көшесі № 1, 2091 әскери бөлімі.
Шекарасы: 2091 әскери бөлімі аумағы.
69. № 755 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Уалиханов көшесі № 1, № 2091 әскери бөлімі.
Шекарасы: байланыс бөлімшесінің аумағы.
70. № 756 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаркент қаласы, Уалиханов көшесі № 1, 2091 әскери бөлімі.
Шекарасы: Алмалысу шекара заставасының аумағы.
71. № 757 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Уалиханов көшесі № 1, 2091 әскери бөлімі.
Шекарасы: Басқұншы шекара заставасының аумағы.
72. № 758 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Уалиханов көшесі № 1, 2091 әскери бөлімі.
Шекарасы: Қорғас шекара заставасының аумағы.
73. № 759 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Уалиханов көшесі № 1, 2091 әскери бөлімі.
Шекарасы: Интал шекара заставасының аумағы.
74. № 760 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Уалиханов көшесі № 1, 2091 әскери бөлімі.
Шекарасы: Усекская шекара заставасының аумағы.
75. № 761 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Уалиханов көшесі № 1, 2091 әскери бөлімі.
Шекарасы: Смирновка шекара заставасының аумағы.