О признании утратившими силу некоторых решений Карагандинского городского маслихата
Решение Карагандинского городского маслихата от 15 мая 2019 года № 409. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 мая 2019 года № 5351
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Карагандинского городского маслихата:
1) Решение LIX сессии IV созыва Карагандинского городского маслихата от 12 декабря 2011 года № 611 "Об оказании ежемесячной социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Караганды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8-1-146, опубликовано в газете "Взгляд на события" № 154 (906) от 30 декабря 2011 года);
2) Решение II сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 16 апреля 2012 года № 31 "О внесении изменений и дополнения в решения Карагандинского городского маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8-1-155, опубликовано в газете "Взгляд на события" № 064 (970) от 24 мая 2012 года).
2. Отменить решение I сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 24 января 2012 года № 17 "О приостановлении действия подпункта 2) пункта 1 решения LIX сессии Карагандинского городского маслихата IV созыва от 12 декабря 2011 года № 611 "Об оказании ежемесячной социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Караганды".
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Ж. Мухтаров
Секретарь городского маслихата К. Бексултанов

Қарағанды қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2019 жылғы 15 мамырдағы № 409 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 20 мамырда № 5351 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес, Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Қарағанды қалалық мәслихатының IV шақырылған LIX сессиясының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы "Қарағанды қаласының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына ай сайынғы әлеуметік көмек көрсету туралы" № 611 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8-1-146 тіркелген, 2011 жылғы 30 желтоқсанда № 154 (906) "Взгляд на события" газетінде жарияланған) шешімі;
2) Қарағанды қалалық мәслихатының V шақырылған II сессиясының 2012 жылғы 16 сәуірдегі "Қарағанды қалалық мәслихатының шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 31 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8-1-155 тіркелген, 2012 жылғы 24 мамырдағы № 064 (970) "Взгляд на события" газетінде жарияланған) шешімі.
2. Қарағанды қалалық мәслихатының V шақырылған I сессиясының 2012 жылғы 24 қаңтардағы "IV шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының LIX сессиясының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы "Қарағанды қаласының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына ай сайынғы әлеуметік көмек көрсету туралы" № 611 шешімінің 1 тармағы 2) тармақшасының қолданысын уақытша тоқтату туралы" № 17 шешімінің күші жойылсын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ж. Мұхтаров
Қалалық мәслихат хатшысы Қ. Бексұлтанов