О внесении изменений в решение Шуского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 39-2 "О бюджете города Шу и сельских округов на 2019-2021 годы"
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 26 июля 2019 года № 50-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 30 июля 2019 года № 4303
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9, 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Шуского районого маслихата 23 июля 2019 года № 49-4 "О внесении изменений в решение Шуского районого маслихата от 21 декабря 2018 года № 38-3 "Об районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4293) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шуского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 39-2 "О бюджете города Шу и сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4069, опубликовано 15 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электроном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
1.5 Ескишуский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "63 135" заменить цифрами "69 135";
цифры "57 617" заменить цифрами "63 617";
в подпункте 2):
цифры "63 393" заменить цифрами "69 393";
1.10 Толебийский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "1 060 208" заменить цифрами "1 060 318";
цифры "993 470" заменить цифрами "993 580";
в подпункте 2):
цифры "1 069 905" заменить цифрами "1 070 015";
1.12 Город Шу:
в подпункте 1):
цифры "735 230" заменить цифрами "754 562";
цифры "534 467" заменить цифрами "553 799";
в подпункте 2):
цифры "769 016" заменить цифрами "788 348";
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике, финансов, бюджету, налогу, развитию местного самоуправления, природопользованию, промышленности, строительства, транспорта, связи, энергетики, развитии сельского хозяйства и предпринимательства и рассмотрению проектов договоров по закупу земельных участков и прочего недвижимого имущества.

"2019-2021 жылдарға арналған Шу қаласы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Шу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 39-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық маслихатының 2019 жылғы 26 шілдедегі № 50-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 шілдеде № 4303 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109-1 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 38-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 шілдедегі № 49-4 шешімі негізінде (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4293 болып тіркелген) аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған Шу қаласы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Шу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 39-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4069 болып тіркелген, 2019 жылғы 15 қаңтарда Казақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электроннық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1.5 Ескі Шу ауылдық округі:
1) тармақшада:
"63 135" сандары "69 135" сандарымен ауыстырылсын;
"57 617" сандары "63 617" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"63 393" сандары "69 393" сандарымен ауыстырылсын;
1.10 Төле би ауылдық округі:
1) тармақшада:
"1 060 208" сандары "1 060 318" сандарымен ауыстырылсын;
"993 470" сандары "993 580" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"1 069 905" сандары "1 070 015" сандарымен ауыстырылсын;
1.12 Шу қаласы:
1) тармақшада:
"735 230" сандары "754 562" сандарымен ауыстырылсын;
"534 467" сандары "553 799" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"769 016" сандары "788 348" сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет, салық, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту, табиғатты пайдалану, өнеркәсіп салаларын, құрылысты, көлікті, байланысты, энергетиканы, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлікті өркендету, жер учаскесін немесе өзге де жылжымайтын мүлікті сатып алу туралы шарттар жобаларына қарау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.