О внесении изменений в решение Байзакского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 38-3 "О районном бюджете на 2019–2021 годы"
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 2 апреля 2019 года № 44-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 4 апреля 2019 года № 4175
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 38-3 "О районном бюджете на 2019 – 2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4057 и опубликовано 9 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1)
цифры "12974514" заменить цифрами "13 050 851";
цифры "1255902" заменить цифрами "1 299 203";
цифры "45970" заменить цифрами "60 970";
цифры "11662770" заменить цифрами "11 680 806";
в подпункте 2)
цифры "12974514" заменить цифрами "13 062 892";
в подпункте 5)
цифры "-14645" заменить цифрами "-26 686";
в подпункте 6)
цифры "14645" заменить цифрами "26 686".
Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции.

"2019 – 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы №38-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық маслихатының 2019 жылғы 2 сәуірдегі № 44-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 сәуірде № 4175 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019 – 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 38-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4057 болып тіркелген және 2019 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"12974514" сандары 13050851" сандарымен ауыстырылсын;
"1255902" сандары "1299203" сандарымен ауыстырылсын;
"45970" сандары "60970" сандарымен ауыстырылсын;
"11662770" сандары "11680806" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"12974514" сандары "13062892" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-14645" сандары "-26686" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"14645" сандары "26686" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары жаңа редакцияда мазмұндалсын.

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Байзакского районного маслихата по вопросам территориального экономического развития, финансов, бюджета, административной территориальной структуре, защиты прав человека и рассмотрение проектов договоров закупов участков земли.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии районного маслихата Е. Аширбеков
Секретарь районного маслихата Н. Тлепов
Приложение 1 к решению
Байзакского районного маслихата
от 2 апреля 2019 года № 44-2
Приложение 1 к решению
Байзакского районного маслихата
от 21 декабря 2018 года № 38-3
Районный бюджет на 2019 год
Кате гория
Класс
Сумма, тысяч тенге
Под класс
Наименование
1. Доходы

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Байзақ аудандық мәслихатының аумақты экономикалық дамыту, қаржы, бюджет, әкімшілік аумақтық құрылым, адам құқығын қорғау мәселелері және жер учаскелерін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы Е. Әшірбеков
Аудандық мәслихат хатшысы Н. Тлепов
Байзақ аудандық мәслихатының
2019 жылғы 2 сәуірдегі
№ 44-2 шешіміне 1 қосымша
Байзақ аудандық мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 38-3 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы

008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
11868
Приложение 5 к решению
Байзакского районного маслихата
от 2 апреля 2019 года № 44-2
Приложение 5 к решению
Байзакского районного маслихата
от 21 декабря 2018 года № 38-3
Перечень бюджетных программ Сазтерекского сельского округа на 2019 год
тысяч тенге
Наименование сельских округов
Аппарат акима района, поселка, села, сельского округа
005 Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельскую местность
022 Капитальные расходы государственных органов
040 Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Сазтерекского сельского округа"

008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
11868
Байзақ аудандық мәслихатының
2019 жылғы 2 сәуірдегі
№ 44 - 2 шешіміне 5 қосымша
Байзақ аудандық мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 38-3 шешіміне 5 қосымша
2019 жылға арналған Сазтерек ауылдық округінің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
мың теңге
Ауылдық округтердің атауы
001 Аудан, кент, ауыл, ауылдық округ әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
005 Ауылдарға оқушыларды тегін мектепке дейін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
022 Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
040 "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
"Сазтерек ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі