Об изменении границы (черты) Мырзатайского и Сазтерекского сельского округа Байзакского района Жамбылской области
Постановление акимата Жамбылской области от 13 декабря 2019 года № 283 и решение Жамбылского областного маслихата от 12 декабря 2019 года № 41-10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 23 декабря 2019 года № 4456
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границу (черту) за счет земель государственного земельного фонда и землепользователей по экспликации, согласно приложениям 1, 2 к настоящему нормативному правовому акту:

Жамбыл облысы Байзақ ауданының Мырзатай және Сазтерек ауылдық округтерінің шекараларын (шегін) өзгерту туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 283 қаулысы және Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 41-10 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 23 желтоқсанда № 4456 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы нормативтік құқықтық актінің 1, 2 қосымшаларына сәйкес экспликация бойынша мемлекеттік жер қоры және жер пайдаланушылардың жерлері есебінен:

1) присоединением 40,414 гектаров в Мырзатайский сельский округ Байзакского района Жамбылской области;
2) присоединением 12,37 гектаров в Сазтерекский сельский округ Байзакского района Жамбылской области.
2. Контроль за исполнением данного нормативного правового акта возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам развития агропромышленности, экологии и природопользования и на заместителя акима области М. Шукеева.

1) 40,414 гектар қосылуымен Жамбыл облысы Байзақ ауданының Мырзатай ауылдық округінің;
2) 12,37 гектар қосылуымен Жамбыл облысы Байзақ ауданының Сазтерек ауылдық округінің шекаралары (шегі) өзгертілсін.
2. Осы нормативтік құқықтық актінің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың агроөнеркәсіпті дамыту, экология және табиғатты пайдалану мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына және облыс әкімінің орынбасары М. Шүкеевке жүктелсін.