О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 44-2 "О бюджете города и сельских округов Сарысуского района на 2019-2021 годы"
Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 27 ноября 2019 года № 65-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 27 ноября 2019 года № 4432
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Сарысуского районного маслихата от 20 ноября 2019 года № 64-2 "О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 21 декабря 2018 года №43-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4371) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 44-2 "О бюджете города и сельских округов Сарысуского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4087, опубликовано 17 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде), следующие изменения:
в пункте 1:
По городу Жанатас:
в подпункте 1):
цифры "766 835" заменить цифрами "761 835";
цифры "707 347" заменить цифрами "702 347";
в подпункте 2):
цифры "773 029" заменить цифрами "768 029";
По Игиликскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "66 882" заменить цифрами "67 767";
цифры "64 393" заменить цифрами "65 278";
в подпункте 2):
цифры "67 475" заменить цифрами "68 360";
По Тогызкентскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "87 903" заменить цифрами "88 525";
цифры "86 513" заменить цифрами "87 135";
в подпункте 2):

"2019-2021 жылдарға арналған Сарысу ауданының қала және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 44-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 қарашадағы № 65-5 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 қарашада № 4432 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 43-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 қарашадағы №64-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4371 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019 - 2021 жылдарға арналған Сарысу ауданының қала және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 44-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №4087 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2019 жылдың 17 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
Жаңатас қаласы бойынша:
1) тармақшада:
"766 835" сандары "761 835" сандарымен ауыстырылсын;
"707 347" сандары "702 347" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"773 029" сандары "768 029" сандарымен ауыстырылсын;
Игілік ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"66 882" сандары "67 767" сандарымен ауыстырылсын;
"64 393" сандары "65 278" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"67 475" сандары "68 360" сандарымен ауыстырылсын;
Тоғызкент ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"87 903" сандары "88 525" сандарымен ауыстырылсын;
"86 513" сандары "87 135" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

цифры "88 670" заменить цифрами "89 292".
Приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 4, 5 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по экономике, финансов, бюджету, агропромышленного комплекса, охраны окружающей среды и природопользования, развития местного самоуправления районного маслихата.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии районного маслихата Б.Ильясов
Секретарь районного маслихата С.Бегеев
Приложение 1-1 к решению
маслихата Сарысуского района
от 27 ноября 2019 года № 65-5
Приложение 1-1 к решению
маслихата Сарысуского района
от 26 декабря 2018 года № 44-2
Бюджет аппарата акима города Жанатас на 2019 год
Категория
Наименование
Cумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
І. ДОХОДЫ

"88 670" сандары "89 292" сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 4, 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың ауданның экономика, қаржы, бюджет, агроөнеркәсіп кешені, қоршаған ортаны қорғау мен табиғатты пайдалану, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы Б.Ильясов
Аудандық мәслихат хатшысы С.Бегеев
Сарысу аудандық мәслихатының
2019 жылғы 27 қарашадағы
№ 65-5 шешіміне 1-1 қосымша
Сарысу аудандық мәслихатының
2018 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 44-2 шешіміне 1-1 қосымша
2019 жылға арналған Жаңатас қаласы әкімі аппаратының бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР